Hoşgeldiniz!

yavru hayvanlar

Minik Kediden Başarısız Atlayış 00:06
Minik Kediden Başarısız Atlayış 105.949 izlenme - 4 yıl önce Minik Kediden Başarısız Atlayış Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavru Kedi ve Köpeğin Sevgisi 01:17
Yavru Kedi ve Köpeğin Sevgisi 53.654 izlenme - 3 yıl önce İki küçük yavru birbirini kardeş sanıyor
Tek Seferde 2000 Yavru Doğuran Denizatı 00:29
Tek Seferde 2000 Yavru Doğuran Denizatı 5.982 izlenme - 11 ay önce National Geographic’in paylaştığı bu videoda denizatının bir defada 2000 yavruyu nasıl doğurduğunu izleyeceksiniz. Ortalama ömürleri 1 - 5 yıl arasında değişiklik gösteren denizatları, 1.5 - 35 cm arasında değişen boy uzunluğuna sahipler. Dişleri ve midesi olmayan bu hayvanların sindirim sistemleri çok hızlı işlediği için hayatta kalabilmeleri adına devamlı yiyecek tüketmeleri gerekiyor. Bu ilginç birkaç bilgiden sonra asıl konumuza geçelim. National Geographic’in paylaştığı bu videoya kadar birçoğunuzun bilgisi yoktu fakat denizatları, bir defada 2 binden fazla kez doğum gerçekleştirebiliyorlar. Karın kısmının hemen altındaki bölümden yavrularını iterek doğuran denizatlarına ait bu ilginç videoyu izleyebilirsiniz.
Miyu Adlı Kedinin Büyüme Süreci 01:40
Miyu Adlı Kedinin Büyüme Süreci 8.930 izlenme - 3 yıl önce Bir Kedi Büyürken Neler Yapıyor
Çok Tatlı Eşek Sıpası 01:30
Çok Tatlı Eşek Sıpası 5.033 izlenme - 3 yıl önce Eşek Sıpası
Zürafanın Doğum Anı 00:49
Zürafanın Doğum Anı 6.070 izlenme - 3 yıl önce 16.06.2014 tarihinde San Diego Hayvanat Bahçesinde meydana gelen zürafanın doğum anını ziyaretçiler canlı canlı izlediler.
en şirin hayvanlar 03:35
en şirin hayvanlar 12.051 izlenme - 8 yıl önce en şirin hayvanlar
Ölü Köpek Balığının Karnından Canlı Çıkan Yavru Köpek Balıkları 01:42
Ölü Köpek Balığının Karnından Canlı Çıkan Yavru Köpek Balıkları 5.165 izlenme - 3 yıl önce Mucize gibi bir video. Karaya vurup ölen köpek balığının hamile olduğu anlaşılıyor ve karnı yarılarak karnından 3 yavru köpek balığı canlı çıkarılıyor. Daha sonra yavrular denize salınıyor.
Ağır Çekimde Kuşun Yavrusunu Besleme Anı 01:14
Ağır Çekimde Kuşun Yavrusunu Besleme Anı 3.396 izlenme - 2 yıl önce Ağır çekimde kuşun yavrusunu besleme anı Artur Homan doğada yavrusunu besleyen 'İbibik Kuşu'nu ağır çekimde kaydetmiş...
Şirin yavru hayvan resimleri 03:38
Şirin yavru hayvan resimleri 8.585 izlenme - 8 yıl önce yavru hayvan resimleri - Şirin yavru hayvan resimleri
Bebek Sincap İçin Yemek Vakti 00:59
Bebek Sincap İçin Yemek Vakti 3.234 izlenme - 3 yıl önce Bebek sincap biberonla besleniyor
4 Haftalık Yavru Kediler 01:08
4 Haftalık Yavru Kediler 2.034 izlenme - 3 yıl önce İşte Minik Kedilerin Süt Sevinci
Yavrusunu Yılandan Kurtarmaya Çalışan Fare 00:52
Yavrusunu Yılandan Kurtarmaya Çalışan Fare 620 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan videoda yavrusunu yılandan kurtarmaya çalışan farenin mücadelesi kısa sürede yaklaşık 19 milyon kişi tarafından izlendi. Binlerce kişinin paylaştığı ve yorum yaptığı video, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.
Sultan Papağanı Yavrularım - Bayram Akyıldız 05:40
Sultan Papağanı Yavrularım - Bayram Akyıldız 3.400 izlenme - 5 yıl önce SULTAN PAPAĞANI YAVRULARIM Bayram AKYILDIZ
yavru hayvanlar 04:10
yavru hayvanlar 2.162 izlenme - 8 yıl önce
Yavruyu Yumurtadan Çıkarma 00:52
Yavruyu Yumurtadan Çıkarma 855 izlenme - 3 yıl önce Kendi İmkanlarıyla Çıkamayan Yavruyu Yumurtadan Çıkarma
Rüya Gören Buldog Yavrusu 01:14
Rüya Gören Buldog Yavrusu 1.556 izlenme - 5 yıl önce Bu ne tatlılık? Bu İngiliz Buldog yavrusu şekerleme yaparken bir yandan da rüyalar alemine dalmış gibi görünüyor.
Annesinin Sabrını Zorlayan Yavru Fil 01:07
Annesinin Sabrını Zorlayan Yavru Fil 500 izlenme - 3 yıl önce Annesinin Sabrını Zorlayan Yavru Fil
Taklacı Arap Yavru 08:14
Taklacı Arap Yavru 531 izlenme - 3 yıl önce Yarım Eğitim...FACEBOOK DAN BİZLERE ULASABİLİR.BİZLERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.FACEBOOK İSMİMİZ DUAYEN MUSTAFA DERNEKLİ KAYSERİ İRTİBART NUMARAMIZ:05384832565
Tavşan Yavrularına Annelik Yapan Güvercin 02:47
Tavşan Yavrularına Annelik Yapan Güvercin 274 izlenme - 2 yıl önce Silivri’de bir iş yerindeki hayvanat bahçesinde bulunan tavşan yavrularına annelik yapan güvercin, görenleri hayrete düşürdü. Güvercin, yavruların zarar görmemesi için yuvaya başka hayvan da yaklaştırmıyor.
Chow Chow Yavrularımız 00:22
Chow Chow Yavrularımız 574 izlenme - 3 yıl önce Chow Chow Yavrularımız
Secereli Labrador Retriever Yavruları 00:47
Secereli Labrador Retriever Yavruları 104 izlenme - 7 ay önce Secereli Labrador Retriever Yavruları - Satılık yavru labrador retriever fiyatları - beyaz siyah çikolata labrador retriever yavru fiyatları için 05435865500 www.yavrulabrador.com
Dikkatsiz Anne Maymun Yavrusunu Tekmeledi 00:37
Dikkatsiz Anne Maymun Yavrusunu Tekmeledi 410 izlenme - 3 yıl önce Anne maymun ve yerinde durmayan yaramaz yavrusunun maceralarını izleyeceğiz. Yaramazlık da sınır tanımayan yavru maymun annesinin ayağının altında gezinirken yanlışlıklada olsa annesinden tekmeyi yiyor.
Tatlı Yavru Kedi 00:39
Tatlı Yavru Kedi 647 izlenme - 3 yıl önce Talı Pisicik
2012 majör saka yavruları 04:07
2012 majör saka yavruları 840 izlenme - 5 yıl önce 2012 kafes üretimi majör saka yavruları
Kedi Yavrusuyla İlk Kez Karşılaşan Köpekler 03:58
Kedi Yavrusuyla İlk Kez Karşılaşan Köpekler 383 izlenme - 3 yıl önce Kedi yavrusunu ilk kez gören köpeklerin birbirinden ilginç tepkilerini izliyoruz. Karşınızda kedi yavrusuyla ilk kez karşılaşan köpekler.
Yavru Hayvanlara Robot Anne 02:55
Yavru Hayvanlara Robot Anne 65 izlenme - 5 ay önce Yalova'da öğrenciler tarafından geliştirilen robot anne, annelerini kaybeden yavru hayvanları besliyor. 75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerinin geliştirdikleri robot anne, bir şekilde annelerini kaybeden yavru hayvanların doğal yollarla beslenmelerini sağlıyor. Bir yazılım sayesinde kendine yaklaşan yavruyu fark eden robot, memelerinden süt salmaya ve bu sayede yavruların beslenmesine yardımcı oluyor. Anne dili taklit edilerek yapılan suni dil ise gözleri açılmamış yavru hayvanların gözlerinin açılmasına yardımcı oluyor. 75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu teknoloji öğretmeni Onur Ağırman, "Projemizi Fırst Lego Lig kapsamında Bilim Kahramanları Buluşuyor Turnuvası için hazırlandı. Hayvanların hayatlarını daha da kolaylaştırmak için bu proje geliştirildi. Bu projeyi hazırlarken öğrencilerle sürekli beyin fırtınası yaptık. Öğrencilerimizle sokaklarda kalan yavru ve annesiz kedileri görünce onların beslenmelerine yönelik böyle bir proje tasarlamaya karar verdik. Projenin adı da SevKed olarak belirlendi. Güzel bir proje olduğuna inanıyoruz" dedi. Proje ekibi adına konuşan öğrencilerden Emircan Sönmez ise, "Annesiz kediler ve hayvanların gözlerinin görmediğini ve aç kaldıklarını gördükten sonra projemiz şekillendi. Projemiz sayesinde annesiz hayvanlara bir robot sayesinde süt veriliyor. Diğer yandan kedinin ağız bölümüne konulan suni dille de annelerin yavrularını yalamaları taklit edilerek, yavrunun gözlerinin açılmasına yardımcı olunuyor" diye konuştu. Hayvan barınakları ve rehabilitasyon merkezlerinde en büyük sıkıntının annelerini kaybeden yavru hayvanların beslenmesi olduğuna dikkat çeken Yalova Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürü Erkut Ferşatoğlu ise, "En büyük sıkıntımız annelerini kaybeden yavru sokak hayvanları. Yavrulara süt anne bulmak zorunda kalıyorduk. Eğer süt anne bulunamazsa biberonla özel olarak beslenmeleri gerekiyordu. Öğrencilerin geliştirdiği bu proje ile birlikte yavru hayvanların beslenmeleri artık daha kolay hale gelmiş olacak. Gerekirse her rehabilitasyon merkezine bunlardan konularak gelen yavruların hızlı bir şekilde beslenmelerini sağlayabiliriz. Bu robota içgüdüleri ile rahatça yaklaşıyor ve meme aramaya başlıyorlar. Ayrıca robotun ısıtma sistemi sayesinde süt vücut sıcaklığında tutuluyor. Bu da anneleri olmayan yavru hayvanların beslenmesini ciddi şekilde destekliyor" dedi.
Satılık Samoyed Yavruları 00:20
Satılık Samoyed Yavruları 195 izlenme - 2 yıl önce Satılık samoyed yavruları fiyatları - yavru samoyed ilanı - yavru samoyed ücretleri için irtibat : 05435865500
Şirin Panda Yavrusu 00:54
Şirin Panda Yavrusu 657 izlenme - 5 yıl önce Şirin Panda Yavrusu
Bu Şekilde Avlanan Tek İnsan Irkı 02:51
Bu Şekilde Avlanan Tek İnsan Irkı 502 izlenme - 4 yıl önce Arabistan'da Bir Aile Yavruyken Aldığı Çitayı Evcilleştirip Antilop Avında Kullanıyor. Çölde Gördüğü Antilobu Büyük Bir Mücadele Sonunda Yakalayan Çita Avını...