Hoşgeldiniz!

Yatarak Videoları İzle

Yatarak Baraj Kurmak 00:36
Yatarak Baraj Kurmak 20.375 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da keşfedilen yeni bir metod ile artık barajlar daha güvenli. Top tutma oranlarını büyük ölçüde yükselten bu taktik ile yerden giden frikik vuruşlar...
Yatarak Canlı Yayın Sunmak - Esra Erol 02:00
Yatarak Canlı Yayın Sunmak - Esra Erol 2.633 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'un saçma sapan dans figürlerinden sonra şimdi de canlı yayındaki rahatlığı dikkatlerden kaçmıyor sevgili dostlar. Yat, Esra yat, o kadar parayı indiregandi yapıyon, onun verdiği rahatlıkla bu da bizlere deli saçması hareketler olarak geri dönüyor.
Sertap Erener Yatarak Konser Verdi 00:55
Sertap Erener Yatarak Konser Verdi 82 izlenme - 1 ay önce Ünlü şarkıcı Sertab Erener, oda konseptinde verdiği konserlerine devam ediyor. Son olarak İstanbul'da verdiği konsrde ünlü sanatçı yere yatarak konserini devam ettirdi. YERE UZANIP HAYRANLARINI MEST ETTİ Ev odası gibi dizayn edilen ve yerde halı ve minderlerin olduğu sahnede Sertab Erener, yere uzanarak sahne performansına yerde devam etti. Erner her zaman olduğu gibi sesiyle hayranlarını büyüledi. Sertab Erener, yatarak gerçekleştirdiği sahne performansını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Otomatik Pilotlu Motosiklet 00:39
Otomatik Pilotlu Motosiklet 1.140 izlenme - 3 yıl önce motormatik adını verdim bu sürüş tekniğine. baştan amca yükü dengelesin diye böyle bişeye kalkışmış diye düşündüm ama sonra tekrar izlediğimde motorun sol tarafında sepet olduğunu ve amcanın keyif yaptığını anladım. aslında ilk düşündüğümü sonra düşünmeliydim biliyorum. tırtır etmeyin.
Bu Oyunu Yapan Mühendis Kör Oldu - Rekabetin Önemi 01:50
Bu Oyunu Yapan Mühendis Kör Oldu - Rekabetin Önemi 490 izlenme - 2 yıl önce Artık oyun dünyası gerçekliğe adım adım yaklaşırken, oyunlardaki hatalarda dağ gibi büyümeye başladı. Görüntüler Ea Sport'un, Fifa 13 oyunundan. Rakibi Pes düşüşe geçtikten sonra rekabetin "r" sini piyasada görmeyen Ea Sport mühendisleri oyunları "sülalemiz rahat" modunda yapmaya başlayınca ortaya bu görüntüler çıktı. Not: Rekabetin olmadığı her ortamda oluşan iş bundan farksız değildir.
Yatarak Rövaşata Golü Böyle Atılır 00:23
Yatarak Rövaşata Golü Böyle Atılır 560 izlenme - 5 yıl önce Yatarak rövaşata golü işte böyle atılıyor.
Yatarak motorsiklet kullanmak 00:51
Yatarak motorsiklet kullanmak 265 izlenme - 4 yıl önce Yatarak motorsiklet kullanmak
Paolo Maldini'nin Oğlu Daniel'den Seedorf'a Müdahale 00:11
Paolo Maldini'nin Oğlu Daniel'den Seedorf'a Müdahale 194 izlenme - 2 yıl önce Milan'ın efsane kaptanlarından Paolo Maldini'nin oğlu Daniel'in 5 yaşındayken Milan'ın Şampiyonlar Ligi kutlaması sırasında Seedorf amcasına yaptığı müdahaleyi izliyoruz. Babasından gelen karşı konulmaz bir kayarak müdahale isteği var çocukta. Görüntüler Mayıs 2007'de San Siro'da çekilmiş.
Canlı Yayını Yatarak Sundu 02:00
Canlı Yayını Yatarak Sundu 206 izlenme - 5 yıl önce Hasta olan Esra Erol programını yatark sunmaya devam etti
Yatarak Bisiklet Kullanma 01:36
Yatarak Bisiklet Kullanma 327 izlenme - 8 yıl önce
Yatarak Baraj Kurmak 00:36
Yatarak Baraj Kurmak 150 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da keşfedilen yeni bir metod ile artık barajlar daha güvenli. Top tutma oranlarını büyük ölçüde yükselten bu taktik ile yerden giden frikik vuruşlarının önüne geçilmeye çalışılmış. Yaa o değil de çarpsa nasıl olurdu onu da görmek lazım...
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 00:39
Yatarak Motosiklet Süren Yaşlı Adam 78 izlenme - 3 yıl önce Motosikletinde taşıdığı yükler sebebiyle kendisine çok az yer kalan yaşlı adamın çözümü. Motorsikleti o kadar rahat kullanıyor ki izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
fişek ferma 00:13
fişek ferma 151 izlenme - 7 yıl önce
Yatarak gol atan adam: Walter Calderon 00:48
Yatarak gol atan adam: Walter Calderon 151 izlenme - 4 yıl önce Deportivo Quito ile LDU Quito arasında oynanan Ekvador 1. Lig maçında Deportivo forması giyen Walter Calderon ilginç bir gole imza attı.
Yatarak Baraj Kurmak 00:36
Yatarak Baraj Kurmak 95 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da Keşfedilen Yeni Bir Metod İle Artık Barajlar Daha Güvenli. Top Tutma Oranlarını Büyük Ölçüde Yükselten Bu Taktik İle Yerden Giden Frikik Vuruşların Önüne Geçilmeye Çalışılmış
Yatarak Müdahale 00:17
Yatarak Müdahale 110 izlenme - 6 yıl önce her şey okey. http//facebook.com/clubokey
Böyle Fual Görmediniz! (Kafa İle Yatarak Fual Yapmak) 00:30
Böyle Fual Görmediniz! (Kafa İle Yatarak Fual Yapmak) 28 izlenme - 4 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz...