Hoşgeldiniz!

Yardımseverlik

Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 05:10
Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 4.955 izlenme - 1 yıl önce İyilik ilk öce göz yaşları gibi tane tane olsa da o gözlere sahip kişiler çoğaldıkça ilk öce çiseler daha sonra yağmura dönüşür. Bu türde yağmur yağabilen topraklara bereket ve huzur gelir.
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 02:39
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 3.585 izlenme - 1 yıl önce Bizim toplumumuzda da bu tür çalışmaların organize bir şekilde vatandaşlarımız ya da STK'larca yapılmasını canı gönülden temenni ediyoruz. Fakat temenniler yeterli olmuyor ki hala yardımseverlik endeksinde sondan yedinciyiz.
Engelli Olmak Fedakar Olmaya Engel Değildir 04:17
Engelli Olmak Fedakar Olmaya Engel Değildir 2.843 izlenme - 1 yıl önce Görme engelli bir çocuğun ağaçlar içinde, çalıların altında bulduğu bir kuşu bin bir zorlukla ne şekilde yuvasına yerleştirdiğini gösteren örnek bir video.
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 02:39
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 2.749 izlenme - 1 yıl önce Bizim toplumumuzda da bu tür çalışmaların organize bir şekilde vatandaşlarımız ya da STK'larca yapılmasını canı gönülden temenni ediyoruz. Fakat temenniler yeterli olmuyor ki hala yardımseverlik endeksinde sondan yedinciyiz.
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 00:40
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 257 izlenme - 2 yıl önce Motosikletliyle trafikte karşıdan karşıya geçemeyen yaşlı amcaya yaptığı yardım gerçekten takdire şayan. Bu dünyada iyiliğin ve insanlığın hala ölmediğini görmek çok güzel.
Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı 02:48
Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı 234 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan isimsiz kahraman, tüm zamanını ülkesindeki açları doyurmak için harcıyor. Dünyadaki açlık sınırı düşündüğünüzden çok daha fazla. Özellikle Afrika ve Hindistan gibi üçüncü dünya ülkeleri denebilecek yoksul ülkelerde ki açlık sayısı tüyler ürpertecek bir boyutta. Her ne kadar bu insanlar için ufak tefek çaba sarf edenler olsa da yeterli olmuyor. Yine de canını dişine takarak hayatının amacını aç ve yoksul insanları doyurmak üzerine şekillendiren bu ender insanlar, tüm dünyaya insanlık dersi veriyor. Bunlardan biri de Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan bir adam. Bir gün açlıktan dışkısını yiyen yaşlı bir adama rastlayan isimsiz kahraman. Hayatını açları doyurmaya adıyor ve nadir görülecek bir özveri örneği gösteriyor. DİĞER SİTELER BU HABERİ NASIL YAYINLADI? Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan isimsiz kahraman, tüm zamanını ülkesindeki açları doyurmak için harcıyor. - Martolos.Com
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 05:52
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 82 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde amerika da ''açım ve evsizim'' diye pankart açan bir gence sadece bir kişinin yardım etmesi. türklerde ise aynı deneyde bir çok kişinin yardım ettiği gösterilmiştir.
Keşke Herkes Böyle Olsa (Reklam Filmi) 04:35
Keşke Herkes Böyle Olsa (Reklam Filmi) 68 izlenme - 3 yıl önce Keşke Herkes Böyle olsa.. Mutlaka izleyin
Yardımseverlik Deyince akla gelen ilk ülkeyiz.Tartışmasız 00:06
Yardımseverlik Deyince akla gelen ilk ülkeyiz.Tartışmasız 41 izlenme - 2 yıl önce Yardımseverlik Deyince akla gelen ilk ülkeyiz.Tartışmasız - yeni vine
Önemli Video  İzle TürkSen  Destek Çık 05:00
Önemli Video İzle TürkSen Destek Çık 67 izlenme - 3 yıl önce Hepsini Video Da Açıkladım Sesim Biraz Az Çıkmış Üzgünüm beni Takip Edin Yorumları Eksik Etmeyin
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 00:40
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 41 izlenme - 3 yıl önce Motosikletliyle trafikte karşıdan karşıya geçemeyen yaşlı amcaya yaptığı yardım gerçekten takdire şayan. Bu dünyada iyiliğin ve insanlığın hala ölmediğini görmek çok güzel.
Mavi Yeşil İyilik (İnternetten İyilik) 00:24
Mavi Yeşil İyilik (İnternetten İyilik) 10 izlenme - 2 yıl önce İnternet üzerinden iyilikler hakkında bilgi ve bilinçlendirme çalışmaları, ücretsiz sponsorluklar, kar amacı taşımayan kuruluş, yardımlaşma ve dayanışma habe...