Hoşgeldiniz!

yaratmak

Meyan-Yaratmak Dert Değil 04:41
Meyan-Yaratmak Dert Değil 53.722 izlenme - 9 yıl önce kndimden kpmş nylym acmzki bnm bdnm elndn olsn sn nfsm yrtmk drt diil tnrı içn sn iste ölrm snn içn..!
Göğüslerle Fark Yaratmak :):):) 01:08
Göğüslerle Fark Yaratmak :):):) 31.405 izlenme - 8 yıl önce erkekler şok eden etki :):):)
Türkiye'de Çocuk Kaçırma Sosyal Deneyi 09:16
Türkiye'de Çocuk Kaçırma Sosyal Deneyi 306 izlenme - 1 ay önce Türkiye'de her gün kaçırılan çocuk sayısı artıyor. Bu olaya tanık olan kişilerde hiç bir şey yapmamaya devam ediyor. Youtuber Ali Muhsin Atam farkındalık yaratmak için bu videoyu çekmiş.
Grup Meyan Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin 04:34
Grup Meyan Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin 16.195 izlenme - 8 yıl önce süper bi şarkı ve bu şarkıyı ben izletmekten büyük sevinç duyuyorum izleyen arkadaşlara teşekkürler :d
Mıktanıs ile Sınırsız Enerji Yaratmak 03:11
Mıktanıs ile Sınırsız Enerji Yaratmak 2.919 izlenme - 3 yıl önce Bunlar hep Bilgisayar parçaları satanların oyunu Pc'nin fanını kırdım yetmedi ,hard diski kırdım ne elektirigi ürettim nede başka birşey internet kafeden yazıyorum simdi
Meyan - Yaratmak Dert Değil 04:34
Meyan - Yaratmak Dert Değil 15.892 izlenme - 9 yıl önce meyan - yaratmak dert değil tanrı için ... resimler Şarkı ile alakasızdır ... :)
Femen Grubu Tunus Protestosu 01:07
Femen Grubu Tunus Protestosu 2.981 izlenme - 3 yıl önce Kendilerine kadın bile demeye dilim varmıyor ama işte erkekten farklı oldukları için başka bir alternatif cinsiyet de kalmıyor. Tunus da namazla alay geçtikleri bu videonun sonunda umarım kendilerine gereken ceza fazlasıyla verilir. Ve vücutlarını pazar eden bu uzun saçlıların nesli dünya üzerinde tükenir. Başka ülkelerde ki insanlara da ilham olmazlar.
Meyan Yaratmak Dert Değil Değil Tanrı İçin 04:16
Meyan Yaratmak Dert Değil Değil Tanrı İçin 7.584 izlenme - 10 yıl önce gerçekten güzel bir şarkı herkes dinlesin
Dr. Zakir Naik - Allah'ı Kim Yarattı? 03:04
Dr. Zakir Naik - Allah'ı Kim Yarattı? 869 izlenme - 3 yıl önce sorulara muhteşem cevaplar .zair naik.
gurup-meyan yaratmak dert deil 04:33
gurup-meyan yaratmak dert deil 1.268 izlenme - 8 yıl önce
Meyan - Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin / 2011 04:39
Meyan - Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin / 2011 1.982 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Meyan - Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin - [2011] 04:33
Meyan - Yaratmak Dert Değil Tanrı İçin - [2011] 1.448 izlenme - 6 yıl önce meyan - yaratmak dert değil tanrı için - [2011] - [alisayar]
Allah Dilediğini Yaratır! Allah'ın Mucizeleri (HD video) 01:52
Allah Dilediğini Yaratır! Allah'ın Mucizeleri (HD video) 975 izlenme - 3 yıl önce O Rahman'ın yarattıklarında herhangi bir uyuşmazlık, aykırılık, çelişme göremezsin. Bir kez daha bak! Bir çatlaklık, bir uyuşmazlık görüyor musun? Sonra bakı...
Her Şeyi Yaratabilen Makine 05:03
Her Şeyi Yaratabilen Makine 545 izlenme - 2 yıl önce Her türlü atığı birşeylere dönüştürebilen makine(!) İsviçreli bilim adamlarının son harikası. Eğer videoyu geriye sararak izlerseniz sanki herşeyi yok ediyormuş gibi görünüyor. Ayrıca mafyaların bunun sayesinde adam yaptığı da düşünülmektedir.
Aşkım Nolur Son 1 Şans Nolur :'( 04:30
Aşkım Nolur Son 1 Şans Nolur :'( 1.341 izlenme - 9 yıl önce açıklamayı size burakıyorum...!
Amerika'da Çocuğunun Kaçırıldığını Fark Etmeyen Baba! 02:35
Amerika'da Çocuğunun Kaçırıldığını Fark Etmeyen Baba! 28 izlenme - 2 ay önce Çocuğun babası telefonuyla meşgul olurken oğlunu şekerle kandırıp saniyeler içerisinde alıp götürdü. Amerika'da sosyal medya kullanıcısı çocuk kaçırma vakaları hakkında farkındalık kazandırmak için sosyal bir deney yaptı ve annesiyle anlaşarak bir çocuğu babasının gözünün önünde kaçırdı.
Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 04:47
Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 838 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nü okudu ve mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi’ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa’nın ilk kültür merkezini açtı. Türkiye’nin tek çeviri dergisini çıkarttı. On altı tiyatro, müzik, resim kulübünün fahri başkanlığını yaptı. Ahmet Şerif İzgören Eserleri; Avucunuzdaki Kelebek Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Eyvah! İş Görüşmesi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor Süpermen ve Uğur Böceği Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Hıdır Kişisel Gelişiyor Eşikaltı Büyücüleri Uçan Halı Babam İş Yaşamında 100 Kanguru Sarı Siyah (alıntıdır)
Stop-motion Zombi Makyajı 02:53
Stop-motion Zombi Makyajı 349 izlenme - 2 yıl önce "Kulak Çöpünden Harikalar Yaratmak" adlı videoyla bi itin g*tüne sokulmadığım kalmıştı. Yine benzer bi videoyla karşınızdayım. Bu sefer görüntüdeki bağyan arkadaşımızın kendi suratına yaptığı makyajı göreceğiz. Başlığı "Aynayla Harikalar Yaratmak" koyup sizlere komik yorum yazmak için olanak sağlayacaktım ama bu seferlik yapmayacam.
Türk Sineması'nda Varoluşçuluk 06:04
Türk Sineması'nda Varoluşçuluk 283 izlenme - 2 yıl önce Necip Fazıl Kısakürek'in "Bir Adam Yaratmak" isimli tiyatro oyununun aynı isimli filminde geçen monolog. Her ne kadar söylenenler afaki olsada aslında hepimizin içinden geçen sorular hepimizin aklını tırmalayan şeyler. Ahmet Mekin'in mükemmel oyunculuğu ile güzel bir film çıkmış ortaya.
A9 TV - 150 Milyon Yıllık Karides Fosilini Programa Çıkartmak 01:34
A9 TV - 150 Milyon Yıllık Karides Fosilini Programa Çıkartmak 291 izlenme - 3 yıl önce A9 TV yayınlanan (inşallah) Adnan Oktar ın programında (maşallah) 150 milyon yıl öncesine ait oldugu iddaa edilen (maşallah) ve daha dün alçı ustası tarafından hazırlanmış gibi tertemiz pırıl pırıl duran fosili izliyoruz (inşallah).
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 09:02
Elleriyle Resim Yapan Adamın Harika Bir Sanat Eseri Ortaya Çıkarması 170 izlenme - 2 yıl önce Bir mükemmel yeteneğe sahip insan videosu daha yüklüyorum siteye. Kim ne derse desin resim yapmak, çizgiler çizmek, hat sanatı ve güzel yazı yazmak gibi bir çok iş çok büyük beceriler gerektirir. Ve ne olursa olsun hayatta becerileri olan her insana saygı duyulması gerekir. Saygıyı misliyle hak eden bu arkadaşımız ise, elleriyle yağlı boyayı kullanarak ortaya mükemmel bir sanat eseri çıkarıyor. İzleyenleri ve beni de hayret içinde bıraktıran bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Video yaklaşık 9 dk felan sürüyor. İyi seyirler..
Tek Kurşunla Sel Yaratmak 00:30
Tek Kurşunla Sel Yaratmak 267 izlenme - 5 yıl önce Tek kurşunla sel yaratmak
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:02
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 133 izlenme - 2 yıl önce Efendim pek değerli İlyas Salman ALS farkındalığı yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim.. NOT: Buradaki amaç ALS hastaları ile dalga geçmek değil, biraz da olsa güldürmektir.
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:31
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 170 izlenme - 3 yıl önce WWE'in Flash tv'de yayınlandığı zamanlarda Goldberg ile favorim olan Hulk Hogan abimiz de ALS hastalığına farkındalık yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim..
sago dil yaratmak 03:43
sago dil yaratmak 214 izlenme - 8 yıl önce guzel olmuş allah devamını getirsin (:
İnsan Eliyle Çığ Yaratmak 03:23
İnsan Eliyle Çığ Yaratmak 93 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Washington eyaletinin en yüksek dağlarından Cascade'de Stevens Geçidi'nde biriken kar yığınlarının büyük bir çığ oluşturmaması için çeşitli patlayıcılarla yapay çığlar yaratılıyor.
Yıkılan Buz Dağının Yarattığı Korku 00:58
Yıkılan Buz Dağının Yarattığı Korku 54 izlenme - 3 yıl önce botla denizde gezen bir çiftin kameralarına böyle ilginç bir görüntü yansımış izliyoruz. kadına kimse kızmasın o dalgayı ben görsem bunun on katı tepki verirdim herhalde.
Kaza Ve Kadere Rıza Huzurlu Olmanın Anahtarıdır 10:37
Kaza Ve Kadere Rıza Huzurlu Olmanın Anahtarıdır 158 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette başımıza gelen herşeyin allahü tel nın takdiri ile geldiği kadere imanın imanın şartlarından olduğu sebeplere yapıştıktan sonra allahü tel nın takdir ettiğine razı olmak lazım geldiği delilleriyle ve nakillerle anlatılmaktadır.
Paranorman Filmi Video - Norman'ı Yaratmak 19 Ekim'de Sinemalarda! 01:32
Paranorman Filmi Video - Norman'ı Yaratmak 19 Ekim'de Sinemalarda! 108 izlenme - 5 yıl önce Canlı bir karakter yaratmak için Tanrı olmaya ihtiyacınız yok! Filmin yönetmenleri Sam Fell ve Chris Butler.
Korkuluk - Soytarı Prelude (Yeni Klip 2013) 04:21
Korkuluk - Soytarı Prelude (Yeni Klip 2013) 77 izlenme - 5 yıl önce Korkuluk - Soytarı Prelude (Yeni Klip 2013)