Hoşgeldiniz!

Yaşlı Çift

73 Yıllık Evli Çiftin Ağlatan Anları 03:29
73 Yıllık Evli Çiftin Ağlatan Anları 4.694 izlenme - 1 yıl önce Laura and Howard 73 yıldır evlilermiş efendim. Howard 92, Laura ise 93 yaşındaymış. Howard 2. Dünya Savaşı'na giderken bu şarkıyı Laura'ya söylemiş. Hatta evliliklerinin 50. yılında evlilik tazelemişler ve beraber bu şarkıyı seslendirmişler. Görüntüyü çeken torununun dediğine göre Howard'ın gözler görmeme Laura'nın da kulaklar duymama derecesine gelmiş artık ve de bakım merkezinde kalıyorlarmış artık. Teyzemizin ne yazık ki son günleriymiş. Benden havadisler bu kadar. İnsan imreniyor lan. Ömrün adanması bu olsa gerek.
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 00:57
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 332 izlenme - 3 ay önce Kütahya merkeze bağlı Akoluk köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu 8 ineğinden 5'i telef olan ve başka geçim kaynağı bulunmayan yaşlı çift, kaybettikleri ineklerine sarılarak ağladı. Sosyal medyada başlatılan çağrılar sonrası Kütahya Valiliği, aileye ulaştıklarını ve gerekli çalışmayı başlattıklarını duyurdu. Valilik, "Akoluk Köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu hayvanları telef olan aileye ulaşıldı.Valiliğimiz tarafından gerekli çalışmalar başlatılmıştır" dedi. Haber7’nin haberine göre, merkeze bağlı Akoluk köyünde yaşayan Ahmet Girkin (33), ailesine ait 8 ineği otlatmak için Kızıleğrek mevkisindeki meraya götürdü. Girkin, bir süre sonra inekleri merada bırakıp yakındaki nohut tarlasına gitti. Aniden başlayan şiddetli yağış sırasında yıldırım düştüğünü fark eden Ahmet Girkin, döndüğünde büyükbaş hayvanlardan 5'inin telef olduğunu gördü. Olayı haber alıp meraya gelen baba Hüseyin (66) ve anne Fatma Girkin (62) ise gördükleri manzara karşısına fenalık geçirdi. Yaşlı kadın ve eşi, ölen ineklerine sarılarak gözyaşı döktü. Ahmet Girkin, yaptığı açıklamada, yağış sırasında ağaç altında bekleyen ineklerin yıldırım isabet etmesi sonucu telef olduğunu söyledi. Girkin, "Ben köyde çiftçilikle ve hayvancılıkla geçimimi sağlayan biriyim. Tüm sermayem bu ineklerdi. Başka gelir kaynağım yok. Bu ineklerin sütlerini satarak geçimimi sağlıyorum. Devletimizin yardımlarını bekliyorum." ifadelerini kullandı. "Bazılarının karnında buzağı da vardı" Fatma Girkin de telef olan hayvanlarından başka hiçbir gelirlerinin olmadığını söyledi. Girkin, "Yıllar önce bir ineğimiz vardı. Bu inekler ondan çoğaldı ve 8 ineğimiz oldu. Şimdi 5'i telef oldu. Bazılarının karnında buzağı da vardı. Biz bundan sonra ne yaparız bilmiyorum. Her şeyimiz bu ineklerdi. Bu hayvanlar benim evladım gibiydi. Bize oğlumuz bakıyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz." dedi. Öte yandan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevlileri de köye gelerek telef olan ineklerle ilgili inceleme yaptı.
Yanlarındaki Ayıyı Farketmeyen Yaşlı Çift 01:19
Yanlarındaki Ayıyı Farketmeyen Yaşlı Çift 2.171 izlenme - 3 yıl önce Bu çiftin gözlüklerini değiştirme vakti gelmiş
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 02:02
Yaşlı Çift Kılığında Harika Dans 1.253 izlenme - 3 yıl önce Keone & Mariel Madrid :: "Is This Love" by Bob Marley (Choreography) :: Urban Dance Camp
Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse 00:55
Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse 373 izlenme - 2 yıl önce Korku Tüneline Yaşlı Çift Girerse ne olur korkutkarı halde hala ilerlemeye devam eden çift izleyenleri gülmekten öldürdü ama cesaterliler bu yaşta
Ters Akıntı Nedir? 01:40
Ters Akıntı Nedir? 240 izlenme - 10 ay önce Bir çok yerde can alan ters akıntıya en iyi örnek. Yaşlı çifti denize çeken ve neredeyse hayatlarına mal olan deniz kıyısı. Siz siz olun böyle alanlara çok dikkat edin.
Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift 01:21
Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift 835 izlenme - 4 yıl önce Işıklar sönünce azgınlaşan yaşlı çift
Reklam Filminde Oynayan Yaşlı Çiftin Eğlenceli Anları 02:10
Reklam Filminde Oynayan Yaşlı Çiftin Eğlenceli Anları 45 izlenme - 3 ay önce Yaşlı insanlarla çalışması biraz zor olsa da aşırı eğlenceli olabiliyor. Amcanın sürekli repliğini unutması, karıştırması teyzemizi çileden çıkarsa da sıra kendisine gelince bakalım neler olacak... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
yaşlı çift hırsızı pişman etti! 01:19
yaşlı çift hırsızı pişman etti! 509 izlenme - 7 yıl önce Hırsız hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı ve yakalandı...
Yaşlı Kılığında Harika Dans 02:02
Yaşlı Kılığında Harika Dans 123 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Çift kılığına giren ikilinin yaptığı dans izleyenleri hayran bıraktı..
Sur'da Ölüme Terk Edilen Yaşlı Çifti Asker Sırtında Taşıdı 02:04
Sur'da Ölüme Terk Edilen Yaşlı Çifti Asker Sırtında Taşıdı 41 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde hendek ve barikatların kaldırılması ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla ilan edilen sokağa çıkma yasağı 44’üncü gününe girerken, çatışmalardan dolayı 25 gündür evlerinde açlıkla mücadele eden ve ölüme terk edilen yaşlı çift, askerin düzenlediği operasyonla kurtarıldı. Yaşlı çiftin bulunduğu eve giren asker, 25 gündür evde mahsur kalan karı-kocayı kumanyası ile doyurduktan sonra sırtlarında zırhlı araçlara kadar taşıdı. Zırhlı araçlarla operasyon bölgesinden güvenli bölgeye nakledilen yaşlı çift daha sonra ambulanslara bindirilerek tedavilerinin yapılması için hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre Sur ilçesinde devam eden operasyonlardan dolayı yaşanan çatışmalardan korkan yaşlı çift evlerinde mahsur kaldı. 25 gün boyunca evden dışarı çıkamayan yaşlı çift, odun, elektrik, benzin ve su olmadığı için ihtiyaçlarını karşılayamadı. Soğuk havada üşüyen ve son günlerde yiyecek yemekleri kalmadığı için aç bir şekilde bekleyen çiftin durumundan yakınlarının haber vermesi üzerine haberdar olan güvenlik kuvvetleri bölgeye operasyon düzenledi. ASKER KENDİ ELLERİYLE YAŞLI KARI-KOCAYI DOYURDU Yaşlı çiftin evine giren asker; soğuktan donmak üzere olan ve açlıktan ölme riski ile karşı karşıya olan yaşlı çifti kumanyaları ile doyurdu. Kendi elleri ile yaşlı karı-kocayı doyuran asker, daha sonra soğuktan battaniyelerin altına girip ısınmaya çalışan yaşlıları evlerinden çıkardı. Yaşlı çiftin evinin bulunduğu bölge çatışmaların yaşandığı alan olduğu için asker yaşlıları sırtında zırhlı araca kadar taşıdı. Karı kocayı sırtlarında zırhlı araçlara götüren asker daha sonra araçlarla yaşlıları güvenli bölgeye naklederek ambulanslara teslim etti. Ambulansa alınan yaşlı çift askerin şefkati üzerine ellerini açarak dua etti. "25 GÜNDÜR BURADAYIZ" Askerin ölmek üzere evlerinden çıkardığı yaşlı çift, Mehmetçiği görünce mutluluklarını gizleyemedi. Askeri evlerinde gördükleri için mutlu olan yaşlı çift, 25 gündür beklediklerini ve yakacak odun, kullanacak elektrik, su ve yiyecek hiç bir şeylerinin olmadığını söyledi. Askerlerin evinden araçlara kadar sırtında taşıdığı yaşlı çift. sürekli olarak Mehmetçiğe dualar etti. Terör dolayısıyla evlerine kapanan ve ölümle burun buruna gelen çiftin ambulanslarla Diyarbakır Selahattin Eyyübi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındığı belirtildi.
yaşlı çift soyguncuyu pişman etti! 01:19
yaşlı çift soyguncuyu pişman etti! 248 izlenme - 7 yıl önce soyguncuyu pişman etti!
Yaşlı Çift Ayıyı Farketmedi 01:19
Yaşlı Çift Ayıyı Farketmedi 69 izlenme - 3 yıl önce Sevimli ayı farkedilmediğini anlayınca sesini çıkarmadı.
 Yaşlı çift bıçaklanarak öldürüldü 00:58
Yaşlı çift bıçaklanarak öldürüldü 25 izlenme - 11 ay önce Nevşehir'de, yaşlı karı-koca kaldıkları evde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu.
İnsanlığın Yandığı An Geber İnşallah  01:25
İnsanlığın Yandığı An Geber İnşallah 39 izlenme - 2 yıl önce İnsanlığın yandığı an: Geber inşallah! Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sobanın devrilmesi sonucu çıkan yangında evde mahsur kalan yaşlı çifti, itfaiye ekipleri kurtardı.
Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği Televizyon 06:10
Bakıma Muhtaç Yaşlı Çiftin Tek İsteği Televizyon 9 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" projesi kapsamında yaşlı çiftin evine yemek getirilmesi ve ev ihtiyaçlarının karşılanması, temizlik yapılması- Zennure ve Hasan Yıldız ile röportaj - Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ile röportaj - Hazırlanan yemeği çiftin yemesi Bakıma muhtaç yaşlı çiftin tek isteği televizyon- Sivas'ta yaşayan ve geçirdikleri felç nedeniyle bakıma muhtaç hale gelen 50 yıllık evli Zennure ve Hasan Yıldız çifti, "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" adlı proje kapsamında sağlanan desteklerle hayata tutunuyor- Çocukları olmayan çift, hayırseverlerden yalnızlıklarını unutturacak bir televizyon istiyor- Zennure Yıldız: - "Kimsemiz yok, dışarı da çıkamıyoruz, sıkılıyoruz.
Abdullah Özdoğan - Yaşlı Çift 01:38
Abdullah Özdoğan - Yaşlı Çift 21 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Zamanı Olmayan Hikayeler Çıkış Tarihi: 19.12.2012 Diğer
Bolu 'da Yaşlı Çiftin Evi Yangında Kül Oldu 05:08
Bolu 'da Yaşlı Çiftin Evi Yangında Kül Oldu 2 izlenme - 10 ay önce Bolu'da tek katlı bir evde çıkan yangında içeride bulunan yaşlı çift komşuları tarafından dışarı çıkartılarak kurtarılırken alev alev yanan ev küle döndü.
Bolu 'da Yaşlı Çiftin 30 Yıllık Yuvası Kül Oldu 02:41
Bolu 'da Yaşlı Çiftin 30 Yıllık Yuvası Kül Oldu 2 izlenme - 10 ay önce Bolu'da tek katlı ahşap ev yanarak kullanılamaz hale geldi, yaşlı çift polis ekipleri ve komşularının yardımıyla kurtarıldı. Yaşlı çift 30 yıldır bu evde kalıyordu.