Hoşgeldiniz!

Yardımlaşma Videoları İzle

Hayvanlardan Birkaç Güzel Dayanışma Dersi 01:26
Hayvanlardan Birkaç Güzel Dayanışma Dersi 5.777 izlenme - 1 yıl önce İnsan, doğası gereği toplumsal bir varlıktır. Yalnız yaşaması mümkün değildir. Birlikte yaşamanın gereği olan dayanışma ile insanlar yardımlaşmayı, birlikte iş yapmayı öğrenirler. Dayanışma sayesinde insanlar daha çabuk ve daha çok iş yapabilir.
Trans Dayanışma Gecesi - İzmir 08:04
Trans Dayanışma Gecesi - İzmir 3.663 izlenme - 1 yıl önce “Eskiden tanıdığımız bir arkadaşımız İstanbul’da trafik kazası geçirdi. Ardından bir başka arkadaşımız onu dilenirken görmüş. Onu araştırırken bir arkadaşımızın Basmane semtinde elektriği dahi olmayan, rutubet içinde bir yerde kaldığını öğrendik. Arkadaşlarımıza yardım ettik ama daha büyük bir şeyler yapmamız gerektiğini fark ettik. Trans Melekler’den Öykü Ay’ın da önerisiyle misafirhane fikri bize çok iyi geldi.”
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 05:33
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 1.988 izlenme - 2 yıl önce Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel. Sokak kapısının açıldığı ipi kapı deliğinden dışarı bırakıp komşularına güvenmeyi özleyen, geceleri kapı önlerinde eskisi gibi çekirdek yemek isteyen, mahalle çeşmesinden mahalle maçından sonra kana kana su içmeyi,arabaların arkasına takılıp,geceleri zile bas kaç oynamayı özleyenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 08:10
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 2.100 izlenme - 2 yıl önce British Airways taçalışan bu hosteslerin banyoda yaptıklarını youtube'a yüklemeleri ile birlikte 1 saat içinde 1 milyona yakın kişinin izlediğini belirtelim. Ben burdan bi serzenişte bulunmak istiyorum e ablacım hostes olmuşsunuzda paranız mı yok bu ne video kalitesi 6600'la mı çektiniz bu videoyu hd çekim yapan bi telefon alamadınız mı? Ha alamadıysanız yardımcı olabilirm yani
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 00:31
Rakunların Muhteşem Yardımlaşması 634 izlenme - 9 ay önce Yavru rakunun duvardan çıkamaması üzerine ailenin diğer fertleri el ele vererek yavruya yardım ediyorlar. Birbirlerini tutarak duvardan aşağı sarkan rakun, yavruyu yukarı çekerek sonuca ulaşıyor.
kutup macerasından bir bölüm. dostluk dersi 11:35
kutup macerasından bir bölüm. dostluk dersi 4.913 izlenme - 7 yıl önce kutuplarda yaşayan yabani köpeklerin sergilediği dostluk (a:e)
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 862 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan yoksullara yönelik olarak kamusal sorumluluk alınması ilk kez sınırlı olarak 1976 yılında gerçekleşmiştir.
Taflancık Köyü / Taflancik 03:29
Taflancık Köyü / Taflancik 2.195 izlenme - 6 yıl önce trabzon -taflancık köyünde yardımlaşma - bayramlaşma ve çay...
Erzincan Başpınar Köyü 04:32
Erzincan Başpınar Köyü 1.321 izlenme - 5 yıl önce erzincan başpınar köyü
kadınlarda böyle dayanışma yok 01:05
kadınlarda böyle dayanışma yok 2.181 izlenme - 8 yıl önce erkeklerin dayanışmasını görünce gözleriniz yaşaracak! (gülmekten:))
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 10:33
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 322 izlenme - 1 yıl önce Yardımlaşmanın gücüne çok güzel bir hikaye ile vurgu yapan ve içinde çok güzel dersler bulunan bir çizgi film. Çocuklarınıza izletmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.
Nesin Matematik Köyü - Kısa Belgesel 10:59
Nesin Matematik Köyü - Kısa Belgesel 828 izlenme - 2 yıl önce 2007 yılında İzmir'in Şirince köyü yakınlarında Nesin Vakfı'na ait arazi üzerine bir eğitim köyü kuruldu. Fikir aslında Aziz Nesin'e ait bir fikirdi ve vasiyet olarak oğlu Ali Nesin'e vasiyet olarak bırakmıştı. Zamanla burası köyden çok daha farklı bir yuva oldu insanlara. Matematik sevgisiyle beraber, yardımlaşmanın esas olduğu imece usulü dayanışmanın aşılandığı örnek eğitim merkezlerinden biri oldu. Büyükten küçüğe matematiği seven herkese kucak açmaktadır.
Kaya Balığı ve Karidesin Müthiş Yardımlaşması 01:53
Kaya Balığı ve Karidesin Müthiş Yardımlaşması 617 izlenme - 3 yıl önce Resiflerdeki mercanlarda yaşayan hayvanların nasıl yardımlaştığına tanık oluyoruz...
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 337 izlenme - 1 yıl önce Yoksulluk veya fakirlik, günlük temel ihtiyaçların tamamını veya büyük bir kısmını karşılayacak yeterli gelire sahip olmama durumudur. Özellikle, yiyecek, içecek, barınma, giyim-kuşam gibi temel ihtiyaçlara zor erişmek veya erişememek yoksulluk olarak tanımlanabilmektedir. Ancak kimi gelişmiş ülkelerde bu tanımın standartlarında değişiklik görülmektedir.
Sky Türk İşin Aslı Programı 23:00
Sky Türk İşin Aslı Programı 2.603 izlenme - 9 yıl önce sky türk İşin aslı programı 07.12.2007 cuma trafik mağdurları yardımlaşma ve dayanışma derneği
Amish (Amiş) Topluluğunun Bir Günde Çiftlik Yapması 03:30
Amish (Amiş) Topluluğunun Bir Günde Çiftlik Yapması 371 izlenme - 2 yıl önce Amiş (Pensilvanya Almancası: Amisch, İngilizce: Amish), ABD'nin Pensilvanya ve Ortabatı eyaletleri'nde (ve Kanada'da) yaygın olan tutucu bir Hristiyan mezhebidir. 18. ve 19. yüzyılda Almanya, Fransa ve İsviçre'den gelen göçmenler tarafından kurulmuştur. Amişler basit bir yaşama inanırlar, otomobil, telefon, elektrik gibi modern yaşamın kolaylıklarını kullanmaktan sakınırlar. Fayton kullanımı yaygındır. Bu insanlar kendilerini toplumdan dinsel inanışları yüzünden ayırırlar. Örneğin orduya katılmazlar. Kurucusu Jakop Ammann (1644 - 1712 ya da 1730) adlı İsviçrelidir.
İyilik Dukkani 00:48
İyilik Dukkani 566 izlenme - 3 yıl önce Aracısız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmaya Dayalı Sosyal Ağ
Kurban Bayramı Çocuğa Nasıl Anlatılmalı 05:38
Kurban Bayramı Çocuğa Nasıl Anlatılmalı 391 izlenme - 2 yıl önce Peki insanlığın sevgi ve yardımlaşma ile birbirine yaklaştığı Kurban bayramı, çocuklara nasıl anlatılabilir? Canim Anne. Com - Anne ve Bebek Portali http://www.canimanne.com/kurban-bayrami-cocuga-nasil-anlatilmali.html
Dünya Michelle Obama'nın Dansını Konuşuyor 01:36
Dünya Michelle Obama'nın Dansını Konuşuyor 745 izlenme - 4 yıl önce Michelle Obama, obeziteyle mücadele için bir süredir devam ettirdiği "Haydi Hareket Edelim" kampanyası kapsamında Cuma gecesi Jimmy Fallon'ın talk show programına katıldı. Programda Obama ile Fallon?ın yaptığı dans birkaç saat içinde internetin en çok izlenen videoları arasına girdi. Videoda Fallon kadın kılığına girdi. Hem ünlü sunucu hem de Obama, kapri pantolonları, hırkaları ve düz ayakkabılarıyla tipik birer "ABD?li ev kadını anne" rolünde.
Açlık, Yardımlaşma ve Tüm İnsanlar İçin Yiyecek - Kısa Animasyon 01:02
Açlık, Yardımlaşma ve Tüm İnsanlar İçin Yiyecek - Kısa Animasyon 389 izlenme - 2 yıl önce Açlık ve paylaşma hakkında eski bir hikayeden uyarlanan "Caritas" adlı bu video "Herkes için yiyecek" kampanyası için hazırlandı. İşte komşunuz açken uyuyamayacağınızı güzel bir animasyonla anlatan o video. Keyifli Seyirler..
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 02:17
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 384 izlenme - 3 yıl önce İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar
Çorum Dodurga İlçesi Kaynaşma Ve Dayanışma Şenliği 05:31
Çorum Dodurga İlçesi Kaynaşma Ve Dayanışma Şenliği 1.426 izlenme - 9 yıl önce dodurga ilçesi şenlik
Uğurludağ Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 00:14
Uğurludağ Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 403 izlenme - 5 yıl önce Hasan oğlan atatürk ögeretmen lisesi
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 03:22
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 250 izlenme - 2 yıl önce Videodaki iki genç arkadaş kendilerine harika bir sorumluluk yüklemişler. Kendi imkanlarınca sokakta yatan evsizlere yiyecek, içecek ve kıyafet yardımı yapan bu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyor ve kendilerine bu gibi misyon yükleyen diğer insanlara da teşekkür ediyoruz.
zonguldak 04:53
zonguldak 609 izlenme - 9 yıl önce sandaliye kapmaca
Yardımlaşma ve Hayırseverlik - Semerkand Sohbetleri 49:24
Yardımlaşma ve Hayırseverlik - Semerkand Sohbetleri 211 izlenme - 3 yıl önce Yardımlaşma ve Hayırseverlik - Semerkand Sohbetleri
Mutluluğun Sırrını Çözen Adam (Türkçe Altyazılı) 03:05
Mutluluğun Sırrını Çözen Adam (Türkçe Altyazılı) 124 izlenme - 2 yıl önce Türkiyede olsa keriz yerine koyarlar ama bence çok güzel bir reklam olmuş türlerim diken diken oldu
İnsanlığın Ölmediği Görüntüler 05:33
İnsanlığın Ölmediği Görüntüler 260 izlenme - 3 yıl önce İnsanlığın Ölmediği Görüntüler
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 01:53
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 197 izlenme - 2 yıl önce 2003 yılında, IMAX şirketi tarafından Greg MacGillivray yönetmenliğinde çekilen "Coral Reef Adventure" belgeseli; Jack Stephens, Osha Gray Davidson, Stephen Judson tarafından yazılıp; Liam Neeson tarafından seslendirilmiştir. Belgesel, görsel bir şölen olmasının yanı sıra; izleyiciyi dünya üzerinde yok olmaya yüz tutmuş resifler hakkında bilinçlendirmeye çalışmaktadır. Bu bölümde, resiflerdeki mercanlarda yaşayan hayvanların nasıl yardımlaştığına tanık oluyoruz. Müzik: Our House, Graham Nash
Dernek Plaket Töreni 01:56
Dernek Plaket Töreni 346 izlenme - 7 yıl önce kabalı köyü kültür ve yardımlaşma derneği plaket sunumu