Hoşgeldiniz!

yavru geyik

Tilki ile Yavru Geyiğinin Nefes Kesen Mücadelesi 00:39
Tilki ile Yavru Geyiğinin Nefes Kesen Mücadelesi 122 izlenme - 6 ay önce Nefesleri kesen kovalamaca objektife böyle yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Köpek  00:51
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Köpek 88 izlenme - 6 ay önce Boğulan yavru geyii kurtardıktan sonra yaşıyomu yaşamıyo kontrol ediyo akıllı köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Geyik Kucaktan İnmiyor 00:49
Yavru Geyik Kucaktan İnmiyor 519 izlenme - 3 yıl önce Bu küçük geyik kucaktan inmemek için her şeyi yapıyor
Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz 00:10
Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz 363 izlenme - 4 yıl önce Yavru Geyik'ten Çok Pis Gaz İzleyin Çok Komik
 Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 00:56
Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 212 izlenme - 4 yıl önce Ormanda ağaçları kesmek isteyen adama ’’bir geyik’’ engel oldu. Kuzey Avrupa ülkesi Litvanya’da, ormandan ağaç kesmek isteyen bir şahsa, kendi çabalarıyla müdahale eden yavru geyiğin o anları amatör kameraya yansıdı. Görüntülerde, elindeki baltayla karla kaplanmış ormanda ağaç kesmek isteyen şahsın karşısına yavru bir geyik geliyor. Şahıs ise karşısına çıkan geyiğe rağmen ağaç kesmek istediği alana doğru ilerlemeye çalışıyor. Yavru geyik bu durumdan rahatsız oluyor ve bir anda kafa darbeleriyle adama engel olmaya çalışıyor. Adam ve geyik arasındaki mücadele uzun bir süre devam ediyor. Yavru geyikle başa çıkamayacağını anlayan adam ise, ormandan eli boş dönüyor.
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 01:18
Yavru Geyiğin Hayatını Kurtaran Adama Sevgisi 117 izlenme - 2 yıl önce Ormanda bir ayının saldırısına uğrayan yavru geyik ve annesini genç adam evine götürüyor. Genç adam evinde baktığı geyikleri yaraları iyileştiğinde doğaya geri bırakır. Hayvan sever adam bir süre sonra ziyaretine gittiği yavru geyik tarafından inanılmaz bir sevgiyle karşılanıyor. İşte izleyenleri duygulandıran görüntüler.
Yaralı Geyik 2 00:38
Yaralı Geyik 2 282 izlenme - 5 yıl önce Bozyazıda Yaralı Yavru Geyik
Anne Geyik ve Yavrusu Kurtarıldı 02:28
Anne Geyik ve Yavrusu Kurtarıldı 4 izlenme - 3 ay önce Anne geyik ve yavrusu kurtarıldı Sulama kanalına düşen geyikler için kurtarma ekipleri seferber olduESKİŞEHİR - Eskişehir'in Sarıcaka ilçesinde sulama kanalına düşen anne geyik ve yavrusu, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Dorlion Arama Kurtarma ekiplerinin ortak çalışması ile kurtarıldı.
Kış Ortasında Dünyaya Gelen 02:33
Kış Ortasında Dünyaya Gelen "yavru Geyik" Ilgi Odağı Oldu 7 izlenme - 1 yıl önce Antalya'daki hayvanat bahçesinde, yaz yerine zamansız olarak kış mevsiminde dünyaya gelen ve birkaç gün sonra girilecek yeni yıla ithafen "Umut" adı verilen yavru geyiği hayatta tutabilmek için görevliler yoğun çaba harcıyor.