Hoşgeldiniz!

yarınsız adam

Kadir İnanır'ın Kadınına Sahip Çıkması 01:22
Kadir İnanır'ın Kadınına Sahip Çıkması 3.522 izlenme - 2 yıl önce Cemal (Kadir İnanır), işlediği bir suçtan gözetim cezası almıştır. Sevimli bir sahil kasabası olan Hoşköy'de balıkçılık yapmaktadır. Kurallar gereği de hergün karakola gidip imza vermektedir. Bir gün Cemal şehre iner, gece gittiği pavyonda konsomatris olarak çalışan İnci (Perihan Savaş) ile tanışır. İnci Cemal'i yıllar önce yitirdiği bir gence benzetmiş ve ona karşı bir yakınlık duymuştur. Filmin Adı: Yarınsız Adam Yönetmen: Ümit Efekan Oyuncular: Kadir İnanır, Perihan Savaş Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1988
yarınsız adam 03:43
yarınsız adam 3.913 izlenme - 7 yıl önce _____
Cem Karaca - Mutlaka Yavrum (Yarınsız Adam - 1976) 04:59
Cem Karaca - Mutlaka Yavrum (Yarınsız Adam - 1976) 586 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın toplumsal mesajın köküne indiği yıllardan, yıkılmayan adam ve satılmış adam'la birlikte Remzi Jöntürk'ün sosyal içerikli film üçlemesini oluşturan bir film olan yarınsız adam filminin film müziği.
Cücü - Nasıl Kabadayı Olunur (Kabadayılık Felsefesi İçerir) 03:46
Cücü - Nasıl Kabadayı Olunur (Kabadayılık Felsefesi İçerir) 298 izlenme - 3 yıl önce Hayatının en toy döneminde, daha kamışa su yürümeden mapus damlarına düşen cücüye mapusta sahip çıkan baba 7 yıl sonrada verdiği sözü tutmak için cücüye sahip çıkar, ama ortada bir gariplik vardır cücü sanki 7 değil aradan 70 yıl geçmiş gibi yaşlanmıştır ve gel gelelim artık mazlumun ve garibin hakkını savunma, gaddarların ve şerefsizlerin cezasının verilme zamanı gelmiştir.
Cüneyt Arkın - Zaman ve Durumlar Değişiyor Soyanlar Değişmiyor 02:21
Cüneyt Arkın - Zaman ve Durumlar Değişiyor Soyanlar Değişmiyor 206 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen koltuğunda Remzi Jöntürk, başrollerde canım kardeşim filmiyle bizi ağlatan küçük star Kahraman Kral ve Cüneyt Arkın yer alıyor. Sayılı adamı ağlatan, ince toplum mesajı vermiş filmlerimizden biridir yarınsız adam.Cüneyt abimizin zengin kodamana verdiği ayar ve yemini izleyelim.
Yarınsız Adam Mehmet 04:45
Yarınsız Adam Mehmet 138 izlenme - 3 yıl önce yarınım yok
La Course Du Lievre 03:28
La Course Du Lievre 139 izlenme - 2 yıl önce Francis lai'nin birçok Türk filminde kullanılmış eseri.