Hoşgeldiniz!

yatağan

2008 yatağan deve güreşi 11:08
2008 yatağan deve güreşi 25.643 izlenme - 9 yıl önce 2008 yatağan deve güreşi
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.190 izlenme - 1 yıl önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
Mutlaka İzleyin!! Yatağan Kılıcı 1 03:25
Mutlaka İzleyin!! Yatağan Kılıcı 1 1.070 izlenme - 6 yıl önce dört asır kullanılmış kullanım kültürü günümüze kadar gelmeden kaybolmuştur.hilal-i yeniçeri adı altında yedi yıl hummalı bir çalışmayla vucuda getirdiğimiz çift yatağan kılıcı kullanma sporunu begeninize sunuyoruz.... bize bu numaradan ulaşabilirsini05445852108
Muğla Yatağan Metem - 24 Kasım Öğretmenler Günü - Muallim 03:25
Muğla Yatağan Metem - 24 Kasım Öğretmenler Günü - Muallim 361 izlenme - 2 yıl önce Kendi halinde bi ilçemiz olan Yatağan'ın güzide liselerinde olan METEM, öğretmenler günü için öğretci ve öğretmenlerle birlikte "muallim" türküsüne eğlenceli bir klip çekmişlerdir. Not 1: Tüm öğretmenlerin klipte samimi bir şekilde oynaması ayrı bir kucaklanası durumdur. Not 2: METEM = Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi. (Bildiğimiz endüstri meslek lisesi'dir.)
Yatağan Anadolu Lisesi-Malt - Deprem 03:25
Yatağan Anadolu Lisesi-Malt - Deprem 542 izlenme - 3 yıl önce Yatağan Anadolu Lisesi 2013 yılında İzmir’de gerçekleşen elemelere Malt’ın Deprem şarkısıyla katıldı.
yatağan 00:23
yatağan 315 izlenme - 7 yıl önce yatağan
Yatağan Kılıcı 2 00:58
Yatağan Kılıcı 2 322 izlenme - 6 yıl önce
Türklerin kılıç dövüş sanatı AMAROK - gösteren usta Hakan Haslaman 00:38
Türklerin kılıç dövüş sanatı AMAROK - gösteren usta Hakan Haslaman 187 izlenme - 2 yıl önce Uyari: AMAROK yeni bir kurgu olup, eskiden bu ogra bu bicimde gelmemektedir! AMAROK - the turkish martial arts Uluslar arasi ilk türk dövüs sanati olarak onaylanan AMAROK un birinci bölüm DVD fragmani. DVD de calisanlar: Hakan Haslaman (AMAROK kurucusu) Erkin Tashqin Second Unit: Bernd Höhle Kamera: Toyghon ve Babor Text: Nagy Zsolt Attila Music and Sound: Tao Records - Michael Altmann www.amarok.net Copyright by Hakan Haslaman -- All discipline will be teach in the AMAROK Camp 2013. Follow us at https://www.facebook.com/groups/sakar... www.amarok.net
Didem Elif İstiklal Marşı Okuyor 01:22
Didem Elif İstiklal Marşı Okuyor 861 izlenme - 8 yıl önce didem elif kalaslıoğlu gülden çocuk evinde...
Yatağan Kılıcı 3 06:01
Yatağan Kılıcı 3 219 izlenme - 6 yıl önce
Gerze Termik Santral Direnişi - Nefes Olmayınca 01:35
Gerze Termik Santral Direnişi - Nefes Olmayınca 205 izlenme - 2 yıl önce Sinop'un Gerze ilçesinde Anadolu Grubu tarafından yapılması planlanan Termik Santral projesi Gerze halkının 2010 yılından beri verdiği mücadeleye ile iptal oldu. Kurulması planlanan santrali öğrendikten hemen sonra bir platform kurarak(YEGEP)gerek hukuki gerek militan mücadelesiyle 2011 yılındaki Dünya'nın en iyi 10 direnişi arasına girmeyi başaran 5 Eylül 2011 tarihindeki direniş destanıyla Türkiye'de adını duyuran Gerze halkı, haklı mücadelesini kazandı ve Termik Santral hakkında mahkeme yürütmeyi durdurma kararı aldı. Şirketin Gerze'deki bürosu geçtiğimiz Ekim ayında kapatıldı. BirGün Yayıncılık tarafından 2012 yılında çekilen yukarıdaki belgesel Yatağan'daki Termik Santral'in etkilerini anlatırken Gerze'de kurulması planlanan santrale karşı tepkinin haklılığını ortaya koyuyor.
Yatağan Genliği 04:41
Yatağan Genliği 262 izlenme - 8 yıl önce ibrahim uçar'dan varan 1
Özelleştirme Yapan Komünistler - Burası Türkiye 03:18
Özelleştirme Yapan Komünistler - Burası Türkiye 61 izlenme - 2 yıl önce Yatağan Termik Santrali ile Güney Ege Linyitleri İşletmesi (GELİ) tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesini kazanan Elsan Elektrik'in İstanbul'daki ofisine işçi kıyafetleriyle gelen HTKP üyeleri yolu trafiğe kapattı. "Bu yol Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Elsan A.Ş.'ye satılmıştır" pankartı asan partililer yoldan geçen arabaları başka bir yola yönlendirdi. Daha sonra "Diren Yatağan Türkiye Seninle" pankartı açan HTKP'liler eylemlerini kamuoyuyla paylaştı.
Yatağan Sanayisinin Bülbülü Mecit Usta::: 02:30
Yatağan Sanayisinin Bülbülü Mecit Usta::: 447 izlenme - 7 yıl önce sanatçı: mecit ziypak
Osmanlı ve Türklerin savaş sanatı AMAROK - gösteren usta Hakan Haslaman 01:08
Osmanlı ve Türklerin savaş sanatı AMAROK - gösteren usta Hakan Haslaman 93 izlenme - 2 yıl önce AMAROK DVD Part I is released since May 2014! AMAROK - the turkish martial arts Uyari: AMAROK yeni bir kurgu olup, eskiden bu ogra bu bicimde gelmemektedir! Uluslar arasi ilk türk dövüs sanati olarak onaylanan AMAROK un birinci bölüm DVD fragmani. DVD de calisanlar: Hakan Haslaman (AMAROK kurucusu) Erkin Tashqin Second Unit: Bernd Höhle Kamera: Toyghon ve Babor Text: Nagy Zsolt Attila Music and Sound: Tao Records - Michael Altmann www.amarok.net Copyright by Hakan Haslaman -- All discipline will be teach in the AMAROK Camp 2013. Follow us at https://www.facebook.com/groups/sakar... www.amarok.net
Bahtsız Kıza Üniversite'de 1 Nisan Şoku 00:21
Bahtsız Kıza Üniversite'de 1 Nisan Şoku 122 izlenme - 3 yıl önce Muğla-yatağan Meslek Yüksek Okulu
Denizli 04:08
Denizli 361 izlenme - 9 yıl önce
Yatağan Gazi And Lisesi Halk Oyunları Ekibi 07:34
Yatağan Gazi And Lisesi Halk Oyunları Ekibi 212 izlenme - 6 yıl önce bu daha başlangıç
Bahattin Korku Feat Mülazim Yatağan 01:33
Bahattin Korku Feat Mülazim Yatağan 176 izlenme - 7 yıl önce susuzun kralları dinle ve cos yow yow d
denizli valisi yavuz erkmen 04:45
denizli valisi yavuz erkmen 166 izlenme - 7 yıl önce denizli valisi yavuz erkmen yatağan ı ziyaret etti
tuncer tunçbilek somaklık hatıra ormanı 03:50
tuncer tunçbilek somaklık hatıra ormanı 110 izlenme - 7 yıl önce denizli yatağan somaklık hatıra ormanı
Beton Sahada Hazırlanıp Çimde Şampiyon Oluyorlar 03:00
Beton Sahada Hazırlanıp Çimde Şampiyon Oluyorlar 26 izlenme - 2 yıl önce -Beton sahada hazırlanıp çimde şampiyon oluyorlar- Geçen yıl Zonguldak'ta düzenlenen Okul Sporları Yıldız Erkekler Çim Hokey Turnuvası'nda şampiyon olan Yatağan Bozüyük Ayser-Kazım Eren Ortaokulu takımı, aynı başarıyı bu yıl da tekrarlamak için hazırlıklarını sürdürüyor- Uygun alan bulamadıkları için çalışmalarını çim saha yerine okulun beton olan bahçesinde yapan çim hokeyi takımının tek isteği uygun bir çim saha Geçen yılın Okul Sporları Yıldız Erkekler Çim Hokey Turnuvası şampiyonu Yatağan Bozüyük Ayser-Kazım Eren Ortaokulu takımı, okullarının beton sahasında çalışmalarını sürdürüyor.
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - MHP Muğla Milletvekili Erdoğan - 00:48
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - MHP Muğla Milletvekili Erdoğan - 12 izlenme - 3 yıl önce MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, "Başbakan'ın 12 yıldır bizim camiamıza söylediği sözlere rağmen gidip oraya oy verecek, hiçbir dava arkadaşımıza, ülkücüye, MHP'liye hakkımızı helal etmeyiz" dedi.