Hoşgeldiniz!

Yaşlılık Videoları İzle

Uzun Yaşam 2 01:16
Uzun Yaşam 2 1.199 izlenme - 2 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
Uzun Yaşam 3 01:28
Uzun Yaşam 3 1.015 izlenme - 2 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
Dünya Hayatının Gerçeği Yaşlılık 07:12
Dünya Hayatının Gerçeği Yaşlılık 1.481 izlenme - 7 yıl önce dünya hayatı yalnızca bir oyun ve bir oyalanmadan başkası değildir.korkup-sakınmakta olanlar için ahiret yurdu gerçekten daha hayırlıdır. yine de akıl erdirmeyecek misiniz?en'am suresi 32
184 Ülkede Görevli Mehdi 00:41
184 Ülkede Görevli Mehdi 1.754 izlenme - 2 yıl önce Anayasa'nın 25. maddesine göre dokunulmazlığı olan ve sadece türkiye'de değil ortadoğu ve balkanlar dahil 184 ülkede de şube açmış mehdi efendi hazretleri tam kendini ifade ederken ve insanlığı gaflet uykusundan uyandırırken başına büyük bir talihsizlik gelir ve işte o an anlarız ki mehdi de olsa yerçekimine karşı konulamaz ve nerede bir yaşlı celallense orada takma dişler yerinde durmaz durabilemez.. not: kıyamet adlı takriben önlü arkalı 6 ila 7 sahife tutan eserinin ise şimdiden 184 ülkede teoloji bölümlerinde okutulması bekleniyor. Yaşlılık zor zanaatmiş azizim..
Uzun Yaşam 1 01:12
Uzun Yaşam 1 386 izlenme - 2 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
Kırık Çanaklar (1960 - 85 dk) 01:28:29
Kırık Çanaklar (1960 - 85 dk) 952 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Memduh Ün Senaryo Yazarı: Lale Oraloğlu, Halit Refiğ, Bülent Oran Yapımcı: Nusret İkbal Görüntü Yönetmeni: Turgut Ören Tür: Aile, Dram Süre: 85 dk Oyuncular: Lale Oraloğlu, Rüya Gümüşata, Mualla Kaynak, Turgut Özatay, Salih Tozan, Reha Yurdakul, Engin Deniz, Mahmure Handan, Asım Nipton, Niyazi Er, Adnan Uygur, Selma Erkut, Hayati Onurlu, Toron Karacaoğlu, Sadettin Erbil(Reha Yurdakul Seslendirmesi), Abdurrahman Palay(Turgut Özatay Seslendirmesi) Edmund Morris'in ülkemizde de sahnelenen Tahta Çanaklar adlı oyunundan Halit Refiğ ve Lale Oraloğlu tarafından uyarlanmış ve Memduh Ün'ün yönettiği ödüllü bir film izleyeceğiz. Konusu: Bir dedikodu yüzünden dağılıp, sonra da gerçek anlaşılınca bir araya gelen bir işçi ailesinin öyküsü. Berlin Film Şenliğinde gösterildi. Filmin müzikleri Delmer Daves'in 'Kings, go Forth - Krallar Önde Gider' adlı filminde aynen aktarıldı. Aldığı Ödüller: 2.Türk Film Festivali'nde (1961) 'Kırık Çanaklar', 'En Başarılı Film' seçildi. Ayrıca Memduh Ün 'En Başarılı Yönetmen', Lale Oraloğlu 'En Başarılı Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülleri kazandılar.
40 saniyede 85 yıl yaşlanma 00:39
40 saniyede 85 yıl yaşlanma 1.552 izlenme - 8 yıl önce 40 saniyede 85 yıl nasıl yaşlanılır?izleyelim görelim...
Hastalıkta Sağlıkta Yaşlılıkta Duygusal Bir Video 04:48
Hastalıkta Sağlıkta Yaşlılıkta Duygusal Bir Video 1.032 izlenme - 7 yıl önce
yaşlılık gerçektende başa bela 00:26
yaşlılık gerçektende başa bela 932 izlenme - 7 yıl önce yaşlılık gerçektende başa bela
Ömür Dediğin - Kırşehirli  Çift 24:08
Ömür Dediğin - Kırşehirli Çift 520 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle video biraz uzun o nedenle bu ne yav deyip kapatıp gitmeyin hemen. Yalvarıyorum izleyin videoyu izledikten sonra gidip büyüklerinize bi daha sarılacak onlar hayatta olduğu için dua edecek gözleriniz dolarak izleyeceksiniz. Video açıklamasına gelince ; TRTde yayınlanan ÖMÜR DEDİĞİN isimli programda yayınlanan Kırşehir'in ömeruşağı köyünde yaşayan Ahmet Ölmez ve Sevim Ölmez çiftinin hayat hikayesini sunucunun gözyaşları içinde anlatmasını içeriyor.Videoyu izleyince düşündüm büyüklerime ne kadar saygım var onları ne kadar arayıp soruyorum diye düşündüm. Neyse umarım izlersiniz.
Yaşlılık 04:34
Yaşlılık 490 izlenme - 5 yıl önce Alıntı bir yazı Seslendiren İsmihan Erdoğmuş
Dr. Hüseyin Tırman - Saba Tümer'le Bu Gece 09:23
Dr. Hüseyin Tırman - Saba Tümer'le Bu Gece 578 izlenme - 6 yıl önce Yaşlanma etkilerini durdurmak mümkün müdür?
Vitaminler Yaşlanmayı Durdurabilir Mi? 04:13
Vitaminler Yaşlanmayı Durdurabilir Mi? 6 izlenme - 1 ay önce Uzunca bir süre vücuttaki serbest radikallerin yaşlanmaya yol açtığı, buna karşın antioksidan bazı vitaminlerin yaşamı uzatıcı etkisi olduğu kabul edildi. Ama son dönemdeki araştırmalar daha farklı bir sonuç ortaya koyuyor.
Son Birkez Daha Sarılsam 03:10
Son Birkez Daha Sarılsam 743 izlenme - 8 yıl önce kaybettiklerimiz için söz müzik // asemira
Bağ (kısa film)-2012 19:36
Bağ (kısa film)-2012 383 izlenme - 5 yıl önce Yönetmen-Hüseyin Gökmen , Senaryo-Hüseyin Gökmen , Kurgu-Salih Aslan,Oyuncular-Hanım Gökmen,Buket Gökmen,Gülden Gökmen
Biri Olmalı 04:15
Biri Olmalı 300 izlenme - 7 yıl önce şair ibrahim coşar
Her Gün Bir Fotoğraf Çeken Adam 00:04
Her Gün Bir Fotoğraf Çeken Adam 163 izlenme - 2 yıl önce Zamanın insan üzerindeki etkisini ortaya koymak isteyen bir insanın ibret dolu çalışması. Oldukça ilginç olmuş...
Akciğer Kanserinde Erken Tanı 00:50
Akciğer Kanserinde Erken Tanı 97 izlenme - 2 yıl önce Akciğer kanseri bir çok insanın korkulu rüyasıdır. Daha fazla bilgi için; http://www.sntlife.com/akciger-kanserinde-erken-tani/
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 00:51
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 91 izlenme - 2 yıl önce Felimina Rotundo tam 100 yaşında. Yaşının ve emekliliğin keyfini çıkardığını düşündüğünüzü tahmin ediyoruz ama bir kuru temizlemecide haftada 6 gün, günde 11 saat çalışıyor. Mesaisi sabah 6'da başlıyor, akşam 7'de bitiyor! Çalışma hayatına 15 yaşında atılan Felimina şöyle diyor: Ben emekliliğe inanmıyorum. 65 yaş emekli olmak için çok erken. 65'inde emekli olsaydım bunca yıl ne yapacaktım? Delirirdim herhalde! Çalışıyorum, çünkü insanları seviyorum. İnsanlar içinde olmak istiyorum. Bu çalışkan kadın çalışmanın kendisini genç ve zinde tuttuğunu söylüyor. Şöyle devam ediyor: "Huzurevlerinde bu yüzden çok hasta var. Yapacağınız bir şey olmadığı için zihniniz geriliyor." Pazartesi - Cumartesi çalışan Felimina, Pazar günlerinde köpeğiyle yürüyüş yaptığını, televizyonu haberler dışında seyretmediğini ama çok gazete okuduğunu söylüyor. Ruhu genç kahramanımız yaşlılık konusunda ise şöyle diyor: Yaşlı insanları bir kenara atıp unutuyorlar. Bence yaşlıların çalışmasına imkan vermeliler. Yaşlılar çalışmaya devam edip bağımsız oldukları zaman çok daha iyi hissediyorlar.
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 02:48
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 445 izlenme - 7 yıl önce önsöz : kendimizi hala genç zannederken, birden ihtiyar olduğumuzu kabullenmek zorunda kalırız.bu aynı zamanda, ölümün yaklaştığını da kabullenmek demektir.musa eroĞlu üstadımızın da söylediği üzre: yolun sonu görünmüştür!..döner,geriye bakarız;neler yaşadığımıza, geride neler bıraktığımıza,yaptığımız veya yapmadığımız için pişman olduğumuz şeylere...İlginçtir; yaptıklarımızdan çok yapmadıklarımız için pişman olduğumuzu görürüz."keşke öyle yapsaydım" ları yapabilmek ise,artık imkansızdır..
Selim Akgün - Çizgi 03:37
Selim Akgün - Çizgi 271 izlenme - 7 yıl önce yazan ve yorumlayan selim akgün
bak sen Şu amcayaa!!! 00:14
bak sen Şu amcayaa!!! 215 izlenme - 8 yıl önce fatih özdoğandan...!!!
Bağ - Kısa Film (19 dk) 19:36
Bağ - Kısa Film (19 dk) 90 izlenme - 2 yıl önce Bağ, yapım yılı 2012, yönetmen ve senaryo: hüseyin gökmen, kamera:hüseyin gökmen, kurgu:salih aslan, oyuncular: hanım gökmen, buket gökmen, gülden gökmen Aile bağlarının anlatıldığı bir kısa film izleyeceksiniz.
¶§¶ yaşlanmak-2 03:35
¶§¶ yaşlanmak-2 369 izlenme - 8 yıl önce yaşlandıkça vücudumuzda neler değişir, bu değişimlerin daha yavaş olabilmesi için neler yapabiliriz. nasıl daha uzun ve sağlıklı yaşarız.
Nasıl Öleceksin? 05:17
Nasıl Öleceksin? 111 izlenme - 2 yıl önce Nasıl öleceğinizi söyleyen bir makineden çıkan bir kağıtla. Hayatınızı o ölüm mesajına göre kurmaya çalışmak ile ilgili bir kısa film izleyeceğiz.
Yaşlılık 07:12
Yaşlılık 69 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/23890/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Yaslilik A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Benm Yazdığım Bi Hikaye 01:22
Benm Yazdığım Bi Hikaye 162 izlenme - 9 yıl önce
Yaşlılık 03:41
Yaşlılık 25 izlenme - 2 yıl önce "Dünya hayatının gerçeği" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/212912/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Yaslilik A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kamufle - Bu Ruhun Ezik Yaşlılığı 03:10
Kamufle - Bu Ruhun Ezik Yaşlılığı 101 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/kamufle & www.myspace.com/kamuflemusic
Ayna - Çocukluktan Yaşlılığa Geçen Bir Ömür 06:05
Ayna - Çocukluktan Yaşlılığa Geçen Bir Ömür 64 izlenme - 2 yıl önce Nasıl geçtiğini anlamadan tükettiğimiz ömrümüzün aynada yansımasını başarıyla canlandıran çalışma. Yalnız özellikle 30 yaşına yakın arkadaşlar hayatın nasılda hızla tüketildiğini görüp benim gibi üzülebilirler. Hayatımızın ne kadar hızlı geçtiğini farkedelim ve dolu dolu yaşayalım.