Hoşgeldiniz!

yavşak

Trafik Niçin Tıkanır? 04:29
Trafik Niçin Tıkanır? 5.134 izlenme - 1 hafta önce Trafik neden sıkışır? Sürücü kurslarında bunun eğitimi muhakkak verilmeli ama bu kadar eğitimli cahil ordusuyla bunu başarabilir miyiz? İyi Seyirler...
senin yavşak enişten 01:16
senin yavşak enişten 62.540 izlenme - 7 yıl önce
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 00:20
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 12.357 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında 2016 ile ilgili kehanetlerini sayan Ahmet Çakar, Ertem Şener'e ''Senin yerine senden daha yavşak birisi gelecek'' deyince sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Tayland'da Dayak Yiyen İngiliz Turistler 02:25
Tayland'da Dayak Yiyen İngiliz Turistler 5.770 izlenme - 2 yıl önce Pazar yerinde kavga eden Tayland'lıların yanından geçmeye çalışan İngiliz aile, bir anda kendini kavganın tam merkezinde buluyor. Leşşş gibi pazar be ablacım, ne diye girdiniz oraya...?
Senin Yavşak Enişten Orijinal 04:07
Senin Yavşak Enişten Orijinal 18.152 izlenme - 5 yıl önce Eskişehir Adalar'da Karşılaştığımız Arkadaşlarımızla Keyifli Orjinal Bir Video.
Anti-Fb 03:38
Anti-Fb 38.159 izlenme - 11 yıl önce a.q fenerii
Ankaralı Namık - Dokumacı Kız Zalım Enişten 05:01
Ankaralı Namık - Dokumacı Kız Zalım Enişten 9.799 izlenme - 7 yıl önce güzel müzik
sıpartaküs tembeller ve yavşak asistanlar 02:13
sıpartaküs tembeller ve yavşak asistanlar 3.647 izlenme - 7 yıl önce
Yetenekli Çocuklar : Senin Yavşak Enişten! 01:16
Yetenekli Çocuklar : Senin Yavşak Enişten! 3.783 izlenme - 5 yıl önce Hamam Tası Da Gümüşten Yeni Çıkmış O İşten Beni Bu İşe De Alıştıran Senin Yavşak Enişten Yarellim Ya Allah Dokumacı Kızlar Yarellim Ya Allah Beni Pavyona Alı... ahahaha Böyle Video Görülmedi
Genç Yetenekler - Hamam Tası Gümüşten 01:16
Genç Yetenekler - Hamam Tası Gümüşten 2.671 izlenme - 3 yıl önce İşte ben bu ülkeyi bu yüzden seviyorum, ne zaman, nereden, ne çıkacağı hiç belli olmuyor, şimdi meselam bana sokakta aniden mikrofon uzatılsa, bu şarkıyı söylenmem istense kendime otosansür uygularım, çünkü utanırım, ama bu genç arkadaşım hayatındaki tüm tabuları yıktığından kaynaklı gayet naturel biçimde eserini icra ediyor, çok da iyi ediyor, çok da güzel söylüyor.
The Last Of Us Remastered - Yavşak Bill - Bölüm 5 46:33
The Last Of Us Remastered - Yavşak Bill - Bölüm 5 2.221 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar yeni bolumune hos geldiniz The Last of Us Remastered - YAVŞAK BİLL - Bölüm 5 www.burakoyunda.net... www.burakoyunda.net
Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu 00:41
Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu 2.417 izlenme - 4 yıl önce Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu
Hamam Tası Gümüşten - Genç Yetenekler Copy/Paste 01:08
Hamam Tası Gümüşten - Genç Yetenekler Copy/Paste 1.924 izlenme - 3 yıl önce İlköğretim çağındaki iki çocuğun sokakta söylediği bu şarkı herkesin ilgisini çekmişti, şimdiki videoda ise bu iki kafadar o çocukların hareketleri sesleri mimikleri dahil her şeylerini birebir ve oldukça başarılı bir şekilde taklit etmişler. Orjinal Video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43534/genc-yetenekler-hamam-tasi-gumusten
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Yavşak Demesi! 00:32
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Yavşak Demesi! 1.487 izlenme - 3 yıl önce Beyaz futbol'un dobra yorumcusu Rasim ozan. Programın bitme anına doğru, canlı yayında yavşak demesine şahit oluyoruz... Beyaz Futbol 18 Ocak 2015 "Var bi yavşak işte"
Antifb 00:02
Antifb 2.352 izlenme - 10 yıl önce
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 01:12
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 1.024 izlenme - 3 yıl önce 1968 ve 1969 yapımı, başrollerinde Yılmaz Güney ile Bücür Cadı dizisinden hatırlayabileceğiniz Sezer Güvenirgil'in oynadığı Çifte Tabancalı Kabadayı filminden enteresan bir sahne. Bir "orospu olacaksa okumuş orospu olsun" kadar olmasa da, o günlerde bünyesinde edilebilen en büyük küfürün "eşoleşek" olduğu Yeşilçam sinemasında kalıpların dışına çıkmış bir sahne. Keyifli seyirler...
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 00:21
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 971 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarında Ahmet Çakar olay yaratacak söz! "Ertem, 2016'da senden daha yavşak bir adam oturacak burada"
ahmet çakar yine  anlatıyor:) 02:17
ahmet çakar yine anlatıyor:) 2.657 izlenme - 10 yıl önce dinleyelım:
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 00:36
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 1.089 izlenme - 3 yıl önce Acun yusuf yusuf olunca diabloya küfürü basıyo.
Sıcaklar vs Nurdan Abla (Küfür İçerir) 03:07
Sıcaklar vs Nurdan Abla (Küfür İçerir) 562 izlenme - 3 yıl önce Her zaman ki gibi ekmek almak için dışarıya çıktım. Kapıyı açtım ve uyku sersemi 'Lan, ne çabuk da fırına geldim' dedim. Sevincim kısa sürdü. Dışarıda insanlar gördüm, abuk sabuk hareketler yapanlar, nükleer saldırı geçirmişçesine kederli olanlar vardı. Fırından aldığım ekmekler, dışarıdan daha soğuktu. Terler içerisinde eve geldim. Biraz düşündüm ve bu videoyu eklemeye karar verdim. Özet: Kadın deli, sıcaklardan iyice kafayı yemiş. Millet de daşşak malzemesi yapmış. Özet2: Günün anlam ve öneminin dışa vurumsal perspektiften örneklendirilmesi
Ahmet Çakar: 'Hepimiz yavşağız' 01:20
Ahmet Çakar: 'Hepimiz yavşağız' 704 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında medya dünyasını eleştiren Ahmet Çakar, “hepimiz yavşağız” dedi. Reha Muhtar ile eskilere dayanan arkadaşlığından söz eden Ahmet Çakar, daha önce çok hataları olduğunu belirtti. Ardından söz, medya dünyasına gelince Ahmet Çakar, “sanat, spor, medya alemi işte böyle fırıldak” dedi. Çakar ardından “Hepimiz yavşağız be. Hepimiz diyorum kendimi de alıyorum içine” ifadelerini kullandı.
Nike Puma Adidas Hepsi Marka - Arabesk Rap 03:15
Nike Puma Adidas Hepsi Marka - Arabesk Rap 719 izlenme - 3 yıl önce Ezel dizisinden alıntılar yaparak ortaya muhteşem bir ürün çıkartan bu arkadaşın videosunu dikkatle izleyin, özellikle videonun sonlarında Malum şehre olurda yolunuz düşerse gidilmemesi gereken yerlerini sayması manidar olmuş.
Levent Kırca - İlginç  Bir Röportaj 04:24
Levent Kırca - İlginç Bir Röportaj 766 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda sık konuşulan Levent Kırca hakkında geçenlerde bir makale okuyordum ve medya ile ilişkisi hakkında bir şeyler yazılmış, çizilmişti. Bende öyle ne söylemiş ne konuşmuş bu adam derken böyle bir video buldum. Eğlenceli bir muhabbet olduğunu düşündüğümden sizlerle de paylaşmak istedim.
Rasim Ozan Kütahyalı: Var Bi Yavşak 00:32
Rasim Ozan Kütahyalı: Var Bi Yavşak 595 izlenme - 3 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı, mahkemeye vereceği bir kişi için ''var bi yavşak'' tanımında bulundu. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Midye Dolma Nasıl Hazırlanır ve Yenir 03:10
Midye Dolma Nasıl Hazırlanır ve Yenir 740 izlenme - 3 yıl önce Siyahlı = hayatta hiçbir baltaya sap olamamış, cafede bi çay içip 30 saat oturan, etrafındakileri dost-arkadaş-kanka ayağına sürekli otlanarak sömüren, karakteri olmadığı için kendine her söylenen her ağır lafı "espri yaptılar" diye algılıyormuş gibi görünen, (olmaz ama) bi işin düşse yapmamak için 40 tane bahane uyduran, semtteki esnafların tamamını tanıyan ama hiçbirinin yanında bit kadar değeri olmayan, ortamdaki kızların tamamıyla "kanki" olan tiplere benziyo (Alıntı)
Küçük Emrah 2 04:26
Küçük Emrah 2 1.324 izlenme - 9 yıl önce zavallı cocugun dirami.
Rock 03:22
Rock 997 izlenme - 10 yıl önce rock kendi bestem
Sahada Polislere Meydan Dayağı 01:36
Sahada Polislere Meydan Dayağı 1.773 izlenme - 9 yıl önce
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 01:13
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 394 izlenme - 3 yıl önce Makarazi programının ortaklığı ile yapılan bu kahkaha tufanında kavruk Yaşar'ın Erkan ağabeyimizden sigara ve para istemesi ile gelişen süreçte 2-3 kuruş verip başından savma gayreti başarılıdır. Acele işe dümen işlemez.
Yavşak Kime Denir ? Sorusunun Cevabı 00:11
Yavşak Kime Denir ? Sorusunun Cevabı 258 izlenme - 4 yıl önce