Hoşgeldiniz!

Yaşandı Bitti Videoları

Burak Kut & Hayko Cepkin - Yaşandı Bitti Saygısızca 03:46
Burak Kut & Hayko Cepkin - Yaşandı Bitti Saygısızca 26.935 izlenme - 3 yıl önce makinakafa, hayko cepkin, burak kut, okan bayülgen, sibel meriç, bay geveze, larissa burak...
Burak Kut'un Avrupa'ya Açılması (1995) 01:30
Burak Kut'un Avrupa'ya Açılması (1995) 1.770 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Benimle Oynama şarkısıyla tanıdığımız,90'ların genç kızların sevgilisi ve motosikletli asi çocuğu sevgili Burak Kut'un 1994 yılında Benimle Oynama albümüyle elde ettiği büyük başarıdan sonra Avrupa'ya kısa sürelik de olsa açılmaya çalışmıştı. Amma velakin prodüksiyon ile bazı anlaşmazlıklar sonucu Avrupa'ya açılma hayalleri suya düşmüştü.Ancak 1 yıl sonra Notre Dame'in Kamburu filminde bestelediği bir şarkıyla dünya çapında tanınacak hatta Sarah Brightman ile dünya çapında konserler verecek ve bir de o zamanların ünlü Dj'lerinden David Morales ile beraber Derdim Var adlı bir Single yayınlayacaktı. Burak Kut o zamanlar dünya çapında kendini duyurmayı başarıyorken Tarkan ise Çişini tutmakla uğraşıyor ve sürekli İngilizce albüm yapmayı bekliyordu. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Hayko Cepkin & Burak Kut - Yaşandı Bitti 03:46
Hayko Cepkin & Burak Kut - Yaşandı Bitti 608 izlenme - 2 yıl önce Makina Kafa adlı programda Hayko Cepkin ve Burak Kut harika bir düet ortaya koymuşlar. Başta Burak Kut'un Hayko Cepkin'in solosuna karşılık verme çabası da yüzümüzü güldürdü. İzliyoruz..
Hayko Cepkin & Burak Kut - Yaşandı Bitti (Canlı Performans) 03:34
Hayko Cepkin & Burak Kut - Yaşandı Bitti (Canlı Performans) 1.114 izlenme - 3 yıl önce Hayko Cepkin Burak kut Yaşandı Bitti Süper Performans Makina Kafa 24.Kasım 2013
Burak Kut - Notre Dame (Sakis Rouvas ile Düet) 04:16
Burak Kut - Notre Dame (Sakis Rouvas ile Düet) 490 izlenme - 2 yıl önce Burak Kut'un Yaşandı Bitti şarkısıyla kasıp kavurduğu , Çoğu kişinin hatta çoğu müzik adamının Burak Kut için Tarkan'dan daha önde olacağı görüşünde oldukları zamanlardan . Burak Kut'un 1996 yılında Notre Dame filmindeki şarkı için Yunan şarkıcı Sakis Rouvas'la beraber düet yaptığı kliptir. İyi izlemeler.
Burak Kut - Yaşandı Bitti Klibinin Kamera Arkası Görüntüleri 02:12
Burak Kut - Yaşandı Bitti Klibinin Kamera Arkası Görüntüleri 377 izlenme - 2 yıl önce 1994 yılında bir günde Benimle Oynama şarkısıyla şöhreti yakalayan , şarkı çıktıktan ertesi gün evinin önüne binlerce kızın akın akın koştuğu , Tarkan'la yarışan tek isimdi Burak Kut o zamanlar . Her konserinde ayrı bir olay , her hafta farklı dergilere kapak oluyordu kendisi . İlk albümü 1 milyon satmıştı ve o zamanlar temiz kişiliğiyle,şarkılarıyla ve yakışıklılığıyla birden Türkiye'nin bebetosu,gözbebeği olmuştu Burak Kut . İşte bu izleyeceğiniz videoda da Burak Kut'un kariyerindeki en zirve noktasına çıktığı ve Amerika'da çekilen ilk türk klibi özelliği olan Yaşandı Bitti klibinin kamera arkasını görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim . Hepinize İyi izlemeler .
Burak Kut - Yaşandı Bitti Klibi 04:11
Burak Kut - Yaşandı Bitti Klibi 302 izlenme - 2 yıl önce 1995 yapımı, türk black metalinin önünü açan , bizim gibi gençlere black metal i sevdiren , enfes bir çalişma. ilk çiktiğinda baya bir gençtik tabi biz , chavrolet in üstünden motosikletle atlama sahnesinde hangimiz gaza gelmeyip bisikletlere saldırıp el bırakmadık, ayrıca klipteki 5 adet zenci ve amerika semaları da bizi uçurur götürür. nostaljilerle yaşatan site www.alkislarlayasiyorum.com
Yaşandı We Bitti 02:28
Yaşandı We Bitti 560 izlenme - 8 yıl önce aklın bende kalmasın .. !!
Alper - Yaşandı Ve Bitti !! 02:51
Alper - Yaşandı Ve Bitti !! 409 izlenme - 7 yıl önce yanmalıydık aşkm biz bu aşkın küllerinde sönmeliydik aşkım. sonrasında sarmalıydım aşkımı sım sıkı kollarımda tutmalıydım...
Burak Kut Yaşandı Bittiiiiiii 04:18
Burak Kut Yaşandı Bittiiiiiii 462 izlenme - 9 yıl önce izzzzzzzz bittiiiiiiiiii
Chemfest Yaşandı Bitti Gapgenç 03:15
Chemfest Yaşandı Bitti Gapgenç 421 izlenme - 8 yıl önce chemfest
Burak Kut - Derdim Var (Efsane Klip) 04:32
Burak Kut - Derdim Var (Efsane Klip) 160 izlenme - 2 yıl önce 1994 yılında Benimle Oynama şarkısıyla büyük bir çıkış yapmış , Bebeğim şarkısıyla aşk acısı çekenlere merhem olmuş , Heyecanlıyım ve Çılgınım şarkısıyla herkesi eğlendirmişti sevgili Burak Kut . İlk albümü 1 milyonun üzerinde satmıştı . 1995 yılında Yaşandı Bitti şarkısıyla o dönem dünya çapında tanınan bir Türk sanatçı olmuştu Tarkan ve Mirkelam'la beraber . Klipteki motorsikletten atlama sahnesiyle ve klip kareografisiyle şu anda Türkiye'de çekilmiş en iyi kliplerden biridir . 1997 yılında da Sevgi Hırsızı şarkısıyla çıkışını devam ettirmiş Burak Kut'un askerliğe gitmeden önce yaptığı son klipti bu paylaştığım klip . Ayrıca şarkının düzenlemelerini ve mixlerini de o zamanların çok ünlü Dj'lerinden David Morales yapmıştır . Bu şarkının olduğu albüm sadece Fransa'da plak olarak basılmış daha sonra da basımı durmuş ki hiç bir yerde bulunmamakta ve yıllarca merak edenler için aranmakta olan bir albümdür . Ayrıca klibe efsane dememin nedeni ise Burak Kut'un zirvede olduğu son dönemlerde çekilmiş son klibidir . Bundan sonra askerliğe gitmiş ve askerliğinden sonra o eski şöhretini malesef yakalamamıştır . Ama yine de bize 90'larda Yaşandı Bitti , Bebeğim ve Benimle Oynama gibi güzel şarkılar bıraktığı için kendisine saygımız her zaman sonsuzdur . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
İbrahimaltınışıkyaşandıbitti 03:52
İbrahimaltınışıkyaşandıbitti 131 izlenme - 7 yıl önce süper konserdennnnnnnnnnn
Burak Kut - Nereden Geldim Nerelere Gideceğim Kaseti (1995 - 45 Dk) 44:59
Burak Kut - Nereden Geldim Nerelere Gideceğim Kaseti (1995 - 45 Dk) 69 izlenme - 2 yıl önce 90'ların ilk zamanlarında Benimle Oynama şarkısıyla kasıp kavurmuş, bir çok genç kızın sevgilisi olmuş, bebek yüzlülüğüyle bebeto lakabını almış sonra da Bebeğimdin şarkısıyla aşıkların dermanı olmuş, Daha sonra da Yaşandı Bitti şarkısıyla o zamanki rakiplerin üstünde ve zamanın çok ötesinde bir şarkı yapmış sevgili Burak Kut'un ikinci ve zirve albümüdür. Albüm çıktığı ilk hafta 200 binlik bir satış rekoruna imza atmış ve Burak Kut birden bebeto imajını değiştirip yüksek bir zirveye ulaşmıştır. 90'ların hemen hemen çoğumuzun elbet bir hatırası olan bu şarkıların olduğu albümdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak, 90'lara dönüp kimimizin o güzel günlere kimimizin de o acılı günlerine, kimimizin de kavuşamadığı aşklarına dönüp nostalji yapmalarını istedim. İyi dinlemeler.
Hamit Erol - Yaşandı Bitti 02:31
Hamit Erol - Yaşandı Bitti 74 izlenme - 4 yıl önce Hamit Erol - Yaşandı Bitti