Hoşgeldiniz!

yavaş çekim

Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 02:17
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 5.155 izlenme - 8 ay önce Warped Perception Kanalı Flex4K kamerası ile çektiği ilginç videoları. İnsanın göz hareketlerinden, hızlıca koşan bir hayvana kadar birçok hareketli videoyu yavaş-ağır çekimde takipçileriyle paylaşıyor. Şimdi de bu ekip mısırın patlama anını yavaş çekimde kaydetti. Mısır saniyede 1300 kare hızında patlıyor ve bildiğimiz patlamış mısıra dönüşüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 01:10
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 10.910 izlenme - 2 yıl önce 5000 Kare testinde ağır çekim ile bir mankene yapılan test'de sim makinası ile popoya atış yapıldı. Görüntülerin netliğinden yola çıkarak yapılan test'de güzel sonuçlar ortaya çıktı.
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 02:01
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 4.450 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen herkes blenderı en az bir kere kullanmıştır. Ancak çok az insan nasıl çalıştığına dair kafasını yormuştur. Blender çalışmaya başlarken bıçaklarının etrafında hava kabarcıkları oluşturarak merkezine doğru bir çekim alanı oluşturuyor.
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 00:55
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 2.505 izlenme - 1 yıl önce Sinek kuşu'nun slow motion görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Sinek kuşu veya kolibri, sinek kuşugiller (Trochilidae) familyasını oluşturan küçük kuş türlerinin ortak adı. Havada asılı kalıp kanatlarını çok hızlı çırparak durabilmeleriyle tanınırlar. Türüne bağlı olarak saniyede 15 ila 80 kez kanat çırpabilirler.[2] Havada asılı kalmalarının yanı sıra, geriye doğru ve dikey olarak uçabilirler ve çiçeklerin nektarlarını ince gagalarıyla emerken sabit konumda kalabilirler.[3] Kanatlarını hızlıca çırpmaları, insanın ağzı kapalıyken ses çıkartmaya çalışmasına benzer bir ses sunar. Bu yüzden İngilizce'de "hummingbird" (hımlayan kuş) ismini almıştır. Sinek kuşları, başta kırmızı çiçeklerinki olmak üzere birçok çiçek özüne ilgi duyarlar. Genelde çiçek nektarlarından beslenirler ve özellikle dar ağızlı çiçeklerin polenlerini taşımakta önemli rol oynarlar.[4] Birçok sinek kuşu özellikle yavrularını beslerken böcek de yer. Karayip Adaları'nda yaşayan arı sinek kuşu (Mellisuga helenae), 1,8 gram ağırlığıyla dünyanın en küçük kuşu sayılır.[2] Kızıl sinek kuşu gibi daha tipik bir sinek kuşu ise 3 gram ağırlığında ve 10-12 santimetre uzunluğundadır. En büyük sinek kuşu olan dev sinek kuşlarının (Patagona gigas) kiminin ağırlığı 24 gramı bulur.[2][5] Erkek sinek kuşlarının çoğu yuva kurmada eşlerine yardımcı olmazlar. Çoğu sinek kuşu türü, ağaç dallarında özenle dokunmuş bir kap görünümünde yuvalar yaparlar. Bu yuvalarda iki adet beyaz yumurta bulunur. Bunlar tüm kuş yumurtalarının en küçüğü olsalar da yetişkin bir sinek kuşunun boyuna oranla büyük sayılırlar. Kuluçka dönemi 14 ile 19 gün arasında sürer.[6]
yavaş çekim patlama anı 01:01
yavaş çekim patlama anı 2.472 izlenme - 7 yıl önce yavaş çekim patlama anı
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 279 izlenme - 11 ay önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süper Yavaş Çekim Görüntüler 01:57
Süper Yavaş Çekim Görüntüler 424 izlenme - 2 yıl önce Yüksek hızlı kamera ile çekilmiş görüntülerden bir demet. Mesela bir adamın suratına yumruk attığında o surat ne şekle giriyor. Cevabı bu videoda.
Paket Lastiğiyle Karpuz Patlatmak - Ağır Çekim 04:33
Paket Lastiğiyle Karpuz Patlatmak - Ağır Çekim 400 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar ikincisinde görselliği bi kademe daha üste çıkarıp seyir zevki güzel bir video çekmişler.
Zamanı Donduran Adam Çiçek Abbas 00:43
Zamanı Donduran Adam Çiçek Abbas 270 izlenme - 2 yıl önce Çiçek Abbas filminin teknik yetersizliklerden dolayı manuel olarak çekilen yavaş çekim kavuşma sahnesi. Gelinin arkasındaki figüranların yaptığı el dalgalandırma hareketi takdire şayan.
Kafada Prezervatif Patlatmak - Yavaş Çekim 02:56
Kafada Prezervatif Patlatmak - Yavaş Çekim 322 izlenme - 3 yıl önce Efenim adamlar condomla ne yapar herkesler bilir ama bu arkadaşlar kondomu başka bir yerlerine geçirmiş oynuyorlar. Sonra mı ne oluyor hep beraber izliyoruz...
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 03:06
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 403 izlenme - 3 yıl önce Yine slowmoguys (ağır çekim adamları) ilginç bir çalışma yapmış. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekime alıyorlar ..
Matrix Romantizm 02:25
Matrix Romantizm 210 izlenme - 2 yıl önce Matrix pinponundan sonra şimdi de matrix romantizm. Japonlar yapıyor arkadaş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
FN FAL İçinden 02:00
FN FAL İçinden 263 izlenme - 2 yıl önce Belçika yapımı 7.62x51 kalibreye sahip FN FAL nasıl mı çalışıyor? İzliyoruz. Keleş(AK) serisi kadar tutulmasa da 1953'ten beri dünya genelinde kullanılmaktadır. Tip olarak G3 'e aşırı benzemektedir. G3'ten birçok yönde iyi olduğunu okudum. Tank gibi sağlam demişler, internetin yalancısıyım araştırmanızı öneririm. Bu videonun paylaşılma amacı teknolojiyi tanıtma amaçlıdır.
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 05:22
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 248 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim yok artık öyle al eline hortumu sula bahçeyi, videomuzdaki sabii ler pazar günün iyi değerlindirme niyetinie girmiş, ağaçtan atlayanmı dersiniz, taklalı inişler mi dersiniz, ne derseniz deyin, iyi seyirler efenim.
Saksafon Çalan Dudağın Aldığı Şekil 02:15
Saksafon Çalan Dudağın Aldığı Şekil 255 izlenme - 3 yıl önce Adam üşenmemiş saksafonun içersine mini bir kamera yerleştirmiş. Kameranın yerleştirme amacı ne mi? Saksafon çalarken dudağının aldığı şekil. Daha sonra da bu görüntüyü sanal aleme yaymış. Ben de sizlerle paylaşmak istedim.
1 Milyon fps ile Mermilerin Maceraları 09:59
1 Milyon fps ile Mermilerin Maceraları 134 izlenme - 2 yıl önce 1 milyon fps yani ''frame per second'' saniyede 1 milyon kare alabilen bir kamerayla çekilmiş. Bence mermilerin hamur gibi yok olması rahatlatıcı bile iyi seyirler
Ağır Çekimde Beatbox 02:54
Ağır Çekimde Beatbox 336 izlenme - 4 yıl önce Beatbox'ı Birde Böyle İzleyin
Kafaya Kondom Geçirip Suyla Doldurmak 05:31
Kafaya Kondom Geçirip Suyla Doldurmak 112 izlenme - 2 yıl önce İki delikanlı böyle saçma ama eğlenceli bir olaya imza atmışlar.Kafaya kondomu geçirip suyla doldurmuşlar ve kondom patlarken yavaş çekim bikbikbik.İzlerken denemek istemedim değil açıkçası. Kanalın adı The Slow Mo Guys
Yavaş Çekimde Uzay Mekiğinin Kalkışı 03:07
Yavaş Çekimde Uzay Mekiğinin Kalkışı 154 izlenme - 4 yıl önce Yavaş Çekimde Uzay Mekiğinin Kalkışı
Slow Motion Oturtma 2 00:56
Slow Motion Oturtma 2 92 izlenme - 2 yıl önce Bruton Stroube isimli ajans tarafından gerçekleştirilen çeşitli denemeler. İlginç görüntüler ortaya çıkmış. Kamera Phantom Miro ve görüntüler 1500fps. Özelliklerine göre kamera fiyatı $60,000 'a kadar çıkabiliyor.
Yavaş Çekim Dayak 02:09
Yavaş Çekim Dayak 246 izlenme - 9 yıl önce
Makineli Silahla Bowling Topuna Ateş Edilirse Ne Olur? 03:38
Makineli Silahla Bowling Topuna Ateş Edilirse Ne Olur? 43 izlenme - 11 ay önce Fullmag kanalı .50 Cal makineli silahla bir bowling topuna ateş ediyor ve bu görüntüleri ağır çekimde kaydediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gölde Yavaş Çekimler-Mükemmel Görüntüler! 03:02
Gölde Yavaş Çekimler-Mükemmel Görüntüler! 81 izlenme - 6 yıl önce
En Komik 10 Yavaş Çekim Film Sahnesi 12:40
En Komik 10 Yavaş Çekim Film Sahnesi 64 izlenme - 3 yıl önce Video dili ingilizcedir. En komik 10 yavaş çekim film sahnesi sıralaması Watchmojo aracılığıyla sizlerle... Sizin en beğendiğiniz hangisi? Kanal'a abone olunuz! www.izlesene.com/kqdavrq
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 04:03
Rolls Royce'u Havaya Uçurup Yavaş Çekim Filme Almak 20 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı fotoğrafçı Tyler Shields Sanat için Rolls Royce Silver Shadow u havaya uçurtup yavaş çekimde filme almış efenim, iyi seyirler.