Hoşgeldiniz!

Yaşam Alanı Videoları İzle

Bahçeli'nin Ferdi Tayfur Şarkıları Eşliğinde Çay Keyfi 02:25
Bahçeli'nin Ferdi Tayfur Şarkıları Eşliğinde Çay Keyfi 40 izlenme - 4 gün önce Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Antalya’nın Alanya ilçesinde kendi ismini taşıyan yaşam alanında incelemelerde bulundu. İncelemelere bir ara mola veren Bahçeli, çok sevdiği sanatçılardan birisi olan Ferdi Tayfur'un şarkılarını eşliğinde çayını yudumladı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alanya’da katıldığı toplu açılış törenin ardından Tavşandamı mevkiinde kendi ismini taşıyan Devlet Bahçeli Yaşam Alanı’nda incelemelerde bulundu. Burada vatandaşlarla bol bol fotoğraf çekinen Bahçeli, Muz lifinden yapılmış giyim eşyaları, resim ve süs eşyalarını inceledi. Daha sonra otağa geçen Bahçeli’nin masasındaki Devlet Bahçeli yazılı tatlılar ise dikkat çekti. Bahçeli ayrıca Otağada Ferdi Tayfur’un sevilen şarkılarını dinledi, bir bardak da çay içti. Alaaddin Keykubat Parkı’nın açılışını da gerçekleştiren Bahçeli’ye, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından Alaaddin Keytkubat heykeli ve yine Bahçeli’nin isminin yazdığı ay yıldız ile hilal simgeli çift başlı kartal tablosu hediye edildi. Bahçeli daha sonra Alanya’dan karayoluyla Antalya’ya hareket etti.
Suriyeli Misafirlere Dört Dörtlük Yaşam Alanı 01:26
Suriyeli Misafirlere Dört Dörtlük Yaşam Alanı 40 izlenme - 5 ay önce Kahramanmaraş'ta inşa edilen ve içerisinde çift katlı konteynerlerin bulunduğu 25 bin kişilik konteyner kent, sahip olduğu imkanlarla modern bir tesisi aratmıyor
İlginç Teknolojik Yataklar! 06:29
İlginç Teknolojik Yataklar! 161 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji Yataklara Kadar Ulaştı, Sınır Tanımayan İcatlar..
Bir Odadan Çok Daha Fazlası.. 01:51
Bir Odadan Çok Daha Fazlası.. 77 izlenme - 3 yıl önce Aslında tüm olay 18.6 m2'lik tek bir odadan ibaret. Ama o oda istediğiniz zaman yatak odası, salon, mutfak, banyo, misafir odası olabiliyor.
Yaşam alanımız daralıyor seyirci kalmayın 01:10
Yaşam alanımız daralıyor seyirci kalmayın 12 izlenme - 2 yıl önce Sadece bir metal içecek kutusunun geri dönüşümünden elde edilen enerji ile 100 Watt’lık bir ampul 20 saat çalışır."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Yaşam Alanlarımızın Daralmasına Seyirci Kalmayın 01:08
Yaşam Alanlarımızın Daralmasına Seyirci Kalmayın 11 izlenme - 2 yıl önce Geri dönüştürülen 1 ton cam atık ile 100 litre petrol tasarrufu sağlanır."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Yaşam alanlarımızın kirlenmesine seyirci kalmayın. 01:05
Yaşam alanlarımızın kirlenmesine seyirci kalmayın. 9 izlenme - 2 yıl önce Geri dönüştürülen 1 ton kağıt/karton atık ile 17 ağacın hayatı kurtulur."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Savaş Mağdurlarının Yüzü Barınma Merkezlerinde Gülüyor 04:15
Savaş Mağdurlarının Yüzü Barınma Merkezlerinde Gülüyor 4 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Altınözü Tekel Barınma Merkezi'nden detay Suriyelilerin günlük yaşamı barınma merkezindeki yaşam alanları, çamaşırhane, kurslar, sağlık merkezi, muayene olan çocuk Kampta kalan sığınmacılarla röportaj Savaş mağdurlarının yüzü barınma merkezlerinde gülüyor LALE KÖKLÜ/HALİT DEMİR - İç savaştan kaçarak sığındıkları Türkiye'de, kendileri için oluşturulan ve içerisinde her türlü yaşam alanı düşünülen barınma merkezlerinde kalan Suriyeliler, sunulan imkanlar için Türkiye'ye teşekkür ediyor.