Hoşgeldiniz!

Yaptığı Videoları İzle

genç kızın yaptığı harekete bakın 00:51
genç kızın yaptığı harekete bakın 166.526 izlenme - 6 yıl önce
Futbolda Kalecilerden Topu Çalıp Gol Atmak 06:23
Futbolda Kalecilerden Topu Çalıp Gol Atmak 1.794 izlenme - 7 ay önce Uyanık futbolcuları ve kaleci hatalarını izliyoruz.
Motorcunun Yaptığı İyilik 01:07
Motorcunun Yaptığı İyilik 6.999 izlenme - 4 yıl önce Motorcunun Yaptığı İyilik
The Faceless - Prison Born (Cover) 01:54
The Faceless - Prison Born (Cover) 7.267 izlenme - 2 yıl önce Ablamızı az önce keşfettim ve çok beğendim gitarı resmen ağlatıyor. Dikkat meme içerir ama ben meme için tavsiye etmem müzisyenler dilinden anladı bile çoktan bence...
Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 00:57
Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 3.338 izlenme - 11 ay önce Darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde bildirisini okumak için Akıncı Üssü'nde yaptıkları provanın görüntüleri ortaya çıktı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma dosyasına giren görüntülerde, Akıncı'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığında, sözde darbe bildirisinin okunması için askerler tarafından, Genelkurmay Başkanlığı makam forsu ve Türk bayrağı ile bir kürsünün bulunduğu alanın oluşturulduğu görülüyor. Alanda görüntü çekilerek prova yapılıyor. İlk provayı sivil kıyafetli bir erbaş, kendisini kayda alan komutanına kürsüden tekmil vererek gerçekleştiriyor. Daha sonra rütbeli bir asker de prova amaçlı kürsüye geliyor. Kamera karşısına geçen asker, sözde darbe bildirisini okuyor.
Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka 00:26
Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka 7.938 izlenme - 5 yıl önce Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka
Evde Tek Başına Yaptığı Dansla Kendinden Geçiyor 05:04
Evde Tek Başına Yaptığı Dansla Kendinden Geçiyor 6.402 izlenme - 7 yıl önce
ferrarinin kaza yaptığ o an 01:06
ferrarinin kaza yaptığ o an 6.443 izlenme - 8 yıl önce gitti caanım arabaaaa:)))
Kobe Bryant Barcelona Kampını Ziyaret Etti 01:14
Kobe Bryant Barcelona Kampını Ziyaret Etti 2.537 izlenme - 2 yıl önce NBA'in efsane isimlerinden Kobe Bryant, Barcelona'nın Los Angeles'ta yaptığı kampı ziyaret etti. Kobe, Arda Turan'ın da içinde bulunduğu yıldızlar ile resim çektirmeyi ihmal etmedi.
İşte İbrahim Tatlısesin Çıkış Yaptığı Şarkı !! - A 00:38
İşte İbrahim Tatlısesin Çıkış Yaptığı Şarkı !! - A 6.043 izlenme - 9 yıl önce İşte İbo'nun çıkış yaptığı şarkı !! - ata66kan
babanın çocuğa yaptığı şaka 00:31
babanın çocuğa yaptığı şaka 2.280 izlenme - 6 yıl önce babanın çocuğa yaptığı şaka
hülya avşarın uğur dündar'a yaptığı yağcılık!.. 02:30
hülya avşarın uğur dündar'a yaptığı yağcılık!.. 3.338 izlenme - 7 yıl önce
Sarışın Kızın Yaptığı Hareket! 00:24
Sarışın Kızın Yaptığı Hareket! 2.135 izlenme - 6 yıl önce sarışın kızın yaptığı hareket!
arabası olmayan bir gencin yaptığı hız tesdi izle kop 00:46
arabası olmayan bir gencin yaptığı hız tesdi izle kop 2.995 izlenme - 6 yıl önce arabası olmayan bir gencin yaptığı hız tesdi izle kop
Rusların Yaptığı Korkunç Uyku Deneyi 10:21
Rusların Yaptığı Korkunç Uyku Deneyi 587 izlenme - 1 yıl önce 1940'ların sonlarında Rus araştırmacılar, 5 kişiyi 15 gün boyunca tetikleyici gazlarla uyanık tuttular. Bu korkunç deneyin ayrıntılarını okudukça yaşananlara inanamakta güçlük çekeceksiniz. Peki, Rus uyku deneyi gerçek mi, yoksa bir şehir efsanesi mi?
yaptığı haraketlere bak ya  :)) 00:51
yaptığı haraketlere bak ya :)) 1.841 izlenme - 8 yıl önce müthiş komik ya :))
Erbakan - Zenciler Kültürsüzdür (Gulu Gulu Dansı) 00:33
Erbakan - Zenciler Kültürsüzdür (Gulu Gulu Dansı) 1.132 izlenme - 2 yıl önce Erbakan'ın yıllardır İslam üzerinden nasıl siyaset yaptığını sorgulatacak cinsten bir video. Erbakan Hoca'ya Malcolm X'ten, Bilal-i Habeşi'den en önemlisi de Veda Hutbesi'nden herhalde hiç bahsetmemişler. Bugünlerde kendisine bir kutsallık atfedilmekte ve ben de bu yüzden bu videoyu yükleme lüzumu duydum. Bu arada sen de Zenci diyorsun bu da ırkçılık diyecek arkadaşlar çıkacaktır. Zenci, Türkçe'de ya da Türkiye'de ırkçı bir ifade değildir.
Yaptığı bilardo atışına şaştı kaldı 00:26
Yaptığı bilardo atışına şaştı kaldı 1.454 izlenme - 5 yıl önce
Şerifin Yüzüne Tüküren Suçlu Kadına Yaptığı Hareket 00:25
Şerifin Yüzüne Tüküren Suçlu Kadına Yaptığı Hareket 145 izlenme - 6 ay önce 05.01.2017 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Şerifin Yüzüne Tüküren Suçlu Kadına Yaptığı Hareket başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler 3
hayrettin'in anneannesine yaptığı şaka 01:45
hayrettin'in anneannesine yaptığı şaka 1.492 izlenme - 6 yıl önce
Rus Kızların Yaptığı +18 Şaka 00:45
Rus Kızların Yaptığı +18 Şaka 184 izlenme - 9 ay önce Rus kızların yaptığı 18 şaka
Sıla'nın Beyaz'a Yaptığı Şaka. :) 02:11
Sıla'nın Beyaz'a Yaptığı Şaka. :) 770 izlenme - 3 yıl önce Beyazıt Öztürk & Sıla - Vaziyetler (beyaz Show 18 Nisan 2014) Beyazıt Öztürk & Sıla - Vaziyetler Beyaz Show 18 Nisan 2014 Beyazıt Öztürk & Sıla - Vaziyetler ...
Özgecan Aslan'ın Ablasının Yaptığı Klip Rekor Kırıyor. 00:43
Özgecan Aslan'ın Ablasının Yaptığı Klip Rekor Kırıyor. 437 izlenme - 2 yıl önce Özgecan aslan'ın ablasının yaptığı klip rekor kırıyor.
+18 Şaka İzlemezsen Pişman Olursun D 01:55
+18 Şaka İzlemezsen Pişman Olursun D 147 izlenme - 9 ay önce Rus kızların yaptığı 18 şaka
kadının benzinlikde yaptığı dehşet hata!!! 00:23
kadının benzinlikde yaptığı dehşet hata!!! 1.658 izlenme - 8 yıl önce ateşliyordu az kalsın ortalığı :)
Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top. 00:16
Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top. 460 izlenme - 2 yıl önce Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.Lionel Carole'ün savunmaya yaptığı depar ve kazandığı top.
Utangaçların Birinden Hoşlanınca Yaptığı 9 Şey 03:32
Utangaçların Birinden Hoşlanınca Yaptığı 9 Şey 76 izlenme - 4 ay önce Hazır 14 Şubat gereksizi de geliyorken şunları izleyip biraz feyiz alın bari de gidin sevdiklerinize açılın.
 Yaptığı İşi Sevmeyen Adam 00:06
Yaptığı İşi Sevmeyen Adam 638 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı işi sevmeyen adam
ÇIKMAZ SOKAK İZMİT 1.BÖLÜM 28:35
ÇIKMAZ SOKAK İZMİT 1.BÖLÜM 515 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Suat Taylan'ın hazırladığı, ÇIKMAZ SOKAK İZMİT Dizisinin 1.Bölümü Yönetmen: Murat TAYLAN - Suat TAYLAN B-52 Original Film Music Studio
Evsiz Rapperın Metroda Yaptığı Mükemmel Freestyle (Türkçe Altyazılı) 03:41
Evsiz Rapperın Metroda Yaptığı Mükemmel Freestyle (Türkçe Altyazılı) 477 izlenme - 2 yıl önce Bir ara sosyal medyada 'evsiz adamdan mükemmel freestlye' adı altında epeyce paylaşan videoyu çevireyim dedim. Evsiz mi tam emin değilim ama geçimini sağlamak için metrolarda ve sokaklarda müziğini icra eden pek çok sokak sanatçısından biri o da. Abimizin adı SoLoW RedLine, kendisini aşağıda verdiğim linkten takip edip destekleyebilirsiniz ve ayrıca albümünü de alabilirsiniz. Sitenin Türkiye'ye kargo seçeneği de var, ben herhangi bir problem yaşamadım. https://www.facebook.com/SolowRedline http://shop.wickedentertainment.net/S... 1*: Kullandığı mahlas SoLoW RedLine, orada ise SoLoW Excedrin olmalı diyor adım, Excredin ise baş ağrısında kullanılan bir ilaç. Üstteki barla alakası bu.