Hoşgeldiniz!

Yarıyıl Videoları İzle

Kolbastı 01:31
Kolbastı 18.431 izlenme - 8 yıl önce öğrencilerin yarı yıl eğlencesi
Karınca Çocuk Şarkısı Orff Şarkısı Mektebim Okulu Yarıyıl Tatili Ödevi 02:45
Karınca Çocuk Şarkısı Orff Şarkısı Mektebim Okulu Yarıyıl Tatili Ödevi 5 izlenme - 1 ay önce Karınca Çocuk Şarkısı Orff Şarkısı Mektebim Okulu Yarıyıl Tatili Ödevi karınca çocuk şarkısı,orff şarkısı,orff hareketleri,orff eğitimi, mektebim okulu,yarıyıl tatil ödevi Karınca Çocuk Şarkısı Orff Şarkısı Müzik Öğretmenleri Söylüyor Orff Hareketleri karınca çocuk şarkısı,orff şarkısı,orff hareketleri,müzik öğretmeneleri,orff eğitimi,orff hareketleri Melike Aysın Gamgam Hüma Çankaya Leyla Ersan Mehmet Can Töredi Büşra Gençel Beste Yağmur Demir Zarife Pazarlı Piyano Murat Balkan Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları - Karınca çocuk şarkısı sözleri: Bir kar tanesi uçtu uçtu, karıncanın kafasına kondu kondu, Karınca titredi, dondu dondu bırrrrrrrrr Bir kar tanesi uçtu uçtu, karıncanın kafasına kondu kondu, Karınca titredi, dondu dondu bırrrrrrrrr Karınca, karınca, senin ne işin var dışarda (Kış Günü) Karınca, karınca, senin ne işin var dışarda (Kış Günü) Söz-Müzik : Onur Erol Yönetmen : Murat Şenöy
Yelken: Optimist - Optimist Junior Yarıyıl Kupası Yarışları 02:17
Yelken: Optimist - Optimist Junior Yarıyıl Kupası Yarışları 57 izlenme - 2 yıl önce Yelken: Optimist - Optimist Junior Yarıyıl Kupası Yarışları-Türkiye Yelken Federasyonu ile Bodrum Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen yelken yarışlarında 30 ilden 400'e yakın sporcu mücadele etti Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Optimist - Optimist Junior Yarıyıl Kupası Yarışları, Bodrum ilçesinde başladı.
Yelken: Tyf Yarıyıl Rs: X, Techno 293 ve Rs: One Yarışları 01:20
Yelken: Tyf Yarıyıl Rs: X, Techno 293 ve Rs: One Yarışları 46 izlenme - 2 yıl önce Yelken: TYF Yarıyıl Rs: X, Techno 293 ve Rs: One Yarışları- Türkiye Yelken Federasyonunca düzenlenen Yarıyıl RS: X, Techno 293 ve RS: One Yarışları, Bodrum ilçesinde olumsuz havaya rağmen devam ediyor Türkiye Yelken Federasyonunca (TYF) Bodrum Belediyesinin destekleriyle ilçede düzenlenen Yarıyıl RS: X, Techno 293 ve RS: One Yarışları devam ediyor.
Çocukların hem eğlenceli hem verimli bir tatil geçirmeleri nasıl sağlanabilir? 01:25
Çocukların hem eğlenceli hem verimli bir tatil geçirmeleri nasıl sağlanabilir? 40 izlenme - 2 yıl önce Psikolojik Danışman Nur Karaman verimli ve eğlenceli bir yarıyıl tatilinin ipuçlarını paylaşıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serpil Yılmaz Karne Tatili Öğrenci ve Velilere Tavsiyeler Pdr Rehberlik Mektebim Okulları 34:34
Serpil Yılmaz Karne Tatili Öğrenci ve Velilere Tavsiyeler Pdr Rehberlik Mektebim Okulları 48 izlenme - 2 yıl önce Mektebim Okulları Resmi Web Sitesi GELECEĞE YÖN VEREN OKUL 444 3 095 www.mektebimokullari.com/ Mektebim Okulları'na ait Kurumsal Web Sitesi. ... Mektebim Okulları Tekirdağ İlkokulunda İlk Gün Heyecanı. arrow.png (4×6) Tekirdağ İlkokulu arrow.png (4×6) ... Google sayfası · İlk yorum yapan siz olun Adnan Kahveci Mah., Sayaca Cd No:11, Beylikdüzü/İstanbul 444 3 095 www.mektebimokullari.com/ Mektebim Okulları'na ait Kurumsal Web Sitesi. ... Mektebim Okulları Tekirdağ İlkokulunda İlk Gün Heyecanı. arrow.png (4×6) Tekirdağ İlkokulu arrow.png (4×6) ... Google sayfası · İlk yorum yapan siz olun Adnan Kahveci Mah., Sayaca Cd No:11, Beylikdüzü/İstanbul 444 3 095
Elif Çiçek Bebeği İle Oynuyor 05:40
Elif Çiçek Bebeği İle Oynuyor 2 izlenme - 2 ay önce Yarıyıl tatilinde Elif Çiçek bebeği ile oynuyor
yarıyıl 06:19
yarıyıl 17 izlenme - 6 yıl önce yarıyıl
Tyf Bodrum Yarıyıl Kupası Yarışları Tamamlandı 03:21
Tyf Bodrum Yarıyıl Kupası Yarışları Tamamlandı 6 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : -Ödül töreninden görüntüler -Konuşmacılardan görüntü -Detaylar Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından düzenlenen Bodrum Yarıyıl Kupası yarışları tamamlandı.
İkinci yarıyıl için ders zili çaldı 03:21
İkinci yarıyıl için ders zili çaldı 20 izlenme - 4 yıl önce İkinci yarıyıl için ders zili çaldı
Çocuklarda yarıyıl tatili nasıl planlanmalıdır? 00:54
Çocuklarda yarıyıl tatili nasıl planlanmalıdır? 4 izlenme - 2 yıl önce Sabah saatleri daha eğitsel, akşam saatleri ise daha eğlenceli geçirilebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Yarıyıl Tatilinde Telafi Eğitimi Koymuyoruz 01:20
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Yarıyıl Tatilinde Telafi Eğitimi Koymuyoruz 0 izlenme - 2 ay önce Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, "Yarıyıl tatilinde telafi eğitimi koymuyoruz. Tatil tatildir. Şubat'tan sonra okul süreci başlayacak." dedi.
Yarıyıl Tavsiyeleri Animasyon Film Sunumu Mektebim Okulları Veli ve Öğrencilere Tavsiyeler 02:00
Yarıyıl Tavsiyeleri Animasyon Film Sunumu Mektebim Okulları Veli ve Öğrencilere Tavsiyeler 0 izlenme - 1 ay önce Yarıyıl Tavsiyeleri Animasyon Film Sunumu Mektebim Okulları Veli ve Öğrencilere Tavsiyeler yarıyıl tavsiyeleri,mektebim okulları,öğrencye tavsiyeler,velilere tavsiyeler,yarıyıl tatili,sömestr tatili Ebeveynlere yarıyıl tatili tavsiyeleriOkul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen cuma günü tatile girecek. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen 20 Ocak Cuma gününden itibaren yarıyıl tatiline girecek. 2016-2017 eğitim öğretim yılının birinci dönemi, 20 Ocak Cuma günü sona erecek. Cuma günü yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen yarıyıl tatiline girecek. İki haftalık yarıyıl tatilinin ardından ikinci dönem, 6 Şubat'ta başlayacak. Eğitim öğretim yılı 9 Haziran'da tamamlanacak. 2017-2018 eğitim öğretim yılı ise 18 Eylül Pazartesi günü başlayacak. İkinci dönemde 8. sınıf öğrencileri, Türkçe,