Hoşgeldiniz!

yarış atı

satılık at 00:18
satılık at 19.948 izlenme - 7 yıl önce spark shine 2009 kır dişi tay
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 4.775 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
turbo kafkaslı yarışı 03:19
turbo kafkaslı yarışı 7.874 izlenme - 8 yıl önce turbo kafkaslı yarışı kafkaslının zaferi ile sonuçlanıyor
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.421 izlenme - 3 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
arap yarış atı 00:10
arap yarış atı 4.397 izlenme - 9 yıl önce meşhur kırkaraca arap yarış atı
yarış atı jokeyiyle nasıl ters takla attı 00:35
yarış atı jokeyiyle nasıl ters takla attı 5.513 izlenme - 9 yıl önce taklacı at
turbo malazgirt koşusunda beyaz bayrak ayna yapıyo 02:11
turbo malazgirt koşusunda beyaz bayrak ayna yapıyo 4.154 izlenme - 8 yıl önce turbo dan bir zafer de malazgirt enternasyonel koşusunda
Kendini Yarış Atı Sanan Adam 00:18
Kendini Yarış Atı Sanan Adam 4.130 izlenme - 9 yıl önce koş koş yetişirsin
spark shine & ocean star 01:44
spark shine & ocean star 3.120 izlenme - 7 yıl önce satılık yarış atı ocean star maldiya-media desire 35.000tl
Sokak Röportajları - Bir Yarış Atınız Olsaydı Adını Ne Koyardınız? 02:00
Sokak Röportajları - Bir Yarış Atınız Olsaydı Adını Ne Koyardınız? 913 izlenme - 2 yıl önce Bir çoğumuz için at yarışı sayfalarının en eğlenceli bölümü atların isimlerinin olduğu bölüm. Kış Güneşi mi kazanacak acaba bu yarışı yoksa Süslü Kezban mı ayrılıp gelecek diğerlerinden? Bal Köpüğü mü en hızlı koşar yoksa Dönülmez Akşamın Ufkundayız mı? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Bir yarış atınız olsaydı adını ne koyardınız?"
ocean star 14 gezinti 1 02:38
ocean star 14 gezinti 1 1.827 izlenme - 7 yıl önce ocean starbaba maldiya mukaddamah - contraray anne media desire medya - serdesire
Jokeyi Üzerinden Atan Yarış Atı Metrelerce Uçtu 00:43
Jokeyi Üzerinden Atan Yarış Atı Metrelerce Uçtu 196 izlenme - 5 ay önce Nerede yapıldığı bilinmeyen bir at yarışında, yarış başlamadan hemen önce jokeyi üzerinden atan ve gözü kapalı olarak koşmaya başlayan atın feci kazası kameraya böyle yansıdı.
Gaza Gelen Yarış Atı 00:35
Gaza Gelen Yarış Atı 1.421 izlenme - 5 yıl önce Gaza Gelen Yarış Atı
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 05:48
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 822 izlenme - 3 yıl önce Ne Secretariat ne Seabiscuit... Otoriteler tarafından performansına dayalı verilmiş 140 handikap puanı ile gelmiş geçmiş en iyi yarış atı olarak gösterilen Şampiyon Frankel. Koştuğu 14 yarışın hepsini kazanma başarı gösteren safkanın en gösterişli yarışlarından biri Queen Anne Stakes.
spark shine 00:15
spark shine 1.804 izlenme - 8 yıl önce baba baranoviçi yemken-nişdareanne peçenek bachelor party-hancanfırtınalr esmeye geliyor bu taya dikkat lutfen!!
Şampiyon Jokey Halis Karataş Attan Düştü! 01:21
Şampiyon Jokey Halis Karataş Attan Düştü! 1.459 izlenme - 5 yıl önce 16 Mart 2013 günü koşulan yarışlarda günün dördüncü ayağında Luca Brasi isimli safkana binen şampiyon jokey Halis Karataş son düzlükte fena bir şekilde atından düştü. Karataş'ın durumunun iyi olduğu açıklandı.
ocean star gezintide 01:02
ocean star gezintide 1.450 izlenme - 7 yıl önce satılık yarış atıocean star 2009 doru dişi tay maldiya - media desire / medya
spark shine yedekte gezintide 01:16
spark shine yedekte gezintide 929 izlenme - 7 yıl önce spark shine 2009 kır dişi taybaba baranoviçi yemken anne peçenek bachelor party fiyatı 25.000tl
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 01:09
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 706 izlenme - 4 yıl önce Yarış atının yoldaşı keçi oldu.Ankara Hipodromu'ndaki ahırında tek kaldığı için stres yaşayan yarış atı, sahibi tarafından ahırına getirilen keçiyle, yalnızlık sorunundan kurtuldu
Turbo Show 02:14
Turbo Show 2.368 izlenme - 9 yıl önce bu sevgi bitmez.
450 Bin Liraya Satılan Tay 04:03
450 Bin Liraya Satılan Tay 197 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir’de Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarafından yetiştirilen taylar, İstanbul’da açık arttırma ile satışa sunuldu. Açık ihalede 450 bin TL ile en yüksek rakam 2 yaşındaki "Garzanateşi" isimli taya verildi. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne(TİGEM) bağlı Eskişehir’deki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğünün yetiştirdiği taylar, İstanbul Veliefendi hipodromunda satışa sunuldu. Yarışseverlerin ve işadamlarının yoğun ilgi gösterdiği programa 16 tay için açık ihale yapıldı. İhalede 16 tay, 40 ile 450 bin TL arasında değişen rakamlarla satıldı. İhalede sevgili isimli tay 40 bin TL ile en düşük rakama satılırken 2 yaşındaki Garzanateşi isimli tay 450 bin TL ile en yüksek rakama kendisine alıcı buldu. Sektörün gelişmesinin ülkenin gelişmesine katkı sunacağını belirten Tarım İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güleç, “Ülkemizdeki gelişmeler güzel olursa atcılık sektörüne daha çok itibar edileceğini düşünüyorum. Bizim kuruluş amacımızda önderlik ve yetiştiricilik var. Atcılık sektörü Osmanlının ilk dönemlerinden itibaren başlayan bir sektördür. Biz hem arap atı gen kaynaklarını korumak hem de işletmelerimize gelir sağlamak amacıyla atcılığa çok önem veriyoruz” dedi. Sektöre sürekli yatırımın yapılması gerektiğini de sözlerine ekleyen Güleç, “Bu sistemin devam edebilmesi ve atçılığın daha ileriye gidebilmesi için yatırım önemlidir. Yatırımlara ara vermeden devam ettirmemiz gerekiyor. Yatırım devam ederse sektör daha da önem kazanır. Bu sektörün ve atcılığın sevdirilmesi için de biz ayrıca gayret sarf ediyoruz. Bugün 16 elit tayımızı ihaleye çıkardık. Arz ve talep durumuna göre bu sayılar ilerde artabilir” diye konuştu. Rakamların ihale aşamasında oluştuğunu da ifade eden Güleç, “Bizim belirlediğimiz bir rakam yok. Zaten bunun önemi de yok. Rakamları alıcılar belirliyor. 450 bin TL bizim için iyi bir rakam” dedi. 450 bin TL ile en yüksek rakamı vererek "Garzanateşi" isimli tayı alan Kadir Keçelioğlu, “Üç arkadaş ortak bir bütçe oluşturduk. At yarışını seviyoruz. Atçılığı seviyoruz. Atı beğendik aldık. İnşallah ayağı düz basar ve ümitlerimizi boşa çıkarmaz” dedi.
Yarış Atı Bir Anda Çılgına Döndü 00:21
Yarış Atı Bir Anda Çılgına Döndü 287 izlenme - 4 yıl önce Laytown Rodeo'da seyirciyi bir anda önünde bulan jokey bir anda atın gemini kendine doğru çekmesiyle at şaha kalktı.
56. TBMM Koşusunu Taliphan Kazandı 10:02
56. TBMM Koşusunu Taliphan Kazandı 7 izlenme - 2 hafta önce 5 Mayıs 2018 ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen 56. TBMM KOŞUSU’nu, Talip ÖZTÜRK’ün sahibi olduğu TALİPHAN (Caş – Kutbike / Odinhan) isimli safkan binicisi Uğur POLAT idaresinde kazanmayı başardı. 202 günlük bir aranın ardından ilk koşusuna çıkan TALİPHAN, elde ettiği bu koşu birinciliği ile, Triple Crown yapma şansı bulunan tek safkan olmayı başardı. TALİPHAN son olarak, 30 Eylül 2017 tarihinde katıldığı Hatay Koşusu’nu (G1), bugünkü jokeyi Uğur Polat idaresinde kazanmayı başarmıştı. Birincilik ikramiyesi 825.000 TL, yetiştiricilik toplam priminin 350.625 TL olduğu koşu, çim pistte 1600 metre mesafede gerçekleşti. Kazanan TALİPHAN için bitiriş derecesi 1.45.39 olurken, farklar Baş – Baş – Baş şeklinde sonuçlandı. Müthiş bir finale sahne olan ve adına yakışır büyüklükte bir mücadelenin izlenildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi Koşusu’nda, kazanan TALİPHAN isimli safkanın ardında ikinciliği, Tolga Yıldız ile sezonun bu önemli randevusunda boy gösteren BATMANASLANI (Tamerinoğlu – Kırsultan / Demirkır) elde ederken, dış kulvardan son derece etkili ataklar sergileyen ALTINCI HİS (Özgünhan – Serengül / Sergen) Gökhan Kocakaya ile üçüncü, jenerasyonunun bir diğer klas ismi SAADIN GÜCÜ (İzbatur – Allıbahar / Sideways) ise Özcan Yıldırım ile tabelanın son basamağının sahibi oldu.
Resim Yaparak Kendi Hayatını Kurtaran At 01:15
Resim Yaparak Kendi Hayatını Kurtaran At 109 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanların ünlü yarış atı Metro için sakatlığı, yolun sonu olacaktı. Fakat atın sahibi Ron, Metro için sıra dışı bir kurtuluş yarattı. Metro, çizdiği resimlerden gelen parayla tedavi olup hayatını kurtardı.
Yarış Atı Bakımı 05:43
Yarış Atı Bakımı 203 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/yarisatibakimi.htm Koşan yarış atının durduktan sonra bakımını yapmalısınız. Play butonuna tıklayarak oyunu başlatın. Sonrasında koşu atının kontrolünü sağlamak için mouseyi kullanmanız gerekiyor. Engellerden zamanında zıplamaya çalışın. Koşu bittikten sonra ise yarış atının bakımını yapacaksınız. Yine mouse kontrolü sayesinde atın bakımını güzel bir şekilde yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Meksika’da Yarış Atı Araca Çarptı 00:11
Meksika’da Yarış Atı Araca Çarptı 24 izlenme - 5 ay önce Meksika’da düzenlenen at yarışında, hızını alamayan bir at pikaba çarptı. Çarpmanın etkisiyle atın üzerinden uçan jokey ağır yaralandı.
Meyve Toplamada Son Nokta 04:37
Meyve Toplamada Son Nokta 117 izlenme - 3 yıl önce mısır yarış atı görüntüleri
Yarış Atından Mucize Zafer 00:45
Yarış Atından Mucize Zafer 25 izlenme - 9 ay önce Avustralya'nın Sydney kentinde düzenlenen atyarışı organizasyonu hem izleyenlere hem de yarışçılara heyecanlı anlar yaşattı. Yarışta startın verldiği anlarda 7 numaralı Winx isimli kısrak talihsiz bir çıkış yaptı, rakiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Yarışın son anlarına doğru daha da hızlanan Winx öndeki rakiplerini gemeye başladı. Son sürat hız ile dış kulvardan atağını yapan Winx yarışı galibiyetle tamamladı. İzleyenler Winx'in çabası için, azmin zaferi yorumunu yaparken, kötü bir çıkış yapması rakiplerine avans olarak yorumlandı.
Devlete 14 Milyon Tl Kazandıran Safkan Caş, 24 Yaşında Hayatını Kaybetti 01:00
Devlete 14 Milyon Tl Kazandıran Safkan Caş, 24 Yaşında Hayatını Kaybetti 49 izlenme - 1 yıl önce Yavrularının ortalama 100 bin liradan satılmasıyla devlete toplamda 14 milyon liralık gelir sağlayan safkan Caş, 24 yaşında hayatını kaybetti.
Emekliye Ayrıldığını Unutan Yarış Atından Efsane Koşu 02:05
Emekliye Ayrıldığını Unutan Yarış Atından Efsane Koşu 43 izlenme - 1 yıl önce Pistlerin eski yarışçısı Shamrock, unutkanlığının neden olduğu söylenen uzun bir koşu yaptı. Sonucunda ise üzerindeki adamı yere düşürdü. Sevindirici haber ise ikisinde de bir sorun yok...