Hoşgeldiniz!

yavru ayı

Yavru Ayı Dağ Aslanına Meydan Okuyor 01:19
Yavru Ayı Dağ Aslanına Meydan Okuyor 10.077 izlenme - 3 yıl önce Ayılar, doğanın en güçlü, en cüsseli ve en korkutucu yırtıcılarından birisidir. Yetişkin bir ayıyı zaten rahatsız edecek çok fazla hayvan yoktur. Ancak ayı yavruları bile kendilerini koruyabilecek güç, cesaret ve yeteneğe sahiptir. Bu belgeselimizde yavru ayı ile dağ aslanı arasında geçen olağanüstü yaşam savaşını izleyeceksiniz. Sizce yavru bir ayı mı yoksa yetişkin tecrübeli bir dağ aslanı mı böyle bir karşılaşmada daha avantajlıdır? Cevabınızı vermeden önce iyice düşünmenizi tavsiye ederiz.
Ayı Yavrusunu Boğulmaktan Böyle Kurtarıyor 00:57
Ayı Yavrusunu Boğulmaktan Böyle Kurtarıyor 19.400 izlenme - 5 yıl önce Ayı Yavrusunu Boğulmaktan Böyle Kurtarıyor
Alaska'da Turistlerin Anne Ayıyla İmtihanı 01:29
Alaska'da Turistlerin Anne Ayıyla İmtihanı 7.332 izlenme - 2 yıl önce Anne ayı ve 2 yavrusunu turistlerin arasından çok rahat hareketlerle geçmesi herkesi şaşkına çevirdi. Turistlerin tepki vermeden izlemeleri ise başka bir şaşırtıcı durum.
herşeyden korkan yavru ayı :)) 02:41
herşeyden korkan yavru ayı :)) 9.386 izlenme - 9 yıl önce bu ayıcık çok korkak :)
Yavru Ayı Ve Geyiğin Karşılaşması 00:59
Yavru Ayı Ve Geyiğin Karşılaşması 1.859 izlenme - 2 yıl önce Yavru ayı biraz korkmuş , geyik zaten tedirgin vaziyette birbirleri ile tanışmaya çalışıyorlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Ayının Tabelada Eğlenmesi 00:10
Yavru Ayının Tabelada Eğlenmesi 371 izlenme - 6 ay önce Şımarık ayının annesiyle eğlenmesini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aç Ayı Oyunu Nasıl Oynanır 01:17
Aç Ayı Oyunu Nasıl Oynanır 2.571 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/cocuk-oyunlari/ac-ayi.html Çocuk Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/cocuk-oyunlari/ Sevimli ayıcığın meyve yiyerek karnını doyurmaya çalışacağınız oyun içerisinde oldukça zorlu anlar yaşayacak ve zeka ile mantığınızı kullanarak ona yardımcı olacaksınız.
Hiç Şirin Yavru Ayı Saldırısı Gördünüz Mü? 01:06
Hiç Şirin Yavru Ayı Saldırısı Gördünüz Mü? 1.612 izlenme - 4 yıl önce National Geographic Göre, Yetişkin Ayılar Kadar 2.000 Kilo Ağırlığında Ve 10 Metre Uzunluğa Kadar Büyüyebilir. Rusya Kürk Rengi Ve Boyutu Değişen Kahverengi Ayıların Çeşitli Türleri Vardır. Bir Rus Vahşi Parkta Çekilen Bu Videoda, Yalnız Küçük Yavru Bir Adam Saldırır. Neyse Ki Kimsenin Canı Yanmadı Ve Herkesi Güzel Bir Kahkaha Aldı.
Ayının yavrusunu kurtlardan koruma çabası 01:01
Ayının yavrusunu kurtlardan koruma çabası 3.718 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'un İspir ilçesi'ne bağlı Yedigöl köyünde oturan ve yörede 'Dağların oğlu' olarak tanınan 31 yaşındaki Bülent Erkan, bir ayının yavrusunu aç kurtlardan kurtarmak için verdiği mücadeleyi saniye saniye görüntüledi.
şirin panda yavrusu 01:32
şirin panda yavrusu 2.007 izlenme - 10 yıl önce
Yavrusunu Puma Saldırısından Son Anda Kurtan Ayı 03:55
Yavrusunu Puma Saldırısından Son Anda Kurtan Ayı 244 izlenme - 1 yıl önce Yavrusunu Puma Saldırısında Son Anda Kurtan Ayı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Ayıya Sataşan Mühendislerin Sonu 00:52
Yavru Ayıya Sataşan Mühendislerin Sonu 924 izlenme - 4 yıl önce Bu onların son görüntüsü. Annelik içgüdüsüyle yavrusuna sataşan mühendislere ve köpeğe saldıran boz ayı.
Jay Leno'nun Yavru Ayı ile İmtihanı 04:24
Jay Leno'nun Yavru Ayı ile İmtihanı 664 izlenme - 3 yıl önce Jay Leno'nun programına aldığı aşırı hiperaktif ayıcığı izliyoruz..
Anne Koalanın Yavrusuna Yardım Ettmesi 01:51
Anne Koalanın Yavrusuna Yardım Ettmesi 369 izlenme - 3 yıl önce Olay hayvanat bahçesinde geçiyor. Yavru kediler gibi ağaçta aslı kalan aşağı inemeyen yavru koala annesinden yardım istiyor. Ana yüreği geç de olsa yardıma gidiyor. malum bir koalanın götünü kaldırması en az 2 dakika sürer.
Yavru Ayı Eczaneye Daldı 00:31
Yavru Ayı Eczaneye Daldı 253 izlenme - 4 yıl önce ABD’nin kuzeybatısındaki Oregon Eyaleti’nde bir yavru ayı önce otele, sonra da eczaneye girerek görenleri şaşırttı. Yaklaşık bir aylık olduğu tahmin edilen ayı yavrusu, ilk önce ABD'nin Oregon Eyaleti'ndeki bir otele girdi. Yavru ayı, daha sonra otelin camından çıkarak caddeyi geçti ve bir eczaneye girdi. Eczanedeki müşteriler de akıllı telefonlarını çıkartarak ayıyı kameraya kaydetti. Daha sonra polis memurları alışveriş merkezine gelerek ayıyı bir sepete koydu. Ayı, Oregon Balıkçılık ve Yaban Hayatı İdaresi'ne teslim edildi.
Her İki Yavrusunu Sırtında Karşı Yakaya Geçiren Ayı 01:12
Her İki Yavrusunu Sırtında Karşı Yakaya Geçiren Ayı 72 izlenme - 11 ay önce Ä°zlemesi keyif veren duygu dolu anlar
Yavru Ayı Kaplan Yavrularının Yanına Konursa 03:11
Yavru Ayı Kaplan Yavrularının Yanına Konursa 533 izlenme - 5 yıl önce Doğanın dengesine aykırı olan bir olayı Kore'de bir hayvanat bahçesinde küçük hayvanlar üzerinde deniyorlar.
Yüzme Bilmeyen Sevimli Yavru Kutup Ayısı 01:49
Yüzme Bilmeyen Sevimli Yavru Kutup Ayısı 134 izlenme - 3 yıl önce Bebek kutup ayısı suya girip girmeme konusunda kenarda kendiyle çelişirken bir yandan da eğleniyordu. Fakat eğlencesi kısa sürdü ve yanlışlıkla suya düştü. Belli ki küçük adam henüz yüzme bilmiyordu. Neyse ki annesi hemen ardından suya atladı ve yavrusunun sudan çıkmasına yardımcı oldu.
anne ayı çıldırdı 01:02
anne ayı çıldırdı 403 izlenme - 7 yıl önce abd'de amatör şekilde görüntülenen ve anne ayının küçük bir fidanda mahsur kalan yavrusunu kurtarmaya çalıştığı anlar
Çöp Konteynerini Alıp Giden Yavru Ayı 00:25
Çöp Konteynerini Alıp Giden Yavru Ayı 41 izlenme - 7 ay önce Sarıkamış’ta yavru boz ayı, aç kalınca çöp konteynerini götürdü. Yavru ayının çöp konteynerini götürmesi anbean vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Sarıkamış TOKİ lojmanlarında yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Aç kaldığı için ilçe merkezine inen yavru boz ayı içerisinde yiyecek atığı bulunan çöp konteynerini ön ayaklarıyla tutarak itekleye itekleye götürdü. Yavru ayının konteyneri götürmesi TOKİ lojmanlarında ikamet eden İsa Oran tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Çöplerin karıştırıldığını duyduğu için oturduğu dairenin penceresinden dışarıya baktığında ayı yavrusunun çöp konteynerini götürdüğünü gördüğünü ve hemen cep telefonuyla kaydettiğini ifade eden İsa Orman, “Aç kalan ayılar akşam geç saatlerinde buraya geliyorlar. Çöp konteynerinde yiyecek arayan ayılar bu kez konteynerini insan gibi aldı götürdü. Bende hemen telefondan videoya çektim” dedi.
Kokusundan Bakıcısını Bulan Yavru Ayı 05:32
Kokusundan Bakıcısını Bulan Yavru Ayı 74 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 3 ay önce Erzincan’ın Refahiye ilçesinde 1,5 aylıkken bulunan ve Kars’ta koruma altına alınan ayı yavrusu, bakıcısını annesi sanıyor. Yaklaşık 3 aylık olan yavru ayı biberonla besleniyor, sahibiyle saklambaç oynuyor, acıktığında ise hırçınlaşıp ortalığı yıkıyor.
 Yavru ayı böyle kurtarıldı 00:45
Yavru ayı böyle kurtarıldı 295 izlenme - 5 yıl önce Kastamonu’nun Cide ilçesine yiyecek bulmak için indiği tarlanın birinde çit bağına dolaşması üzerine mahsur kalan yavru ayı, görevliler tarafından kurtarıldı. Cide’nin Loç Vadisi Çukurçal köyünde Muhtar Ahmet Savdıç, tarlada bulunan çit bağına dolaşmış bir yavru ayı gördü. Muhtar Savdıç, mahsur kalan yavru ayıyı kurtarmaları için yetkililere haber verdi. Çit bağına takılan yavru ayıyı kurtarmak için 10 kişiden oluşan ekip harekete geçti. Orman ve Su İşleri Bakanlığı 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğü’ne bağlı orman mühendislerinin de yer aldığı ekibe, Veteriner Hekim İhsan Özbay da destek verdi. Yavru ayının acı çektiği ve kurtulmak için mücadele ettiği gözlemlendi. Ekipler, çit bağına dolaşarak mahsur kalan ayıyı önce uyuşturucu iğne ile bayıltmaya çalıştı. Önümüzdeki günlerde kış uykusuna yatacağı için kalın bir yağ dokusu ile kaplı ve 1,5 yaşında olduğu tahmin edilen dişi ayı, görevlilere zor anlar yaşattı. Kalın yağ dokusu nedeniyle vurulan uyuşturucu iğnenin etkisini göstermemesi üzerine uyuşturucunun dozunu artıran görevliler, ayının kısa süre sonra bayılmasıyla ayının kurtulmasını sağladı. Veteriner Hekim İhsan Özbay tarafından sağlık kontrolleri yapılan baygın ayı, ormanlık alana götürülüp bırakıldı. Bir müddet sonra kendine gelen ayı, ormanın derinliklerine doğru uzaklaştı. Kastamonu İl Şube Müdürlüğü’nde Av Koruma Ekibi Başkanı Ahmet Çarklı, köy muhtarı tarafından kendilerine gelen bir ihbar üzerine ekip olarak olay yerine gittiklerini belirterek, “Tarlanın etrafından çevrili çit bağına dolaşmış vaziyette 1,5 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğimiz bir ayıya rast geldik. Veteriner hekim kontrolünde ayıyı önce uyuşturucu iğne ile uyuşturup ardından dolaşmış olduğu çit bağından kurtarıp doğaya salıverdik” dedi. Yavru ayının köy yakınlarında bulunan tarlaya aç kaldığı için indiğini düşündüklerini ifade eden Çarklı, ayının tarlada kendisine yiyecek ararken çit bağına dolaştığını tespit ettiklerini kaydetti
Yol Ortasında Güreşen Yavru Ayılar 01:25
Yol Ortasında Güreşen Yavru Ayılar 234 izlenme - 5 yıl önce Yol Ortasında Güreşen Yavru Ayılar
Yangından Kurtarılan Yavru Ayı, Kurtarıcısının Bacağına Sıkı Sıkı Sarıldı 00:52
Yangından Kurtarılan Yavru Ayı, Kurtarıcısının Bacağına Sıkı Sıkı Sarıldı 39 izlenme - 8 ay önce Orman yangınından kurtarılan ayı, minnet duygusunu kendisini kurtaran adamın bacağına sarılarak gösterdi.
Yavrusunu Ağaçtan Kurtaran Ayı 01:04
Yavrusunu Ağaçtan Kurtaran Ayı 107 izlenme - 3 yıl önce Yavrusunu ağaçtan kurtaran ayı Küçük ayı ağaca çıkıp inmeyi başaramayınca annesi yardımına geldi ve ilginç bir yöntemle yavrusunu kurtardı.
Doğa Maceralarında Anne Şefkati 03:55
Doğa Maceralarında Anne Şefkati 135 izlenme - 2 yıl önce Anne ayının yavrusunu kurtarması
Yavru Ayı Bakıcısını Annesi Gibi Görüyor 04:46
Yavru Ayı Bakıcısını Annesi Gibi Görüyor 36 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 3 ay önce Erzincan’ın Refahiye ilçesinde 1,5 aylıkken bulunan ve Kars'ta koruma altına alınan ayı yavrusu, bakıcısını annesi sanıyor. Yaklaşık 3 aylık olan yavru ayı biberonla besleniyor, sahibiyle saklambaç oynuyor, acıktığında ise hırçınlaşıp ortalığı yıkıyor.
 Yavru ayı ziyaretçilerin sevgisini kazandı 00:24
Yavru ayı ziyaretçilerin sevgisini kazandı 87 izlenme - 2 yıl önce Toronto Hayvanat bahçesindeki üç aylık ayı yavrusu muziplikleriyle ziyaretçilerin sevgisini kazandı.
Anne Ay ve Yavruları Şehre İnerse 04:00
Anne Ay ve Yavruları Şehre İnerse 22 izlenme - 8 ay önce Çöp tenekesinde piknik keyfi yapan ayı ailesini izliyoruz efenim... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavrusunu Ağaçtan Kurtaran aYI 01:08
Yavrusunu Ağaçtan Kurtaran aYI 71 izlenme - 3 yıl önce Yavrusunu ağaçtan kurtaran ayı Küçük ayı ağaca çıkıp inmeyi başaramayınca annesi yardımına geldi ve ilginç bir yöntemle yavrusunu kurtardı.