Hoşgeldiniz!

yarış atı

Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 4.398 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
satılık at 00:18
satılık at 19.108 izlenme - 7 yıl önce spark shine 2009 kır dişi tay
turbo kafkaslı yarışı 03:19
turbo kafkaslı yarışı 7.806 izlenme - 7 yıl önce turbo kafkaslı yarışı kafkaslının zaferi ile sonuçlanıyor
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.329 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
arap yarış atı 00:10
arap yarış atı 4.380 izlenme - 8 yıl önce meşhur kırkaraca arap yarış atı
yarış atı jokeyiyle nasıl ters takla attı 00:35
yarış atı jokeyiyle nasıl ters takla attı 5.494 izlenme - 8 yıl önce taklacı at
Sokak Röportajları - Bir Yarış Atınız Olsaydı Adını Ne Koyardınız? 02:00
Sokak Röportajları - Bir Yarış Atınız Olsaydı Adını Ne Koyardınız? 899 izlenme - 2 yıl önce Bir çoğumuz için at yarışı sayfalarının en eğlenceli bölümü atların isimlerinin olduğu bölüm. Kış Güneşi mi kazanacak acaba bu yarışı yoksa Süslü Kezban mı ayrılıp gelecek diğerlerinden? Bal Köpüğü mü en hızlı koşar yoksa Dönülmez Akşamın Ufkundayız mı? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Bir yarış atınız olsaydı adını ne koyardınız?"
turbo malazgirt koşusunda beyaz bayrak ayna yapıyo 02:11
turbo malazgirt koşusunda beyaz bayrak ayna yapıyo 4.143 izlenme - 7 yıl önce turbo dan bir zafer de malazgirt enternasyonel koşusunda
Kendini Yarış Atı Sanan Adam 00:18
Kendini Yarış Atı Sanan Adam 4.116 izlenme - 8 yıl önce koş koş yetişirsin
spark shine & ocean star 01:44
spark shine & ocean star 3.010 izlenme - 6 yıl önce satılık yarış atı ocean star maldiya-media desire 35.000tl
ocean star 14 gezinti 1 02:38
ocean star 14 gezinti 1 1.803 izlenme - 6 yıl önce ocean starbaba maldiya mukaddamah - contraray anne media desire medya - serdesire
Resim Yaparak Kendi Hayatını Kurtaran At 01:15
Resim Yaparak Kendi Hayatını Kurtaran At 84 izlenme - 3 ay önce Bir zamanların ünlü yarış atı Metro için sakatlığı, yolun sonu olacaktı. Fakat atın sahibi Ron, Metro için sıra dışı bir kurtuluş yarattı. Metro, çizdiği resimlerden gelen parayla tedavi olup hayatını kurtardı.
Gaza Gelen Yarış Atı 00:35
Gaza Gelen Yarış Atı 1.403 izlenme - 4 yıl önce Gaza Gelen Yarış Atı
Şampiyon Jokey Halis Karataş Attan Düştü! 01:21
Şampiyon Jokey Halis Karataş Attan Düştü! 1.450 izlenme - 4 yıl önce 16 Mart 2013 günü koşulan yarışlarda günün dördüncü ayağında Luca Brasi isimli safkana binen şampiyon jokey Halis Karataş son düzlükte fena bir şekilde atından düştü. Karataş'ın durumunun iyi olduğu açıklandı.
spark shine 00:15
spark shine 1.786 izlenme - 7 yıl önce baba baranoviçi yemken-nişdareanne peçenek bachelor party-hancanfırtınalr esmeye geliyor bu taya dikkat lutfen!!
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 05:48
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 520 izlenme - 2 yıl önce Ne Secretariat ne Seabiscuit... Otoriteler tarafından performansına dayalı verilmiş 140 handikap puanı ile gelmiş geçmiş en iyi yarış atı olarak gösterilen Şampiyon Frankel. Koştuğu 14 yarışın hepsini kazanma başarı gösteren safkanın en gösterişli yarışlarından biri Queen Anne Stakes.
ocean star gezintide 01:02
ocean star gezintide 1.426 izlenme - 7 yıl önce satılık yarış atıocean star 2009 doru dişi tay maldiya - media desire / medya
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 01:09
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 672 izlenme - 3 yıl önce Yarış atının yoldaşı keçi oldu.Ankara Hipodromu'ndaki ahırında tek kaldığı için stres yaşayan yarış atı, sahibi tarafından ahırına getirilen keçiyle, yalnızlık sorunundan kurtuldu
spark shine yedekte gezintide 01:16
spark shine yedekte gezintide 928 izlenme - 7 yıl önce spark shine 2009 kır dişi taybaba baranoviçi yemken anne peçenek bachelor party fiyatı 25.000tl
Turbo Show 02:14
Turbo Show 2.366 izlenme - 8 yıl önce bu sevgi bitmez.
Yarış Atı Bir Anda Çılgına Döndü 00:21
Yarış Atı Bir Anda Çılgına Döndü 283 izlenme - 3 yıl önce Laytown Rodeo'da seyirciyi bir anda önünde bulan jokey bir anda atın gemini kendine doğru çekmesiyle at şaha kalktı.
Yarış Atı Bakımı 05:43
Yarış Atı Bakımı 201 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/yarisatibakimi.htm Koşan yarış atının durduktan sonra bakımını yapmalısınız. Play butonuna tıklayarak oyunu başlatın. Sonrasında koşu atının kontrolünü sağlamak için mouseyi kullanmanız gerekiyor. Engellerden zamanında zıplamaya çalışın. Koşu bittikten sonra ise yarış atının bakımını yapacaksınız. Yine mouse kontrolü sayesinde atın bakımını güzel bir şekilde yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
450 Bin Liraya Satılan Tay 04:03
450 Bin Liraya Satılan Tay 82 izlenme - 9 ay önce Eskişehir’de Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarafından yetiştirilen taylar, İstanbul’da açık arttırma ile satışa sunuldu. Açık ihalede 450 bin TL ile en yüksek rakam 2 yaşındaki "Garzanateşi" isimli taya verildi. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne(TİGEM) bağlı Eskişehir’deki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğünün yetiştirdiği taylar, İstanbul Veliefendi hipodromunda satışa sunuldu. Yarışseverlerin ve işadamlarının yoğun ilgi gösterdiği programa 16 tay için açık ihale yapıldı. İhalede 16 tay, 40 ile 450 bin TL arasında değişen rakamlarla satıldı. İhalede sevgili isimli tay 40 bin TL ile en düşük rakama satılırken 2 yaşındaki Garzanateşi isimli tay 450 bin TL ile en yüksek rakama kendisine alıcı buldu. Sektörün gelişmesinin ülkenin gelişmesine katkı sunacağını belirten Tarım İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güleç, “Ülkemizdeki gelişmeler güzel olursa atcılık sektörüne daha çok itibar edileceğini düşünüyorum. Bizim kuruluş amacımızda önderlik ve yetiştiricilik var. Atcılık sektörü Osmanlının ilk dönemlerinden itibaren başlayan bir sektördür. Biz hem arap atı gen kaynaklarını korumak hem de işletmelerimize gelir sağlamak amacıyla atcılığa çok önem veriyoruz” dedi. Sektöre sürekli yatırımın yapılması gerektiğini de sözlerine ekleyen Güleç, “Bu sistemin devam edebilmesi ve atçılığın daha ileriye gidebilmesi için yatırım önemlidir. Yatırımlara ara vermeden devam ettirmemiz gerekiyor. Yatırım devam ederse sektör daha da önem kazanır. Bu sektörün ve atcılığın sevdirilmesi için de biz ayrıca gayret sarf ediyoruz. Bugün 16 elit tayımızı ihaleye çıkardık. Arz ve talep durumuna göre bu sayılar ilerde artabilir” diye konuştu. Rakamların ihale aşamasında oluştuğunu da ifade eden Güleç, “Bizim belirlediğimiz bir rakam yok. Zaten bunun önemi de yok. Rakamları alıcılar belirliyor. 450 bin TL bizim için iyi bir rakam” dedi. 450 bin TL ile en yüksek rakamı vererek "Garzanateşi" isimli tayı alan Kadir Keçelioğlu, “Üç arkadaş ortak bir bütçe oluşturduk. At yarışını seviyoruz. Atçılığı seviyoruz. Atı beğendik aldık. İnşallah ayağı düz basar ve ümitlerimizi boşa çıkarmaz” dedi.
Emekliye Ayrıldığını Unutan Yarış Atından Efsane Koşu 02:05
Emekliye Ayrıldığını Unutan Yarış Atından Efsane Koşu 27 izlenme - 4 ay önce Pistlerin eski yarışçısı Shamrock, unutkanlığının neden olduğu söylenen uzun bir koşu yaptı. Sonucunda ise üzerindeki adamı yere düşürdü. Sevindirici haber ise ikisinde de bir sorun yok...
Meyve Toplamada Son Nokta 04:37
Meyve Toplamada Son Nokta 117 izlenme - 2 yıl önce mısır yarış atı görüntüleri
Devlete 14 Milyon Tl Kazandıran Safkan Caş, 24 Yaşında Hayatını Kaybetti 01:00
Devlete 14 Milyon Tl Kazandıran Safkan Caş, 24 Yaşında Hayatını Kaybetti 26 izlenme - 4 ay önce Yavrularının ortalama 100 bin liradan satılmasıyla devlete toplamda 14 milyon liralık gelir sağlayan safkan Caş, 24 yaşında hayatını kaybetti.
Diyar Ft Şahbaz - Yarış Atı 02:25
Diyar Ft Şahbaz - Yarış Atı 87 izlenme - 3 yıl önce Mavi Productions Sayesinde Yaptığımız Bir Parça Katkısı Olan Herkese Teşekkür Ederiz . Keyifli Dinlemer