Hoşgeldiniz!

yaşar nuri öztürk

Yaşar Nuri Öztürk Canlı yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti 05:55
Yaşar Nuri Öztürk Canlı yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti 4.621 izlenme - 4 hafta önce Yaşar Nuri Öztürk katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi.
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 14.293 izlenme - 4 ay önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 00:29
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 4.477 izlenme - 2 ay önce İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da ekrana gelen Söz ve Işık programında Gülgün Feyman'ın konuğu oldu. "PUTİN'DEN KUR'AN MUMİNİ KOKULARI GELİYOR" Dünya basınında 'Putin Müslüman mı oldu' haberlerinin dolandığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk; Putin'in mumin kokusu yaydığını, Putin'den Kur'an mumini kokularının geldiğini 2008 yılında yazdığını söyledi. "PUTİN'İN TIRNAĞI OLACAK BİR ADAM YOK" İlahiyat profesörü, Putin'in tırnağı olacak bir tane adamın İslam dünyasında olmadığı sözlerine ekledi.
Kılıçdaroğlu'na: Yüzünün Rengi Kösele Gibi 03:41
Kılıçdaroğlu'na: Yüzünün Rengi Kösele Gibi 6.948 izlenme - 3 ay önce Yaşar Nuri Öztürk, seçim sonuçlarını yorumlamak için katıldığı Ulusal Kanal'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ağır sözlerle eleştirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 10.635 izlenme - 4 ay önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 3.819 izlenme - 3 ay önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Söz ve Işık 03.01.2016 | Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk | Ulusal Kanal 01:23:12
Söz ve Işık 03.01.2016 | Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk | Ulusal Kanal 930 izlenme - 1 ay önce Söz ve Işık 03.01.2016 | Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk | Ulusal Kanal
Yaşar Nuri Öztürk & Nihat Hatipoğlu Tartışması 07:26
Yaşar Nuri Öztürk & Nihat Hatipoğlu Tartışması 7.671 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Gönderme ...
Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen'den Küfür Performansı 00:52
Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen'den Küfür Performansı 756 izlenme - 4 ay önce Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda küfürler havada uçuştu.
Yaşar Nuri Öztürk Golf Oynadı 02:21
Yaşar Nuri Öztürk Golf Oynadı 4.745 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de Diş Hekimi İlker Erdoğan'ın sunduğu Gülümse Türkiye programına konuk olan Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, golf oynamayı denedi. Erdoğan'ın, 'Hocam ben golf oynuyorum. Acayip de keyif alıyorum' sözleri üzerine Öztürk, 'Hiç anladığım bir iş değil' dedi. 'O zaman ilk denememizi yapalım mı?' diye soran İlker Erdoğan'a Yaşar Nuri Öztürk, 'Sen zaten bir çok şeyi yaptırdın bana, bunu da ayapalım. Hayatımda o golf sopasını elime alma şansım hiç olmadı' karşılığını verdi. Canlı yayında golf oynamayı deneyen Öztürk'e Erdoğan, 'Harika, çok güzel' yorumunu yaptı. "CÜBBELİ'YE BİNDİRMEDİM" Cübbeli Ahmet Hoca ile ilgili konuya da değinen Yaşar Nuri Öztürk, "Onunla bir talihsizlik yaşadık. Bir yanlış anlama var. Ben hep Cübbeli Ahmet Hoca'yı takdir ettim. O ekibi, o grubu, o cemaati takdir ettim.Çünkü onlar dışarı bağımlı değildir, millidirler. O taraflarını biliyorum ve çok takdir ediyorum. O bakımdan hep övücü şeyler söyledim. Fakat bu gazeteciler 'Yaşar Nuri Hoca Cübbeli'ye bindirdi' diye haber yaptılar. Niye bindirmişim? Onlar demişler ki; 'Yaşar Nuri Öztürk'ün namaz kıldığını hiç görmedik.' Cübbeli böyle bir şey söylemedi. Benim o lafı eleştirmek için kullandığım ağır ifadeler de asla Cübbeli'ye yönelik değil" açıklamalarında bulundu. "Cübbeli keyifli bir adam, milli bir adam" diyen Öztürk, "Aramızda fıki yönden farklı görüşler var, olsun kıyamet kopmamış. Ben Cübbeli'ye bindirmedim. Cübbeli sevdiğim bir adam, rahatsız etmek istemedim bir adam ve aleyhinde hiç bir şey söylemediğim bir adam" ifadelerini kullandı. İlker Erdoğan, Yaşar Nuri Öztürk'e Cübbeli Ahmet Hoca'nın golf denemesini de izlettirdi.
CHP'nin Kanalında Küfürlü Şov 00:52
CHP'nin Kanalında Küfürlü Şov 809 izlenme - 4 ay önce CHP'nin kanalı Halk TV'de Uğur Dündar'ın sunduğu Yaşar Nuri Öztürk, Levent Üzümcü ve Müjdat Gezen'in katıldığı programda küfürler havada uçuştu. Önce Yaşar Nuri Öztürk, "milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım" dedi. Müjdat Gezen buna destek verek "ben yorgunum benim için de koy" ifadelerini kullandı.
Yaşar Nuri Öztürk canlı yayında küfür etti 00:30
Yaşar Nuri Öztürk canlı yayında küfür etti 3.089 izlenme - 1 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk, namaz kılmadığı yönünde imada bulunanlara çok sert sözler sarf etti.Prof. Dr.Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal''da Gülgün Feyman''ın sunduğu ''Gündem Özel'' adlı programa katıldı. Öztürk, burada, kendisi için ''Biz onu namaz kılarken görmedik'' diyenlere çok ağır sözler sarf etti.
Cübbeli Ahmet Hoca 19:18
Cübbeli Ahmet Hoca 6.858 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk
Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum'' 03:02
Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum'' 3.188 izlenme - 2 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk ''Cübbeli Ahmet Hocayı Takdir Ediyorum''
Yaşar Nuri'den Unutulmaz Atatürk Saptamaları 09:39
Yaşar Nuri'den Unutulmaz Atatürk Saptamaları 910 izlenme - 8 ay önce Yaşar Nuri Öztürk'ün Atatürk ve Kurtuluş Savaşı ile ilgili görüşleri. İslam dünyasının Atatürk'ün fikirlerine olan bakışını eleştiriyor. Yayın tarihi 24.05.2015
Yaşar Nuri Öztürk'ün 00:46
Yaşar Nuri Öztürk'ün "Angut" Sözü Canlı Yayını Gerdi - Gülgün Feyman 131 izlenme - 4 hafta önce Yaşar Nuri Hoca katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laiklikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi. Gülgün Feyman ise yaşadığı şaşkınlığı gizleyemedi.
Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk Olursa 02:26
Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk Olursa 3.157 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer oldu; İlahiyatçı kahkahaya boğuldu! Show TV’de hafta içi her gün canlı yayınlanan “Saba Tümer İle Bugün”ün Cuma günkü konuğu, ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’tü. İzleyicilerden gelen soruları Yaşar Nuri Hoca gibi cevaplayan Saba Tümer, sonunda “Hocam zormuş siz olmak” dedi. İşte, o anlar:
Yaşar Nuri Öztürk Saba Tümer'de Şarkı Söyledi 04:21
Yaşar Nuri Öztürk Saba Tümer'de Şarkı Söyledi 2.626 izlenme - 3 yıl önce İlahiyatçı yazar Yaşar Nuri Öztürk canlı yayında şarkı söyledi.
Yaşar Nuri Öztürk - Mustafa Kemal Yorumu - Nihat Doğan 02:24
Yaşar Nuri Öztürk - Mustafa Kemal Yorumu - Nihat Doğan 562 izlenme - 5 ay önce Nihat Doğan'ın programına katılan Yaşar Nuri Öztürk'ten Mustafa Kemal Atatürk ve onu seven/sevmeyenler hakkında yorum... Lafı uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakıyorum.
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 08:10
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 3.366 izlenme - 3 yıl önce Ünlü ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, ezan ile ilgili kafa karıştıran bir açıklamada bulundu.
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 08:40
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 754 izlenme - 9 ay önce Hakkı Devrim'in peygamberimiz için kabile şefi demesi ve ardından Yaşar Nuri Öztürk'ün bu tanımlamaya karşı çıkması ve hemen akabinde Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim'i kurtarma çabaları, maalesef tüm bu çabalar Yaşar Nuri Öztürk'ün ne dediğini bilen tavrı sayesinde boşa çıkmış oluyor.
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 01:45
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 200 izlenme - 2 ay önce ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, sınırlarımızı işgal eden SU-24 tipi Rus uçağının düşürülmesinin ardından Türkiye'ye her fırsatta tehditler savuran Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i öve öve bitiremedi. İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da Gülgün Feyman'ın sunduğu 'Söz ve Işık' programının konuğu oldu. Öztürk, sınırlarımızı işgal eden SU-24 tipi Rus uçağının düşürülmesinin ardından ülkemizi bulduğu her fırsatta tehdit eden Putin'e övgüler yağdırdı. "PUTİN'DEN KUR'AN MUMİNİ KOKULARI GELİYOR" Dünya basınında 'Putin Müslüman mı oldu' haberlerinin yayıldığını belirten Öztürk, Putin'in mü'min kokusu yaydığını ve Putin'den Kur'an mü'mini kokularının geldiğini söyleyerek bunu 2008 yılında da yazdığını belirtti. "PUTİN'İN TIRNAĞI OLACAK BİR TANE ADAM YOK" İlahiyat profesörü Öztürk'ün Putin övgüleri bunlarla da sınırlı kalmadı. Öztürk, Putin'in tırnağı olacak bir tane adamın İslam dünyasında olmadığını da sözlerine ekledi
Yaşar Nuri Öztürk: Sakal-ı Şerif Yoktur 02:48
Yaşar Nuri Öztürk: Sakal-ı Şerif Yoktur 2.623 izlenme - 3 yıl önce "Sakal- ı Şerif diye bir şey yoktur, putperestliğin lüzumu yok. Bu tabir bile putperestliktir. Peygamberimiz kime sakalını verip de "bunu saklayın" demiştir? Bu şirkin en büyüğüdür. Peygamberi bu konuya alet ettikleri için. Peygamberin bıraktığı tek mucize Kur'an-ı Kerim'dir."
Yaşar Nuri Öztürk - Cennette Huri Verilmesi 02:55
Yaşar Nuri Öztürk - Cennette Huri Verilmesi 3.051 izlenme - 3 yıl önce Saba Tumer'in Programında Cennette Huri Verilmesi Meselesini Bir De Sizin Ağzınızdan Dinleyebilirmiyiz Hocam? Sorusuna Yaşar Nuri Öztürk'ün Yorumu
Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı 05:46
Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı 1.372 izlenme - 2 yıl önce Yaşar Nuri Öztürkten Şok İddia: Ekmeleddin İhsanoğlu Hırsızlık Yaptı
Şeyini Şey ettiğimin Şeyi (Yaşar Nuri Öztürk) 02:10
Şeyini Şey ettiğimin Şeyi (Yaşar Nuri Öztürk) 2.218 izlenme - 3 yıl önce Show tv ekranlarında Saba Tümer'in Konuğu olan Yaşar Nuri Öztürk bülent arınç'a canlı yayında allah ondan razı olsun dedi Şeyini Şey ettiğimin Şeyi (Yaşar Nuri Öztürk)
Yaşar Nuri Öztürk: Putin Mümin Kokusu Yayıyor 01:45
Yaşar Nuri Öztürk: Putin Mümin Kokusu Yayıyor 100 izlenme - 2 ay önce Yaşar Nuri Öztürk geçtiğimiz günlerde katıldığı TV programında Rusya Devlet Başkanı Putin'e övgüler yağdırmış ve Putin'den mümin kokusu geldiğini söylemişti. Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Öztürk, sözlerinin arkasında olduğunu söyleyerek Putin'e övgülerine devam etti.
Yaşar Nuri Öztürk şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandı 04:57
Yaşar Nuri Öztürk şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandı 2.250 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, şarkıcı Nazlı Kanaat'la nişanlandığını açıkladı.
Yaşar Nuri Öztürk çıldırdı! Ulan sen kimsin! 01:00
Yaşar Nuri Öztürk çıldırdı! Ulan sen kimsin! 1.841 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk’ten çok sert Türkçe ibadet çıkışı.
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 01:11
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 623 izlenme - 9 ay önce Yaşar Nuri Öztürk, kendisine sataşanlara dayanamıyor, küfürü gönderiyor. Ayşe Sucu hanım da ortalığı toparlamaya çalışıyor. Aman hocam, terbiyemizi bozmayalım.