Hoşgeldiniz!

yavuz seçkin

Yıldızlar Da Kayar: Das Borak (2016) Fragman 02:11
Yıldızlar Da Kayar: Das Borak (2016) Fragman 500.735 izlenme - 2 yıl önce YAVUZ SEÇKİN'İN SON FİLMİ YILDIZLAR DA KAYAR DAS BORAK 16 EYLÜL'DE SİNEMALARDA! Yıldızlar Da Kayar; tam bir yıldızlar geçidi. Bu film sadece bir popstar öyküsü değil. Gerisinde çok güzel komediler, çok güzel şakalar var. Ali Erkazan, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Serenay Aktaş, Larissa-Burak Gacemer, Ümit Karan, Bülent Sertaş, Mesut Yar, Saba Tümer, Tan Taşçı, Murat Evgin, daha birçok yıldız bu filmde oynuyor. Abone Olun! Bu kanaldayız: https://www.youtube.com/user/yavuzseckin Yavuz Seçkin ile en komik skeçler, mizahlar, komiklikler, şakalar bu kanal da. En iyi skeçleri izlemek için Yavuz Seçkin'in kanalını izleyin.
Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 01:49
Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 572.912 izlenme - 5 yıl önce Son günlerde fenomen haline gelen 'Oğlum bak git' videosu neredeyse herkesin gözdesi. Sanal alemde tıklanma rekoru kıran 'Oğlum Bak Git' videosu başarılı işlerinde ortaya çıkmasına zemin hazırladı. İnternete yüklenen ve ana haberlere bile konu olan "Oğlum bak git" videosundan yola çıkılarak aynı adla çekilen ve başrolünde Yavuz Seçkin'in oynadığı filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı..
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 01:26
Yavuz Seçkin'den Ersun Yanal taklidi. 159.800 izlenme - 5 yıl önce
Ziynet Sali'yi Jennefir Lopez Sanan Japonlar (Nostaljik Şaka) 04:56
Ziynet Sali'yi Jennefir Lopez Sanan Japonlar (Nostaljik Şaka) 5.340 izlenme - 2 ay önce Ziynet Sali müzik piyasasına yeni adım atmaya başladığında Jennefir Lopez'e benzerliği ile dikkat çekmişti. Taklit ustası Yavuz Seçkin o zamanlar bu durumu güzel bir şaka ile değerlendirmiş.
Oldu mu Şimdi? (2016) Fragman 02:29
Oldu mu Şimdi? (2016) Fragman 38.177 izlenme - 1 yıl önce Oldu mu Şimdi? Komedi filmi 16 Aralık'ta Sinemalarda! Yapım: PPM Yapım Oyuncular: Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven, Serkan Şengül, Emre Mutlu, Yıldırım Öcek, Hüseyin Elmalıpınar, Esra Sönmezer, Kenan MM, Haldun Boysan, Yakup Yavru, Oğuzhan Yıldız, Şevki Özcan Senaryo Ali Kobanbay - PPM Yapım. Yönetmen: Kenan Öztürk https://www.oldumusimdi.com https://www.facebook.com/oldumusimdif... https://twitter.com/oldumusimdifilm https://www.instagram.com/oldumusimdi... https://plus.google.com/ oldumusimdifilm
Matrix İle Trollenen Hakan Altun 03:36
Matrix İle Trollenen Hakan Altun 2.796 izlenme - 4 ay önce Usta komediyen, taklitçi, şakacı radyocu Yavuz Seçkin'in Hakan Altun'u Matrix Morpheus rolü ile trollemesini izliyoruz efenim.
yaban'a kadir inanır şoku !! 03:53
yaban'a kadir inanır şoku !! 39.414 izlenme - 8 yıl önce yavuz seçkin,kadir inanır kimliğine bürünürse))
Yavuz Seçkin Taklitleri :) 02:37
Yavuz Seçkin Taklitleri :) 27.020 izlenme - 9 yıl önce saba tümer kopuyor :):):)
Yavuz Seçkin İskender Büyük Takliti 00:16
Yavuz Seçkin İskender Büyük Takliti 58.575 izlenme - 10 yıl önce yavuz seçkin İskender büyük takliti
sucuyu delirten telefon şakası 04:49
sucuyu delirten telefon şakası 46.744 izlenme - 8 yıl önce sucuya öyle telefon şakası yapıyorlar ki, adeta çileden çıkartıyor. çok komik.
CoMedya Das Borak Şayze Klibi 04:07
CoMedya Das Borak Şayze Klibi 41.332 izlenme - 9 yıl önce yavuz seckin'in comedya programında ''borak'' ismiyle yapmaya çalıştığı ''ismail yk'' tiplemesi..
Yavuz Seçkin Mahsun Kırmızıgül Takliti 03:24
Yavuz Seçkin Mahsun Kırmızıgül Takliti 29.285 izlenme - 9 yıl önce mahsun,kırmızıgül,yavuzseçkin,yavuz seçkin,taklit
Yavuz Seçkin Guiza Komedi 06:20
Yavuz Seçkin Guiza Komedi 28.664 izlenme - 9 yıl önce tv8 comedya programı
Yavuz Seçkin Şansa Bak 01:07
Yavuz Seçkin Şansa Bak 35.331 izlenme - 10 yıl önce yavuzdan ahmet çakar şansa bak taklidi
M.ali Erbil Comedya'da 03:24
M.ali Erbil Comedya'da 29.837 izlenme - 9 yıl önce yavuz seçkin'den mehmet ali erbil taklidi,mahsun kırmızıgül comedya da erbil i beğenip star seçiyor:)
Oğlum Bak Git Fragmanı 02:56
Oğlum Bak Git Fragmanı 18.036 izlenme - 5 yıl önce Oğlum Bak Git 19 Ekim 2012'de Sinemalarda Fragman İçin Tıklayın. Orhan (Yavuz Seçkin) hayatı boyunca şansızlıklar ve kısmetsizlikler yaşamış bir taksicidir. Yaşamında herşey ters gidiyor, doğru gidecek gibi görünenler son anda traji komik durumlara dönüşüyordur. En yakın dostları Kürşat (Metin Yıldız) ve Teoman (Veysel Diker) , Orhan’ın bu kısmetsizliğini atması için ellerinden geleni yapsalar da sonuç sıfırdır. Kulaktan dolma kocakarı tarifleriyle şanssızlığını kırmaya çalışan Orhan, bunda başarılı olamayınca durumunu bilimin ve ilimin ışığında çözmeye karar verir. Kişisel Gelişim Uzmanı Figen (Esra Sönmezer) onun son umududur. Lakin Figen’in babası yer altı dünyasının tanınmış simalarından Kırmızı Erol (Orhan Aydın) dur. İç çamaşırına kadar kırmızı giyen biridir. Kana karşı alerjisi olduğundan öldürdüğü kişilerin kanı üstünde leke göstermesin diye kırmızı giyiyordur. Kahramanımız Orhan, gudubetsizliğini yenmek ve kendine yeni bir hayat bakışı oluşturmak için gittiği Figen’le tanıştığı ilk gün, kendini başka bir belanın içerisinde bulur. Kırmızı Erol, Figen’i yine mafya dünyasının tanınmış simalarından Rüstem’in (Selahattin Taşdöğen) oğluyla evlendirmek istiyordur. Figen babasının bu baskılarından bıkmıştır. Babasına Orhan’la sözlendiğini ve ona deliler gibi aşık olduğunu söyler. Bizim saf Orhan’da kimseye “Hayır” diyemediğinden Figen’in bu yalanına ortak olur. Ve kendini bir anda hayatının en tehlikeli ve en komik macerası içerisinde bulur. Arkasından çevrilen pis oyundan ve tuzaktan habersiz bir maceranın içerisine giren Orhan’ın, macerası boyunca karşılaştığı inanılmaz tesadüfler, kahkaha sınırlarını zorlayan sürprizler, onu daha da içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. Belki kaderin onun için başka bir planı vardır, belki de yoktur…
Yavuz Seçkin Ve İsmail Baki Tuncer İskender Büyük 00:33
Yavuz Seçkin Ve İsmail Baki Tuncer İskender Büyük 32.405 izlenme - 10 yıl önce yavuz seçkin ve İsmail baki tuncer İskender büyük , güllü ve memati takliti
Yavuz Seçkin'den Hayko Cepkin Tiplemesi 00:07
Yavuz Seçkin'den Hayko Cepkin Tiplemesi 4.756 izlenme - 2 yıl önce Seçkin, Hayko oldu Ünlü isimleri birebir taklit eden Yavuz Seçkin, bu kez Hayko Cepkin’in kılığına girdi.
Yavuz Seçkin'den Dragones 02:56
Yavuz Seçkin'den Dragones 17.163 izlenme - 9 yıl önce fb teknik direktörü aragones comedya da
Ses Barış Arkadasıma Aittir  Dünya 04:52
Ses Barış Arkadasıma Aittir Dünya 33.352 izlenme - 10 yıl önce msn adresim doruk_net@doruk.com
Yavuz Seçkin Comedya ''dalgana Bak'' 07:06
Yavuz Seçkin Comedya ''dalgana Bak'' 20.605 izlenme - 9 yıl önce ahmet çakarla dalgana bak programında konuk rambo!!
Gülben Ergen'in Programında Yangın Paniği 03:57
Gülben Ergen'in Programında Yangın Paniği 5.978 izlenme - 4 yıl önce gülben ergen'in show tv'de yayınlanan 'gülben' isimli programına oyuncu, komedyen, radyo ve televizyoncu yavuz seçkin ile türkülere hayat veren güçlü sesiyle seher dilovan konuk oldu. seher dilovan bilinmeyenlerini anlattı ve yeni albümünden en güzel şarkılarını seslendirdi. yavuz seçkin ise projelerinden söz etti. bu videoda programda yaşanan yangın paniğini izliyoruz - 07 nisan 2014
Yavuzun Minübüsünde Telefon Şakası 03:07
Yavuzun Minübüsünde Telefon Şakası 12.362 izlenme - 10 yıl önce yavuzdan mustafa topaloğlu taklidi
Mehmet Ali Birand-Ugur Dündar Taklitleri Comedya 03:53
Mehmet Ali Birand-Ugur Dündar Taklitleri Comedya 16.921 izlenme - 9 yıl önce
Yavuz Seçkin Comedya 05:01
Yavuz Seçkin Comedya 13.052 izlenme - 9 yıl önce comedya: yalan testisi programında konuk mehmet ali erbil..
Borak Fragmanı 02:51
Borak Fragmanı 4.399 izlenme - 5 yıl önce Ünlü Almancı Borak ın Almanya dan Türkiye ye kadar uzanan kahkaha dolu macerası . Yavuz Seçkin in Co-Medya programında yarattığı tiplemesi beyazperdeye taşınıyor .
Yavuz Seçkin - Ramiz Dayı Taklidi 01:39
Yavuz Seçkin - Ramiz Dayı Taklidi 9.217 izlenme - 7 yıl önce
Ahmet Çakar :) 07:01
Ahmet Çakar :) 10.188 izlenme - 9 yıl önce tv8 comedya programı beshlig bolumu :d yavuz seçkin..
Comedya ---M.ali Birand - Cm Ylmaz---- 04:58
Comedya ---M.ali Birand - Cm Ylmaz---- 10.277 izlenme - 9 yıl önce yavuz şekinden harika bi skeç cm ylmaz sahte çıktı
Yavuz Seçkin'in Evde Break Dance Yapması (Nostalji) 01:44
Yavuz Seçkin'in Evde Break Dance Yapması (Nostalji) 2.574 izlenme - 2 yıl önce Yavuz Seçkin in gençken yaptığı break dance ve yıllar sonra tekrar deniyor . Hülya Avşar şov da yaşanan keyifli anlar . Saçlarının neden bu kadar döküldüğünü de yorumluyor.