Hoşgeldiniz!

yaralı gül

Mehmet Tokat - Yaralı Gül 06:41
Mehmet Tokat - Yaralı Gül 179.551 izlenme - 7 yıl önce Şiir: Bu gece sen onun yüzüne açılmaz bir kapı kapattın. Kirli, paslı menteşelerin sesinde sıkıştı yüreği Kirpikleri hissetti yokluğunu Büktü boynunu deprem bu...Aylar sonra bir oda dolusu yalnızlığıyla sokaktaydı Sicim gibi bir yağmur yağıyordu. Bir kenti boydan boya temizliyordu Sokakta kimsecikler yoktu Köpekler bir köşeye sinmiş onu gözetliyordu Kirliydi yaşamaktan utanıyordu Tit tir titriyordu yüreği Yaralı bir güvercin gibi... Oysa bu yürek bir zamanlar Güneşe ateş vermiş cehennemde buz satmıştı Şimdi köpekler onun için ağlıyordu. yorgundu, konuşamıyordu. Şu hayatı sırtından atamıyordu, Yerde kuru bir ayrılıkla bir kuş ölüsü yatıyordu Bir deli rüzgar ellerindeki tozu aldı Ne bir dost kaldı yanında, Ne de bir düşman aklında... Zor bir gün Önünü göremiyordu İnsanlar çığlık çığlığa yüzünü seçemiyordu Gözlerinde aşksız ayrılık vardı Kirpiğinden yüreğine saplanan Paslı bir tren gibi geçip giden ellerinde. Bir yalnızlık adımlarıyla büyüyen Belli değildi kimin sevdası kimin yüreğinde O aşkını taşırdı hayatın ta orta yerinde Sırtında ayrılık dilinde küfür Ben gidiyorum sen uyuyorsun. Pahalı bir kedi gibi sıcacık hayellerinin dibinde, Ben sokakta dövülmüş sahipsiz bir köpek gibiyim. Ben gidiyorum sen uyuyorsun Ben gidiyorum sen susuyorsun. Susmanın güzelliğinde suskunluğunla boğuluyorsun Siliyorum dudağında kalan yalanı Yalan doğuruyorsun,dokundukça ellerimde çoğalıyorsun. Ben geldiğim yoldan; Geldiğim gibi acılara bezenip Ayrılığı bir gelin gibi süsleyip gidiyorum Bir kapı kapandı Bu gece benimde gözlerimin içine Kirpiklerim hissetti yokluğunu Büktüm boynumu deprem bu. Tenime değdim kokun sinmiş mi diye Sol elime baktım; bahar gibiydin Avucuma kuşlar kondu parmağıma yıldızlar Bir nehir oldun aktın gittin Sağ elime baktım; Cehennemdin ayrılıktın kordun Deprem bu bir hayat yandı bitti kül oldu Adaklar yüreğimden geçip gitti Tutabilseydim birini Korkmadan kesebilseydim eğer Biliyorum gelecektin Zoruma gidiyor zor bir gün Biliyorum zorla güzellik olmaz Oysa çirkin olmak vardı Kovsanda kapından gitmemek vardı Ama bir yüzün vardı; ellerimde kaybolan Öyle bir küçüldümki; artık büyüme zamanı Ey sevdalılar; eydostlar; Var olan bütün güzellikler Yürüyemediğim parke taşları patika yollar dağlar,taşlar elveda Elveda ey sahil kasabaları gidemediğim köyler kentler Ey sırtında hayatı taşıyan insanlar Ey gagasında son bir tebessüm kalan martılar Ey ölmüş çocuğunun alnını öpen analar Siz kalın sağlıcakla Ben gidiyorum Gözlerinizden akan iki damla isyan olsun Bu bana yeter elveda yaralım elveda Kırkıncı kapıyı kapadım elveda.. Daglarin Mektebi bi baska.
Yaralı Gül Şiir Dinle 06:41
Yaralı Gül Şiir Dinle 7.465 izlenme - 7 yıl önce yaralı gül şiir dinle
Mehmet Tokat - Yaralı Gül Şiiri 05:00
Mehmet Tokat - Yaralı Gül Şiiri 3.632 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri / Şiir Bu gece sen onun yüzüne açılmaz bir kapı kapattın. Kirli, paslı menteşelerin sesinde sıkıştı yüreği Kirpikleri hissetti yokluğunu Büktü boynunu deprem bu… Aylar sonra bir oda dolusu yalnızlığıyla sokaktaydı Sicim gibi bir yağmur yağıyordu. Bir kenti boydan boya temizliyordu Sokakta kimsecikler yoktu Köpekler bir köşeye sinmiş onu gözetliyordu Kirliydi yaşamaktan utanıyordu Tit tir titriyordu yüreği Yaralı bir güvercin gibi… Oysa bu yürek bir zamanlar Güneşe ateş vermiş cehennemde buz satmıştı Şimdi köpekler onun için ağlıyordu. yorgundu, konuşamıyordu. Şu hayatı sırtından atamıyordu, Yerde kuru bir ayrılıkla bir kuş ölüsü yatıyordu Bir deli rüzgar ellerindeki tozu aldı Ne bir dost kaldı yanında, Ne de bir düşman aklında… Zor bir gün Önünü göremiyordu İnsanlar çığlık çığlığa yüzünü seçemiyordu Gözlerinde aşksız ayrılık vardı Kirpiğinden yüreğine saplanan Paslı bir tren gibi geçip giden ellerinde. Bir yalnızlık adımlarıyla büyüyen Belli değildi kimin sevdası kimin yüreğinde O aşkını taşırdı hayatın ta orta yerinde Sırtında ayrılık dilinde küfür Ben gidiyorum sen uyuyorsun. Pahalı bir kedi gibi sıcacık hayellerinin dibinde, Ben sokakta dövülmüş sahipsiz bir köpek gibiyim. Ben gidiyorum sen uyuyorsun Ben gidiyorum sen susuyorsun. Susmanın güzelliğinde suskunluğunla boğuluyorsun Siliyorum dudağında kalan yalanı Yalan doğuruyorsun,dokundukça ellerimde çoğalıyorsun. Ben geldiğim yoldan; Geldiğim gibi acılara bezenip Ayrılığı bir gelin gibi süsleyip gidiyorum Bir kapı kapandı Bu gece benimde gözlerimin içine Kirpiklerim hissetti yokluğunu Büktüm boynumu deprem bu. Tenime değdim kokun sinmiş mi diye Sol elime baktım; bahar gibiydin Avucuma kuşlar kondu parmağıma yıldızlar Bir nehir oldun aktın gittin Sağ elime baktım; Cehennemdin ayrılıktın kordun Deprem bu bir hayat yandı bitti kül oldu Adaklar yüreğimden geçip gitti Tutabilseydim birini Korkmadan kesebilseydim eğer Biliyorum gelecektin Zoruma gidiyor zor bir gün Biliyorum zorla güzellik olmaz Oysa çirkin olmak vardı Kovsanda kapından gitmemek vardı Ama bir yüzün vardı; ellerimde kaybolan Öyle bir küçüldümki; artık büyüme zamanı Ey sevdalılar; eydostlar; Var olan bütün güzellikler Yürüyemediğim parke taşları patika yollar dağlar,taşlar elveda Elveda ey sahil kasabaları gidemediğim köyler kentler Ey sırtında hayatı taşıyan insanlar Ey gagasında son bir tebessüm kalan martılar Ey ölmüş çocuğunun alnını öpen analar Siz kalın sağlıcakla Ben gidiyorum Gözlerinizden akan iki damla isyan olsun Bu bana yeter elveda yaralım elveda Kırkıncı kapıyı kapadım elveda.. Daglarin Mektebi bi baska.
serserim benim (yaralı gül) 06:32
serserim benim (yaralı gül) 3.631 izlenme - 9 yıl önce seniiiiii çoookkkkk seeevvviiiyyooorruuum bitanem (yorumlarınızı bekliyorum)
Yaralı Gül-- 06:40
Yaralı Gül-- 4.113 izlenme - 9 yıl önce mehmet tokat-_-ahmet şafak-_-naşide göktürk
Ahmet Şafak & Naşide Göktürk - Yaralı Gül 06:40
Ahmet Şafak & Naşide Göktürk - Yaralı Gül 1.837 izlenme - 5 yıl önce Delicelim
Mehmet Tokat İnadına Sevecegim Yaralı Gül 02:57
Mehmet Tokat İnadına Sevecegim Yaralı Gül 3.118 izlenme - 8 yıl önce mehmet tokat inadına sevecegim yaralı gül ( düet ahmet şafak,naşide göktürk)
Ahmet Şafak & Naşide Göktürk - Mehmet Tokat - Yaralı Gül 06:40
Ahmet Şafak & Naşide Göktürk - Mehmet Tokat - Yaralı Gül 1.985 izlenme - 5 yıl önce TTNET Müzik - Ahmet Şafak & Naşide Göktürk - Mehmet Tokat - Yaralı Gül
Mehmet Tokat - Yaralı Gül 05:55
Mehmet Tokat - Yaralı Gül 707 izlenme - 7 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Mehmet Tokat-Ahmet Şafak-Naşide Göktürk - Yaralı Gül 06:40
Mehmet Tokat-Ahmet Şafak-Naşide Göktürk - Yaralı Gül 339 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İnadına Seveceğim Çıkış Tarihi: 01.02.2006 Şiir
Zeki Uçkan - Yaralı Gül (Şiir: Volkan Konak) 04:40
Zeki Uçkan - Yaralı Gül (Şiir: Volkan Konak) 369 izlenme - 4 yıl önce Zeki Uçkan - Yaralı Gül (Şiir: Volkan Konak)
Ahmet Şafak Yozgatlı Dan 06:40
Ahmet Şafak Yozgatlı Dan 293 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/kral-arabesk-66damar/179745382050087'
Ahlat_efsanesi Yaralı.gül 06:38
Ahlat_efsanesi Yaralı.gül 306 izlenme - 8 yıl önce ahlat_efsanesi yaralı.gül
Ahmet Şafak - Yaralı Gül 06:39
Ahmet Şafak - Yaralı Gül 3 izlenme - 4 ay önce Ahmet Şafak - Yaralı Gül 2006