Hoşgeldiniz!

yaşam savaşı

ibrahim tatlıses'den son durum...!!! 03:44
ibrahim tatlıses'den son durum...!!! 20.472 izlenme - 6 yıl önce ibrahim tatlıses'den son durum...!!!
Kurtlar Vadisi - Abidin'in Hunharca Soğan Yemesi 01:23
Kurtlar Vadisi - Abidin'in Hunharca Soğan Yemesi 3.903 izlenme - 8 ay önce Kurtlar Vadisinin vadi olduğu yıllardan,Tuncar Kantarcı namı değer Deve Tuncay'ın Seyfo Dayının evinde misafir olduğu bir sahne.Videoda deve Tuncay'ın aşırı titizliğine karşılık Çapsız Abidin'in soğanlara hücum edişini izleyeceğiz.
Kurtlar Vadisi - Savcı, Hu 02:56
Kurtlar Vadisi - Savcı, Hu 414 izlenme - 9 ay önce fazla bişiler yazıp lafı gevelemek istemem ancak ağa nın son sözü kulak vermeğe değer..
UMRUMDA DEĞİLKİ..(GÜNEŞİN DOĞMASI) 04:52
UMRUMDA DEĞİLKİ..(GÜNEŞİN DOĞMASI) 1.261 izlenme - 7 yıl önce söz-müzİk:zühre güngörmüŞ umrumda deĞİlkİ güneŞİn doĞmasi! çektİĞİm çİleler yaŞam savaŞi! neyleyİm yoksun dünya sefasini! İstemem gecelerde mehtapla ayi...!!!
Milli Judocu Burcu Hantuk, Yoğun Bakımda Yaşam Savaşı 00:43
Milli Judocu Burcu Hantuk, Yoğun Bakımda Yaşam Savaşı 312 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir'de 16 yaşındaki milli judocu, kolunda başlayan ödemin yayılarak durumunun ağırlaşması üzerine sevk edildiği hastanede hayatta kalma mücadelesi veriyor.
mamican mutluluk satırları 04:49
mamican mutluluk satırları 392 izlenme - 7 yıl önce mamican
DENİZLERDE NEHİRLERDE BARAJLARDA IRMAKLARDA SU ALTINDA NELER OLUYOR ORADADA YAŞAM SAVAŞI VAR 01:01
DENİZLERDE NEHİRLERDE BARAJLARDA IRMAKLARDA SU ALTINDA NELER OLUYOR ORADADA YAŞAM SAVAŞI VAR 7 izlenme - 4 hafta önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
 Edirne'de iki kardeşin yaşam savaşı 03:36
Edirne'de iki kardeşin yaşam savaşı 132 izlenme - 3 yıl önce Edirne'de yaşayan iki kardeşin dramı yürek burkuyor. Soğuk havada elektrik ve suyu olmayan bir evde kalan Helvapişiren kardeşler yetkililerden yardım bekliyor. Edirne merkezde Talatpaşa Mahallesi’nde yaşayan 50 yaşındaki Mustafa Helvapişiren ve 53 yaşındaki Yaşar Helvapişiren, kötü şartlarda yaşam savaşı veriyor. Soğuk havada elektrik ve su olmayan evde yaşayan iki kardeşe komşuları sahip çıkıyor.Yeterli yardımı alamadıklarını belirten Mustafa Helvapişiren, , “Yılda bir kere kömür yardımı ve bayram parasının dışında yardım alıyoruz. O yardımı da kardeşimle beraber paylaşıyoruz. Yeşil kartımız olmasına rağmen hastaneye bile gitmedik. Yaşadığımız kötü şartlarda sağlığımız iyice bozuldu. Gözlerimde ve dişlerimde sorunlar yaşıyorum. Konu komşu bize sahip çıkıyor ama nereye kadar, kendimiz de bu şartlarda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. “ dedi. Sağlık sorunlarından dolayı çalışamadığını belirten Mustafa Helvapişiren , “Çalışacak iş yok, yıllarca Edirne Hal’inde çalıştık. İş yok artık, başka yapacak iş de bulamıyoruz. Daha önce ciğerlerimdeki rahatsızlığımdan dolayı nefesim kesiliyor, hala da sıkıntılarım oluyor. Bu yüzden her işi de yapamıyoruz. Bulunduğum yerden, sosyal yardımlaşma ya da belediyeye gidiyorum tıkanıyorum. Bitkisel hayatta gibi ölü gibi yaşıyoruz. Ne sebze ne de meyve yüzü gördüğümüz var, yaşam savaşı veriyoruz. Yıllarca nüfusta, seçimlerde bile ismimiz çıkmadı, ölü gibi yaşıyoruz” diye konuştu..53 yaşındaki Yaşar Helvapişiren, devletten kardeşi ile birlikte toplamda kendilerine 600 TL aylık yardım bağlandığı takdirde daha rahat geçinebileceklerini belirterek Kendisinin şişe toplayarak, sattığını ifade etti. KOMŞU DEMİRBAŞ, “KİMSEYE ZARARLARI YOK” Helvapişiren kardeşlerin komşusu İbrahim Demirbaş, "Bulursa yerler, verirsen alırlar, vermezsen eğip başını giderler.Kimseye zarar vermezler. Anneleri, babaları vefat edince yalnız kaldılar, konu komşu destek verir, bir şeyler verirse yiyorlar. Mustafa iş bulabilirlerse çalışabiliyor, diğer kardeşi zaten çalışamıyor.” şeklinde konuştu. İki kardeş yetkililerden uzanacak yardım elini bekliyor.
Yaşam Savaşı Fragman 2012 01:36
Yaşam Savaşı Fragman 2012 115 izlenme - 4 yıl önce Yaşam Savaşı Fragman 2012
yaşam savaşı 01:31
yaşam savaşı 65 izlenme - 5 yıl önce
Hayalperest - Yaşam Savaşı (Nefirim Records) 02:29
Hayalperest - Yaşam Savaşı (Nefirim Records) 34 izlenme - 3 yıl önce Hayalperest - Yaşam Savaşı (Nefirim Records)
yemende Selde yaşam savaşı 01:34
yemende Selde yaşam savaşı 5 izlenme - 1 yıl önce yemende Selde yaşam savaşı!
Hayalperest - Yaşam Savaşı (Nefirim Records) 02:29
Hayalperest - Yaşam Savaşı (Nefirim Records) 15 izlenme - 3 yıl önce Hayalperest - Yaşam Savaşı
500 Metreden Aşağı Yuvarlanan Kayakçının Yaşam Savaşı Kamerada 01:07
500 Metreden Aşağı Yuvarlanan Kayakçının Yaşam Savaşı Kamerada 2 izlenme - 12 ay önce 500 Metreden Aşağı Yuvarlanan Kayakçının Yaşam Savaşı Kamerada