Hoşgeldiniz!

yaralanmak

Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 00:28
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 16.410 izlenme - 3 yıl önce Sakatlanan bir futbolcuyu sedye ile saha kenarına almaya çalışan sağlık görevlilerinin muamelesi izleyenleri güldürdü.
aslan saldırısı  18 ve üzeri izleyebilir 01:57
aslan saldırısı 18 ve üzeri izleyebilir 6.502 izlenme - 7 yıl önce demirey06/aslan saldrısı/hesapta ava giderken avlanmakta vardır
Irak'ta Bir Lunapark Kazası 01:34
Irak'ta Bir Lunapark Kazası 2.921 izlenme - 3 yıl önce Bağdat'ta bulunan lunapark alanında, lunapark görevlisi olarak çalışan şahıs, hareket halindeki bir oyuncağın alanına girdi.Platformun karşısına geçmek isteyen görevliye çarpan hareket halindeki oyuncak, şahsı havaya fırlattı. Onlarca kişinin gözü önünde kendini bir anda havada bulan görevli, sert bir şekilde platformun dışına düştü.
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 02:33
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 856 izlenme - 3 yıl önce Her kaza ölümle sonuçlanacak değil ya. Kimilerimizin şansı yaver gidebiliyor, kimilerimiz doğuştan şanslı. Bu videoda ki insanlar da şanslı olan kişilerden. Yaşayacak günleri varmış demek ki. Kazasız belasız günler dileyenlerin sitesi alkislarlayasiyorum.com İyi seyirler.
ABDli Basketbolcu; Tribün Camına Çarptı, Kolunu Kesti 00:14
ABDli Basketbolcu; Tribün Camına Çarptı, Kolunu Kesti 377 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde, konuk takım oyuncusu Raymond, 3. periyotta protokol tribününün camına çarparak yaralandı.
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 190 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Kask Olmasaydı Kafası Parçalanıyordu 01:33
Kask Olmasaydı Kafası Parçalanıyordu 149 izlenme - 5 yıl önce Kask Olmasaydı Kafası Parçalanıyordu
İran'da Vatandaşı Yaralayan Ambulans 00:33
İran'da Vatandaşı Yaralayan Ambulans 79 izlenme - 3 yıl önce Diyebileceğim tek şey:umarım yerdeki kafası kanayan adam kurtulmuştur.
Kazada Yaralanan Babası İçin Hastaneden Olay Yerine Döndü 03:01
Kazada Yaralanan Babası İçin Hastaneden Olay Yerine Döndü 6 izlenme - 4 yıl önce Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, refüjü aşarak karşı şeride geçti.