Hoşgeldiniz!

Yaşar Düzenli Videoları İzle

Nurcular, Said Nursi miraca gitti diyorlar! [Prof. Dr. Yaşar Düzenli] 02:49
Nurcular, Said Nursi miraca gitti diyorlar! [Prof. Dr. Yaşar Düzenli] 199 izlenme - 2 yıl önce Nurcular, 'Said Nursi miraca gitti' diyorlar! [Prof. Dr. Yaşar Düzenli]
18) Yaşar Düzenli - Emanet ve İhanet - Karakter Eğitimi 01:26:55
18) Yaşar Düzenli - Emanet ve İhanet - Karakter Eğitimi 69 izlenme - 2 yıl önce Sohbetlerimizin tümüne ulaşmak için: http://www.sosyaldoku.com/hayat-rehberi Sitelerimiz: http://www.sosyaldoku.com http://www.fetvameclisi.com http://www.ailehayati.com http://www.gencdoku.com http://www.tahlilyayinlari.com - Sosyal ağlarımız: twitter.com/nurettinyildiz facebook.com/nureddinyildiz twitter.com/sosyaldoku facebook.com/sosyaldoku linkedin.com/in/sosyaldoku google.com/+sosyaldoku facebook.com/birfetva twitter.com/fetvameclisi facebook.com/ailehayati twitter.com/aileHayati facebook.com/gencdokudergi twitter.com/gencdokudergi facebook.com/elifelifdergisi twitter.com/elifelifdergisi - Video kanallarımız: youtube.com/sosyaldokudernegi youtube.com/nurettinyildiz vimeo.com/sosyaldokuvideo dailymotion.com/sosyaldoku - Mail Grubumuz: sosyaldokuvakfi@googlegroups.com
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an Ve Şefaat 01:15
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an Ve Şefaat 62 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an Ve Şefaat
Prof. Dr Yaşar Düzenli - Allah'a Dönüşümüz ve Bizi Bekleyenler 07:37
Prof. Dr Yaşar Düzenli - Allah'a Dönüşümüz ve Bizi Bekleyenler 27 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr Yaşar Düzenli - Allah'a Dönüşümüz ve Bizi Bekleyenler
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır! 01:20
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır! 18 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'ın Yaratması Ve Yönetmesi Birbiriyle Bağlantılıdır!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Esma-ül Hüsna Sadece Süs Malzemesi Oldu! 01:03
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Esma-ül Hüsna Sadece Süs Malzemesi Oldu! 19 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Esma-ül Hüsna Sadece Süs Malzemesi Oldu!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'a Kulluk Nedir ve Nasıldır! 00:39
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'a Kulluk Nedir ve Nasıldır! 16 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Allah'a Kulluk Nedir ve Nasıldır!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an İnsanın Değerini Kaybettiği Bir Anda İnmiştir! 08:28
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an İnsanın Değerini Kaybettiği Bir Anda İnmiştir! 16 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Kur'an İnsanın Değerini Kaybettiği Bir Anda İnmiştir!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Yahudi ve Hristiyanlar İle İsa ve Musa Alakasızdır! 00:39
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Yahudi ve Hristiyanlar İle İsa ve Musa Alakasızdır! 13 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Yahudi ve Hristiyanlar İle İsa ve Musa Alakasızdır!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Emrolunduğun Gibi Dosdoğru Ol! 00:23
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Emrolunduğun Gibi Dosdoğru Ol! 15 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Emrolunduğun Gibi Dosdoğru Ol!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Merhametin Kaynağı Rahim Olan Allah'tır! 01:39
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Merhametin Kaynağı Rahim Olan Allah'tır! 9 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Merhametin Kaynağı Rahim Olan Allah'tır!
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Müşriklerin Algısında Zorba Tanrı İmajı 11:39
Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Müşriklerin Algısında Zorba Tanrı İmajı 4 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Düzenli - Müşriklerin Algısında Zorba Tanrı İmajı