Hoşgeldiniz!

yaşlanma

¶§¶ yaşlanmak-1 02:19
¶§¶ yaşlanmak-1 1.011 izlenme - 7 yıl önce yaşlandıkça vücudumuzda neler değişir, bu değişimlerin daha yavaş olabilmesi için neler yapabiliriz. nasıl daha uzun ve sağlıklı yaşarız.
Saniye Saniye Yaşlanma! Nasıl Olur İzleyin! 00:31
Saniye Saniye Yaşlanma! Nasıl Olur İzleyin! 260 izlenme - 3 yıl önce Saniye Saniye Yaşlanma! Nasıl Olur İzleyin!
¶§¶ yaşlanmak-3 02:13
¶§¶ yaşlanmak-3 266 izlenme - 7 yıl önce yaşlandıkça vücudumuzda neler değişir, bu değişimlerin daha yavaş olabilmesi için neler yapabiliriz. nasıl daha uzun ve sağlıklı yaşarız.
Bel Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 01:40
Bel Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 88 izlenme - 2 yıl önce Bel fıtığı çok sık rastlanılan bir rahatsızlık. İnsan bedeni yaşlanmayla beraber yıpranıyor. Bel omurlarının arasındaki kıkırdakların aşınarak omuriliğin geçtiği deliğe doğru kabararak sinire batması sonucu bel fıtığı oluşur. Her bel fıtığı cerrahi operasyon gerektirmez. Fıtığın boyunun, seviyesinin ve bu fıtığın sebep olabileceği olası risklerin değerlendirilmesi gerekir.
¶§¶ yaşlanmak-2 03:35
¶§¶ yaşlanmak-2 369 izlenme - 7 yıl önce yaşlandıkça vücudumuzda neler değişir, bu değişimlerin daha yavaş olabilmesi için neler yapabiliriz. nasıl daha uzun ve sağlıklı yaşarız.
Peel Off Maske ve Jetpeel (Ozon Oksijen Terapisi) ile Cilt Bakımı 3-Jetpeel ile Cildin Temizlenmesi 02:47
Peel Off Maske ve Jetpeel (Ozon Oksijen Terapisi) ile Cilt Bakımı 3-Jetpeel ile Cildin Temizlenmesi 35 izlenme - 8 ay önce Videomuzda Peel Off Maskenin Jetpeel ile temizlenmesi gösterilmektedir. Peel Off Maske Ve Jetpeel Cilt Bakımı: Yüzdeki kırışıklıklar,sivilce ve sivilcenin neden olduğu deformasyonları gidermekte kullanılmaktadır.İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önlemeye,cildin yağ ve nem dengesini düzenlemeye,mevsimsel değişim nedeni ile ciltte oluşan nem kaybı,pullanma,hassasiyet,kızarıklıklar gibi sorunları yok etmeye yardımcı bir sistemdir. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su,vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırır.Misis 2016 sizler için yepyeni makyaj ve güzellik videoları yayınlamaya devam edecek.
Hangi Yaşlarda Göz Kapağı Estetiği Yaptırılabilir? 00:51
Hangi Yaşlarda Göz Kapağı Estetiği Yaptırılabilir? 51 izlenme - 1 yıl önce Göz kapağı estetiği, yaşlanma kaynaklı sebeplerden dolayı yapılıyorsa 30'lu yaşlardan sonra yapılabilir. Doğumsal göz kapağı düşüklükleri hastalık olarak sayıldığı için çocukluk yaşlarından itibaren cerrahi müdahaleye başvurulabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaşlanmayı Önlemek 01:35
Yaşlanmayı Önlemek 41 izlenme - 3 yıl önce Yaşlanmayı Önlemek
Yaşlanma Sürecini Hızlandırmayın! 03:07
Yaşlanma Sürecini Hızlandırmayın! 86 izlenme - 2 yıl önce Bilmeden Yaptığımız Bazı Hareketler, İnce Çizgi Ve Kırışıklık Oluşumunu Hızlandırıyor. Dikkat Edilmesi Gerekenleri Videomuzdan Öğrenin.
Yüzünüz Nasıl Yaşlanır? 02:10
Yüzünüz Nasıl Yaşlanır? 54 izlenme - 2 yıl önce Yüzünüz Nasıl Yaşlanır?
Op. Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 04:41
Op. Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 96 izlenme - 3 yıl önce Yüzde yaşlanmayla oluşan değişiklikler nelerdir? Yüzde yaşlanmayı engelleyen uygulamalar nelerdir? PRP nedir nasıl uygulanır? Yüzde PRP ve dolguyla yapılabil...
Image Skincare'in Geliştirdiği Vektörize Teknoloji Nedir? 02:29
Image Skincare'in Geliştirdiği Vektörize Teknoloji Nedir? 33 izlenme - 2 yıl önce Image Skincare'in geliştirdiği Vektörize Teknoloji nedir? 1. Image Skincare içeriğinde bulunan çeşitli aktif içeriklerin cilde geçişini sağlayan küre komplekslerini içeren tek markadır. (çok katmanlı küreler farklı tiplerdeki içeriklerin cilde geçişini sağlar.) 2. Kök hücrelerin cilde küreler aracılığı ile geçişini sağlayan tek ürün. 3. Gelişmiş ve uzun süreli aktif içerik etkisi. 4. Aktif içeriğin akümülasyonu sayesinde efektifliğin artısı. 5. Uzun süreli etkisi sayesinde eşsiz kozmetik hissi. 6. Ürün içeriğindeki aktif maddelerin doğru zamanda salınımı sayesinde 48 saatten daha uzun süren etki. 7. Vektörize içeriğin özel karışımı sayesinde rakipsiz maksimum etki. Vektörize Teknoloji Vectorize-Technology ™ IMAGE Skincare tarafından geliştirilmiş bir teknolojidir.
Babadan Oğluna - Kısa Film 05:16
Babadan Oğluna - Kısa Film 28 izlenme - 2 yıl önce Babanın gelir kaynağı olan tarlasını artık sürememesi dolayısıyla, hapisteki oğlundan mektupla yardım istemesini anlatan kısa film... Yönetmen & Dizayn: Nils Knoblich Senaryo: Nils Knoblich & Stephan Hanf Animasyon: Nils Knoblich, Florian Maubach, Olga Gelwer Müzik: Georg Conrad Ses Efektleri: Steffen Martin
Yaşlanmayı Geciktiren Besinler Var Mı ? 03:06
Yaşlanmayı Geciktiren Besinler Var Mı ? 12 izlenme - 1 yıl önce Yaşlanmayı geciktiren besinler var mı ? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lazerle Cilt Yenileme Kimlere Yapılabilir? 00:35
Lazerle Cilt Yenileme Kimlere Yapılabilir? 14 izlenme - 1 yıl önce Lazerle cilt yenileme ciltteki yaşlanma etkilerinden rahatsız olan herkese uygulanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaşlanma Karşıtı Doğal Kozmetiklerde En Sık Kullanılan Malzemeler Hangileri? 01:26
Yaşlanma Karşıtı Doğal Kozmetiklerde En Sık Kullanılan Malzemeler Hangileri? 9 izlenme - 1 yıl önce Yaşlanma karşıtı doğal kozmetiklerinde E vitamini bileşenleri sıklıkla kullanılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ameliyatsız İple Yüz Germe Kimlere Uygulanabilir? 00:56
Ameliyatsız İple Yüz Germe Kimlere Uygulanabilir? 14 izlenme - 1 yıl önce Ameliyatsız iple yüz germe işlemi öncesinde, hastanın bu işlem için uygunluğu değerlendirilir. Genellikle orta yaş grubundaki kişilere uygulanmakla birlikte, yaşlanma hızı yüksek olan genç kişilere de uygulanabilir. Dolayısıyla yaş gruplarına dair genellemeler yapmaktansa hasta bazlı düşünmek gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alt Ve Üst Göz Kapağı Estetiği Birlikte Mi Yapılır, Ayrı Ayrı Mı Yapılır? 00:42
Alt Ve Üst Göz Kapağı Estetiği Birlikte Mi Yapılır, Ayrı Ayrı Mı Yapılır? 14 izlenme - 1 yıl önce Alt ve üst göz kapağı estetikleri beraber yapılabilir. Ama bu hastanın durumuna bağlıdır. Yaşlanma nedeniyle kaynaklanan problemlerle ilgili operasyonlarda alt ve üst göz kapağı operasyonu genellikle birlikte yapılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cilt yaşlanmasında aromaterapi nasıl uygulanabilir? 01:10
Cilt yaşlanmasında aromaterapi nasıl uygulanabilir? 8 izlenme - 1 yıl önce Yeni hücre oluşumunu destekleyici yağlar ile cilt sarkmaları ve kırışıklıklara yönelik aromaterapi uygulamaları yapılabilir.
Başarılı Bir Üst Göz Kapağı Estetiği Sonucunda Nasıl Bir Görüntü Ortaya Çıkar? 00:42
Başarılı Bir Üst Göz Kapağı Estetiği Sonucunda Nasıl Bir Görüntü Ortaya Çıkar? 8 izlenme - 1 yıl önce Başarılı bir üst göz kapağı estetiği sonrası kişi yaşlanma etkilerinden arınır. Bakışlar canlılık kazanır. Ayrıca bakışa ait postür bozuklukları, boyun ağrıları bu ameliyattan sonra azalabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dr. Murad Ürünleri 01:15
Dr. Murad Ürünleri 10 izlenme - 2 yıl önce Sitemizden Dr Murad ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, yorum ekleyebilir, dilediğiniz Murad ürününü en uygun ucuz fiyatlarla indirimli ve kampanyalı olarak online satın alabilirsiniz. Dermoeczanem.com Dr Murad ürünlerinin güvenli online satış noktasıdır. http://www.dermoeczanem.com/dr-murad
Boyun Bölgesi Yaşlanma Bulguları? 01:18
Boyun Bölgesi Yaşlanma Bulguları? 3 izlenme - 2 yıl önce Boyun bölgesi yaşlanma bulguları nasıl giderilir? İşlem süreci nasıl işler?
Lazerle Cilt Yenileme Ciltteki Hangi Yaşlanma Belirtilerine Etki Eder? 00:42
Lazerle Cilt Yenileme Ciltteki Hangi Yaşlanma Belirtilerine Etki Eder? 2 izlenme - 1 yıl önce Lazerle cilt yenileme kırışıklıkları, elastikiyet kaybını ve ton farklılıklarını giderir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüzde Yaşlanma Bulguları 01:38
Yüzde Yaşlanma Bulguları 1 izlenme - 2 yıl önce Yüzde yaşlanma bulguları