Hoşgeldiniz!

Yardımsever Videoları İzle

Sakar Yardımsever Ortalığı Birbirine Kattı 00:39
Sakar Yardımsever Ortalığı Birbirine Kattı 5.078 izlenme - 12 ay önce Yere düşürdüğü motosikletliye yardım etmek istedi, ortalığı birbirine kattı. Sıkışan trafikte kontrolsüz bir şekilde aracının kapısını açan sürücü, motosikletiyle seyreden adamın düşmesine sebep oldu. Bu küçük kaza, otomobil sürücünün yardım girişimiyle kontrolden çıktı. Şaşkın adam, farkında olmadan motosikletin gazına yüklenince, bir anda şaha kalkan araç, öndeki bir otomobile çaptı. ’Sakar yardımsever’ de yere düşerek hafif şekilde yaralandı. O anlar, anbean böyle kaydedildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yeraltından Gelen Havlama Sesleri Üzerine Toprağı Kazan Yardımsever Adam     02:59
Yeraltından Gelen Havlama Sesleri Üzerine Toprağı Kazan Yardımsever Adam 5.750 izlenme - 2 yıl önce Duyduğu ses üzerine kaldırımı söküp toprağı kazan adam, toprağın altına diri diri gömülen köpeği bulunduğu yerden çıkardı. Bu bir mucize ve izlemesi çok dokunaklı!
Kişi Ne Ekerse Bir Gün Mutlaka Onu Biçer. 03:02
Kişi Ne Ekerse Bir Gün Mutlaka Onu Biçer. 4.898 izlenme - 2 yıl önce Film Dr Howard Kelly' nin gerçek hikayesine dayanmaktadır. Kişiler çevrelerine nasıl davranırlarsa öyle cevap alırlar. İyilik ekerlerse tıpkı Dr Howard Kelly gibi iyilik biçerler. Kişi ben yapabilir miyim? Şeklinde düşünmeden, karşılık beklemeden iyilik peşinde koşmalı. Zira iyilik yolu insan hayatının en uzun ve vazgeçilmez maratonudur ve galibi her iyilikseverdir.
Dilenci Şakası Yapmak Ve Koca Yürekli Rahmi Abi 05:35
Dilenci Şakası Yapmak Ve Koca Yürekli Rahmi Abi 3.620 izlenme - 2 yıl önce Eskilerden birçoğunuzun hatırlayacı şaka programı bir zahmet insanlara birşeyler yaptırıp para verme üzerine kurulu bir konsepte sahipti. Bu şakada ise hafif saf bir dilenci rolünde yoldan geçenleri çevirip belli şeyleri yapmasını istiyor. Karşısına koca yürekli Rahmi abi çıkıyor ve ciddi anlamda keşke öyle bir adam benim dedem olsaydı dedim. Yaptığı iyiliğin dışında istemeden para vermesi, eczaneye götüreyim demesi ve sen buradaysan ben sana gömlek getiririm demesiyle yürekleri feth ediyor. İnsan olmanın bize nasıl birşey olduğunu hatırlatan Rahmi abiye selam olsun.
Kişi Ne Ekerse Bir Gün Mutlaka Onu Biçer. 03:02
Kişi Ne Ekerse Bir Gün Mutlaka Onu Biçer. 2.797 izlenme - 2 yıl önce Film Dr Howard Kelly' nin gerçek hikayesine dayanmaktadır. Kişiler çevrelerine nasıl davranırlarsa öyle cevap alırlar. İyilik ekerlerse tıpkı Dr Howard Kelly gibi iyilik biçerler. Kişi ben yapabilir miyim? Şeklinde düşünmeden, karşılık beklemeden iyilik peşinde koşmalı. Zira iyilik yolu insan hayatının en uzun ve vazgeçilmez maratonudur ve galibi her iyilikseverdir.
Maymunluğun Ölmediğini Gösteren Maymun 01:04
Maymunluğun Ölmediğini Gösteren Maymun 519 izlenme - 2 yıl önce Hindistan da elektrik çarpan arkadaşını kendine getirmeye çalışan bu maymun arkadaşını ayıltmak için ilk önce kendi tedavisini uyguluyor. Ama fayda etmediğini görünce hemen büyüklerinden öğrendiği bilgi ile arkadaşını su kanalına atıyor. Daha sonra suya daldırıp çıkarıp daldırıp çıkarıp arkadaşını kendine getirmeye çalışmış. Arkadaşı kendine gelincede bir kahraman edası ile yolculara ''nasıl kurtardım ama'' gibisinden bir bakış atarak olay yerinden ayrılıyor. İzliyoruz efenim...
yardımsevergencebakın 00:30
yardımsevergencebakın 844 izlenme - 7 yıl önce protex2000@hotmail.com
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 05:08
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 404 izlenme - 2 yıl önce İnsanların para, rant, konum sevdaları yüzünden farkında olup bu kadar kötülüğün olduğu günümüzde, aralarından sıyrılan iyi insanları görmek ve bilmek ne güzel. İyilikten zarar gelmeyeceğini, karşılıksız yapılan iyiliğin mutlaka geri döndüğünü bilen birisi olarak iyilikten vazgeçmeyelim. Not: Sitede paylaşılan 'O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız' videolarının bazı görüntülerini de içermektedir.
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 01:52
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 281 izlenme - 2 yıl önce Doğadaki dostlarımızı ziyarete giden bu güzel kadınla gitmek isteyen köpek sonunda galip geliyor ve yuvaya kavuşuyor. İmkanınız varsa sizlerde cins köpek sevdanızı ve petshop eziyetine destek olmayı bırakıp doğada yaşamak zorunda kalan canlılara yardım edin. Sokakta açlık çekmiş hayvanlar çok daha duygusal ve sadıklardır.
Hangi Tuvalet 01:37
Hangi Tuvalet 896 izlenme - 5 yıl önce Hangi Tuvalet tuvalet şakası
Dr.hüseyin Aksoy 05:14
Dr.hüseyin Aksoy 723 izlenme - 7 yıl önce hatayın yetiştirdiği yardımsever doktoru hüseyin aksoy un hatay ilçelerine yardım amaçlı çıktığı muayene görüntüleri...
Anonymous'dan Ağlatan İnsanlık Dersi 04:17
Anonymous'dan Ağlatan İnsanlık Dersi 338 izlenme - 2 yıl önce Kelimelerin kifayetsiz kaldığı ender videolardan biriyle karşınızdayım bu dünyada iyilik ve insanlık iyi ki var arkadaşlar. Anonymous dan mükemmel bir video.
paylaşmak 00:20
paylaşmak 452 izlenme - 8 yıl önce insanlara ders olsun...
İnsanlığın Ölmediği Görüntüler 05:33
İnsanlığın Ölmediği Görüntüler 260 izlenme - 4 yıl önce İnsanlığın Ölmediği Görüntüler
Motorcular da Yardımseverdir 01:55
Motorcular da Yardımseverdir 135 izlenme - 2 yıl önce Efendim RoyalJordanian abimiz Husqvarna Nuda 900R'ı ile İngiltere sokaklarında cirit atmakta ve kaskındaki kamerayla başından geçenleri kaydetmektedir. Amcanın düşüşü sonucu kendisi hızır gibi amcanın yardımına koşmuş ve yardımseverliğini göstermiş.Anladığım kadarıyla çevirip altyazı ekledim.İyi seyirler.
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 05:52
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 95 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde amerika da ''açım ve evsizim'' diye pankart açan bir gence sadece bir kişinin yardım etmesi. türklerde ise aynı deneyde bir çok kişinin yardım ettiği gösterilmiştir.
 Motorcular da Yardımseverdir 01:55
Motorcular da Yardımseverdir 126 izlenme - 3 yıl önce Motorcular'da Yardımseverdir - Tabi Yardımsever Olcaklar Ama İnsan Olmak Önemli Yardımseverliğin Ayrımımı Olur.
Para Bulma Makinesi - Tokatlanan Tokatçı 02:22
Para Bulma Makinesi - Tokatlanan Tokatçı 154 izlenme - 2 yıl önce Paranızı mı düşürdünüz? Hiç endişe etmenize gerek yok. Hala aramızda iyi niyetli insanlar var. Bunun en iyi örneğine İstanbul'da tanık olduk. İyi seyirler!
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 05:33
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 115 izlenme - 3 yıl önce Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel.
Yardımsever İnsanların Her Yerde Olduğunun Kanıtı 03:53
Yardımsever İnsanların Her Yerde Olduğunun Kanıtı 100 izlenme - 2 yıl önce Kurtarılmaya muhtaç olan hayvanların çeşitli ülkelerden kurtarılma operasyonları yardımsever iyi kalpli insanların her yerde olduğunu ispat ediyor.
İnsanlık Hala Ölmemiş Dedirten Tayvanlı 02:20
İnsanlık Hala Ölmemiş Dedirten Tayvanlı 100 izlenme - 2 yıl önce Tayvanlı abimiz mazotsuzluktan yolda kalmış yaşlı fakir adama yardım ediyor. Düşenin tekmelendiği günümüz dünyasında örnek bir davranış. Alkışlar abimize, iyi seyirler
Kepçeyle Ayı Kurtarmak 02:57
Kepçeyle Ayı Kurtarmak 94 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin Wisconsin eyaletinde eski bir süt kazanına kafası sıkışan ve çaresizce kafasından kazanı çıkarmaya çalışan ayının imdadına bir ağaç kesme makinesi operatörü yetişti. Bu arada abinin adı Garrett Smith'miş. (Alıntı)
Yardımsever Zombiler 03:00
Yardımsever Zombiler 77 izlenme - 4 yıl önce Yardımsever zombiler Bu zombiler bildiğiniz zombilere hiç benzemiyor.
Yol Göstermede Yardımcı Olmak 01:18
Yol Göstermede Yardımcı Olmak 46 izlenme - 2 yıl önce Safkan arap yarış atlarını birleştirirken hem hayvansever hem de yardımsever bir ablamızın yol göstericiliği konusunda verdiği mücadeleyi anlatan belgeseli izliyoruz.
Yardımsever Kız 01:13
Yardımsever Kız 29 izlenme - 2 yıl önce Ormadan tek başına ilerlerken karşısına çıkan hayvanlara,insanlara ve diğer varlıklara yardım etmek isteyen kızımıza yardımcı olarak sizde bu iyilik dolu işe katılabilirsiniz. Mouse'unuzla karşınızdakine yardım edebileceğiniz nesneleri bulmalı ve bulduğunuz nesneleri kullanarak karşınızdakine yardım etmelisiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/yardimseverkiz.htm
32 Çocuğu Sokaktan Kurtaran Jamaika'lı Harika Kadın 03:36
32 Çocuğu Sokaktan Kurtaran Jamaika'lı Harika Kadın 78 izlenme - 3 yıl önce Ann Marie Richards Sokakta Yaşayan Ve Hiç Kimsesi Olmayan Çocuklara Kayıtsız Kalamamış; Onlar İçin Eşiyle Birlikte Bir Şeyler Yapmaya Karar Vermiş Kahraman Bir Kadın
Kocaman Kalpli Adam 04:52
Kocaman Kalpli Adam 35 izlenme - 4 yıl önce Belçikalı Bir Otelci, Kışın Soğuğunda Otelini, Evsizlere Açıyor. Onlara Kahvaltı Ve Oda Veren Otelci, Çalışma İzni Ya Da Mekanı Olmayanların Hayatlarını Yoluna Koyabilmelerine Yardımcı Olmaya Çalışıyor.