Hoşgeldiniz!

yarım kalan şarkı

Mabel Matiz | Göksel - Yarım Kalan Şarkı 02:53
Mabel Matiz | Göksel - Yarım Kalan Şarkı 70.786 izlenme - 3 yıl önce Mabel Matiz | Göksel - Yarım Kalan Şarkı
Mabel Matiz & Göksel - Yarım Kalan Şarkı ( Yeni 2013 ) 02:52
Mabel Matiz & Göksel - Yarım Kalan Şarkı ( Yeni 2013 ) 7.519 izlenme - 2 yıl önce Mabel Matiz & Göksel - Yarım Kalan Şarkı ( Yeni 2013 )
Yarım Kalan Şarkı Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Yarım Kalan Şarkı Türkçe Altyazılı Fragman 634 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Film Festivali'nde izleyen herkesi büyüleyen Unfinished Song Yarım Kalan Şarkı'nın başrollerinde efsanevi oyuncular Terence Stamp, Vanessa Redgrave ve güzel oyuncu Gemma Arterton yer alıyor. Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion'un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Arthur, karısının neden böyle alışılmadık bir koroda aptal şarkılar söylemek istediğini anlayamaz. Koronun genç ve güzel şefi Elizabeth, tüm gruba yaşam sevgisi ve enerji aşılarken, Arthur kendisine hiçbir şey için geç olmadığını ispatlayacaktır. İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde üç dalda aday olan film için Celine Dion, 2013 sonunda çıkacak albümünde yer alacak "Unfinished Songs" şarkısını kaydetti.
Yarım Kalan Şarkı (Unfinished Song) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Yarım Kalan Şarkı (Unfinished Song) Türkçe Altyazılı Fragman 376 izlenme - 3 yıl önce Yarım Kalan Şarkı (Unfinished Song) Türkçe Altyazılı Fragman
Yarım Kalan Şarkı / Unfinished Song - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:25
Yarım Kalan Şarkı / Unfinished Song - Türkçe Altyazılı Fragmanı 334 izlenme - 3 yıl önce 2012 yapımı dram ve komedi türlerindeki Yarım Kalan Şarkı ( Unfinished Song) 'nın fragmanı. İstanbul Film Festivali'nde izleyen herkesi büyüleyen UNFINISHED SONG / YARIM KALAN ŞARKI'nın başrollerinde efsanevi oyuncular Terence Stamp, Vanessa Redgrave ve güzel oyuncu Gemma Arterton yer alıyor. Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion'un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Arthur, karısının neden böyle alışılmadık bir koroda aptal şarkılar söylemek istediğini anlayamaz. Koronun genç ve güzel şefi Elizabeth, tüm gruba yaşam sevgisi ve enerji aşılarken, Arthur kendisine hiçbir şey için geç olmadığını ispatlayacaktır. İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde üç dalda aday olan film için Celine Dion, 2013 sonunda çıkacak albümünde yer alacak "Unfinished Songs" şarkısını kaydetti.
Mabel Matiz & Göksel  - Yarım Kalan Şarkı 02:52
Mabel Matiz & Göksel - Yarım Kalan Şarkı 125 izlenme - 2 yıl önce Mabel Matiz & Göksel - Yarım Kalan Şarkı__@__xclas__________