Hoşgeldiniz!

Yavru Geyik Videoları İzle

Yavru Geyik Kucaktan İnmiyor 00:49
Yavru Geyik Kucaktan İnmiyor 507 izlenme - 3 yıl önce Bu küçük geyik kucaktan inmemek için her şeyi yapıyor
Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz 00:10
Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz 360 izlenme - 3 yıl önce Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz İzleyin Çok Komik
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 01:18
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 104 izlenme - 2 yıl önce Ormanda bir ayının saldırısına uğrayan yavru geyik ve annesini genç adam evine götürüyor. Genç adam evinde baktığı geyikleri yaraları iyileştiğinde doğaya geri bırakır. Hayvan sever adam bir süre sonra ziyaretine gittiği yavru geyik tarafından inanılmaz bir sevgiyle karşılanıyor. İşte izleyenleri duygulandıran görüntüler.
 Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 00:56
Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 206 izlenme - 3 yıl önce Ormanda ağaçları kesmek isteyen adama ’’bir geyik’’ engel oldu. Kuzey Avrupa ülkesi Litvanya’da, ormandan ağaç kesmek isteyen bir şahsa, kendi çabalarıyla müdahale eden yavru geyiğin o anları amatör kameraya yansıdı. Görüntülerde, elindeki baltayla karla kaplanmış ormanda ağaç kesmek isteyen şahsın karşısına yavru bir geyik geliyor. Şahıs ise karşısına çıkan geyiğe rağmen ağaç kesmek istediği alana doğru ilerlemeye çalışıyor. Yavru geyik bu durumdan rahatsız oluyor ve bir anda kafa darbeleriyle adama engel olmaya çalışıyor. Adam ve geyik arasındaki mücadele uzun bir süre devam ediyor. Yavru geyikle başa çıkamayacağını anlayan adam ise, ormandan eli boş dönüyor.
Yaralı Geyik 2 00:38
Yaralı Geyik 2 279 izlenme - 5 yıl önce Bozyazıda Yaralı Yavru Geyik
Kış Ortasında Dünyaya Gelen 02:33
Kış Ortasında Dünyaya Gelen "yavru Geyik" Ilgi Odağı Oldu 5 izlenme - 6 ay önce Antalya'daki hayvanat bahçesinde, yaz yerine zamansız olarak kış mevsiminde dünyaya gelen ve birkaç gün sonra girilecek yeni yıla ithafen "Umut" adı verilen yavru geyiği hayatta tutabilmek için görevliler yoğun çaba harcıyor.