Hoşgeldiniz!

yavşak

senin yavşak enişten 01:16
senin yavşak enişten 61.598 izlenme - 7 yıl önce
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 00:20
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 12.218 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında 2016 ile ilgili kehanetlerini sayan Ahmet Çakar, Ertem Şener'e ''Senin yerine senden daha yavşak birisi gelecek'' deyince sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Tayland'da Dayak Yiyen İngiliz Turistler 02:25
Tayland'da Dayak Yiyen İngiliz Turistler 5.734 izlenme - 1 yıl önce Pazar yerinde kavga eden Tayland'lıların yanından geçmeye çalışan İngiliz aile, bir anda kendini kavganın tam merkezinde buluyor. Leşşş gibi pazar be ablacım, ne diye girdiniz oraya...?
Senin Yavşak Enişten Orijinal 04:07
Senin Yavşak Enişten Orijinal 17.882 izlenme - 4 yıl önce Eskişehir Adalar'da Karşılaştığımız Arkadaşlarımızla Keyifli Orjinal Bir Video.
Anti-Fb 03:38
Anti-Fb 38.152 izlenme - 10 yıl önce a.q fenerii
Ankaralı Namık - Dokumacı Kız Zalım Enişten 05:01
Ankaralı Namık - Dokumacı Kız Zalım Enişten 9.648 izlenme - 6 yıl önce güzel müzik
sıpartaküs tembeller ve yavşak asistanlar 02:13
sıpartaküs tembeller ve yavşak asistanlar 3.643 izlenme - 7 yıl önce
Arka Sokaklar - Komiser Murat - 1. Bölüm 06:48
Arka Sokaklar - Komiser Murat - 1. Bölüm 2.525 izlenme - 2 yıl önce Efsane olma yolunda adım adım ilerleyen dizinin (artık gına getirmiş olmasına rağmen emeğe saygı) ilk bölümünden bir kesit. İzleyenler bilir komiser Murat dişi görünce yavşayıp ayartmasıyla ünlüdür ve bu yüzden sevgilisi komiser Zeynep'le araları sürekli açılmaktadır. Komiser Murat bu özelliğinin sinyallerini daha ilk bölümden bize vermiş. Bu arada daha dizinin ilk bölümünden polis memuru maaşlarına hafiften dokundurulması da gözlerden kaçmasın...
Yetenekli Çocuklar : Senin Yavşak Enişten! 01:16
Yetenekli Çocuklar : Senin Yavşak Enişten! 3.768 izlenme - 4 yıl önce Hamam Tası Da Gümüşten Yeni Çıkmış O İşten Beni Bu İşe De Alıştıran Senin Yavşak Enişten Yarellim Ya Allah Dokumacı Kızlar Yarellim Ya Allah Beni Pavyona Alı... ahahaha Böyle Video Görülmedi
Genç Yetenekler - Hamam Tası Gümüşten 01:16
Genç Yetenekler - Hamam Tası Gümüşten 2.536 izlenme - 3 yıl önce İşte ben bu ülkeyi bu yüzden seviyorum, ne zaman, nereden, ne çıkacağı hiç belli olmuyor, şimdi meselam bana sokakta aniden mikrofon uzatılsa, bu şarkıyı söylenmem istense kendime otosansür uygularım, çünkü utanırım, ama bu genç arkadaşım hayatındaki tüm tabuları yıktığından kaynaklı gayet naturel biçimde eserini icra ediyor, çok da iyi ediyor, çok da güzel söylüyor.
The Last Of Us Remastered - Yavşak Bill - Bölüm 5 46:33
The Last Of Us Remastered - Yavşak Bill - Bölüm 5 2.194 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar yeni bolumune hos geldiniz The Last of Us Remastered - YAVŞAK BİLL - Bölüm 5 www.burakoyunda.net... www.burakoyunda.net
Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu 00:41
Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu 2.390 izlenme - 4 yıl önce Yavşak Fenerbahçe Diyen Muhabbet Kuşu
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Yavşak Demesi! 00:32
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Yavşak Demesi! 1.477 izlenme - 3 yıl önce Beyaz futbol'un dobra yorumcusu Rasim ozan. Programın bitme anına doğru, canlı yayında yavşak demesine şahit oluyoruz... Beyaz Futbol 18 Ocak 2015 "Var bi yavşak işte"
Hamam Tası Gümüşten - Genç Yetenekler Copy/Paste 01:08
Hamam Tası Gümüşten - Genç Yetenekler Copy/Paste 1.827 izlenme - 3 yıl önce İlköğretim çağındaki iki çocuğun sokakta söylediği bu şarkı herkesin ilgisini çekmişti, şimdiki videoda ise bu iki kafadar o çocukların hareketleri sesleri mimikleri dahil her şeylerini birebir ve oldukça başarılı bir şekilde taklit etmişler. Orjinal Video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43534/genc-yetenekler-hamam-tasi-gumusten
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 00:21
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 946 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarında Ahmet Çakar olay yaratacak söz! "Ertem, 2016'da senden daha yavşak bir adam oturacak burada"
Antifb 00:02
Antifb 2.352 izlenme - 9 yıl önce
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 01:12
Yılmaz Güney - Yavşak Meselesi 841 izlenme - 2 yıl önce 1968 ve 1969 yapımı, başrollerinde Yılmaz Güney ile Bücür Cadı dizisinden hatırlayabileceğiniz Sezer Güvenirgil'in oynadığı Çifte Tabancalı Kabadayı filminden enteresan bir sahne. Bir "orospu olacaksa okumuş orospu olsun" kadar olmasa da, o günlerde bünyesinde edilebilen en büyük küfürün "eşoleşek" olduğu Yeşilçam sinemasında kalıpların dışına çıkmış bir sahne. Keyifli seyirler...
ahmet çakar yine  anlatıyor:) 02:17
ahmet çakar yine anlatıyor:) 2.656 izlenme - 9 yıl önce dinleyelım:
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 00:36
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 934 izlenme - 2 yıl önce Acun yusuf yusuf olunca diabloya küfürü basıyo.
Ahmet Çakar: 'Hepimiz yavşağız' 01:20
Ahmet Çakar: 'Hepimiz yavşağız' 702 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında medya dünyasını eleştiren Ahmet Çakar, “hepimiz yavşağız” dedi. Reha Muhtar ile eskilere dayanan arkadaşlığından söz eden Ahmet Çakar, daha önce çok hataları olduğunu belirtti. Ardından söz, medya dünyasına gelince Ahmet Çakar, “sanat, spor, medya alemi işte böyle fırıldak” dedi. Çakar ardından “Hepimiz yavşağız be. Hepimiz diyorum kendimi de alıyorum içine” ifadelerini kullandı.
Sıcaklar vs Nurdan Abla (Küfür İçerir) 03:07
Sıcaklar vs Nurdan Abla (Küfür İçerir) 481 izlenme - 2 yıl önce Her zaman ki gibi ekmek almak için dışarıya çıktım. Kapıyı açtım ve uyku sersemi 'Lan, ne çabuk da fırına geldim' dedim. Sevincim kısa sürdü. Dışarıda insanlar gördüm, abuk sabuk hareketler yapanlar, nükleer saldırı geçirmişçesine kederli olanlar vardı. Fırından aldığım ekmekler, dışarıdan daha soğuktu. Terler içerisinde eve geldim. Biraz düşündüm ve bu videoyu eklemeye karar verdim. Özet: Kadın deli, sıcaklardan iyice kafayı yemiş. Millet de daşşak malzemesi yapmış. Özet2: Günün anlam ve öneminin dışa vurumsal perspektiften örneklendirilmesi
Nike Puma Adidas Hepsi Marka - Arabesk Rap 03:15
Nike Puma Adidas Hepsi Marka - Arabesk Rap 599 izlenme - 2 yıl önce Ezel dizisinden alıntılar yaparak ortaya muhteşem bir ürün çıkartan bu arkadaşın videosunu dikkatle izleyin, özellikle videonun sonlarında Malum şehre olurda yolunuz düşerse gidilmemesi gereken yerlerini sayması manidar olmuş.
Rasim Ozan Kütahyalı: Var Bi Yavşak 00:32
Rasim Ozan Kütahyalı: Var Bi Yavşak 579 izlenme - 3 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı, mahkemeye vereceği bir kişi için ''var bi yavşak'' tanımında bulundu. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Levent Kırca - İlginç  Bir Röportaj 04:24
Levent Kırca - İlginç Bir Röportaj 678 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda sık konuşulan Levent Kırca hakkında geçenlerde bir makale okuyordum ve medya ile ilişkisi hakkında bir şeyler yazılmış, çizilmişti. Bende öyle ne söylemiş ne konuşmuş bu adam derken böyle bir video buldum. Eğlenceli bir muhabbet olduğunu düşündüğümden sizlerle de paylaşmak istedim.
Midye Dolma Nasıl Hazırlanır ve Yenir 03:10
Midye Dolma Nasıl Hazırlanır ve Yenir 629 izlenme - 3 yıl önce Siyahlı = hayatta hiçbir baltaya sap olamamış, cafede bi çay içip 30 saat oturan, etrafındakileri dost-arkadaş-kanka ayağına sürekli otlanarak sömüren, karakteri olmadığı için kendine her söylenen her ağır lafı "espri yaptılar" diye algılıyormuş gibi görünen, (olmaz ama) bi işin düşse yapmamak için 40 tane bahane uyduran, semtteki esnafların tamamını tanıyan ama hiçbirinin yanında bit kadar değeri olmayan, ortamdaki kızların tamamıyla "kanki" olan tiplere benziyo (Alıntı)
Küçük Emrah 2 04:26
Küçük Emrah 2 1.323 izlenme - 8 yıl önce zavallı cocugun dirami.
Sahada Polislere Meydan Dayağı 01:36
Sahada Polislere Meydan Dayağı 1.773 izlenme - 8 yıl önce
Rock 03:22
Rock 997 izlenme - 9 yıl önce rock kendi bestem
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 01:13
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 352 izlenme - 2 yıl önce Makarazi programının ortaklığı ile yapılan bu kahkaha tufanında kavruk Yaşar'ın Erkan ağabeyimizden sigara ve para istemesi ile gelişen süreçte 2-3 kuruş verip başından savma gayreti başarılıdır. Acele işe dümen işlemez.
Yavşak Kime Denir ? Sorusunun Cevabı 00:11
Yavşak Kime Denir ? Sorusunun Cevabı 248 izlenme - 3 yıl önce