Hoşgeldiniz!

yarışmacılar

Tarih Yarışmasında Zafer Bayramını Bilemeyen Yarışmacı 02:21
Tarih Yarışmasında Zafer Bayramını Bilemeyen Yarışmacı 21.023 izlenme - 1 ay önce Bir tarih programı yarışmasına katılan Fulya Koçan isimli orman mühendisi " 30 Ağustos Zafer Bayramı hangi olayı anmak için kutlanan bir ulusal bayramdır ?" sorusuna yanlış cevap verince sosyal medyanın gündemi olmuş.
Jokerin Kurnazlığı Yarışmacıyı Rezil Etti (Kim Milyoner Olmak İster) 05:59
Jokerin Kurnazlığı Yarışmacıyı Rezil Etti (Kim Milyoner Olmak İster) 29.983 izlenme - 2 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Ege Üniversitesi Diş Hekimi Fakültesi'nde okuyan Aleyna Cesur isimli yarışmacı, 30 bin TL değerindeki soruda zorlanınca telefon joker hakkını kullanmak istedi. Aleyna Cesur, Sarkis Özdemir adlı arkadaşına telefonla bağlanarak soruyu okumaya başladığı esnada telefondan gelen klavye sesleri hem stüdyodan hemde ekran başındaki seyirciler tarafından duyuldu. İnternetten sorunun cevabını bulmaya çalışan ancak başarılı olamayan kurnaz joker hem kendini hem de arkadaşını rezil etmeyi başardı.
Yarışmaya Damga Vuran Gaziantepli Okocha 01:56
Yarışmaya Damga Vuran Gaziantepli Okocha 2.898 izlenme - 6 gün önce Ekranların sevilen bilgi yarışmasına katılan Gaziantepli Okocha lakaplı yarışmacı sempatik tavırlarıyla stüdyodakileri gülme krizine sokmuş.
Yarışmacıların İlginç Kuantum Diyaloğu 00:29
Yarışmacıların İlginç Kuantum Diyaloğu 15.455 izlenme - 2 ay önce Bir programın yarışmacıları arasında geçen ilginç Kuantum diyaloğu izleyenleri hem şaşkına çevirmiş hem de güldürmüş efendim
Matematik Sorusunda Elenen Hukuk Mezunu Yarışmacı 01:37
Matematik Sorusunda Elenen Hukuk Mezunu Yarışmacı 4.424 izlenme - 2 hafta önce Bilgi yarışmasına katılan Fransa'da Hukuk mezunu olup ve Türkiye'de denklik yapan 25 yaşındaki Burcu Buldu isimli yarışmacı elendiği soruyla hem izleyenleri hem de stüdyoda bulunanları şaşkına uğratmış.
Spagettiden Korkan Yarışmacı 00:50
Spagettiden Korkan Yarışmacı 2.266 izlenme - 2 hafta önce Ekranlarda severek izlenen Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yemek yarışmasında şimdiye kadar oldukça ilginç yarışmacılar yarıştı. Şimdi onlara spagettiden korkan yarışmacıda eklendi.
Survivor İtalya Ünlüler'de İlginç Bir Yarışma 01:36
Survivor İtalya Ünlüler'de İlginç Bir Yarışma 96.870 izlenme - 2 yıl önce Survivor İtalya ünlüler programında da rekabet var.
Camsız Gözlük Takan Yarışmacı Dikkatleri Üzerine Çekti 02:28
Camsız Gözlük Takan Yarışmacı Dikkatleri Üzerine Çekti 9.042 izlenme - 2 ay önce Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi 21 yaşındaki Menekşe Özkan, katıldığı bilgi yarışmasında camsız gözlük kullanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Yarışmacı Menekşe Özkan "Gözlük camının insanlarla aramda mesafe koyduğunu düşünüyorum.O yüzden camları elimle çıkardım" diyerek açıklamada bulunmuş.
Juri Ne Yapacağını Şaşırdı İzleyenler Şoke Oldu (lorna Bliss) 06:33
Juri Ne Yapacağını Şaşırdı İzleyenler Şoke Oldu (lorna Bliss) 160.366 izlenme - 5 yıl önce X Factor Şarkı Yarışmasında Sahneye Neredeyse Çırılçıplak Çıkan Yarışmacı Herkesi Şok Etti. Lorna Bliss Şarkısını Söylerken Öyle Cüretkar Hareketlerde Bulund...
Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 01:23
Tesettürlü Ama Mini Etekli Gelin Evi Yarışmacısı 130.091 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'de yayınlanan 'Gelin Evi' adlı yarışmanın tesettürlü yarışmacısı Alev Öztürk'ün mini kıyafetiyle misafirlerini ağırlaması dikkat çekti.
Sunucunun Elindeki Kağıtlara Bakarak Cevaplayan Uyanık 01:00
Sunucunun Elindeki Kağıtlara Bakarak Cevaplayan Uyanık 9.217 izlenme - 3 ay önce Vapur ile karşıya geçmeye çalışan çocuğun yanına usulca yaklaşan sunucu sorularını sorar. Fakat soruları sorduğu sırada uyanık çocuğun cevapları gördüğünü fark etmez. Yalnız çocuğun gelecekteki oyunculuk kariyeri için iyi bir adım olmuş, nasıl da çaktırmıyor.
Bilkent Mezunu Yarışmacı Elendiği Soruyla Tarihe Geçti 03:11
Bilkent Mezunu Yarışmacı Elendiği Soruyla Tarihe Geçti 5.728 izlenme - 2 ay önce Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu olup Fransa'da biyokimya üzerine doktorasını tamamlayan 28 yaşındaki Rize'li yarışmacı Duygu Sarı, elendiği soruyla yarışma tarihine geçti
Kendilerinden Çok Emin Ve Erken Kutlama Yapanlar 10:02
Kendilerinden Çok Emin Ve Erken Kutlama Yapanlar 9.492 izlenme - 5 ay önce Sporcular, yarışmacılar ve sunucalar. Kendilerinden çok emin, kendilerini beğenmiş ve tavırlı davranışlarından dolayı sonuçlarını ağır ediyorlar. Utanç verici durumlar.
Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti 80.071 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Ağda Eşliğinde Urfalı Ağam Olasan Ömer (İmkansız Karaoke) 07:21
Ağda Eşliğinde Urfalı Ağam Olasan Ömer (İmkansız Karaoke) 128.522 izlenme - 6 yıl önce Ağda Eşliğinde Urfalı Ağam Olasan Ömer (İmkansız Karaoke)
Güldüren Sarışın Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:41
Güldüren Sarışın Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 153.127 izlenme - 6 yıl önce “Ben Bilmem Eşim Bilir”in yeni bölümünde oynanacak gazoz kapağı açma oyunu izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı. Oyun öncesi alınan tahminlerde bir yarışmacının tahmin ederken kafasının karışması ve sempatik sunucu İlker Ayrık’ın sayıları anlatması herkesi eğlendirecek.
Yarışmacıya Soktuğu Lafla Türk Televizyon Tarihine Geçen Murat Yıldırım 01:31
Yarışmacıya Soktuğu Lafla Türk Televizyon Tarihine Geçen Murat Yıldırım 20.657 izlenme - 10 ay önce Murat Yıldırım'ın dil bilgisi konusunda oldukça iddialı açıklamalar yapıp 'mütevazı' kelimesinin doğru yazılışını bilemeyen yarışmacıya laf sokup gönderdi.
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 01:30
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 58.240 izlenme - 2 yıl önce ' Milyoner Olmak İster'de yarışmacının edebiyat sorusunu bilgiyasayar uzmanına sorması üzerine Selçuk Yöntem 'Google'dan yardım alındığını hemen anladı. ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında bilemediği soru için telefon jokerini kullanan yarışmacının arkadaşı ile arasında geçen dialog Selçuk Yöntem'in dikkatinden kaçmadı. Telefondaki arkadaşına sorunun sadece yarısını okuyarak cevap alan yarışmacıya üstü kapalı şekilde Google iması yapan Yöntem, stüdyodakileri güldürdü.
Çin Seddi Hangi Ülkededir Sorusuna İki Joker Harcayan Yarışmacı 02:20
Çin Seddi Hangi Ülkededir Sorusuna İki Joker Harcayan Yarışmacı 10.546 izlenme - 6 ay önce
Gülme Krizine Gireceksiniz! (İmkansız Karaoke) 05:59
Gülme Krizine Gireceksiniz! (İmkansız Karaoke) 81.024 izlenme - 6 yıl önce İmkansız Karaoke - Kadın Çıldırıyor Yaa Bırak Beni
Orkestrada Seyircilerin Saymaya Devam Ettiğini Düşünmek 01:29
Orkestrada Seyircilerin Saymaya Devam Ettiğini Düşünmek 8.999 izlenme - 8 ay önce Kim 500 bin ister yarışmasına katılan türbanlı yarışmacı orkestranın son 2-3-4 dedikten sonra ne yapıldığı sorusuna gelen cevabı doğru şekilde cevaplamış fakat yanlış şık yanmış. Doğrusu tüm seyirciler sağ baştan saymaya devam eder ve yoklama alınır, nöbetçi orkestra şefine tekmil verilir
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) 01:53
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) 24.741 izlenme - 4 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) Bu Tarz Benim'in jüri üyeleri ve kızları Ankara Havası eşliğinde podyumda dans ettiler
Rakibini Yerden Yere Vuran Yarışmacı 01:21
Rakibini Yerden Yere Vuran Yarışmacı 6.334 izlenme - 9 ay önce Yaparsın Aşkım isimli programda aşırı hırslı ablamız aniden fırlayan çubuğu kaptırmamak için rakibini yerden yere vuruyor.
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 00:35
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 29.238 izlenme - 4 yıl önce Tamam anlarız sevinirsin ama o ne biçim bir sevinmektir be ablacığım. Bir yarışma programı sonunda kazandığını duyunca, sanki arkadan köpek kovalarcasına koşan, ve haliyle o sevinçle gözü hiç bir şey görmeden, atlayan ablamıza geçmiş olsun diliyoruz.
Gelin Promosyonu Olarak Baldız 00:15
Gelin Promosyonu Olarak Baldız 5.785 izlenme - 1 yıl önce
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 06:51
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 19.119 izlenme - 3 yıl önce Yarışmacılardan Leila’nın el hareketiyle kendisine kilolu demesini hazmedemediğini de söyleyen Dilek, uzun süre kendisine gelemedi. Bunun üzerine Leila; “Ben seni aslında Kim Kardashian’a benzettim. Onun da vücudu seninki gibi” dedi. Bunu üzerine Kim Kardashian’ı tanımadığı için tepki verdiğini söyleyen Dilek, daha sonrasında sakinleştiğini söyledi.
Yarışmacılar Bahar Candan'ı Taklit Ederse! (Uzun Versiyon) 10:18
Yarışmacılar Bahar Candan'ı Taklit Ederse! (Uzun Versiyon) 10.208 izlenme - 2 yıl önce İşte benim Stilim yarışmacıları Bahar Candan'ın hareketlerini taklit etti. En çok beğenilen ise Dilara Taşkın ve Simay Tokatlı'nın hareketleri oldu. Aşklarıyla, kavgalarıyla ve stilleriyle dikkatleri üzerine çeken Kısmetse Olur ve İşte Benim Stilim yarışmacıları özel hayatlarıyla sizlerle. İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI: 7. SEZON: Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş Ersoy, Dilara Taşkın, Niran Yalaz, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Melek Özçağan, Yağmur Melek Gürgen, Aleyna Eroğlu, Aylin - Selin Ençok, Simay Tokatlı,Tuğba Çiğdem, Esin Çelik, Ezgi & Elçin Akar, Deniz Saral, Çağla Sarıoğlu, Nazlıcan Arkan, Merve Sevin, Gülce Lale, Müşerref Aydoğdu, Nursen Bahar Değerli. 6. SEZON:Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın, Ayshan Ocakverdiyeva, Lara Su Özsoy, Damla Okuklu, Berrak Deniz. ÜNLÜLER Kadrosu:Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Neslihan Önder, Şarkıcı Hatice. ALL STAR: Özden Cerrahoğlu, Aycan/Nurcan Şencan, Çiğdem Çelik, Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş, Ayşenur Balcı, Tuğçe Ergişi, Nazlı Kayaaslan, Ayşegül Doğan, Gülşah Yılmaz, Gizem Güler, Ezgi Baylar, Nihal Candan , Maria Surina, Sima Şerafettinova, Neda Poursaid, Sinem Umaş, Zeynep Öztürk, İlbige Uzun, Melek Balkan, Sara Ayşem Koçoğlu, Didem Ezgi Akın. 3. Sezon Yarışmacıları: Ezgi Ünal, Şilan Makal, Çağla Çetinöz, Serpil Gülşah Yılmaz, Zeynep Karaca, Sinem Umaş, Mihriban Akgül, Didem Ezgi Akın, Cerem Güngüz, Tümay Tali, Elçin Kayadibi, Büşra Eyen Siral, Neda Poursaeid, Duygu Barazi. 2. Sezon Yarışmacıları: Emel Özkızıltaş, Zeynep Öztürk, Nazlı Hamarat, Çiğdem Çelik, İlbige Uzun, Nihal Candan, Gülay Hançer, Özden Cerrahoğlu, Maria Surina, Nazlı Sultan Kayaaslan, Melisa Şahin, Almila Kuruoğlu, Gökçe Markal, Gülşah Yanaş, Melisa Çeliker, Derya Yarar, Arife Deniz, Aygül Bayşu. Eski jüri üyeleri: Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı. İşte Benim Stilim Sosyal Medya Kanallarına Abone Olmayı Unutmayın. YouTube; https://goo.gl/ZsajtQ Facebook; https://goo.gl/nejgiV Twitter; https://goo.gl/Fr3NFl Instagram; https://goo.gl/7o1a1o Pinterest; https://goo.gl/xWKyif İşte Benim Stilim Resmi Youtube Kanalı: http://bit.ly/2kiTaHk KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI: KIZLAR: Aycan Varış, Didem Delen, Gözde Bozacı, Merve Kovancı, Sibel Akbulut, Tuğçe Ergişi, Tuğçe Yılmaz ERKEKLER: Adnan Kızıltaş, Akın Kırıkkayaoğlui Gökhan Sara, Kemal Erek, Onur Yüksel, Tankut Denker, Ünal Taylı Kanalımıza Abone Olun; https://goo.gl/gBTKUP Subscribe; https://goo.gl/gBTKUP Diğer Videolarımıza Baktınız mı? Tanıtım Videolarını izlemek İçin; https://goo.gl/rKd2x9
Afagando O Ganso-Süper Kupa Temalı 13:32
Afagando O Ganso-Süper Kupa Temalı 5.388 izlenme - 2 yıl önce Afogando o Ganso Portekiz televizyonlarında yayınlanan bir acayip televizyon yarışması.Türkçeye çevrildiğinde bogulan kaz anlamına gelmektedir gerçi umurumuzda değil ne anlama gelirse gelsin. Büyük uğraşlarım sonucu bulabildiğim instagramları veriyorum arkadaşlar: ronaldo :https://www.instagram.com/cintia.vallentim/ messi :https://www.instagram.com/alessandraprado_/ davıd luiz :https://www.instagram.com/carolineduda/ hapinize iyi hafta sonları sevgili site sakinleri..
Kim milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılan Aşırı Samimi Dayı  00:41
Kim milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılan Aşırı Samimi Dayı 11.896 izlenme - 2 yıl önce Görüntüde Kim Milyoner Olmak İstere katılan güzel şivesi bizi şaşırtan dayıyı izliyoruz. Böyle güzel şive dalga geçen insanlar var olmasa keşke
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:00
Ben Karımı Her Türlü Hoplatırım - Ben Bilmem Eşim Bilir 13.389 izlenme - 4 yıl önce -ama platform farklı diye devam eden, ben bilmem eşim bilir yarışmasından esra güven çiftinden güvenin sözü... Bu programla ilgini söylemek istediğim bir kaç şey var; bu program benim sevmediğim hatta tiksindiğim ve o kadar da antipatik bulduğum bir program. Programın içerisinde o kadar rezillik var ki say say bitmez. Buradan bu programı izleyip eğlenen kitleler var onlara şunları söylemek isterim; yapmayın etmeyin, siz eğleneceksiniz diye oraya çıkıp bir araba için maymunluk eden insanlara acıyın, izlemeyin, beni dinleyin, kapansın bu program lütfen..