Hoşgeldiniz!

Yaşlı Çift

Bankta Yiyişen Sevimli Yaşlı Çift 00:51
Bankta Yiyişen Sevimli Yaşlı Çift 5.466 izlenme - 3 ay önce Sokak ortasında bankta bu şekilde davranan başka bir çift oldukça tepki alabilir. Ama yaşlılıkları yaptıkları işin gölgesinde kalmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Antalya'da Balkonda Yaşayan Yaşlı Çift  00:57
Antalya'da Balkonda Yaşayan Yaşlı Çift 1.986 izlenme - 10 ay önce Antalya'da önceki gün çıkan yangında iki katlı müstakil evleri kül olan 72 yaşındaki Durmuş Ali Güzel ile eşi 70 yaşındaki Şerife Güzel, yanan evlerinin balkon boşluğunda yaşam mücadelesi veriyor.
73 Yıllık Evli Çiftin Ağlatan Anları 03:29
73 Yıllık Evli Çiftin Ağlatan Anları 4.814 izlenme - 2 yıl önce Laura and Howard 73 yıldır evlilermiş efendim. Howard 92, Laura ise 93 yaşındaymış. Howard 2. Dünya Savaşı'na giderken bu şarkıyı Laura'ya söylemiş. Hatta evliliklerinin 50. yılında evlilik tazelemişler ve beraber bu şarkıyı seslendirmişler. Görüntüyü çeken torununun dediğine göre Howard'ın gözler görmeme Laura'nın da kulaklar duymama derecesine gelmiş artık ve de bakım merkezinde kalıyorlarmış artık. Teyzemizin ne yazık ki son günleriymiş. Benden havadisler bu kadar. İnsan imreniyor lan. Ömrün adanması bu olsa gerek.
Çılgınlar Gibi Dans Eden Yaşlı Çift 00:58
Çılgınlar Gibi Dans Eden Yaşlı Çift 72 izlenme - 1 ay önce Eskiden yaşlılar oturdukları yerde kalırdı valla şimdiki yaşlılar gençlere taş çıkartıyor. Helal olsun diyor izliyoruz efendim...
Yanlarındaki Ayıyı Farketmeyen Yaşlı Çift 01:19
Yanlarındaki Ayıyı Farketmeyen Yaşlı Çift 2.173 izlenme - 4 yıl önce Bu çiftin gözlüklerini değiştirme vakti gelmiş
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 00:57
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 518 izlenme - 2 yıl önce Kütahya merkeze bağlı Akoluk köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu 8 ineğinden 5'i telef olan ve başka geçim kaynağı bulunmayan yaşlı çift, kaybettikleri ineklerine sarılarak ağladı. Sosyal medyada başlatılan çağrılar sonrası Kütahya Valiliği, aileye ulaştıklarını ve gerekli çalışmayı başlattıklarını duyurdu. Valilik, "Akoluk Köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu hayvanları telef olan aileye ulaşıldı.Valiliğimiz tarafından gerekli çalışmalar başlatılmıştır" dedi. Haber7’nin haberine göre, merkeze bağlı Akoluk köyünde yaşayan Ahmet Girkin (33), ailesine ait 8 ineği otlatmak için Kızıleğrek mevkisindeki meraya götürdü. Girkin, bir süre sonra inekleri merada bırakıp yakındaki nohut tarlasına gitti. Aniden başlayan şiddetli yağış sırasında yıldırım düştüğünü fark eden Ahmet Girkin, döndüğünde büyükbaş hayvanlardan 5'inin telef olduğunu gördü. Olayı haber alıp meraya gelen baba Hüseyin (66) ve anne Fatma Girkin (62) ise gördükleri manzara karşısına fenalık geçirdi. Yaşlı kadın ve eşi, ölen ineklerine sarılarak gözyaşı döktü. Ahmet Girkin, yaptığı açıklamada, yağış sırasında ağaç altında bekleyen ineklerin yıldırım isabet etmesi sonucu telef olduğunu söyledi. Girkin, "Ben köyde çiftçilikle ve hayvancılıkla geçimimi sağlayan biriyim. Tüm sermayem bu ineklerdi. Başka gelir kaynağım yok. Bu ineklerin sütlerini satarak geçimimi sağlıyorum. Devletimizin yardımlarını bekliyorum." ifadelerini kullandı. "Bazılarının karnında buzağı da vardı" Fatma Girkin de telef olan hayvanlarından başka hiçbir gelirlerinin olmadığını söyledi. Girkin, "Yıllar önce bir ineğimiz vardı. Bu inekler ondan çoğaldı ve 8 ineğimiz oldu. Şimdi 5'i telef oldu. Bazılarının karnında buzağı da vardı. Biz bundan sonra ne yaparız bilmiyorum. Her şeyimiz bu ineklerdi. Bu hayvanlar benim evladım gibiydi. Bize oğlumuz bakıyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz." dedi. Öte yandan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevlileri de köye gelerek telef olan ineklerle ilgili inceleme yaptı.
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 02:02
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 1.278 izlenme - 4 yıl önce Keone & Mariel Madrid :: "Is This Love" by Bob Marley (Choreography) :: Urban Dance Camp
Berbere Gitmeden Saç Yıkamayı Tartışan Yaşlı Çift 06:09
Berbere Gitmeden Saç Yıkamayı Tartışan Yaşlı Çift 236 izlenme - 1 yıl önce Berbere gitmeden önce erkeklerin yaşadığı en büyük sorunlardan olan saç yıkama olayını aralarında tartışan aşırı tatlı çift.
Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift 01:21
Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift 879 izlenme - 5 yıl önce Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift
Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse 00:55
Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse 429 izlenme - 3 yıl önce Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse ne olur korkutkarı halde hala ilerlemeye devam eden çift izleyenleri gülmekten öldürdü ama cesaterliler bu yaşta
Ters Akıntı Nedir? 01:40
Ters Akıntı Nedir? 437 izlenme - 2 yıl önce Bir çok yerde can alan ters akıntıya en iyi örnek. Yaşlı çifti denize çeken ve neredeyse hayatlarına mal olan deniz kıyısı. Siz siz olun böyle alanlara çok dikkat edin.
yaşlı çift hırsızı pişman etti! 01:19
yaşlı çift hırsızı pişman etti! 521 izlenme - 8 yıl önce Hırsız hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı ve yakalandı...
80 Lik Lerden 15 Yaşındakilere Taş Çıkartıyor 01:59
80 Lik Lerden 15 Yaşındakilere Taş Çıkartıyor 5 izlenme - 1 ay önce 80 lik lerden 15 yaşındakilere taş çıkartıyor80 lik lerden 15 yaşındakilere taş çıkartıyor
Yaşlı Çiftlerin Tuhaf Balon Şişirme Oyunları 00:30
Yaşlı Çiftlerin Tuhaf Balon Şişirme Oyunları 39 izlenme - 9 ay önce Yaş yetmiş iş bitmemiş yaşlı çiftler toplanıp balon şişirme yarışı yapıyorlar. Bakalım kimin balonu daha çok şişmiş.
Yaşlı Çiftin Tatlı mı Tatlı Dans Gösterisi 02:41
Yaşlı Çiftin Tatlı mı Tatlı Dans Gösterisi 46 izlenme - 9 ay önce Her ne kadar etrafta tiftinen tavuk gibi görünseler de amcayla teyzede iş var kardeşler. Çok minnoşko olan çiftin dans gösterisini izliyoruz.
Yaşlı Çift Süper Dans 00:57
Yaşlı Çift Süper Dans 4 izlenme - 1 ay önce Yaşlı Çift Süper DansYaşlı Çift Süper Dans
Yaşlı Kılığında Harika Dans 02:02
Yaşlı Kılığında Harika Dans 126 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı Çift kılığına giren ikilinin yaptığı dans izleyenleri hayran bıraktı..
Reklam Filminde Oynayan Yaşlı Çiftin Eğlenceli Anları 02:10
Reklam Filminde Oynayan Yaşlı Çiftin Eğlenceli Anları 61 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı insanlarla çalışması biraz zor olsa da aşırı eğlenceli olabiliyor. Amcanın sürekli repliğini unutması, karıştırması teyzemizi çileden çıkarsa da sıra kendisine gelince bakalım neler olacak... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
yaşlı çift soyguncuyu pişman etti! 01:19
yaşlı çift soyguncuyu pişman etti! 268 izlenme - 8 yıl önce soyguncuyu pişman etti!
Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu 01:29
Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu 26 izlenme - 9 ay önce Yaşlı çift evde ölü bulunduİZMİR - İzmir'in Konak ilçesinde 60 yaşındaki Remziye ve Cemal Işıkhan çifti kaldıkları evde ölü bulundu.
Yaşlı Çift Ayıyı Farketmedi 01:19
Yaşlı Çift Ayıyı Farketmedi 71 izlenme - 4 yıl önce Sevimli ayı farkedilmediğini anlayınca sesini çıkarmadı.
Isparta Gelendost'taki Yangında Yaşlı Çift Yanarak Can Verdi 00:35
Isparta Gelendost'taki Yangında Yaşlı Çift Yanarak Can Verdi 3 izlenme - 2 ay önce Isparta Gelendost'taki yangında yaşlı çift yanarak can verdi Isparta Gelendost'ta büyük yangın: 2 ölü Isparta'daki yangında, evlerinde mahsur kalan yaşlı çift öldüISPARTA - Isparta'nın Gelendost ilçesinde bağlı Madenli Köyü'nde bir evde çıkarak çevredeki evlere yayılan yangında, içeride...
 Yaşlı çift bıçaklanarak öldürüldü 00:58
Yaşlı çift bıçaklanarak öldürüldü 29 izlenme - 2 yıl önce Nevşehir'de, yaşlı karı-koca kaldıkları evde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu.
Adana - Özel) Yaşlı Çiftin Dramı Yürekleri Sızlattı 04:32
Adana - Özel) Yaşlı Çiftin Dramı Yürekleri Sızlattı 7 izlenme - 6 ay önce - (Özel) Yaşlı çiftin dramı yürekleri sızlattı Adana'da 62 yaşındaki Burhan Lekesiz, beyin rahatsızlığı nedeniyle felç olup çalışamayınca 5 aydır ev kirasını, elektrik ve su faturasını ödeyemez hale geldi Eşi Selma Lekesiz: "5 çocuğum var biri kapımı çalmaz" "Devletten evde bakım ücreti için...
Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği Televizyon 06:10
Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği Televizyon 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" projesi kapsamında yaşlı çiftin evine yemek getirilmesi ve ev ihtiyaçlarının karşılanması, temizlik yapılması- Zennure ve Hasan Yıldız ile röportaj - Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ile röportaj - Hazırlanan yemeği çiftin yemesi Bakıma muhtaç yaşlı çiftin tek isteği televizyon- Sivas'ta yaşayan ve geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çifti, "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" adlı proje kapsamında sağlanan desteklerle hayata tutunuyor- Çocukları olmayan çift, hayırseverlerden yalnızlıklarını unutturacak bir televizyon istiyor- Zennure Yıldız: - "Kimsemiz yok, dışarı da çıkamıyoruz, sıkılıyoruz.
Abdullah Özdoğan - Yaşlı Çift 01:38
Abdullah Özdoğan - Yaşlı Çift 22 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Zamanı Olmayan Hikayeler Çıkış Tarihi: 19.12.2012 Diğer
Bolu 'da Yaşlı Çiftin 30 Yıllık Yuvası Kül Oldu 02:41
Bolu 'da Yaşlı Çiftin 30 Yıllık Yuvası Kül Oldu 2 izlenme - 2 yıl önce Bolu'da tek katlı ahşap ev yanarak kullanılamaz hale geldi, yaşlı çift polis ekipleri ve komşularının yardımıyla kurtarıldı. Yaşlı çift 30 yıldır bu evde kalıyordu.
Bolu 'da Yaşlı Çiftin Evi Yangında Kül Oldu 05:08
Bolu 'da Yaşlı Çiftin Evi Yangında Kül Oldu 2 izlenme - 2 yıl önce Bolu'da tek katlı bir evde çıkan yangında içeride bulunan yaşlı çift komşuları tarafından dışarı çıkartılarak kurtarılırken alev alev yanan ev küle döndü.