Hoşgeldiniz!

yavru muhabbet

ev üretim hanem 06:34
ev üretim hanem 10.201 izlenme - 7 yıl önce muhabbet kuşu üretim hanesi
muhabbet kuşu yavruları. 02:06
muhabbet kuşu yavruları. 10.673 izlenme - 8 yıl önce 10 günlük muhabbet kuşu yavruları.
yavru muhabbet kuşu 01:15
yavru muhabbet kuşu 5.255 izlenme - 8 yıl önce bebeğim atomun yürüme çabalarıı.evet daha henüz cok minik fakat ele alıstırmak icin her gün ilaki elimize alıyoruz.simdiden alısıyor gibi.hiç bi korkusu yok bize karsı cokta tatlı oluyo.büyüyünce cok güzel yada cok yakısıklı bir yetişkin olcağından süphemiz yok
üretim hanemi taşıdım 03:39
üretim hanemi taşıdım 3.058 izlenme - 8 yıl önce kokudan rahatsız olunduğu için üretim hanemin yerini değiştirmek zorunda kaldım.. şu anki oldukca rahat, yeşillikler içinde alanyayı yukardan gören bir mekanda..
muhabbet üretİmhanesİ 04:17
muhabbet üretİmhanesİ 2.677 izlenme - 9 yıl önce hepsİde İzmİr... maŞŞallahi esİrgemeyİn. harİka yarular verİyolar.....
muhabbet kuşu yavru 00:42
muhabbet kuşu yavru 3.675 izlenme - 7 yıl önce muhabbet kuşu yavru
muhabbet kuşu banyosu 06:37
muhabbet kuşu banyosu 1.781 izlenme - 6 yıl önce muhabbet kuşu haftalık bakım ve banyosu
Yavru Muhabbet Kuşunun Bakımı 04:50
Yavru Muhabbet Kuşunun Bakımı 89 izlenme - 1 yıl önce Yavruyken alınan muhabbet kuşunun yemesinden yıkanmasına kadar tüm detayları anlatan kardeşimizi izliyoruz.
Yavru Muhabbet Kuşlarının Besleme Kontrolü 08:37
Yavru Muhabbet Kuşlarının Besleme Kontrolü 6 izlenme - 1 ay önce Evde hobi olarak beslenilen büyütülen ve üretilen muhabbet kuşları nasıl çiftleştiriyor, nasıl besliyor ve nasıl üretim yapılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Günlük Yavru Muhabbet Kuşu Nasıl Beslenilir? 07:50
Bir Günlük Yavru Muhabbet Kuşu Nasıl Beslenilir? 3 izlenme - 4 hafta önce Sadece annesi tarafından beslenmeyen kuşlara 4 saatte bir yapılmalıdır. Anne beslemeyi öğrendiğinde daha fazla yapmayalım. En doğrusu annesinin beslemesidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mubabet Kusumuzun Yavruları 01:02
Mubabet Kusumuzun Yavruları 12 izlenme - 1 yıl önce Muhabbet kuşumuzun yavruları zor oldu ama sonunda oldu inanılmaz bir olay harika .yavrular şuan 2 aylık zilli şirin sudecik ınsllah sağlıklı bir şekilde büyürler