Hoşgeldiniz!

yatakhane

Norveç Ordusu'nda Kadın Erkek Aynı Yatakhanede 01:14
Norveç Ordusu'nda Kadın Erkek Aynı Yatakhanede 40.677 izlenme - 3 yıl önce Norveç ordusunda askere alınan kadınlar şimdi komando eğitimi alarak, dış ülkelerdeki savaş bölgelerinde görevlendirilecek ve doğrudan savaşa katılabilecekler. Şubat ve Mart aylarında yapılan duyurular üzerine komando olmak için müracaat eden 173 kadın asker, erkeklerle aynı şartlarda eğitim alarak, 2015’de göreve başlayacak, özel birimlere katılma hakkı kazanacaklar. Norveç ordusundaki kadın askerlerin erkeklerle eşit haklara sahip olmaları konusu uzun süre tartışıldı. 2013 yılı nisan ayında İktidardaki Sosyal Demokrat İşçi Partisi, Sosyalist Sol Parti ve Sol Liberal Parti'nin oyları ile kadınlara komando olma yolu açıldı. Uygulamaya göre, komando olmak isteyen kadınlar, erkeklerle aynı şartlarda eğitim yaparak, aynı koğuşlarda aynı şartlarda kalmaya, aynı banyoları kullanmaya başladılar.
Bebek Kapama 05:23
Bebek Kapama 1.556 izlenme - 6 ay önce Başrollerini Göksel Arsoy ve Fatma Girik'in yer aldığı Kırk Küçük Anne filminde yatakhanede kalan genç kızlar sakladıkları bebeği yurt müdiresinden saklamak için kuzu kapamanın olduğu tencereye saklarlar
Harlem Shake - Mehmetçik Versiyonu 00:30
Harlem Shake - Mehmetçik Versiyonu 294 izlenme - 3 yıl önce Dans eden arkadaş der ki ; Gerçekten askerdeyiz. Video s2 ile cekildi. Anlık bir olay. Şafak 36. Türk yapımı orjinaldir. Diyarbakir lice'den selamlar Mekan ksk 35½ ksk
Murat Boz Yatakhane Fotoğrafını Paylaştı 00:53
Murat Boz Yatakhane Fotoğrafını Paylaştı 173 izlenme - 3 yıl önce Lise yıllarını yatılı okulda geçiren Murat Boz, o zamanlardan bir fotoğrafı paylaştı. Yakışıklı şarkıcının o halini görenler nereden nereye demekten kendini alamadı. Şu sıralar 'Hadi İnşallah' adlı filmde boy gösteren yakışıklı şarkıcı Murat Boz eskilere dair bir paylaşım yaptı. YATAKHANE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI Pek çok isimden övgüler alan magazin dünyasının yakışıklı ve renkli ismi Murat Boz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski günleri yaad etti. Lise yıllarını İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar'da yatılı olarak geçiren Murat Boz, o zamanlardan bir fotoğrafını; "İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Yatakhanesi.. Zaman ne çabuk geçiyor" notuyla paylaştı.
Yurtta Maç 01:17
Yurtta Maç 252 izlenme - 10 yıl önce kısa aamaa
Harlem Shake - Mehmetçik Versiyonu 00:30
Harlem Shake - Mehmetçik Versiyonu 97 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake - Mehmetçik Versiyonu
Yatakhanede çıkan yangın 3 can aldı 01:13
Yatakhanede çıkan yangın 3 can aldı 8 izlenme - 2 yıl önce Mersin'in Erdemli ilçesinde kurulu bir narenciye paketleme fabrikasının yatakhanesinde çıkan yangında 3 işçi hayatını kaybetti, 6 işçi yaralandı.