Hoşgeldiniz!

yatış

inanılmaz kedi michael 01:23
inanılmaz kedi michael 3.768 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz kedi michael
Sürünerek Saha İçine Yuvarlanan Fenerbahçeli Futbolcular 00:06
Sürünerek Saha İçine Yuvarlanan Fenerbahçeli Futbolcular 999 izlenme - 2 yıl önce Maçın son anlarında zaman geçirmek adına bir yandan saha dışından saha içine doğru sürünen Gökham diğer yandan bir gözle hakemi kesme halleri. 3-5 Fenerbahçeli sahada yatıp, sağlık görevlisinin gelmesini bekliyor. Yahu daha kaçıncı haftadayız bu kadar mı korkuyorsunuz... Gecen sezon bırak 90.dakıkayı 90 +sonuncu dakıkada bulunulan gollerle en az 9-10 puan fazladan kazanan bır takım... Şimdi bu sezona bakıyorum. Karabük macı desen inanılmaz bir kaleci hatası. Bu mac facia... Geçen hafta hakem torpili. Fuatavni'nin meşhur bir sözü vardır, Korkma Titre... Geliyoruz!
Boyun Fıtığı ve Yanlış Yatış 00:29
Boyun Fıtığı ve Yanlış Yatış 819 izlenme - 3 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir boyun fıtığı ve yanlış uyuma hakkında bilgi veriyor. Randevu telefon: 0506 504 71 63
Yatış Yapan Maymun 00:06
Yatış Yapan Maymun 366 izlenme - 3 yıl önce Yatış Yapan Maymun - Yeni Vine
Horlamayı Azaltmak İçin Ne Tür Önlemler Alınabilir? 01:19
Horlamayı Azaltmak İçin Ne Tür Önlemler Alınabilir? 329 izlenme - 3 yıl önce Horlamanın altında yatan nedenlerin araştırılması gerekir. Horlamaya neden olan yatış pozisyonları varsa bunları belirlemek horlamayı önemli ölçüde azaltabilir. Cerrahi yöntemler veya radyofrekans ise boğaz bölgesindeki şişlikler giderilerek horlama engellenebilir.
MaRaZ www.oflaz70.tr.cx 00:24
MaRaZ www.oflaz70.tr.cx 789 izlenme - 9 yıl önce MaRaZ www.oflaz70.tr.cx
Doğru yatış pozisyonu nasıl olmalı? 01:03
Doğru yatış pozisyonu nasıl olmalı? 131 izlenme - 3 yıl önce Doğru yatış pozisyonu öncelikle herkesin en rahat yattığı pozisyon olmalı. Özellikle doğru yatış pozisyonunda zemin ne çok sert ne de çok yumuşak olmalı. Yatarken mutlaka yastık kullanılmalı. Yatış pozisyonu kan dolaşımı açısından sağ tarafa doğru ve cenin şeklinde olmalı.
Motor 03:37
Motor 377 izlenme - 9 yıl önce motor
Bürokratik Karanlık - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz 15:49
Bürokratik Karanlık - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz 182 izlenme - 3 yıl önce Efenim o dönemleri yaşayanlar bilir; halka hizmet için varolan devlet olgusu nedense ülkemizdeki hantal yapısı ve memurlara verdiği yetkilerle, kimi zaman memurlar tarafından adeta bürokratik bir yıldırma ve eziyet aracı haline dönüşmüş, bir hak olarak hizmet talep eden vatandaşa nice kabuslar yaşatmıştır. Bilişim teknolojileri sayesinde eskisine göre çok daha fazla hız kazanan bürokrasinin insanı canından bezdirdiği yılları pek değerli yazarımız Aziz Nesin üstadın eserinden uyarlanan bu filmden bir kesitle sunuyoruz. Not: Hala böyle durumlar var diye karşı çıkanlar olacaktır haklı olarak; ancak bir fatura ödemesi için bile saatlerce beklediğimiz kuyrukları hatırladıkça eskisine göre çok daha şanslı olduğumuzu düşünüyorum.
Marc Janko'nun İnsanlık Dışı Golü 00:59
Marc Janko'nun İnsanlık Dışı Golü 70 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde forma giyip yatmakdan başka hic bir numarası olmayan oyuncuların yurt dısına transfer olunca coşmasına bir örnek daha.. Eski trabzonsporlu Mark Janko'nun 50 metreden attıgı hayvani golü izliyoruz..
Motor2 00:37
Motor2 124 izlenme - 9 yıl önce motor
Silkroad_tr_warrock Tektık 00:05
Silkroad_tr_warrock Tektık 66 izlenme - 9 yıl önce sroya tektık