Hoşgeldiniz!

Yavuz Seçkin Videoları İzle

Yıldızlar Da Kayar: Das Borak (2016) Fragman 02:11
Yıldızlar Da Kayar: Das Borak (2016) Fragman 456.695 izlenme - 7 ay önce YAVUZ SEÇKİN'İN SON FİLMİ YILDIZLAR DA KAYAR DAS BORAK 16 EYLÜL'DE SİNEMALARDA! Yıldızlar Da Kayar; tam bir yıldızlar geçidi. Bu film sadece bir popstar öyküsü değil. Gerisinde çok güzel komediler, çok güzel şakalar var. Ali Erkazan, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Serenay Aktaş, Larissa-Burak Gacemer, Ümit Karan, Bülent Sertaş, Mesut Yar, Saba Tümer, Tan Taşçı, Murat Evgin, daha birçok yıldız bu filmde oynuyor. Abone Olun! Bu kanaldayız: https://www.youtube.com/user/yavuzseckin Yavuz Seçkin ile en komik skeçler, mizahlar, komiklikler, şakalar bu kanal da. En iyi skeçleri izlemek için Yavuz Seçkin'in kanalını izleyin.
Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 01:49
Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 567.839 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde fenomen haline gelen 'Oğlum bak git' videosu neredeyse herkesin gözdesi. Sanal alemde tıklanma rekoru kıran 'Oğlum Bak Git' videosu başarılı işlerinde ortaya çıkmasına zemin hazırladı. İnternete yüklenen ve ana haberlere bile konu olan "Oğlum bak git" videosundan yola çıkılarak aynı adla çekilen ve başrolünde Yavuz Seçkin'in oynadığı filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı..
Oldu mu Şimdi? (2016) Fragman 02:29
Oldu mu Şimdi? (2016) Fragman 23.497 izlenme - 5 ay önce Oldu mu Şimdi? Komedi filmi 16 Aralık'ta Sinemalarda! Yapım: PPM Yapım Oyuncular: Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven, Serkan Şengül, Emre Mutlu, Yıldırım Öcek, Hüseyin Elmalıpınar, Esra Sönmezer, Kenan MM, Haldun Boysan, Yakup Yavru, Oğuzhan Yıldız, Şevki Özcan Senaryo Ali Kobanbay - PPM Yapım. Yönetmen: Kenan Öztürk https://www.oldumusimdi.com https://www.facebook.com/oldumusimdif... https://twitter.com/oldumusimdifilm https://www.instagram.com/oldumusimdi... https://plus.google.com/ oldumusimdifilm
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 159.573 izlenme - 3 yıl önce
yavuz seçkin İskender büyük takliti 00:16
yavuz seçkin İskender büyük takliti 58.516 izlenme - 9 yıl önce yavuz seçkin İskender büyük takliti
Yavuz Seçkin'in İçerde Dizisinden Alyanak Taklidi 00:14
Yavuz Seçkin'in İçerde Dizisinden Alyanak Taklidi 663 izlenme - 1 ay önce Taklitleri ve tiplemeleri ile yüzlerimizi gülümseten Yavuz Seçkin şimdide sevilen dizi İçerde dizisinden Alyanak karakterinin tiplemiş.
Yavuz Seçkin'in Igor Tudor'a Dönüşmesi 01:38
Yavuz Seçkin'in Igor Tudor'a Dönüşmesi 114 izlenme - 2 gün önce Yaptığı başarılı taklit ve tiplemelerle gönlümüze taht kuran komedyen Yavuz Seçkin şimdi de Galatasaray'ın yeni hocası Igor Tudor olmuş.
Yavuz Seçkin'den Hakkı Bulut Tiplemesi 00:10
Yavuz Seçkin'den Hakkı Bulut Tiplemesi 1.030 izlenme - 2 ay önce 28 yaşında taklit yeteneğini keşfederek, "Yavuz'un Minibüsü" adlı programıyla Radyo Klas'ta yayın hayatına başlayan başarılı taklitleri ile adından söz ettiren Yavuz Seçkin, şimdi de İçerde dizisinin Celal Baba karakterini taklit etmiş.
CoMedya Das Borak Şayze Klibi 04:07
CoMedya Das Borak Şayze Klibi 41.246 izlenme - 8 yıl önce yavuz seckin'in comedya programında ''borak'' ismiyle yapmaya çalıştığı ''ismail yk'' tiplemesi..
yaban'a kadir inanır şoku !! 03:53
yaban'a kadir inanır şoku !! 39.370 izlenme - 7 yıl önce yavuz seçkin,kadir inanır kimliğine bürünürse))
Yavuz Seçkin Taklitleri :) 02:37
Yavuz Seçkin Taklitleri :) 26.976 izlenme - 8 yıl önce saba tümer kopuyor :):):)
yavuz seçkin guiza komedi 06:20
yavuz seçkin guiza komedi 28.635 izlenme - 8 yıl önce tv8 comedya programı
sucuyu delirten telefon şakası 04:49
sucuyu delirten telefon şakası 46.724 izlenme - 7 yıl önce sucuya öyle telefon şakası yapıyorlar ki, adeta çileden çıkartıyor. çok komik.
Yavuz Seçkin'den Hayko Cepkin Tiplemesi 00:07
Yavuz Seçkin'den Hayko Cepkin Tiplemesi 4.573 izlenme - 1 yıl önce Seçkin, Hayko oldu Ünlü isimleri birebir taklit eden Yavuz Seçkin, bu kez Hayko Cepkin’in kılığına girdi.
yavuz seçkin şansa bak 01:07
yavuz seçkin şansa bak 35.233 izlenme - 9 yıl önce yavuzdan ahmet çakar şansa bak taklidi
Yavuz Seçkin Mahsun Kırmızıgül Takliti 03:24
Yavuz Seçkin Mahsun Kırmızıgül Takliti 29.199 izlenme - 8 yıl önce mahsun,kırmızıgül,yavuzseçkin,yavuz seçkin,taklit
m.ali erbil comedya'da 03:24
m.ali erbil comedya'da 29.760 izlenme - 8 yıl önce yavuz seçkin'den mehmet ali erbil taklidi,mahsun kırmızıgül comedya da erbil i beğenip star seçiyor:)
Oğlum Bak Git Fragmanı 02:56
Oğlum Bak Git Fragmanı 17.907 izlenme - 4 yıl önce Oğlum Bak Git 19 Ekim 2012'de Sinemalarda Fragman İçin Tıklayın. Orhan (Yavuz Seçkin) hayatı boyunca şansızlıklar ve kısmetsizlikler yaşamış bir taksicidir. Yaşamında herşey ters gidiyor, doğru gidecek gibi görünenler son anda traji komik durumlara dönüşüyordur. En yakın dostları Kürşat (Metin Yıldız) ve Teoman (Veysel Diker) , Orhan’ın bu kısmetsizliğini atması için ellerinden geleni yapsalar da sonuç sıfırdır. Kulaktan dolma kocakarı tarifleriyle şanssızlığını kırmaya çalışan Orhan, bunda başarılı olamayınca durumunu bilimin ve ilimin ışığında çözmeye karar verir. Kişisel Gelişim Uzmanı Figen (Esra Sönmezer) onun son umududur. Lakin Figen’in babası yer altı dünyasının tanınmış simalarından Kırmızı Erol (Orhan Aydın) dur. İç çamaşırına kadar kırmızı giyen biridir. Kana karşı alerjisi olduğundan öldürdüğü kişilerin kanı üstünde leke göstermesin diye kırmızı giyiyordur. Kahramanımız Orhan, gudubetsizliğini yenmek ve kendine yeni bir hayat bakışı oluşturmak için gittiği Figen’le tanıştığı ilk gün, kendini başka bir belanın içerisinde bulur. Kırmızı Erol, Figen’i yine mafya dünyasının tanınmış simalarından Rüstem’in (Selahattin Taşdöğen) oğluyla evlendirmek istiyordur. Figen babasının bu baskılarından bıkmıştır. Babasına Orhan’la sözlendiğini ve ona deliler gibi aşık olduğunu söyler. Bizim saf Orhan’da kimseye “Hayır” diyemediğinden Figen’in bu yalanına ortak olur. Ve kendini bir anda hayatının en tehlikeli ve en komik macerası içerisinde bulur. Arkasından çevrilen pis oyundan ve tuzaktan habersiz bir maceranın içerisine giren Orhan’ın, macerası boyunca karşılaştığı inanılmaz tesadüfler, kahkaha sınırlarını zorlayan sürprizler, onu daha da içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. Belki kaderin onun için başka bir planı vardır, belki de yoktur…
yavuz seçkin'den dragones 02:56
yavuz seçkin'den dragones 17.128 izlenme - 8 yıl önce fb teknik direktörü aragones comedya da
Ses Barış Arkadasıma Aittir  Dünya 04:52
Ses Barış Arkadasıma Aittir Dünya 33.350 izlenme - 9 yıl önce msn adresim doruk_net@doruk.com
yavuzun minibüsü-togo-türkiye maçı 08:09
yavuzun minibüsü-togo-türkiye maçı 18.934 izlenme - 9 yıl önce yavuzun minibüsü avrupa şampiyonası serisinin en komik videolarından biri-mutlaka izleyin!!!
Yavuz Seçkin Comedya ''dalgana Bak'' 07:06
Yavuz Seçkin Comedya ''dalgana Bak'' 20.550 izlenme - 8 yıl önce ahmet çakarla dalgana bak programında konuk rambo!!
Yavuz Seçkin'in Evde Break Dance Yapması (Nostalji) 01:44
Yavuz Seçkin'in Evde Break Dance Yapması (Nostalji) 2.535 izlenme - 1 yıl önce Yavuz Seçkin in gençken yaptığı break dance ve yıllar sonra tekrar deniyor . Hülya Avşar şov da yaşanan keyifli anlar . Saçlarının neden bu kadar döküldüğünü de yorumluyor.
Mustafa Sandal'a Efsane Telefon Şakası (2002) 04:41
Mustafa Sandal'a Efsane Telefon Şakası (2002) 2.916 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar olay olmuş şimdilerde ise eskilerde kalmış telefon şakalarından biri olan, Yavuz Seçkin'in ülkemizin hiperstarı sevgili Mustafa Sandal'a yapmış olduğu telefon şakasıdır. Nostaljik bir değer olur diye bu efsane şakayı paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Gülben Ergen'in Programında Yangın Paniği 03:57
Gülben Ergen'in Programında Yangın Paniği 5.963 izlenme - 3 yıl önce gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına oyuncu, komedyen, radyo ve televizyoncu yavuz seçkin ile türkülere hayat veren güçlü sesiyle seher dilovan konuk oldu. seher dilovan bilinmeyenlerini anlattı ve yeni albümünden en güzel şarkılarını seslendirdi. yavuz seçkin ise projelerinden söz etti. bu videoda programda yaşanan yangın paniğini izliyoruz - 07 nisan 2014
Yavuzun Minübüsünde Telefon Şakası 03:07
Yavuzun Minübüsünde Telefon Şakası 12.346 izlenme - 9 yıl önce yavuzdan mustafa topaloğlu taklidi
Yavuz Seçkin Comedya 05:01
Yavuz Seçkin Comedya 13.008 izlenme - 8 yıl önce comedya: yalan testisi programında konuk mehmet ali erbil..
yavuz seçkin - ramiz dayı taklidi 01:39
yavuz seçkin - ramiz dayı taklidi 9.114 izlenme - 6 yıl önce
yavuz seçkin ile 00:36
yavuz seçkin ile "medyatip show" 9.058 izlenme - 6 yıl önce yavuz seçkin ile "medyatip show" dizifilm.com
Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi 03:16
Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi 4.349 izlenme - 4 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına konuk olan Yavuz Seçkin'den Aykut Kocaman Taklidi