Hoşgeldiniz!

yavu

İntikam Meleği / Kadın Hamlet - Fatma Girik (1976 - 86dk) 01:26:27
İntikam Meleği / Kadın Hamlet - Fatma Girik (1976 - 86dk) 1.225 izlenme - 2 yıl önce Babasının hayaletiyle yüzleşen Hamlet, babasının katilinin amcası olduğunu öğrenir. Üvey babası, öz annesiyle aynı yatağı paylaşmaktadır ve bu durum öz babasının ruhuna huzur vermemektedir. İntikamını alması için kızını görevlendirir... Amcası ve onunla işbirliği yapan öz annesinden intikamını almak için sıradışı bir plan hazırlayan Hamlet, sırrını babasının sadık hizmetkarlarıyla paylaşır; Hamlet, babasının katili gerçeği itiraf edene kadar deli rolü yapacak ve çevresindeki herkesi buna inandıracaktır. İçerik açıklaması alıntıdır. Yönetmen : Metin Erksan Senaryo Yazarı : Metin Erksan Tür : Dram, Duygusal, Deneysel Ülke : Türkiye Süre : 86 dk. Oyuncular : Fatma Girik, Sevda Ferdağ, Reha Yurdakul, Ahmet Sezerel, Yüksel Gözen, Ali Cağaloğlu, Ahmet Turgutlu, Ayla Oranlı, Senem Kayra, İhsan Gedik, Coşkun Göğen, Baki Tamer, Ekrem Gökkaya, Önder Güç, Orçun Sonat, Nevra Serezli, Yavuz Selekman, Zafer Önen, Güner Ümit(Ahmet Sezerel Seslendirmesi), Abdurrahman Palay (Reha Yurdakul Seslendirmesi), Meral Taygun(Fatma Girik Seslendirmesi), Mücap Ofluoğlu(Yüksel Gözen Seslendirmesi), Vala Önengüt(Yavuz Selekman Seslendirmesi)
Yanlış bir şey yaptığını bilen köpekler 05:56
Yanlış bir şey yaptığını bilen köpekler 295 izlenme - 3 yıl önce
ataköy türküsü - kemal oğuz 03:16
ataköy türküsü - kemal oğuz 499 izlenme - 6 yıl önce sözz-müzik kemal oğuz
fıstık ve yavruları 01:14
fıstık ve yavruları 243 izlenme - 8 yıl önce sus kopegımız
Leyla ile Mecnun - Herkesin Bir Yara İzi Vardır 01:20
Leyla ile Mecnun - Herkesin Bir Yara İzi Vardır 119 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizimiz Leyla ile Mecnun'dan efsane sayılabilecek 2.sezondan bir sahne. Gözler dolmuşken sondaki Mecnun'un davranışı yüzümüzü gülütmüyor değil. Çok seviyorduk be abi..
İsmail Tatar 10:07
İsmail Tatar 421 izlenme - 7 yıl önce sevğili ve sayğı değer izleyiçiler bu proğram 1999 yıllarına aittir bu günlerde sevğili dostum sayın kemteri yayına hazırlayıp yayınlamıştır kemteri babaya teşekkürlerimi bildirir saygılarımı sunar gözlerinden öperim....hani derlerya insan oğlu küçük bir evrendir bende öyle olduguna inananlardanım...