Hoşgeldiniz!

Yasin Aktay Videoları İzle

Yasin Aktay - Tayyip Erdoğan'ın İsmiyle Salavat Getirmek 02:34
Yasin Aktay - Tayyip Erdoğan'ın İsmiyle Salavat Getirmek 514 izlenme - 2 yıl önce Nasıl bir yorum yapılır böyle videonun altına bilmiyorum site sakinleri. İzleyin ve yorumu siz getirin.
Aktay: Erdoğan'ı Gördüğümüz Zaman 'Salli Ala Muhammed' Deriz 02:21
Aktay: Erdoğan'ı Gördüğümüz Zaman 'Salli Ala Muhammed' Deriz 76 izlenme - 1 yıl önce AK Parti Milletvekili Yasin Aktay, “Biz ‘Tayyip Erdoğan’ dediğimiz zaman bu memleketin başına gelmiş en güzel olaylardan, şahıslardan, bir lider olarak onu gördüğümüz zaman 'Salli Alâ Muhammed' deriz.” dedi.
Yasin Aktay Silopi'de Köy Ziyareti Gerçekleştirdi 06:00
Yasin Aktay Silopi'de Köy Ziyareti Gerçekleştirdi 6 izlenme - 4 hafta önce Yasin Aktay Silopi'de köy ziyareti gerçekleştirdiŞIRNAK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay referandum çalışmalarını kapsamında Şırnak'ın Silopi ilçesinde köy ziyareti gerçekleştirdi.
Yasin Aktay: Işid Tehdidi Batıyı Korkutuyor 01:43
Yasin Aktay: Işid Tehdidi Batıyı Korkutuyor 89 izlenme - 2 yıl önce A Haber | Yasin Aktay: Işid Tehdidi Batıyı Korkutuyor
Yasin Aktay'dan FETÖ Açıklaması: Kandırıldığımızı Çok da Kabul Etmiyoruz 01:27
Yasin Aktay'dan FETÖ Açıklaması: Kandırıldığımızı Çok da Kabul Etmiyoruz 17 izlenme - 5 ay önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Anayasa çalışmalarını AKP ile MHP'nin birlikte yürüttüklerini, anlaşma sağlanması halinde metnin paylaşılacağını söyleyen Aktay, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun AKP'deki FETÖ'cülerle ilgili iddialarına da yanıt verdi. Partisinin 'FETÖ' ile mücadele konusunda tertemiz olduğunu iddia eden Aktay, parti olarak "kandırıldığımızı çok da kabul etmiyoruz." dedi.
Türk diye bir ırk yok 03:51
Türk diye bir ırk yok" dedi (Yasin Aktay) 190 izlenme - 3 yıl önce Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Yasin Aktay'ın adı, bir konferansta yaptığı "Türk diye bir ırk yok" açıklaması ile gündeme oturdu. Cüneyt Özdemir'le 5N1K programına konuk olan Aktay, neden böyle bir açıklama yaptığını ve aslında ne anlatmak istediğini açıkladı.
Yasin Aktay: İhmal Ya Da Sabotaj Olabilir 01:34
Yasin Aktay: İhmal Ya Da Sabotaj Olabilir 128 izlenme - 3 yıl önce Yasin Aktay: "ihmal Ya Da Sabotaj Olabilir"
Yasin Aktay: 04:04
Yasin Aktay: 130 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da "AK Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "Birileri bazen Kürt halkını kendine borçlu çıkarmaya çalışıyor.
Yasin Aktay; Türk Diye Bir Irk Yoktur 03:59
Yasin Aktay; Türk Diye Bir Irk Yoktur 62 izlenme - 3 yıl önce Türk diye bir ırk yoktur diyen Yasin AKTAY 5n1k'ya konuşuyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay: 06:56
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay: "Avrupa ve AB Bizim İçin Bitmiştir, Daha Bize... 2 izlenme - 2 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay: "Avrupa ve AB bizim için bitmiştir, daha bize anlatacağı hiçbir şey yoktur"KONYA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr.
Yasin Aktay: Gözaltına Alınanların Sayısı 10 Bin 410 Kişi 02:58
Yasin Aktay: Gözaltına Alınanların Sayısı 10 Bin 410 Kişi 13 izlenme - 9 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Aktay, toplantının ardından düzenlediği basın toplantısında, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Aktay, "Gülen'in iadesi için Türkiye'den gelen dosyaların inceleneceğini ifade ettiler. Bugün görevine son verilenlere yaklaşımımız şudur; Hiç kimse birisinin kardeşi diye suçlanmaz. Biz sadece teröristleri bu soruşturma kapsamına almış oluyoruz. Bu yapı son derece gizli bir yapı." dedi. Aktay, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından yaşanan sürece ilişkin, "Gözaltına alınanların sayısı 10 bin 410 kişidir. Bunların 287'si polis, 211'i rütbeli, 76'sı rütbesiz olmak üzere; 7 bin 423'ü asker, bunlardan 162'si general, bin 967'si subay; 2 bin 14'ü hakim ve savcı, 686'sı da sivil olmak üzere 10 bin 410 kişi gözaltına alınmıştır." açıklamasında bulundu. "BU DAVETE İCABET EDECEĞİZ" CHP'nin bu süreçte düzenleyeceği mitinglere AK Parti'den çeşitli kademelerde katılım olup olmayacağına ilişkin soru üzerine Aktay, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin pazar günkü Taksim'deki toplantısına bir davet aldık, parti olarak da davet aldık. Bundan dolayı çok çok teşekkür ediyoruz. Bu davete de icabet edeceğiz. Çünkü bu artık bir siyasi partinin davası değil." karşılığını verdi. Meydanlarda diğer siyasi partilerin mensuplarının da katılmasını arzu ettiklerini dile getiren Aktay, alanlarda hiçbir siyasi partiyi hedef alan konuşmalar yapmamaya özen gösterdiklerini bildirdi. Aktay, "Bilakis son derece evrensel, sadece darbecileri hedef alan, sadece Türkiye'nin bağımsızlığına, egemenliğine, vatanına, bayrağına göz diken, onu hedef alan düşmanlarını hedef alıyoruz sadece. Bilakis bunu milli birlik, beraberliğimiz için bir fırsat olarak değerlendirip, bunu hepimizin katıldığı, iştirak ettiği bir demokrasi şölenine dönüştürmeye çalışıyoruz." diye konuştu. Yasin Aktay, CHP'nin Taksim'de gerçekleştireceği mitingde partilerinin, milletvekili ve bir genel başkan yardımcısı düzeyinde temsil edileceğini kaydetti. ABD BAŞKAN YARDIMCISI BIDEN'DAN YILDIRIM'A TELEFON AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Aktay, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısı sırasında Başbakan Yıldırım'ı aradığını ve FETÖ'nün darbe girişiminden dolayı Türkiye'ye geçmiş olsun dileklerini ilettiğini bildirdi. Ayrıca görüşme'de Biden, "Gülen'in iadesiyle ilgili dosya incelenecek, gereken yapılacak" dedi.
Yasin Aktay: Muhaberat Tasfiye Ediliyor 01:24
Yasin Aktay: Muhaberat Tasfiye Ediliyor 34 izlenme - 3 yıl önce Yasin Aktay: Muhaberat Tasfiye Ediliyor
Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik 01:01
Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik 18 izlenme - 2 yıl önce Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik ediyoruz.
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 01:51
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 44 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu Macaristan'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.
AB'nin Geleceği Konusunda Endişe Taşıyoruz 04:23
AB'nin Geleceği Konusunda Endişe Taşıyoruz" 1 izlenme - 2 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Hollanda'nın skandal tavrına ilişkin, "Avrupa bitmiştir, AB bitmiştir.
Türk Diye Bir Irk Yoktur Diyen Aktay Konuştu 03:59
Türk Diye Bir Irk Yoktur Diyen Aktay Konuştu 25 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Yasin Aktay tepki toplayan sözlerine açıklama getirdi.
Yasin Aktay’ın seçim otobüsüne saldıran PKK’lılar Güneydoğu’da alan hakimiyeti sağlamış Bu durumda s 02:25
Yasin Aktay’ın seçim otobüsüne saldıran PKK’lılar Güneydoğu’da alan hakimiyeti sağlamış Bu durumda s 12 izlenme - 2 yıl önce Yasin Aktay’ın seçim otobüsüne saldıran PKK’lılar Güneydoğu’da alan hakimiyeti sağlamış Bu durumda seçim yapılamaz Adnan Oktar’ın 26 Nisan 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Yasin Aktay: Mit’i Tanı Ve Gör Artık 01:24
Yasin Aktay: Mit’i Tanı Ve Gör Artık 10 izlenme - 2 yıl önce A HABER | YASİN AKTAY: MİT’İ TANI VE GÖR ARTIK
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Şırnakta 02:22
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Şırnakta 20 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Şırnak'ta- Aktay: "Eğer bugün Kürtler bazı haklara sahip olduysa bu silahlı mücadele ile olmamıştır.
Yasin Aktay’ın Seçim Otobüsüne Saldıran Pkk’lılar Güneydoğu’da Alan Hakimiyeti Sağlamış. Bu Durum 02:25
Yasin Aktay’ın Seçim Otobüsüne Saldıran Pkk’lılar Güneydoğu’da Alan Hakimiyeti Sağlamış. Bu Durum 6 izlenme - 2 yıl önce Yasin Aktay’ın seçim otobüsüne saldıran PKK’lılar Güneydoğu’da alan hakimiyeti sağlamış. Bu durumda seçim yapılamaz.
Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik ediyor 01:01
Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik ediyor 7 izlenme - 2 yıl önce Yasin Aktay’ın seçimlerde PKK tehditlerini dile getiren konuşması çok önemli kendisini tebrik ediyoruz Adnan Oktar’ın 14 Mart 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Aktay Açıklaması 01:19
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Aktay Açıklaması 2 izlenme - 7 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, "15 Temmuz sadece bir darbe teşebbüsünün vahametini ortaya koymadı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay - 03:35
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay - 16 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Hak ile batıl, zalim ile mazlum, devlet ile millet tartışmasında tarafsız olamayız. Biz milletin yanındayız" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Batman'da 02:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Batman'da 6 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar yemeğinden detay görüntüler- Davetlilerin karşılanması- Kur'an-ı Kerim tilaveti- Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: - "Halkımız bizi takdir etti, yüzde 41 gibi bir oyla takdir etti.
Aktay: 03:38
Aktay: "Terör Örgütü Adeta Siirt'i Cezalandırmak İstedi" 3 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Vatandaşların alkış detayı AK Parti Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay'ın konuşması AK Parti Siirt Milletvekili Aktay: "Siirt'in teröre karşı tutumu nettir.