Hoşgeldiniz!

Yardımseverlik

Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 05:10
Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 4.984 izlenme - 2 yıl önce İyilik ilk öce göz yaşları gibi tane tane olsa da o gözlere sahip kişiler çoğaldıkça ilk öce çiseler daha sonra yağmura dönüşür. Bu türde yağmur yağabilen topraklara bereket ve huzur gelir.
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 02:39
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 3.589 izlenme - 2 yıl önce Bizim toplumumuzda da bu tür çalışmaların organize bir şekilde vatandaşlarımız ya da STK'larca yapılmasını canı gönülden temenni ediyoruz. Fakat temenniler yeterli olmuyor ki hala yardımseverlik endeksinde sondan yedinciyiz.
Engelli Olmak Fedakar Olmaya Engel Değildir 04:17
Engelli Olmak Fedakar Olmaya Engel Değildir 2.861 izlenme - 2 yıl önce Görme engelli bir çocuğun ağaçlar içinde, çalıların altında bulduğu bir kuşu bin bir zorlukla ne şekilde yuvasına yerleştirdiğini gösteren örnek bir video.
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 02:39
Türkiye'de Bu Tür Bir Yardımsever Duyarlılığın Olmasını İstemez Misiniz? 2.756 izlenme - 2 yıl önce Bizim toplumumuzda da bu tür çalışmaların organize bir şekilde vatandaşlarımız ya da STK'larca yapılmasını canı gönülden temenni ediyoruz. Fakat temenniler yeterli olmuyor ki hala yardımseverlik endeksinde sondan yedinciyiz.
Halkın Yardımseverliğini Sosyal Deneyle Test Etmek 03:20
Halkın Yardımseverliğini Sosyal Deneyle Test Etmek 73 izlenme - 5 ay önce Sosyal deney ekibi çoğu insanın öğrenciyken yaşadığı maddi zorlukları göz önüne alarak bir sosyal deney yapmak istedi,Markette gerçekleşen sosyal deneyde insanları yardımseverliği göz doldurdu
Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı 02:48
Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı 279 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan isimsiz kahraman, tüm zamanını ülkesindeki açları doyurmak için harcıyor. Dünyadaki açlık sınırı düşündüğünüzden çok daha fazla. Özellikle Afrika ve Hindistan gibi üçüncü dünya ülkeleri denebilecek yoksul ülkelerde ki açlık sayısı tüyler ürpertecek bir boyutta. Her ne kadar bu insanlar için ufak tefek çaba sarf edenler olsa da yeterli olmuyor. Yine de canını dişine takarak hayatının amacını aç ve yoksul insanları doyurmak üzerine şekillendiren bu ender insanlar, tüm dünyaya insanlık dersi veriyor. Bunlardan biri de Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan bir adam. Bir gün açlıktan dışkısını yiyen yaşlı bir adama rastlayan isimsiz kahraman. Hayatını açları doyurmaya adıyor ve nadir görülecek bir özveri örneği gösteriyor. DİĞER SİTELER BU HABERİ NASIL YAYINLADI? Hayatını Açları Doyurmaya Adayan Hindistanlı Hindistan'da büyük bir şirkette çalışan isimsiz kahraman, tüm zamanını ülkesindeki açları doyurmak için harcıyor. - Martolos.Com
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 00:40
Motosikletli Adamın Yaşlı Amcaya Yardımseverliği 291 izlenme - 3 yıl önce Motosikletliyle trafikte karşıdan karşıya geçemeyen yaşlı amcaya yaptığı yardım gerçekten takdire şayan. Bu dünyada iyiliğin ve insanlığın hala ölmediğini görmek çok güzel.
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 05:52
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 101 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde amerika da ''açım ve evsizim'' diye pankart açan bir gence sadece bir kişinin yardım etmesi. türklerde ise aynı deneyde bir çok kişinin yardım ettiği gösterilmiştir.
Keşke Herkes Böyle Olsa (Reklam Filmi) 04:35
Keşke Herkes Böyle Olsa (Reklam Filmi) 71 izlenme - 4 yıl önce Keşke Herkes Böyle olsa.. Mutlaka izleyin
Herkes'in Örnek Alması Gereken Adam ! 05:34
Herkes'in Örnek Alması Gereken Adam ! 3 izlenme - 10 ay önce Selam Dostlarım ! Bugün "HERKES'İN ÖRNEK ALMASI GEREKEN ADAM ! " videosu ile karşınızdaydım :) video hakkındaki düşüncelerinizi yorumlara bekliyorum eğer kanalımı ilk kez görüp abone olmayanlar var ise ABONE OLMAYI UNUTMASIN ve halen BİLDİRİMLER AÇIK değil ise açmayı unutmayın sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın Haber'in Linki : http://haberadresin.net/vtXPCnS Facebook: https://www.facebook.com/cenkahramaner/ Twitter: https://www.twitter.com/cenkahramaner YouNow: https://www.younow.com/CenkKahramaner İnstagram: https://www.instagram.com/cenkahramaner Scorp: https://www.scorpapp.com/cenkbaba "Yorumlarda Reklam,Küfür ve siyaset yasaktır yapanlar kanaldan banlanmaktadır"