Hoşgeldiniz!

yaşar usta

Dondurma Yapımı - Yaşar Usta Cnn Turk 05:27
Dondurma Yapımı - Yaşar Usta Cnn Turk 19.210 izlenme - 8 yıl önce Bostancıdaki Yaşar Usta İlk Zamanlarında Cnn Türk Ropartajıwww.yasarcarlinindondurmaevi.com.tr
Bak Beyim, Sana İki Çift Lafım Var! (Yaşar Usta - Münir Özkul) 02:53
Bak Beyim, Sana İki Çift Lafım Var! (Yaşar Usta - Münir Özkul) 4.093 izlenme - 4 yıl önce "Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? Ama nasıl yakışmaz. Sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. Anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum. Sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. Sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi Saim Bey. Sen mi büyüksün? Hayır ben büyüğüm, ben, Yaşar Usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç bir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi! Çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma çocuklarıma! Dokunma oğluma! Dokunma gelinime! Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Yaşar Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun? vururum! Vururum ve dönüp arkama bakmam bile..!"
Aynı Mekan, İki Ayrı Mücadele - Münir Özkul 04:52
Aynı Mekan, İki Ayrı Mücadele - Münir Özkul 1.655 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı serisi ve Bizim Aile'yi milyonlarca kez hepimiz izledik. Belki farkettiğim çok ufak bi ayrıntıdır ama manası farklı. Hababam Sınıfı Tatilde filminde Çamlıca Lisesini boşaltmak zorunda kalıyolar ve Mahmut Hoca bu duruma neden olan adama hesap sormaya gidiyor. Tam adama ayarı çekip hayat dersi verecekken adam eski öğrencisi çıkıyor ve Mahmut Hoca'nın hocanın işi kolaylaşıyor. Hoş isterse zor olsun Mahmut Hoca adamın ümüğünü sıkar yine vermezdi okulu. İkinci sahnemiz ise hepinizin malum olduğu Bizim Aile filminin en harika sahnesidir. Yaşar Usta ailesini korumak adına godaman Saim Beye ayarı çeker.Hepimizin yüreğinin başka bi köşesindedir o sahne. Benim yeni farkettiğim şey ise mekanın aynı olması geçen gün Hababam Sınıfı izliyodum bi baktım Yaşar Usta'nın gittiği yerle aynı. Yuh dedim ben nası farketmedim bunu şimdiye kadar? Mekan aynı filmler farklı Münir babamız yine fedakar yine savaşçı.bu iki farklı karakteri bize yaşayarak yansıtan Münir babamızı ayakta alkışlıyorum.
Yaşar Usta' nın Balans Ayarı (Bizim Aile) 03:22
Yaşar Usta' nın Balans Ayarı (Bizim Aile) 1.372 izlenme - 3 yıl önce Bizim aile filminde yaşar usta nın sabır taşının çatlaması sonucunda zalim fabrikatöre verdiği unutulmaz ayar.türk sinemasının en güzel tiratlarından biri.bu ve benzeri sahnelerde yaş,eğitim durumu,medeni hal farketmeksizin bir duygu sıkışması olur eğer yanında bir başkası varsa bir türk filmine duygulandığını belli etmemek için genellikle filmle ilgili saçma sapan bir detayla dalga geçilerek gülmeye çalışılır olmuyorsa esneyerek veya öksürerek sağa sola bakılır.aslında gözyaşı kanallarında biriken gözyaşları anal sfinktere kadar gerçekleşen kasılma sayesinde tutulmaktadır.
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 35:47
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 2.416 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz, eski yıllarda teknoloji günümüzdek gibi gelişmemiş idi. Ne bilgisayar vardı nede internet, bu yüzden herkes her istediğine ulaşamazdı. Bende o dönemlerde Türk filmlerinde çalan fon müziklerine bayılırdım. Ama nevar ki, her istediğimde bulamazdım, sadece film izlerken yararlanırdım. Bu yüzdende içimde çok büyük ukde kalmıştır. Şimdilerde teknolojiden oldukça yararlanıyorum. Sizlere derlediğim acizane 12 adet fon müziğini, tek çatı altında toplayarak sunuyorum.
münir özkul - yaşar usta 02:05
münir özkul - yaşar usta 2.117 izlenme - 7 yıl önce saygıdeğer sayın beyefendi şahsiyet münir baba tel kadayıf misali tel tel döktürüyor ...
Yaşar Usta'dan Tarihi Ayar (Restorasyonlu) 02:53
Yaşar Usta'dan Tarihi Ayar (Restorasyonlu) 1.538 izlenme - 3 yıl önce "Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? Ama nasıl yakışmaz. Sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. Anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum. Sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. Sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi Saim Bey. Sen mi büyüksün? Hayır ben büyüğüm, ben, Yaşar Usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç bir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi! Çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma çocuklarıma! Dokunma oğluma! Dokunma gelinime! Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Yaşar Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun? vururum! Vururum ve dönüp arkama bakmam bile..!"
Münir Özkul 02:05
Münir Özkul "Bak beyim sana iki çift lafım var..." 1.785 izlenme - 5 yıl önce Münir Özkul: "Koskoca adamsın, paran var, pulun var, binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? "
Münir Özkul 03:30
Münir Özkul 97 izlenme - 5 ay önce Bugun Münir Özkul'u kaybettik. Ne söylesek fayda etmez, koca bir devir kapandı. Mekanın cennet olsun Büyük usta...
Yaşar Usta Ekolünden Yetişmiş Bir Güvenlik Görevlisi Olmak - İbrahim Erkal 02:53
Yaşar Usta Ekolünden Yetişmiş Bir Güvenlik Görevlisi Olmak - İbrahim Erkal 1.123 izlenme - 3 yıl önce İbrahim aylardır işsizdir ve artık güzel bir iş bulmanın mutluluğu içerisindedir. Yalnız bu mutluluğu sadece bir gün sürer. Milyarder, hem para hem de taş gibi bir kızın babası Ayhan Bey İbrahim'i işten kovar. Bunu duyan İbrahim adeta bir Yaşar Baba edası ile önce personel müdürüne akabinde büyük patrona postayı koyar.Sonunda yerde kayan silahlar ve Mr & Mrs Smith filmine taş çıkartan iki gencin müthiş performansı ile bölüm biter.
Gülen Gözler - Vecihi Veriyormusun 01:39
Gülen Gözler - Vecihi Veriyormusun 647 izlenme - 4 yıl önce Yaşar Usta, (Münir Özkul) karısı Nezaket (Adile Naşit) ve beş yetişkin kızı ile İstanbul'da yaşar. Yaşar usta, erkek çocuğu olur beklentisiyle tüm kızlarına erkek ismi vermiştir. Kalabalık ailesinin geçimini sağlamak için çok çalışmakta, cimriliği ve hilekarlığı ile zengin olmuş eski arkadaşı Yunus'un inşaatları için doğramacılık yapmaktadır. Kızlarının gönül ilişkilerinin hareketliliğinden habersiz bir şekilde, onlara münasip kısmetler bulmak ister. Büyük kızı Fikret'e (Ayşen Gruda) âşık olan Vecihi (Şener Şen) sürekli olarak kapısını aşındırsa da kızını ona vermemekte direnir. Hikmet ise evin alt katındaki çırakların gözdesidir; bütün vaktini onlara oyunlar oynayarak geçirir. En düşkün olduğu kızı İsmet (Müjde Ar) Yunus'un oğlu Temel (Mahmut Hekimoğlu) ile evlenir; fakat Temel babası tarafından onaylanmayan bu evlilik nedeniyle evlatlıktan reddedilir. Yapılan düğünün tüm parası fakir Yaşar Usta'ya kalır.
Gülen Gözler - Vecihi Veriyor Musun 01:39
Gülen Gözler - Vecihi Veriyor Musun 604 izlenme - 4 yıl önce Yaşar Usta, (Münir Özkul) karısı Nezaket (Adile Naşit) ve beş yetişkin kızı ile İstanbul'da yaşar. Yaşar usta, erkek çocuğu olur beklentisiyle tüm kızlarına erkek ismi vermiştir. Kalabalık ailesinin geçimini sağlamak için çok çalışmakta, cimriliği ve hilekarlığı ile zengin olmuş eski arkadaşı Yunus'un inşaatları için doğramacılık yapmaktadır. Kızlarının gönül ilişkilerinin hareketliliğinden habersiz bir şekilde, onlara münasip kısmetler bulmak ister. Büyük kızı Fikret'e (Ayşen Gruda) âşık olan Vecihi (Şener Şen) sürekli olarak kapısını aşındırsa da kızını ona vermemekte direnir. Hikmet ise evin alt katındaki çırakların gözdesidir; bütün vaktini onlara oyunlar oynayarak geçirir. En düşkün olduğu kızı İsmet (Müjde Ar) Yunus'un oğlu Temel (Mahmut Hekimoğlu) ile evlenir; fakat Temel babası tarafından onaylanmayan bu evlilik nedeniyle evlatlıktan reddedilir. Yapılan düğünün tüm parası fakir Yaşar Usta'ya kalır.
Tamburi Necdet Yaşar İçin TRT İstanbul Radyosu'nda Cenaze Töreni 01:54
Tamburi Necdet Yaşar İçin TRT İstanbul Radyosu'nda Cenaze Töreni 79 izlenme - 7 ay önce Usta tambur sanatçısı Necdet Yaşar için TRT İstanbul Radyosu'nda cenaze töreni düzenlendi.
Dondurma Star Haber Yaşar Usta 04:01
Dondurma Star Haber Yaşar Usta 507 izlenme - 8 yıl önce star haber yaşar usta dondurması
Yaşar Usta Ayarı - Tipografik 02:10
Yaşar Usta Ayarı - Tipografik 127 izlenme - 3 yıl önce bak beyim; sana iki çift lafım var: koskoca adamsın, paran var, pulun var, her şeyin var. binlerce kişi çalışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmaz? sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saaddeti çok gören? anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor! ama ben boşuna konuşuyorum... sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum....sen büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey...sen mi büyüksün hayır ben büyüğüm yani yaşar usta. sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın! yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun! dokunma artık aileme! dokunmaçocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile...
Yaşar Usta Ayarı - Tipografik 02:10
Yaşar Usta Ayarı - Tipografik 62 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Yeşilçam filminin en çarpıcı sahnesinin tipografik hali.
usta   ferhat yaşar 06:21
usta ferhat yaşar 176 izlenme - 7 yıl önce müslüm gürses usta amatörce nağmeler ferhat yaşar
Hunharca Gülen Adam Ft. Road Runner 03:50
Hunharca Gülen Adam Ft. Road Runner 89 izlenme - 3 yıl önce Hunharca gülen adam daha program program gezmeden önce bu video ile tanımıştık kendisini.Adamın karşısına Road Runner gülüşlü arkadaşı çıkartıp,yaşar Usta'nın combo çekmesini sağlayan arkadaşlarını da kutluyorum.
Yaşar Usta ODTÜ'de (Melih Gökçek Edition) 03:16
Yaşar Usta ODTÜ'de (Melih Gökçek Edition) 20 izlenme - 3 yıl önce Alkislarlayasiyorum ahalisini, memelerin arasından kopartarak önce geçmişe sonra günümüze getirerek uzun bir yolculuk yaptıracak olan kısa film çalışması