Hoşgeldiniz!

yarasa adam

yarasa adam :) 02:39
yarasa adam :) 9.360 izlenme - 9 yıl önce yarasa adam -remi gaillard
Uçan Adamlar ve 1400 Metre 04:36
Uçan Adamlar ve 1400 Metre 4.168 izlenme - 4 yıl önce “Uçan Adam”lar bu seferde Çin’de: "Yarasalar’ 1400 Metreden Uçtu Çin'deki "Kanatlı Elbise ile Uçuş Şampiyonası" ilginç görüntülere sahne oldu. "Kanatlı Elbise ile Uçuş" terimi, özel kıyafetler ile gerçekleştirilen yüksekten atlayışlar için kullanılıyor. Bu daldaki ilk şampiyona Çin'de başladı. "Kanatlı Elbise ile Uçuş"ta dünyanın en iyi 15 ismi, Tianmen Dağı'na çıktı. Sporcular, 1400 metre yükseklikten kendilerini boşluğa bıraktılar. Teleferiklerin yanından süzülüp vadiye doğru büyük bir hızla inmeye başladılar. Yere yaklaştıklarında ise paraşütlerini açtılar. "Kanatlı Elbise ile Uçuş" dünyanın en zorlu sporlarından biri olarak tanımlanıyor.
Neredeyse Bir Yarasa Adam 01:29
Neredeyse Bir Yarasa Adam 932 izlenme - 5 yıl önce Adamın Derisi O Kadar Bol Ki Kurban Bayramında Bağışlasa Yeridir.
Lego Batman Fragman 01:07
Lego Batman Fragman 1.134 izlenme - 7 yıl önce lego batman oyunundan görüntüler.
Hurdadan Batmobile Yapmak 01:09
Hurdadan Batmobile Yapmak 865 izlenme - 4 yıl önce Batman filminden etkilenen Ağrı'lı kaporta ustası abimiz hurdalığa ayrılmış çamaşırmakinesi, buzdolabı, masa, sandalye gibi eski eşyaları değerlendirip biri kanatlı iki araba yapmış. Abimiz eğer imkan sağlarlarsa uçan araba bile yaparım diyor.
Geçmişten Günümüze Batman Filmleri (1943-2012) 03:52
Geçmişten Günümüze Batman Filmleri (1943-2012) 531 izlenme - 3 yıl önce Batman'in gizli kimliği milyarder sanayici, playboy ve hayırsever olan Bruce Wayne'dir. Henüz çocukken ailesinin öldürülmesine şahit olan Wayne, pek çok çeşitli alanlarda kendini eğittikten sonra yarasa temalı kostüm ve ekipmanları ile suça karşı savaşa başlar. Pek çok diğer süper kahramanlar gibi süper güçleri yoktur, zekası ve dedektiflik yeteneğini, şirketi sayesinde bilim, teknoloji ve kişisel serveti ile destekleyerek savaşını sürdürür. The Batman (1943, Lambert Hillyer) Batman ve Robin (1949, Spencer Gordon Bennet) Batman (1966, Leslie H. Martinson) Batman (1989, Tim Burton) Batman Dönüyor (1992, Tim Burton) Batman Daima (1995, Joel Schumacher) Batman ve Robin (1997, Joel Schumacher) Batman Başlıyor (2005, Christopher Nolan) Kara Şövalye (2008, Christopher Nolan) Kara Şövalye Yükseliyor (2012, Christopher Nolan)
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 02:01
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 525 izlenme - 3 yıl önce İzleyeyeceğimiz sahne 1966 yapımı rivayetlere göre ilk Batman filmi. Seslendirmesinin de film kadar olmasa da oldukça eski olduğu anlaşılıyor. İzleyeceğimiz kesitin içeriğinden biraz bahsedecek olursak Batman ve kankası Robin badkopterle şüpheli bi yatı takibe almışlarken yat birden ortadan kaybolur ve Batman aniden çıkagelen bi köpekbalığının saldırısına uğrar. Bu filmi izledikten sonra dalga geçtiğim tüm Yeşilçam filmlerinden ve onlara emek verenlerden özür dilemeyi bir borç bilirim.
Bedmen Yarasa Adam - Fragman 02:43
Bedmen Yarasa Adam - Fragman 396 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu ne kadarda alihassan'dan beklesemde... Videomuzda batman üniforması giymiş 2 adam atlayıp zıplayıp tecavüz'e uğramış kadınları kurtarıp kötüleri beceriyorlar ama harun yahya sohbetlerinde duymaya alıştığım davranış bir cümleyi tekrarlamak pek hoş olmamış.. Badmen'leri bağrına basan site alkışlarlayaşıyorum.com
batman köpekbalığını dövüyor 01:51
batman köpekbalığını dövüyor 708 izlenme - 7 yıl önce batman'in 1966 yapımı filminden fantastik bir sahne. http//bit.ly/g0gr5o
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 03:17
Türk Yapımı The Dark Knight Rises (Batman) 731 izlenme - 4 yıl önce The Dark Knight Rises Batman filminin yerli olanaklarla çekilmiş, aslına aratmayan hatta bazı noktalarda aşan alternatif videosunu izleyeceksiniz. Bundan sonraki Batman filmi de Türkiye'de çekilecekmiş.
Batman ve Felsefesi 00:44
Batman ve Felsefesi 503 izlenme - 4 yıl önce Yıllarca Batman i izledik, özellikle Hollywood bize yarasa adamı her 2-3 senede bir sunmaktadır.Oysa ki yeşilçam çevirdiği bir tek yarasa adam (bedmen) filmiyle hem batman' in felsefesini özümsetmekte hem de nice Hollywood yapımını yere serecek aksiyon,entirika, hırs ve aşk sunmaktadır.Ayrıca ilk fırsatta iyilere yumruklarım lokum tekmelerim şekerleme diyeceğim, bakalım neler olacak...
Türk Batman 00:42
Türk Batman 478 izlenme - 3 yıl önce Mazimizde battal gaziler, kara muratlar ile batman ve robinler de yatarmış, haliyle süpermen ve rambodan sonra.
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 03:03
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 423 izlenme - 3 yıl önce Abimizin dağın tepesinden paraşütsüz bir şekilde atlayışını izliyoruz. Olay 30 Eylül 2013 Tarihinde İtalya'da gerçekleşiyor. Garda Gölü'ne kule izni olmadan başarılı bir iniş yapılıyor. (Ön sevişme istemeyen 1:40 dan izlemeye başlayabilir.) İyi seyirler.
Batman Sembolünün Mutasyonu 02:17
Batman Sembolünün Mutasyonu 280 izlenme - 3 yıl önce Batman’in 40'lı yıllarda başlayan maceraları günümüzde de devam etmektedir. Geride kalan 7o küsür sene içerisinde Batman’in görünüşünde değişiklikler olmuştur. Göğsünde taşıdığı sembolü, çizgi roman, film ve çizgi filmlerde daima ön plana çıkmıştır.
yarasa adam yollarda 02:39
yarasa adam yollarda 546 izlenme - 8 yıl önce yarasa adam
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 02:01
Batman'in Köpekbalığı İle İmtihanı 328 izlenme - 4 yıl önce İzleyeyeceğimiz sahne 1966 yapımı rivayetlere göre ilk Batman filmi. Seslendirmesinin de film kadar olmasa da oldukça eski olduğu anlaşılıyor. İzleyeceğimiz kesitin içeriğinden biraz bahsedecek olursak Batman ve kankası Robin badkopterle şüpheli bi yatı takibe almışlarken yat birden ortadan kaybolur ve Batman aniden çıkagelen bi köpekbalığının saldırısına uğrar.
tüm batman çizgi roman kapakları 10:55
tüm batman çizgi roman kapakları 682 izlenme - 8 yıl önce batman'in son 70 sene içerisinde yayınlanan 700 çizgi roman kapağı birada http//www.kahramanlarsinemada.com/batmanden-7-dalya/
Yarasa Adam ve İntihar Komandoları 02:18
Yarasa Adam ve İntihar Komandoları 213 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Levent Çakır ve Hüseyin Sayan ın oynadığı 1973 yapımı Türk yapımı Bedmen filminden 4 dene kesit izleyeceksiniz filmde arabadaki soyunma anının ve kucağında kedi olan abinin sahnesinin başka filmlerden alıntı olduğunu farkettim sanki, diğer ikisi de düşmanlarının yakalanacağını anladığı anda yaptıkları saliselik intihar şov. ayrıca 22. saniyede atlayan Bedrobinin fizik, yerçekimi herneyse onun kurallarına göre yüzüstü düşmesi lazım lan sanki.
Kara Şövalye Üçlemesi 10:00
Kara Şövalye Üçlemesi 157 izlenme - 3 yıl önce Kara Şövalye, yani nam-ı değer Batman ilk defa 1939 yılında Bob Cane ve Bill Finger tarafından yaratılmıştır. Karakterin yaratıldığı döneme bakacak olursak, iktisadi ve kriminal sorunlar yaşayan Amerika'nın dışa vurumu olarak göze çarpmaktadır. Özellikle gelişmekte olan ülkelerde iktisadi gelişme sonucu ortaya çıkan suç oranı toplum karakterlerine derin izler bırakmaktadır. Bazılarımızın çocuk filmi veya sadece basit bir çizgi roman uyarlaması gözüyle baktığı Kara Şövalye bize çok şey anlatmaktadır. Suçun bireyden mi yoksa devletten mi kaynaklandığı, idaellerin insanı ne derecede değiştirebileceği, toplum içinden herkesin olabilme ihtimalinin göze çarptığı Kara Şövalye alt-benliğimizde yatan anti-kahramanın ta kendisi oluyor. Kara Şövalye üçlemesi Christopher Nolan tarafından modernize edilerek sinemaya uyarlanmıştır. Bu filmler sırasıyla; Batman Begins (2005) The Dark Knight (2008) The Dark Knight Rises (2012)'dır.
Batman Theme 02:35
Batman Theme 94 izlenme - 3 yıl önce 1966 tarihli orcinal bir film-dizi müziği.Gerçekten efsane caz tarzı ile nostaljiyi tattıran bir parça.batmeeeen batmeeen diye bağırmaktan sitede sen de alkişla tuşuna hızla asılmaktan kendinizi alamayacaksınız.
Yarasa Adamlardan Müthiş Gösteri 04:15
Yarasa Adamlardan Müthiş Gösteri 59 izlenme - 4 yıl önce Türk serbest atlayışçı Jak Kamhi ve ABD’li rekortmen Miles Daisher’ın Erzincan Kemaliye’de gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk ikili wingsuit atlayışının videosu izleyenleri büyüledi.
Batman Yarasa Adam Klibi Yeni! Batman Clıp New! 02:11
Batman Yarasa Adam Klibi Yeni! Batman Clıp New! 14 izlenme - 2 yıl önce ToysTV kanalimda yeni videom - BATMAN YARASA ADAM KLİBİ YENİ! BATMAN CLIP NEW! Bu videomda YARASA ADAM BATMAN klibi ile NO CULTURE şarkısını dinliyoruz. Bana yorumlarla ulaşabilirsiniz! En eğlenceli çocuk çizgifilm klipleri Maviş'ten sizlere ToysTV'de!!!! https://www.youtube.com/audiolibrary/...
Adrenalinin Son Noktası 00:58
Adrenalinin Son Noktası 12 izlenme - 2 yıl önce 20-27 Eylül tarihlerinde Çin’in Yunnan eyaletinde yapılan Wings for Love World Cup 2016, dünyanın en iyi Wingsuit (yarasa adam uçuşu) pilotlarını biraraya getirdi.