Hoşgeldiniz!

yatmak

Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 03:13
Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 10.579 izlenme - 8 yıl önce Genellikle viral reklam işiyle uğraşan ve bu işi başarıyla yerine getiren batesmotelpro grubu yine eğlenceli viral reklam klibi çekmiş kendilerini alkışlar eşliğinde izliyoruz. Bu da kış ayında çektikleri başka bir viral reklam klibi
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 04:52
Yetenek Sizsiniz Tayland - Herkesi Sola Yatıran Yarışmacı 7.360 izlenme - 7 yıl önce Taylandaki yarışmada görüntüsü ve sesiyle tam bir kadına benzeyen yarışmacının aslında trans olması.. Bu vidyodan da görüldüğü gibi tayland güzel olduğu kadar tehlikelide.Aşık olup eve erkek gelin getirebilirsiniz..
Erkeklere 'Benimle Yatar Mısınız?' Diye Sordu 03:29
Erkeklere 'Benimle Yatar Mısınız?' Diye Sordu 5.257 izlenme - 9 yıl önce Erkeklere 'Benimle yatar mısınız?' diye sordu. Bir sosyal deney çerçevesinde Angela adlı kadın, yolda karşılaştığı erkeklere kendisiyle birlikte olup olmak istemediklerini soruyor.
yalnız yatmak istemiyorum fragman 03:18
yalnız yatmak istemiyorum fragman 3.077 izlenme - 12 yıl önce
Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler 01:13
Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler 4.551 izlenme - 9 yıl önce Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 02:39
Tinky Minky Kukuli - Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz Şarkısı 2.544 izlenme - 7 yıl önce Gece geç saatlere kadar ayakta kalan Minky, tabi ki sabahları kalkmakta zorlanıyor. Tinky Minky ve Kukuli bu şarkılarında çocuklara akşam erken yatmanın önemini anlatıyor. AKŞAM YATMAZ SABAH KALKMAZ ŞARKI SÖZLERİ: Televizyonun karşısında, Bilgisayarın başında, Oyun oynar saatlerce, Gezer durur internette. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Saat olmuş 11-12, Hala ayakta bizimki. Büyük sözü dinlemez ki, Terliği yer annesinden. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Geceleri geç yatınca Sabahları geç kalkınca Okula da geç kalınca Geri kalır derslerinden. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Erken yatan erken kalkar Güne mutlu başlar, Uykusunu iyi alır, Hep sağlıklı yaşar.
Ralli Severi Coşturan Viraj - 2 07:05
Ralli Severi Coşturan Viraj - 2 2.813 izlenme - 7 yıl önce Sizler için seriyi çeken arkadaşın videolarını özenle izleyip tekrar güzel bir viraj yakaladım arkadaşlar. Yer yine Finlandiya, rallimiz Toivakka rallisi 3:10 a kadar güzel hareketler mevcut bu saniyeden sonra virajımız araçların hemen hepsinin amına koyup ralliyi istenilen şekilde sonlandırıyor.
Bugatti ile Seks Teklifi Yapmak 03:23
Bugatti ile Seks Teklifi Yapmak 2.324 izlenme - 7 yıl önce beyefendi 1.5 milyon $ oyuncağıyla sokakta hanımefendi götürmektedir buyrun hep beraber izleyelim...
Balıkçının Bahtına Ahu Tuğba'nın Çıkması 02:02
Balıkçının Bahtına Ahu Tuğba'nın Çıkması 2.824 izlenme - 8 yıl önce Bana mutluluğun resmini göster deseler Ahu Tuğba'nın teklifinden sonra ki balıkçı abimizin gözlerinde ki o ışıltıyı, o mutluluğu gösterirdim. Balıkçı abimizin "olsa da yesek" dünden razı tavrına benden bir alkış.
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 00:53
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 2.687 izlenme - 7 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu 27 Şubat 2014 tarihli "Aykırı Sorular" programında Enver Aysever'in "Önüne Yatmak Argo mudur" sorusuna verdiği cevapla Aile Bakanına aynı kelimeyle yaptığı eleştirinin ne anlama geldiğini açıklamış oluyor.
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 01:49
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 2.299 izlenme - 8 yıl önce Burası dünyada eşine rastlanmadık bir ordu.. Norveç'te kadın ve erkek askerler aynı koğuşta alt alta ranzalarda yatıyor. Birlikte soyunup birlikte giyinen kadın ve erkek askerler durumlarından oldukça memnun.. 500 askerin bulunduğu kışlada 25 gönüllü kadın asker bulunuyor. Cinsiyet ayrımcılığı konusunda bir araştırma için gönüllü olan kadın askerler herhangi bir tacize uğramadıklarını söyledi. (AA)
Akıl Hastanesi Havuzunda Su Yatağı Keyfi (Ekran Koruyucu Kıvamında) 02:07
Akıl Hastanesi Havuzunda Su Yatağı Keyfi (Ekran Koruyucu Kıvamında) 1.160 izlenme - 8 yıl önce Bazen en boktan anınızda bile kendinizi gazlayıp, ağlama değmez hayat diyebilmektir hayat ya da her tırıvırıya şüpheyle, sorguyla yaklaşıp erken yaşlanmaktır. işte dertten yalandan uzak bir kafa ohhh misss. koy ekran koruyucuya izle dur.
Otomatik Pilotlu Motosiklet 00:39
Otomatik Pilotlu Motosiklet 1.167 izlenme - 8 yıl önce motormatik adını verdim bu sürüş tekniğine. baştan amca yükü dengelesin diye böyle bişeye kalkışmış diye düşündüm ama sonra tekrar izlediğimde motorun sol tarafında sepet olduğunu ve amcanın keyif yaptığını anladım. aslında ilk düşündüğümü sonra düşünmeliydim biliyorum. tırtır etmeyin.
Nereye Gittiysem Altıma Yattılar! 00:39
Nereye Gittiysem Altıma Yattılar! 604 izlenme - 8 yıl önce İbrahim Amca sözleri ile gençlere örnek olmalı. Söylemleri risale şeklinde yazın türüne enjekte edilip kapı kapı dağırılmalı. İzdivaç proğramlarının aranan taze kanı İbrahim Amca söylemleri ile ekol yaratacak türden. Kendisini porno dergilerin forumlarında görmek isterim.
Sandalye Çekme Oyununu Abartmak 02:54
Sandalye Çekme Oyununu Abartmak 924 izlenme - 8 yıl önce 'Chair Trick' olarak bilinen sandalye çekme oyununu oynayan onlarca genç, bu işin nasıl yapılacağı konusunda bizlere ders veriyor!
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 00:15
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 523 izlenme - 7 yıl önce Bir hastanede sedyede yatan ve serum bağlanan bir hastaya bir başka hasta tarafından tokat atılarak sedyeden kaldırdı.
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 01:16
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 766 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/bipolar-bozuklukta-ne-zaman-hastaneye-yatmak-gerekir/ Bipolar bozukluk konusunda bilgi almaya devam ediyoruz! Bipolar bozuklukta ne zaman hastaneye yatmak gerekir? İşte, bu sorunun yanıtını işin uzmanından alalım dedik ve sizin için Dr. Nedim Havle‘ye sorduk.
Tek Maçtan Yatan Adamın Dramı - Tahsin Hasanoğlu 04:39
Tek Maçtan Yatan Adamın Dramı - Tahsin Hasanoğlu 298 izlenme - 7 yıl önce Futbolun güzelliği yaptığın kuponu eninde sonunda yatırmasıdır. Tek maçtan yatmak maharet sayılır ama bilinir ki bu, yepyeni kuponlar yaptırmaya sevkeden küçük bir tuzaktır.
McDonald's Önünde Umarsızca Yatan Kedi 00:51
McDonald's Önünde Umarsızca Yatan Kedi 176 izlenme - 7 yıl önce Günün en kalabalık saatinde kedi efendi yatmış McDonald's önüne kalkmak bilmemiş. Öldü sanılabilir.
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 00:53
Tofaş Kullanmak Bir Felsefedir 222 izlenme - 8 yıl önce 72 milletten gençleri bir araya toplayıp PISA benzeri bir teste tabi tutulup ''Birinde benzin olmayan iki arabayı birbirine bağlamadan nasıl hareket ettirirsiniz?'' diye sorulursa... Yurdum apaçisi müthiş kıvrak zekasını gözler önüne sererken, trt haberin kullandığı hakaretvari üslubu da kınıyoruz. Ortada müthiş bir fikir ürünü var. Sonra vay efendim bu ülkeden neden bilim adamları çıkmıyor diye hayıflanıyoruz..Önce zihniyetleri değiştirmek lazım...
Toma'yı Durdurmak İçin Toma'nın Altına Yatmak 00:20
Toma'yı Durdurmak İçin Toma'nın Altına Yatmak 306 izlenme - 8 yıl önce Günlerdir süren Geziparkı olaylarında 11 Haziran Günü Taksim'deki olaylarda TOMA'nın altına yatan eylemciyi görmekteyiz.
Bilardoda Kadın Faktörü 02:54
Bilardoda Kadın Faktörü 249 izlenme - 8 yıl önce Belki de yıllardır bu yüzden bilardoda başarılı olamadınız gençler. belki de yeteneklisiniz ama tek eksiğiniz masanın üzerinde sizi motive edece sarışın bir bağyan. bu eğitici ve öğretici videodan sonra sizler de birer semih saygıner olabilirsiniz tabi böyle bağyan bulmanız lazım önce. haydi rastgele.
Trenin Altına Yatan Çılgın Ergen 00:26
Trenin Altına Yatan Çılgın Ergen 251 izlenme - 8 yıl önce Ergen her yerde ergen.. Ama cesaretini tebrik etmek gerekiyor bu arkadaşın. Kamerayı yukarıya koyan ve tren raylarına yatan genç, adeta yürek yemek deyiminin anlamını gösteriyor bize. İşsiz misin be kardeşim? Töbe töbe. Helal olsun ama yinede. Yorum sizin, izleyelim..
Sırtüstü Yatarak Motorsiklet Kullanmak 00:51
Sırtüstü Yatarak Motorsiklet Kullanmak 171 izlenme - 8 yıl önce Evet, ilginçlikler ülkesi Hindistan'dayız, gene. Gerçi bu duruma ülkemizin nacizane kenti Adana'dan alışık olsakta motorlu arkadaşımız bizim adananın guzide gençlerine göre durumu biraz daha zorlamış. Bu arkadaş neyin kafasında izleyip görelim.
Trafikle Dalga Geçen Rahatsız Adam 00:12
Trafikle Dalga Geçen Rahatsız Adam 200 izlenme - 8 yıl önce Bu akli dengesi yerinde olmadığını düşündüğüm arkadaş trafikte değişik hareketler yaparak ölmek istemiş ama ölmemiş. İzleyelim efenim...
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 00:57
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 154 izlenme - 8 yıl önce Adnan hocamız Allah'ın isminin hangi durumlarda anılabileceğine dair bi kaç kelam etmiş. Maşallah.
Bay Tahmin - Murat Özarı: Sneijder Yattı! 01:44
Bay Tahmin - Murat Özarı: Sneijder Yattı! 158 izlenme - 8 yıl önce Murat Özarı'dan yine inciler. Okey işaretindeki anlam çok derin. İyi seyirler. Bakalım Sneijder transferi ne durumda?
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 00:28
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 64 izlenme - 8 yıl önce Çin'de seyir halindeki kamyonun ani konrolden çıkmasıyla sağa sola savrulup devriliyor. Videoya bakınca sanki kamyon değil sürücü kontrolden çıkmış ve bir şekilde kamyonu devirmeyi başarmış.
Sokakta Uyuyan Adam 01:40
Sokakta Uyuyan Adam 77 izlenme - 8 yıl önce Sürekli absürd hareketleriyle video çeken abimiz bu sefer olur olmadık yerlerde uyurken çekmiş beni eğlendiriyor kendisi israf adam dan sonra böyle bir adamın serisi olması daha mantıklı bence