Hoşgeldiniz!

yaşlılar

Sinirden Nasıl Küfür Edeceğini Şaşıran Teyze 02:07
Sinirden Nasıl Küfür Edeceğini Şaşıran Teyze 12.248 izlenme - 6 yıl önce Ne tarafa söveceğini şaşıran teyzem çok yaratıcı küfürler ediyor. İzlerken çocukların kulaklarını tıkamayı unutmayınız efenim...
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 01:39
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 10.202 izlenme - 8 yıl önce Çin'de yaşlı insanların zinde kalabilmek için yaptığı çalışmalar görenleri hayrete düşürüyor. Zinde kalabilmek için her gün spor yapan, spor merkezlerine ve parklara akın eden dede ve nineler, izleyenleri güldürürken düşündürüyor. Yaş 70 İş Bitmemiş dedirten bu yaşlı insanların azimlerini tebrik etmemek ayıp olurdu herhalde. İyi seyirler.
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 00:22
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 6.552 izlenme - 10 yıl önce Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede
Bırakalım Yaşlılar Ölsün - Teksas Vali Yardımcısı 01:39
Bırakalım Yaşlılar Ölsün - Teksas Vali Yardımcısı 1.745 izlenme - 3 yıl önce Teksas Vali Yardımcısı Dan Patrick, koronavirüse karşı halk sağlığı önlemlerinin ABD ekonomisine zarar verdiğini görmek yerine, ölmeyi tercih edeceğini söyledi. 69 yaşında olduğunu belirten Patrick, şu şekilde konuştu: "İşlerimizin başına, yaşamaya geri dönelim. Bu konuda akıllı davranalım ve 70 üzeri olan bizler kendimize iyi bakalım. Ülkeyi feda etmeyin, bunu yapmayın. Eğer bana bir yaşlı olarak sorulsa, 'Hayatta kalma şansını çocukların ve torunların için Amerika'ya tercih eder misin?', eğer tercih buysa ben tamamım." dedi. (DIŞ KAYNAK HABER)
Çılgınlar Gibi Dans Eden Yaşlı Çift 00:58
Çılgınlar Gibi Dans Eden Yaşlı Çift 1.212 izlenme - 5 yıl önce Eskiden yaşlılar oturdukları yerde kalırdı valla şimdiki yaşlılar gençlere taş çıkartıyor. Helal olsun diyor izliyoruz efendim...
Miskin Dedeyi Rahat Bırakmayan Nene 01:18
Miskin Dedeyi Rahat Bırakmayan Nene 1.442 izlenme - 5 yıl önce Uyumak isteyen miskin dedeyi rahat bırakmayan komik ve sinirli neneyi izliyoruz. Muazzam alt yazısı ile birlikte.
Sokağa Çıkma Yasağını Delen Komando Dede 00:45
Sokağa Çıkma Yasağını Delen Komando Dede 536 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanlığı, risk grubunu oluşturan 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkmasını yasakladı. Söz konusu yasağa uymayan bir yaşlı adam, komando kıyafetleri giyerek ağaca ters şekilde asılı halde görüntülenmiş.
Çin'de Gelin Arabasının Önünü Kesen Yaşlılar 01:47
Çin'de Gelin Arabasının Önünü Kesen Yaşlılar 182 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de gelin arabasının önünün kesildiğine şahit oluyoruz. Ancak Çin'de çekilen görüntülerde gelin arabasının önünü kesenlerin yaşlılar olduğunu görüyoruz.
Musluk Tamir Ederken Banyo Yapan Adam  00:57
Musluk Tamir Ederken Banyo Yapan Adam 639 izlenme - 5 yıl önce Vanayı kapatmayı reddettiği için musluk başlığını değiştirirken aradan gusüllenmeyide çıkartan yaşlı adamı izliyoruz efendim..
Yaşlıların En Komik Halleri 05:50
Yaşlıların En Komik Halleri 436 izlenme - 6 yıl önce Yaşlı insanların yaptığı yanlışlıklar ve kazalar. Pinpon topuna vurmaya çalışırken yere düşenler, yürüyen merdivenden ters çıkamaya çalışan yaşlılar, ginger'e binmeye çalışan yaşlılar, lunaparkta oyuncaklara binen yaşlılar ve daha niceleri bu komik kaza videolarında.
Çılgın Dedeler 01:01
Çılgın Dedeler 803 izlenme - 10 yıl önce Çılgın Dedeler
Teyzeler Selfie Çekmeye Çalışırlarsa 00:34
Teyzeler Selfie Çekmeye Çalışırlarsa 328 izlenme - 5 yıl önce Selfie çekmeye çalışan teyzeler kamerayı açık unutunca ortaya aşırı tatlı anlar çıkmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antalya Lara Doğa Koleji Öğrencileri Huzurevi Ziyareti 15:30
Antalya Lara Doğa Koleji Öğrencileri Huzurevi Ziyareti 189 izlenme - 8 yıl önce Antalya Lara Doğa Koleji Öğrencileri Antalya Büyükşehir Belediyesi huzurevini ziyaret etti ve rihanna´nin "DIAMONDS" ve adele´nin "someone Like You" sarkisiyla yasli amca ve teyzeleri neselendirdi. Yetenekli bu cocuklardan birisi´de özellikle videonun 13:30´da huzurevi sakinlerini keman solosuyla nasil kopardigi görebiliyorsunuz.
Kebabın Arkasına Yaylada Futbol Maçı Yapmak - Erzurum 04:27
Kebabın Arkasına Yaylada Futbol Maçı Yapmak - Erzurum 117 izlenme - 8 yıl önce Erzurum'un ispir ilçesi iyidere köyünde gençler ve yaşlılar toplanıp yayla eğlencesi yapmışlar, aç karnına maç olmaz deyip yemişler kebapları sonra başlamışlar maça, yetmemiş bunları kameraya çekmişler o da yetmemiş videoya montaj bile yapmışlar. Maç 2.40'da başlıyor.