Hoşgeldiniz!

yavru kaplan

Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 00:46
Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 46.573 izlenme - 5 yıl önce Aslan ve kaplanın tehlikeli kavgası... Tabii burada belirtmemiz gerekiyor ki, ikisi de yavru ve çok tatlılar.
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 01:43
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 10.098 izlenme - 3 yıl önce Tokyo'nun Saitama kentinde bulunan Tobu Hayvanat Bahçesi'nde 25 Ocak'da dünyaya gelen bu sevimli kaplan yavrularından biri kafeslerinde bulunan havuza düşüyor. Kendi çabaları ile havuzdan çıkamayınca kardeşleri yardımına koşuyor.
Tuvalet Eğitimi Olan Yavru Kaplan 01:05
Tuvalet Eğitimi Olan Yavru Kaplan 1.338 izlenme - 4 yıl önce Adam evcil kaplanına bildiğiniz tuvalet eğitimi vermiş. Kaplan ihtiyacını lazımlığa gideriyor.
Yavru Kaplanı Tokatlayan Maymun 04:27
Yavru Kaplanı Tokatlayan Maymun 1.205 izlenme - 3 yıl önce Siteye ilk kez içerik ekliyorum belki izleyenler olmuştur siteyide uzun zamandır takip ediyorum bu videoyu hiç görmedim eğer varsa şimdiden affola.Ben izlerken eğlendim sizinle de paylaşmak istedim. NOT: Alt yazı ekleyemedim kusura bakmayın.
Kaplan yavrularının ilk yüzme dersi 01:36
Kaplan yavrularının ilk yüzme dersi 1.194 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington kentindeki Smithsonian Ulusal Hayvanat Bahçesi'nde yaşayan iki yavru Sumatra kaplanı, izleyenlerin alkışları arasında ilk yüzme derslerini aldı.
 Büyük Kaplanı Korkudan Zıplatan Yavru Aslan 00:06
Büyük Kaplanı Korkudan Zıplatan Yavru Aslan 76 izlenme - 6 ay önce Görüntüde babasının yanına gelen yavru kapaln birden zıplayınca babasının aklını alıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Kaplanın Komik Oyunu 03:07
Yavru Kaplanın Komik Oyunu 494 izlenme - 6 yıl önce Yavru Kaplanın Komik Oyunu
Yavru Ayı Kaplan Yavrularının Yanına Konursa 03:11
Yavru Ayı Kaplan Yavrularının Yanına Konursa 534 izlenme - 5 yıl önce Doğanın dengesine aykırı olan bir olayı Kore'de bir hayvanat bahçesinde küçük hayvanlar üzerinde deniyorlar.
Kaplan Yavrularına Dadılık Yapan Orangutan 00:34
Kaplan Yavrularına Dadılık Yapan Orangutan 207 izlenme - 3 yıl önce Kaplan Yavrularına Dadılık Yapan Orangutan Kaplan yavrularını bakan ve onlara dadılık yapan orangutanın ilginç görüntüleri.
Çocukla Yavru Kaplanın Dostluğu 01:26
Çocukla Yavru Kaplanın Dostluğu 184 izlenme - 5 yıl önce ABD'de kaplan kostümünü giyen küçük çocuğun hayvanat bahçesindeki kaplan yavrusuyla kurduğu dostluk görenleri şaşkına çevirdi.