Hoşgeldiniz!

yastıklara sarılıp yatar mıydın

Gülçin Ergül -Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın 2011 04:33
Gülçin Ergül -Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın 2011 2.876 izlenme - 7 yıl önce
Gülçin Ergül - What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın 06:06
Gülçin Ergül - What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın 1.990 izlenme - 4 yıl önce Gülçin Ergül | What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar mıydın Bu gece uyumadan önce elimi tutar mısın? Başının yanını göğsüme yaslar mısın? Belki son gecemdir uyuyamam Belki son somurtuşum bu Yastıklara sarılıp yatar mıydın? Belki son nefesimdir bu Kavga etmiş olsak da Yastıklara sarılıp yatar mıydın? Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben ben ve sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yinede sıkıca sarıl ki terk etmeyim Son kez öp özür dile affedeyim Birden bayılsam kucağımda taşır mısın? Başıma bir şeyenisarkisozu.net gelse başımda ağlar mısın? Kötü bir kâbus görsem uyansan kızar mıydın? Kötü bir kavgada sinirlensen ne yapardın? Çok yaşlansam bana bakar mıydın? Kim olduğunu unutsam kaçar mıydın? Ellerim kırışsa yinede tutar mıydın? Ben olmasam hemen başkalarıyla olur muydun? Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şeyenisarkisozu.net gizlenmeyecekti Sen ben ben ve sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yinede sıkıca sarıl ki terk etmeyim Son kez öp özür dile affedeyim Sen mutlu ol diye anne olsam sana zaman ayıramasam Eskisi gibi zayıf kalamasam beni göz göre göre mi? gizlice mi Aldatırdın? Diş macununu ortadan sıksam fırında yaratıklar yaratsam Sürekli şarkı söylememden sıkılırsan benle hiç Konuşmaz mıydın?
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın? / #akustikhane  #garajkonserleri 05:38
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın? / #akustikhane #garajkonserleri 1.339 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Bu gece uyumadan önce elimi tutar mısın Başının yanını göğsüme yaslar mısın Belki son gecemdir uyanamam Belki son somurtuşum bu Yastıklara sarılıp yatar mıydın Belki son nefesimdir bu Kavga etmiş olsak da Yastıklara sarılıp yatar mıydın Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Birden bayılsam kucağında taşır mısın Başıma bir şey gelse, başımda ağlar mısın Kötü bir kabus görsem, uyansan kızar mıydın Kötü bir kavgada sinirlensen ne yapardın Çok yaşlansam bana bakar mıydın Kim olduğunu unutsam kaçar mıydın Ellerim kırışsa yine de tutar mıydın Ben olmasam hemen başkalarıyla olur muydun Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Sen mutlu ol diye anne olsam Sana zaman ayıramasam Eskisi gibi zayıf kalamasam Beni göz göre göre mi gizlice mi aldatırdın Diş macununu ortadan sıksam Fırında yaratıklar yaratsam Sürekli şarkı söylememden sıkılırsan Benle hiç konuşmaz mıydın Söz - Müzik : Gülçin Ergül http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın - Canlı Performans - Akustikhane 05:38
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın - Canlı Performans - Akustikhane 1.290 izlenme - 6 yıl önce hepsi grubundan ayrıldıktan sonra solo müzik kariyerine başarıyla devam eden gülçin ergül'ün canlı akustik performansıdır. söz-müzikgülçin ergül düzenlemeözgür buldumgülçin'in 2011 ocak'ta çıkan "bravo gülçin" isimli ilk solo single'ında yer almaktadır.
Gülçin Ergül Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın? Akustik 05:38
Gülçin Ergül Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın? Akustik 839 izlenme - 7 yıl önce
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar mıydın (Akustikhane) 06:06
Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar mıydın (Akustikhane) 577 izlenme - 5 yıl önce Gülçin Ergül - Yastıklara Sarılıp Yatar mıydın (Akustikhane)
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın / #akustikhane 06:02
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın / #akustikhane 123 izlenme - 3 yıl önce Gülçin Ergül & What Da Funk- Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın Şarkı Sözü: Bu gece uyumadan önce elimi tutar mısın Başının yanını göğsüme yaslar mısın Belki son gecemdir uyanamam Belki son somurtuşum bu Yastıklara sarılıp yatar mıydın Belki son nefesimdir bu Kavga etmiş olsak da Yastıklara sarılıp yatar mıydın Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Birden bayılsam kucağında taşır mısın Başıma bir şey gelse, başımda ağlar mısın Kötü bir kabus görsem, uyansan kızar mıydın Kötü bir kavgada sinirlensen ne yapardın Çok yaşlansam bana bakar mıydın Kim olduğunu unutsam kaçar mıydın Ellerim kırışsa yine de tutar mıydın Ben olmasam hemen başkalarıyla olur muydun Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Sen mutlu ol diye anne olsam Sana zaman ayıramasam Eskisi gibi zayıf kalamasam Beni göz göre göre mi gizlice mi aldatırdın Diş macununu ortadan sıksam Fırında yaratıklar yaratsam Sürekli şarkı söylememden sıkılırsan Benle hiç konuşmaz mıydın Söz-Müzik: Gülçin Ergül www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın (Akustik) 06:06
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın (Akustik) 190 izlenme - 5 yıl önce Bu program Kia Türkiye sponsorluğunda çekilmektedir.
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın / #akustikhane #sesiniac 06:06
Gülçin Ergül & What Da Funk - Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın / #akustikhane #sesiniac 6 izlenme - 2 yıl önce Gülçin Ergül & What Da Funk- Yastıklara Sarılıp Yatar Mıydın Bu gece uyumadan önce elimi tutar mısın Başının yanını göğsüme yaslar mısın Belki son gecemdir uyanamam Belki son somurtuşum bu Yastıklara sarılıp yatar mıydın Belki son nefesimdir bu Kavga etmiş olsak da Yastıklara sarılıp yatar mıydın Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Birden bayılsam kucağında taşır mısın Başıma bir şey gelse, başımda ağlar mısın Kötü bir kabus görsem, uyansan kızar mıydın Kötü bir kavgada sinirlensen ne yapardın Çok yaşlansam bana bakar mıydın Kim olduğunu unutsam kaçar mıydın Ellerim kırışsa yine de tutar mıydın Ben olmasam hemen başkalarıyla olur muydun Senle yan yana duracaktık Karşı karşıya değil Her şeyi dürüstçe konuşacaktık Hiçbir şey gizlenmeyecekti Sen ben, ben de sen olacaktık Bilerek acıtan bir çift değil Yine de sıkıca sarıl ki terk etmeyeyim Son kez öp, özür dile, affedeyim Sen mutlu ol diye anne olsam Sana zaman ayıramasam Eskisi gibi zayıf kalamasam Beni göz göre göre mi gizlice mi aldatırdın Diş macununu ortadan sıksam Fırında yaratıklar yaratsam Sürekli şarkı söylememden sıkılırsan Benle hiç konuşmaz mıydın Söz-Müzik: Gülçin Ergül www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Bu program Kia Türkiye sponsorluğunda çekilmektedir.