Hoşgeldiniz!

Yaşasın Kötülük

Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:40
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 1.477 izlenme - 6 yıl önce
yaşasın kötülük xd 00:10
yaşasın kötülük xd 1.132 izlenme - 7 yıl önce yaşasın kötülük xd
Yaşasın Kötülük 03:32
Yaşasın Kötülük 1.141 izlenme - 9 yıl önce
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:40
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 468 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Yaşasın Kötülük Şarkı Sözleri(lyrics): Aaa... Bayram değil enişte Aaa... Öptürmeyeceğim oh işte. Siz hiç barış olmasın diyen duydunuz mu? Sevgiden söz etmeyeni buldunuz mu? Bu kelimeler ne güzel, ne tatlı şeyler, Siz kalben dezenfekte oldunuz mu? Yemezler, yemezler, ona öyle demezler, Daha bu bir şey değil, bunlar iyi günler Bal gibide yürür lafla peynir gemisi, Yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, Sürmezseniz daha söylerim; Çatlarım söylemezsem, Vakitsiz ölürüm. Tersini söylersek belki de olur yüzü, Biz dağıtmazsak dağıtacaklar sürümüzü Dizildik sıra sıra, uygun adım bölük bölük Sıkıldık iyilikten yaşasın kötülük. Aaa... Bayram değil en işte... Aaa...Öptürmeyeceğim oh işte. Siz kendi içinizi hiç temizlediniz mi? Sizde sizden kaç tane var, izlediniz mi? Korunmatik, savunmatik birer makineyiz, Siz makinenin ruhuyla yüzleştiniz mi?
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük  Remix 05:25
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük Remix 393 izlenme - 5 yıl önce
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:41
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 187 izlenme - 6 yıl önce yaşasın kötülük [1997] - özer kardeş kaset
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:59
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 74 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yaşasın Kötülük Çıkış Tarihi: 24.07.1997 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aaa... Bayram değil enişte Aaa... Öptürmeyeceğim oh işte. Siz hiç barış olmasın diyen duydunuz mu? Sevgiden söz etmeyeni buldunuz mu? Bu kelimeler ne güzel, ne tatlı şeyler, Siz kalben dezenfekte oldunuz mu? Yemezler, yemezler, ona öyle demezler, Daha bu bir şey değil, bunlar iyi günler Bal gibide yürür lafla peynir gemisi, Yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, Sürmezseniz daha söylerim; Çatlarım söylemezsem, Vakitsiz ölürüm. Tersini söylersek belki de olur yüzü, Biz dağıtmazsak dağıtacaklar sürümüzü Dizildik sıra sıra, uygun adım bölük bölük Sıkıldık iyilikten yaşasın kötülük. Aaa... Bayram değil en işte... Aaa...Öptürmeyeceğim oh işte. Siz kendi içinizi hiç temizlediniz mi? Sizde sizden kaç tane var, izlediniz mi? Korunmatik, savunmatik birer makineyiz, Siz makinenin ruhuyla yüzleştiniz mi?
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük  Remix 05:25
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük Remix 41 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yaşasın Kötülük Çıkış Tarihi: 24.07.1997 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Aaa... Bayram değil enişte Aaa... Öptürmeyeceğim oh işte. Siz hiç barış olmasın diyen duydunuz mu? Sevgiden söz etmeyeni buldunuz mu? Bu kelimeler ne güzel, ne tatlı şeyler, Siz kalben dezenfekte oldunuz mu? Yemezler, yemezler, ona öyle demezler, Daha bu bir şey değil, bunlar iyi günler Bal gibide yürür lafla peynir gemisi, Yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, Sürmezseniz daha söylerim; Çatlarım söylemezsem, Vakitsiz ölürüm. Tersini söylersek belki de olur yüzü, Biz dağıtmazsak dağıtacaklar sürümüzü Dizildik sıra sıra, uygun adım bölük bölük Sıkıldık iyilikten yaşasın kötülük. Aaa... Bayram değil en işte... Aaa...Öptürmeyeceğim oh işte. Siz kendi içinizi hiç temizlediniz mi? Sizde sizden kaç tane var, izlediniz mi? Korunmatik, savunmatik birer makineyiz, Siz makinenin ruhuyla yüzleştiniz mi?