Hoşgeldiniz!

yaratık

Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 00:17
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 575.497 izlenme - 7 yıl önce Bir geyik avcısının ormanlık alanda görüntülediği bu yaratık görenleri şaşkına çeviriyor. tanrıların arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran isviçreli ufo yazarı eric von daeniken, uzaylılar 6 yıl sonra almanya'ya inecek" iddiasında bulunmuştu. louisiana eyaletinin morgan city bölgesinin berwick kasabasındaki bir ormanlık alanda açlılıkların arasından zıplayarak geyik avcısının önüne çıkan yaratık ilk bakışta hollywood filmlerindeki örümcek adam spider man karakterini hatırlatıyor.
yaratık dünya dışı bir varlık 01:22
yaratık dünya dışı bir varlık 523.091 izlenme - 8 yıl önce meksika da 2007 de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü.tüm dünya onu konuştu ilk araştırmalara göre DNA'sı ortaya çıkarıldı insanımsı bir varlık ancak hayvan değil zeki bir varlık ve bu dünyaya ait değil
dünya bu uzaylıyı konuşuyor!!! 00:35
dünya bu uzaylıyı konuşuyor!!! 318.940 izlenme - 8 yıl önce bu çok korkunç bir yaratık
panamada öldürülen gizemli yaratık 00:52
panamada öldürülen gizemli yaratık 284.607 izlenme - 8 yıl önce panamalı dört genç arkadaş tarafından cerro azul kasabasında bir mağara yakınlarında öldürülen gizemli yaratık.uzmanlar bilinmeyen bir köpek türü olabileceğini söylüyor
Hindistanlıların Tanrı Olduğuna İnandığı Yaratık 00:37
Hindistanlıların Tanrı Olduğuna İnandığı Yaratık 4.318 izlenme - 2 ay önce Hindistan’da insan suretli bir buzağı görenleri şaşkına çevirdi. Hintliler aynı bir insan yüzü gibi gözleri, burnu ve kulakları olan tuhaf yaratığın Hindu bir Tanrı olduğuna inanıyor. Hindistan’da yeni dünyaya gelen inek görenleri şoke ediyor. Sıradışı yaratığın insan silüetine benzeyen gözleri, burnu ve kulakları bulunuyor. Dünya için ürkütücü ve garip bir görüntü olsa da insan suretli buzağı Hintliler için kutsal… Hindular söz konusu yaratığın bir Tanrı olduğuna inanıyor. Öyle ki doğduktan sonra yaklaşık bir saat haya kalan buzağıyı cam bir tabut içine koyarak ziyarete açtılar.
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor 02:34
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor 95.139 izlenme - 4 yıl önce Dünya Rusya'nın başkenti Moskova'da bir binanın dış cephesi üzerinden aşağıya doğru inen tuhaf yaratığın görüntüleri konuşuyor.
Türü belli olmayan canlı 00:06
Türü belli olmayan canlı 101.320 izlenme - 4 yıl önce
 İsimsiz yaratık 00:06
İsimsiz yaratık 60.372 izlenme - 4 yıl önce İsimsiz yaratık
Filmlerdeki Seksi 10 Kadın Yaratık 06:54
Filmlerdeki Seksi 10 Kadın Yaratık 51.146 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde gördüğünüz en seksi 10 kadın yaratık.
Evdeki Yaratık 00:05
Evdeki Yaratık 67.848 izlenme - 4 yıl önce Evdeki Yaratık
Bu Nasıl Bir Yaratık Böyle? 01:12
Bu Nasıl Bir Yaratık Böyle? 90.856 izlenme - 6 yıl önce
dünya bu yaratığı konuşuyor 01:15
dünya bu yaratığı konuşuyor 161.104 izlenme - 8 yıl önce Alein baby,meksika da 2007 de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi. kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. bilim adamları ise "dna sı yok" diye şaşkın.
Korkunç Yaratık Böyle Görüntülendi 01:24
Korkunç Yaratık Böyle Görüntülendi 22.035 izlenme - 2 yıl önce Buldukları yaratık korkuttu İşçilerin ormanda gördükleri pençeli yaratık korku dolu anlar yaşattı. İşçilerin geçtiğimiz Cuma günü ormanda gördüğü yarattığın keskin pençeleri ve dişleri vardı.Garip yaratığı gören işçilerden birinin Borneo Post'a verdiği demeçte, "Çok korktum! Daha önce böyle bir yaratık görmemiştim. Korkudan ne yapacağımızı şaşırdık. Arkadaşlarımdan biri yaratığı cep telefonuyla videoya çekti" dedi.İşçiler yaratığın nadir bulunan bir ayı olabileceğini iddia etti.Borneo Post ise yaratığın cilt sorunu yaşayan bir Malaya ayısı olabileceğini yazdı. Öte yandan uzmanlar yaratığın sular içinde yaşamasından dolayı bunun farklı bir hayvan olabileceğini dile getirdi.Yetkililer, yaratığını tam olarak ne olduğuyla ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını belirtti.
Bu Nasıl Bir Yaratık Böyle? 01:12
Bu Nasıl Bir Yaratık Böyle? 55.024 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 400.000 için katıl
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 06:28
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 19.073 izlenme - 2 yıl önce Okyanus dibine koyulan bir kamera ilginç bir yaratık keşfetmiş. Böyle tövbe bismillah bi şeye de benzemiyor! Zaten henüz isimlendirilmemiş. Garip, yassı, yamuk yumuk bir şey. İzleyelim..
Böyle Yaratık Görülmedi 01:07
Böyle Yaratık Görülmedi 17.940 izlenme - 2 yıl önce Balıkçılar tarafından denizin yakalanan bu tuhaf yaratık herkesi şaşkına çevirdi. Bir bitkiyi andıran ancak ahtapot gibi canlı olan bu yaratığın yakaladığı balık kolları arasında görülüyor.
işte o yaratık.canlı görüntüsü 02:33
işte o yaratık.canlı görüntüsü 110.997 izlenme - 8 yıl önce meksİka da bir çiftçi tarafından öldürülen ve tüm dünyanın ilgisini çeken uzaylımı soyu olmayan bir canlımı tartışmasına yol açan o yaratığın öldürüldükten hemen sonra kemara ile çekilen görüntüsü.ilk olarak izlesene com da sizlerle.montaj değil gerçek görüntüler.
Gece Görülen Bu Yaratık Ormanda Tekrar Göründü 00:44
Gece Görülen Bu Yaratık Ormanda Tekrar Göründü 28.187 izlenme - 4 yıl önce Görenleri Hayerete Düşüren Yaratık Görüntüsü
Diamond Setli Ruh | Diamond Zengini Olduk - En Zor Minecraft  #13 Minecraft Evi 22:47
Diamond Setli Ruh | Diamond Zengini Olduk - En Zor Minecraft #13 Minecraft Evi 13.489 izlenme - 9 ay önce KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: https://goo.gl/HpkzEj Minecraft Evi Tişörtlerinden Satın Almak İçin - https://goo.gl/kmwWX3 ?SERİNİN DİĞER VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN - https://goo.gl/zutqaw ------------------------------------------------------------------------------------------ Android Mobil Uygulamamı İndirmek için - http://izl.sn/bcruwp IOS Mobil Uygulamamı İndirmek için - http://izl.sn/55p22x ------------------------------------------------------------------------------------------ Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftevi.com ------------------------------------------------------------------------------------------ ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - http://instagram.com/bugrakazanci ?Facebook - http://facebook.com/minecraftevi ?Twitter - http://twitter.com/bugrakazanci ?Snapchat - bugrakazanci ------------------------------------------------------------------------------------------ Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim umarım eğlenmişsinizdir kanalıma abone olmayı unutmayın. ------------------------------------------------------------------------------------------
Portekiz'de Görülen Garip Yaratık  00:58
Portekiz'de Görülen Garip Yaratık 6.245 izlenme - 11 ay önce Bazıları onun Chupacabra olduğunu söylemiş fakat daha çok ortama kamufle olmuş insanı andırıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Tabletten Oyun Sildi Diye Küçük Çocuğu Döven Kadın 00:38
Tabletten Oyun Sildi Diye Küçük Çocuğu Döven Kadın 11.293 izlenme - 1 yıl önce Olay bahçevlilerde gerçekleşmiş. Bu isanımsı yaratık, kendi çocuğunun tabletinden bir oyunu sildi diye komşu çocuğunu acımazsa dövüyor.
Kırşehir'de Yapılan Akıllara Zarar Öcülü Düğün 01:27
Kırşehir'de Yapılan Akıllara Zarar Öcülü Düğün 6.778 izlenme - 6 ay önce Görüntüler Dünyayı Kurtaran Adam filminin kamera arkası değil arkadaşlar.ilk başlardaki yaratıkları görünce ben öyle zannettim ama sik oynatan ku klux klan üyesini görünce bambaşka bişey olduğunu farkettim.Şaman ayini diyen de var eski türk geleneklerine göre bir şenlik olduğunu söyleyen de var.Yorum sizin a dostlar
Meme - Korkunçlu Kısa Film (+18) 02:50
Meme - Korkunçlu Kısa Film (+18) 19.682 izlenme - 2 yıl önce BOOB adında (tek meme olunca boob çift meme olunca boobs) korkunçlu bir kısa film çekmişler. kullandıkları teknikleri yerli sinemamız halen uzun metrajda bile kullanamamakta maalesef. Neyse izleyelim ve de silikonlu memelerden korkalım, uzak duralım... dipnot: parantezime tüküreyim sanki sitedeki genç atom miyendizleri ingilizce bilmiyormuş gibi açıklama yapmışım bir de tühh bana...
Garip Yaratık Tartışma Başlattı 01:48
Garip Yaratık Tartışma Başlattı 5.478 izlenme - 10 ay önce İngiliz bir adam tarafından sosyal medyada paylaşılan ‘garip yaratığın’ görüntüleri çok konuşuldu. Paul Jones adlı adamın, Great Yarmouth kasabasında kıyıya vuran bir denizkızı bulduğunu iddia ederek sosyal medyada yayımladığı görüntüler iki gün içinde binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Akılalmaz fotoğrafları gören takipçilerden bazıları, bedeni çürüyerek sahile vuran yaratığın denizkızı olduğuna inandıklarını ifade ederken, diğer kullanıcılar fotoğrafların gerçek olamayacağını iddia etti.
yolun ortasındaki ilginç yaratık 01:19
yolun ortasındaki ilginç yaratık 30.595 izlenme - 6 yıl önce
dev yaratık ne oldugunu bilen yazsın 00:23
dev yaratık ne oldugunu bilen yazsın 25.801 izlenme - 6 yıl önce
Ufo'lar Gerçekmi? Uzaylılar Varmı? 01:38
Ufo'lar Gerçekmi? Uzaylılar Varmı? 31.415 izlenme - 8 yıl önce ufo lar gerçekmi dosyayı national geographic farkı ile incelemeye hazırmısınız. www.belgeselonline.co.cc
bir garip yaratık 01:14
bir garip yaratık 32.393 izlenme - 8 yıl önce arabistan'da görülen garip bir hayvan ben birşeye benzetemedim
Dev Yaratık Sahile Vurdu 01:43
Dev Yaratık Sahile Vurdu 11.387 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da dev mürekkep balığı sahile vurdu. Balığın 9 metre boyunda ve tam 180 kilogram ağırlığında olduğu belirtilirken, sahile vuran dev canlıyı fotoğraflamak isteyen vatandaşlar buraya akın etti. Dev balığın bilinen en büyük omurgasız tür olan Architeuthis Dux familyasından olduğu açıklandı. Mürekkep balığı şu anda Cantabria Denizcilik Müzesi’nde sergileniyor.
Dev Örümcek Vahşeti 01:18
Dev Örümcek Vahşeti 10.861 izlenme - 2 yıl önce Meltemli bir akşam üstü parkta ortaya çıkan dev örümcek ortalığa dehşet saçtı. İnsalara zarar vermekten çekinmeyen yaratığın en kısa sürede yok edilmesi için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.