Hoşgeldiniz!

yarasa adam

Uçan Adamlar ve 1400 Metre 04:36
Uçan Adamlar ve 1400 Metre 3.331 izlenme - 3 yıl önce “Uçan Adam”lar bu seferde Çin’de: "Yarasalar’ 1400 Metreden Uçtu Çin'deki "Kanatlı Elbise ile Uçuş Şampiyonası" ilginç görüntülere sahne oldu. "Kanatlı Elbise ile Uçuş" terimi, özel kıyafetler ile gerçekleştirilen yüksekten atlayışlar için kullanılıyor. Bu daldaki ilk şampiyona Çin'de başladı. "Kanatlı Elbise ile Uçuş"ta dünyanın en iyi 15 ismi, Tianmen Dağı'na çıktı. Sporcular, 1400 metre yükseklikten kendilerini boşluğa bıraktılar. Teleferiklerin yanından süzülüp vadiye doğru büyük bir hızla inmeye başladılar. Yere yaklaştıklarında ise paraşütlerini açtılar. "Kanatlı Elbise ile Uçuş" dünyanın en zorlu sporlarından biri olarak tanımlanıyor.
Hurdadan Batmobile Yapmak 01:09
Hurdadan Batmobile Yapmak 840 izlenme - 3 yıl önce Batman filminden etkilenen Ağrı'lı kaporta ustası abimiz hurdalığa ayrılmış çamaşırmakinesi, buzdolabı, masa, sandalye gibi eski eşyaları değerlendirip biri kanatlı iki araba yapmış. Abimiz eğer imkan sağlarlarsa uçan araba bile yaparım diyor.
Lego Batman Fragman 01:07
Lego Batman Fragman 1.129 izlenme - 6 yıl önce lego batman oyunundan görüntüler.
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 02:01
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 497 izlenme - 3 yıl önce İzleyeyeceğimiz sahne 1966 yapımı rivayetlere göre ilk Batman filmi. Seslendirmesinin de film kadar olmasa da oldukça eski olduğu anlaşılıyor. İzleyeceğimiz kesitin içeriğinden biraz bahsedecek olursak Batman ve kankası Robin badkopterle şüpheli bi yatı takibe almışlarken yat birden ortadan kaybolur ve Batman aniden çıkagelen bi köpekbalığının saldırısına uğrar. Bu filmi izledikten sonra dalga geçtiğim tüm Yeşilçam filmlerinden ve onlara emek verenlerden özür dilemeyi bir borç bilirim.
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 03:17
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 686 izlenme - 3 yıl önce The Dark Knight Rises Batman filminin yerli olanaklarla çekilmiş, aslına aratmayan hatta bazı noktalarda aşan alternatif videosunu izleyeceksiniz. Bundan sonraki Batman filmi de Türkiye'de çekilecekmiş.
tüm batman çizgi roman kapakları 10:55
tüm batman çizgi roman kapakları 668 izlenme - 7 yıl önce batman'in son 70 sene içerisinde yayınlanan 700 çizgi roman kapağı birada http//www.kahramanlarsinemada.com/batmanden-7-dalya/
Batman Theme 02:35
Batman Theme 82 izlenme - 2 yıl önce 1966 tarihli orcinal bir film-dizi müziği.Gerçekten efsane caz tarzı ile nostaljiyi tattıran bir parça.batmeeeen batmeeen diye bağırmaktan sitede sen de alkişla tuşuna hızla asılmaktan kendinizi alamayacaksınız.
Yarasa Adamlardan Müthiş Gösteri 04:15
Yarasa Adamlardan Müthiş Gösteri 56 izlenme - 3 yıl önce Türk serbest atlayışçı Jak Kamhi ve ABD’li rekortmen Miles Daisher’ın Erzincan Kemaliye’de gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk ikili wingsuit atlayışının videosu izleyenleri büyüledi.