Hoşgeldiniz!

yaşlılık

Happy End Final Sahnesi 01:31
Happy End Final Sahnesi 1.353 izlenme - 6 ay önce Haneke'nin son filmi Happy End'in final sahnesini izliyoruz.
Commodore 64'de GTA vice city oynamak 06:18
Commodore 64'de GTA vice city oynamak 1.695 izlenme - 8 ay önce Gta vice city'nin ilk kez commodore 64 için çıktğını biliyormuydunuz ? Yaşı commodore efsanesine yetişen arkadaşlar için nostaji rüzgarı efenim
Dünya Hayatının Gerçeği Yaşlılık 07:12
Dünya Hayatının Gerçeği Yaşlılık 1.498 izlenme - 8 yıl önce dünya hayatı yalnızca bir oyun ve bir oyalanmadan başkası değildir.korkup-sakınmakta olanlar için ahiret yurdu gerçekten daha hayırlıdır. yine de akıl erdirmeyecek misiniz?en'am suresi 32
Uzun Yaşam 2 01:16
Uzun Yaşam 2 1.228 izlenme - 3 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
Uzun Yaşam 3 01:28
Uzun Yaşam 3 1.016 izlenme - 3 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
9 Oruç ve Yaşlılık 01:53
9 Oruç ve Yaşlılık 75 izlenme - 3 ay önce Yalova Sağlık Müdürlüğü
Ömür Dediğin - Kırşehirli  Çift 24:08
Ömür Dediğin - Kırşehirli Çift 1.482 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle video biraz uzun o nedenle bu ne yav deyip kapatıp gitmeyin hemen. Yalvarıyorum izleyin videoyu izledikten sonra gidip büyüklerinize bi daha sarılacak onlar hayatta olduğu için dua edecek gözleriniz dolarak izleyeceksiniz. Video açıklamasına gelince ; TRTde yayınlanan ÖMÜR DEDİĞİN isimli programda yayınlanan Kırşehir'in ömeruşağı köyünde yaşayan Ahmet Ölmez ve Sevim Ölmez çiftinin hayat hikayesini sunucunun gözyaşları içinde anlatmasını içeriyor.Videoyu izleyince düşündüm büyüklerime ne kadar saygım var onları ne kadar arayıp soruyorum diye düşündüm. Neyse umarım izlersiniz.
40 Saniyede 85 Yıl Yaşlanma 00:39
40 Saniyede 85 Yıl Yaşlanma 1.556 izlenme - 9 yıl önce 40 saniyede 85 yıl nasıl yaşlanılır?izleyelim görelim...
Hastalıkta Sağlıkta Yaşlılıkta Duygusal Bir Video 04:48
Hastalıkta Sağlıkta Yaşlılıkta Duygusal Bir Video 1.036 izlenme - 8 yıl önce
Uzun Yaşam 1 01:12
Uzun Yaşam 1 387 izlenme - 3 yıl önce Yaşam ya da hayat; biyolojik açıdan, kimyasal reaksiyonlar veya bir dönüşümle sonuçlanan başka olaylar gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Organik maddeler gelişme ve üreme yeteneklerine sahiptir. Bazı canlılar birbirleriyle iletişim ya da bildirişim kurabilirler ve birçok canlı iç değişimler geçirerek çevrelerine uyum gösterebilirler. Yaşam bir başka tanımla anlatılacak olursa, canlılık niteliği taşıyan varlıkların hepsinin yaşadıkları süre boyunca kazandıkları deneyimler ve yaşayışlarının bütünüdür. Yaşamın fiziksel bir özelliği negatif entropi ilkesine tabî oluşudur.
Yaşlılık 04:34
Yaşlılık 496 izlenme - 6 yıl önce Alıntı bir yazı Seslendiren İsmihan Erdoğmuş
Dr. Hüseyin Tırman - Saba Tümer'le Bu Gece 09:23
Dr. Hüseyin Tırman - Saba Tümer'le Bu Gece 582 izlenme - 7 yıl önce Yaşlanma etkilerini durdurmak mümkün müdür?
90 Yaşındaki Kadının Yaşlılık Maaşını Torunu Çaldı 05:23
90 Yaşındaki Kadının Yaşlılık Maaşını Torunu Çaldı 16 izlenme - 2 ay önce 90 yaşındaki kadının yaşlılık maaşını torunu çaldı Adana'da 90 yaşındaki bir kadının 500 lira yaşlılık maaşını, kartını çalan torunu çekince yaşlı kadın gözyaşlarına boğuldu Yürümekte güçlük çektiği için evine bile emekleyerek giden yaşlı kadın parasını istiyorADANA - Adana'da 90 yaşındaki...
Biri Olmalı 04:15
Biri Olmalı 312 izlenme - 8 yıl önce şair ibrahim coşar
Bağ (kısa film)-2012 19:36
Bağ (kısa film)-2012 399 izlenme - 6 yıl önce Yönetmen-Hüseyin Gökmen , Senaryo-Hüseyin Gökmen , Kurgu-Salih Aslan,Oyuncular-Hanım Gökmen,Buket Gökmen,Gülden Gökmen
Her Gün Bir Fotoğraf Çeken Adam 00:04
Her Gün Bir Fotoğraf Çeken Adam 183 izlenme - 3 yıl önce Zamanın insan üzerindeki etkisini ortaya koymak isteyen bir insanın ibret dolu çalışması. Oldukça ilginç olmuş...
Akciğer Kanserinde Erken Tanı 00:50
Akciğer Kanserinde Erken Tanı 124 izlenme - 3 yıl önce Akciğer kanseri bir çok insanın korkulu rüyasıdır. Daha fazla bilgi için; http://www.sntlife.com/akciger-kanserinde-erken-tani/
Yavuz Dizdar Açıkladı: Sonsuza Kadar Yaşam Mümkün Mü? 03:44
Yavuz Dizdar Açıkladı: Sonsuza Kadar Yaşam Mümkün Mü? 69 izlenme - 11 ay önce CNN TÜRK'te Gündem Özel programına konuk olan Onkolog Dr. Yavuz Dizdar, 'uzun yaşam' ve 'sonsuz yaşam' hakkında açıklamalarda bulundu. Doğumdan yaşlılık dönemine kadar geçen süreyi örneklerle anlatan Dizdar, her gün spor yapan, kötü bir alışkanlığı bulunmayan insanın yaşlanmamasının münkün olmadığını ve herkesin sonsuza kadar yaşadığı bir durumun olmayacağını söyledi.
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 00:51
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 99 izlenme - 3 yıl önce Felimina Rotundo tam 100 yaşında. Yaşının ve emekliliğin keyfini çıkardığını düşündüğünüzü tahmin ediyoruz ama bir kuru temizlemecide haftada 6 gün, günde 11 saat çalışıyor. Mesaisi sabah 6'da başlıyor, akşam 7'de bitiyor! Çalışma hayatına 15 yaşında atılan Felimina şöyle diyor: Ben emekliliğe inanmıyorum. 65 yaş emekli olmak için çok erken. 65'inde emekli olsaydım bunca yıl ne yapacaktım? Delirirdim herhalde! Çalışıyorum, çünkü insanları seviyorum. İnsanlar içinde olmak istiyorum. Bu çalışkan kadın çalışmanın kendisini genç ve zinde tuttuğunu söylüyor. Şöyle devam ediyor: "Huzurevlerinde bu yüzden çok hasta var. Yapacağınız bir şey olmadığı için zihniniz geriliyor." Pazartesi - Cumartesi çalışan Felimina, Pazar günlerinde köpeğiyle yürüyüş yaptığını, televizyonu haberler dışında seyretmediğini ama çok gazete okuduğunu söylüyor. Ruhu genç kahramanımız yaşlılık konusunda ise şöyle diyor: Yaşlı insanları bir kenara atıp unutuyorlar. Bence yaşlıların çalışmasına imkan vermeliler. Yaşlılar çalışmaya devam edip bağımsız oldukları zaman çok daha iyi hissediyorlar.
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 02:48
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 446 izlenme - 9 yıl önce önsöz : kendimizi hala genç zannederken, birden ihtiyar olduğumuzu kabullenmek zorunda kalırız.bu aynı zamanda, ölümün yaklaştığını da kabullenmek demektir.musa eroĞlu üstadımızın da söylediği üzre: yolun sonu görünmüştür!..döner,geriye bakarız;neler yaşadığımıza, geride neler bıraktığımıza,yaptığımız veya yapmadığımız için pişman olduğumuz şeylere...İlginçtir; yaptıklarımızdan çok yapmadıklarımız için pişman olduğumuzu görürüz."keşke öyle yapsaydım" ları yapabilmek ise,artık imkansızdır..
Bağ - Kısa Film (19 dk) 19:36
Bağ - Kısa Film (19 dk) 151 izlenme - 3 yıl önce Bağ, yapım yılı 2012, yönetmen ve senaryo: hüseyin gökmen, kamera:hüseyin gökmen, kurgu:salih aslan, oyuncular: hanım gökmen, buket gökmen, gülden gökmen Aile bağlarının anlatıldığı bir kısa film izleyeceksiniz.
Neden Yaşlanıyoruz ve Yaşlılığı Durdurabilir Miyiz? 01:02
Neden Yaşlanıyoruz ve Yaşlılığı Durdurabilir Miyiz? 31 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar'ın 24 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/267921/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Neden-yaslaniyoruz-ve-yasliligi-durdurabilir-miyiz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
bak sen Şu amcayaa!!! 00:14
bak sen Şu amcayaa!!! 217 izlenme - 9 yıl önce fatih özdoğandan...!!!
Nasıl Öleceksin? 05:17
Nasıl Öleceksin? 192 izlenme - 4 yıl önce Nasıl öleceğinizi söyleyen bir makineden çıkan bir kağıtla. Hayatınızı o ölüm mesajına göre kurmaya çalışmak ile ilgili bir kısa film izleyeceğiz.
Gülüstü Salur: En önemli sorun yaşlı yalnızlaşması 01:59
Gülüstü Salur: En önemli sorun yaşlı yalnızlaşması 65 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan 65+ Yaşlı Hakları Derneği Başkanı Dr. Gülüstü Salur, yaşlı yalnızlaşmasının önemine vurgu yaptı. Salur, "Yaşlı yalnızlaşması, toplumsal ve finansal olarak, yaşlı sorunlarının en başındaki şey" dedi.
¶§¶ yaşlanmak-2 03:35
¶§¶ yaşlanmak-2 372 izlenme - 9 yıl önce yaşlandıkça vücudumuzda neler değişir, bu değişimlerin daha yavaş olabilmesi için neler yapabiliriz. nasıl daha uzun ve sağlıklı yaşarız.
90 Yaşındaki Kadın Tek Geliri Olan Yaşlılık Maaşını Torunu Çalınca Gözyaşlarına Boğuldu 01:19
90 Yaşındaki Kadın Tek Geliri Olan Yaşlılık Maaşını Torunu Çalınca Gözyaşlarına Boğuldu 5 izlenme - 2 ay önce Adana'da çocukları tarafından terk edilen 90 yaşındaki kadının 500 liralık yaşlılık maaşını, kartını çalan torunu çekti. Bankaya gidince maaşının çekildiğini öğrenen yaşlı kadın gözyaşlarına boğuldu.
Benm Yazdığım Bi Hikaye 01:22
Benm Yazdığım Bi Hikaye 164 izlenme - 10 yıl önce
Yaşlılık 07:12
Yaşlılık 72 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/23890/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Yaslilik A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo