Hoşgeldiniz!

Yardım Kampanyası Videoları İzle

Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 881 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi 3 - ALS 14:48
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi 3 - ALS 410 izlenme - 2 yıl önce Ice bucket challenge videolarından seçerek derlenmiş en seksi kızlarımızın 2. videosu. Keyifle izleyiniz.. Buna da bakınız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213989/en-seksi-ice-bucket-challenge-derlemesi
Michael Kors'tan Watch Hunger Stop Kampanyası 01:00
Michael Kors'tan Watch Hunger Stop Kampanyası 256 izlenme - 3 yıl önce Michael Kors Anlamlı Bir Adım. United Nations World Food Programme (wpf) İle Gücünü Birleştirerek Dünya Genelinde 5 Milyon Çocuğa Gıda Yardımında Bulunarak Açlığa Savaş Açtı. Söz Konusu Yardım, Geçtiğimiz Yıl Markanın Wfp İle Gerçekleştirdiği İşbirliği Sonucu Ürettiği 100 Series Özel Koleksiyonunda Yer Alan Ve Bizzat Michael Kors Tarafından Tasarlanan Watch Hunger Stop Saatlerinin Satışından Elde Edilen Gelirin Bir Bölümüyle Gerçekleştirildi. başta Halle Berry'nin Olduğu Birçok Yıldız Da Bu Kampanyaya Destek Gösteriyor. Bütün Dünyaya İlham Olacak Bir Çalışma!
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 244 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına yardım etkinliği çığ gibi büyüyor. Buna en son katılanlar arasında Wesley Sneijder'da var. Başından aşağı buzlu su döken Sneijder, Yolanthe yengeye, Gökhan Saki'ye ve Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okuyor. Bakalım bu meydan okuma nasıl sonuçlanacak..
Somali Yardım Kampanyası 02:25
Somali Yardım Kampanyası 143 izlenme - 6 yıl önce dünya insanlık sınavında!
afrika 05:19
afrika 116 izlenme - 6 yıl önce sms ile bağış 1 sms 5 tl.dir.sms ile bağışta bulunmak için afrıka yaz 5601e 1 sms gönderdiyanet işlerisms ile fitrenizi vermek için afrıka yaz 5601e 2 sms gönderdiyanet işleritürk kızılay'ına sms'le bağış yapmak için tüm gsm operatörlerinden 2868'e mesaj göndererek 5 tl bağışta bulunabilirsiniz.ihh insani yardım vakfı'nın yardım kampanyasına sms'lerle destek vermek isterseniz tüm operatörlerden "afrika" yazıp 3072'ye gönderebilirsiniz. gönderdiğiniz her sms'le 5 tl bağışlamış olacaksın
40 Yaşındaki Sinclair'den Mükemmel Vole 00:31
40 Yaşındaki Sinclair'den Mükemmel Vole 112 izlenme - 3 yıl önce Manchester Cityli efsane isimlerin bir yardım kampanyası için sahaya çıktıkları maçta 4 sezon City forması giyen Trevor Sinclair mükemmel bir vole ile maça damgasını vurdu.
Gazi İçin Yardım Kampanyası Etkinlikleri 01:53
Gazi İçin Yardım Kampanyası Etkinlikleri 113 izlenme - 6 yıl önce gazi için yardım kampanyası etkinlikleri
Shakira | Barefoot Foundation: Buy A Brick Campaign 00:31
Shakira | Barefoot Foundation: Buy A Brick Campaign 43 izlenme - 4 yıl önce http://buyabrick.shakira.com/ You can help the Barefoot Foundation build a new school for vulnerable children in Cartagena, Colombia by giving just a few dol...
Afrika'dan Norveç İçin Yardım Kampanyası - Radi-Aid 03:44
Afrika'dan Norveç İçin Yardım Kampanyası - Radi-Aid 39 izlenme - 4 yıl önce Yıllarca İskandinav sivil toplum örgütlerinin kampanyalarında figuran olmuş Afrika'nın çocuklarından çok naif bir ayar gelmiş. Soğuktan titreyen Norveç için ısıtıcı toplamaya karar vermişler. Yalnız tek Norveç ile bitmez bu soğuk. Isvec, Finlandiya, Danimarka'ya ayip edilmemesini, Afrika'nin o uzun yardim elini onlara da uzatmasini bekliyorum.
hürriyet van yardım filmi 00:21
hürriyet van yardım filmi 73 izlenme - 6 yıl önce hürriyet van yardım kampanyası hürriyet evleri
Maradona döktürdü! 00:20
Maradona döktürdü! 6 izlenme - 1 yıl önce Fas'ta yardım amaçlı düzenlenen bir özel maçta dünya futbolunun efsane ismi Diego Armando Maradona ilerlemiş yaşına rağmen izleyenlere klasını bir kez daha gösterdi.