Hoşgeldiniz!

yasama

AKP'li Ensarioğlu: Yasama Bizde Yürütme Bizde Yargı Bizde Her Şey Bizde 00:59
AKP'li Ensarioğlu: Yasama Bizde Yürütme Bizde Yargı Bizde Her Şey Bizde 2.166 izlenme - 2 yıl önce AKP’li vekil Galip Ensarioğlu, "Aslında şimdiki sistem bizim daha çok işimize yarar. Yasama bizde, yürütme bizde, yargı bizde, her şey bizde" dedi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 02:32
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 6.846 izlenme - 2 yıl önce senin Allah'ına kurban yusuf nidalarını ardına getiren cazibesiyle, ardı ardına sıralanan delikanlının el kitabı tadında, tv başında yeni bölüm damgasıyla izlendikten sonra "allah bea" dedirtmiş nadir gaza getiren yasalar öbeği..
Yürütme Organı 18:01
Yürütme Organı 2.544 izlenme - 6 yıl önce kpss anayasa dersleri yürütme organı konusuaçık ögretim anayasa hukuku dersleri yürütme organı konusu
Yasama Sevincini Yok Eden 13 Espri 03:29
Yasama Sevincini Yok Eden 13 Espri 1.217 izlenme - 2 yıl önce Gıcık ama yine de modası geçmeyen 13 espri ile karşınızdayız. Bu esprileri duyanlar yaşama sevincini kaybediyor ama yapanlar yapmaktan bir türlü vazgeçmiyor! Seneye görüşürüzden daha karpuz kesecektiğe en kıl espriler bu videoda. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
14 Ders Anayasa Hukuku - 1982 Anayasası’nda Devlet Organları / Yasama 34:12
14 Ders Anayasa Hukuku - 1982 Anayasası’nda Devlet Organları / Yasama 776 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: http://www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Sen Benim Candamarimsin 04:48
Sen Benim Candamarimsin 1.329 izlenme - 8 yıl önce sen herseyimsin
15 Ders - 1982 Anayasası’nda Devlet Organları 36:42
15 Ders - 1982 Anayasası’nda Devlet Organları 228 izlenme - 3 yıl önce Konu:1982 Anayasası'nda Devlet Organları / Yasama Organı (TBMM)-II Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: http://www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Mc Capris 04:08
Mc Capris 421 izlenme - 9 yıl önce
Rapçato Yasama 03:41
Rapçato Yasama 234 izlenme - 6 yıl önce
Rapçato Yasama 03:41
Rapçato Yasama 179 izlenme - 6 yıl önce
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Mesaj 01:26
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Mesaj 257 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan İle Tbmm Başkanı Cemil Çiçek'in 24. Dönem 4. Yasama Yılı'nın Başlaması Dolayısıyla Verdiği Resepsiyona Katıldı.
dogu bosphorus yasama mahkum 03:39
dogu bosphorus yasama mahkum 184 izlenme - 8 yıl önce cok sahane müzikler yapıyor
Malatyaraplife-Yaşama Sebebim 02:32
Malatyaraplife-Yaşama Sebebim 167 izlenme - 9 yıl önce
Mehmet Haberal Yemin Etti! 01:33
Mehmet Haberal Yemin Etti! 41 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Haberal Yemin Etti!
TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu! 05:54
TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu! 60 izlenme - 4 yıl önce TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu!
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu (3) 03:51
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu (3) 28 izlenme - 3 yıl önce Ankara - Tbmm Başkanı Cemil Çiçek, Yasama Yılının Başlaması Dolayısıyla Tbmm'de Resepsiyon Verdi.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Yeni Yasama Yılını Trt Haber'e Değerlendi 18:40
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Yeni Yasama Yılını Trt Haber'e Değerlendi 22 izlenme - 3 yıl önce 62. Hükümet programı Mecliste Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından okundu. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Hükümet programını TRT Haber'e değerlendirdi.
TBMM’nin 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılışında Konuşma Yaptı 54:53
TBMM’nin 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılışında Konuşma Yaptı 18 izlenme - 3 yıl önce TBMM 24. Dönem 5. Yasama Yılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Kurul’da yaptığı açılış konuşmasıyla başladı.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz A Haber'de Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu 14:03
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz A Haber'de Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu 18 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TBMM yeni Yasama Yılı açılışı sonrasında A HABER'e gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Tbmm’nin Yeni Yasama Yılı Açılış Resepsiyonuna Katıldı 03:07
Tbmm’nin Yeni Yasama Yılı Açılış Resepsiyonuna Katıldı 16 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonuna katıldı.
HDP: Yasama Faaliyetlerimizi Durdurduk 01:40
HDP: Yasama Faaliyetlerimizi Durdurduk 4 izlenme - 1 yıl önce Halkların Demokratik Partisi (HDP), Diyarbakır’da yapılan toplantıda TBMM için kararını açıkladı. HDP, yasama organlarındaki faaliyetlerini durdurma kararı aldıklarını duyurdu. Açıklama yapan HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, "Yasama organındaki çalışmalarımızı durdurmaya ve bir kez daha halklarımızla buluşmaya karar verdik" dedi. Bu karar uyarınca HDP milletvekilleri, Genel Kurul ve komisyon çalışmalarına katılmayacak. HDP, 1 Kasım 2015'teki genel seçimlerde 59 milletvekili ile Meclis'e girmişti. HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile Grup Başkanvekili İdris Baluken'in de aralarında olduğu 9 milletvekili tutuklanmıştı. Milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, İmam Taşçıer ve Ziya Pir ise serbest bırakılmıştı. Haklarında gözaltı kararı bulunan Faysal Sarıyıldız ile Tuğba Hezer Öztürk'ün yurtdışında olduğu belirlenmişti. Ayrıca Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve Meclis üyesi Fırat Anlı, bir süre önce tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Kayyum atanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne Ankara'nın Etimesgut ilçesi Kaymakamı Cumali Atilla belediye başkanı olarak görevlendirilmişti. Ayrıca HDP Eş Genel Başkanları Ve Milletvekillerinin Gözaltına Alınmalarını Adliye Önünde Protesto Ederken Gözaltına Alınan DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, Tutuklandı.