Hoşgeldiniz!

yaya

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.063.836 izlenme - 3 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Yolda Yürürken Hemen Yanına Roket Düşen Adam 00:12
Yolda Yürürken Hemen Yanına Roket Düşen Adam 16.070 izlenme - 2 ay önce Kilis'te yolun karşısına geçmek isterken hemen yanına roket düşen 73 yaşındaki İbrahim Kaya, ölümden kıl payı kurtuldu.
Yaya Yolundaki Arabaların Üzerinden Geçen Adam (Küfür İçerir) 01:14
Yaya Yolundaki Arabaların Üzerinden Geçen Adam (Küfür İçerir) 5.968 izlenme - 2 ay önce Ankara'da çekildiği söylenen görüntülerde yaya yoluna park eden arabaların üzerinden geçerek yoluna ilerleyen adamın görüntülerini izliyoruz efendim.
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 00:47
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 59.185 izlenme - 3 yıl önce Yaya geçidine arabasını bırakan,genç kız hatasını kabullenmek yerine yaptığı yanlışı savunuyor,yetmiyor onu uyaran abimizede salak diyor.
Şoförün Yaya ile Tartışması 02:22
Şoförün Yaya ile Tartışması 6.398 izlenme - 3 ay önce Otostop Sohbetlerinden tanıdığımız abimiz trafikte bu seferde yaya ile tartışmış.
Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı 00:41
Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı 44.709 izlenme - 4 yıl önce Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı
Bir Saniyenin Önemi ! 00:08
Bir Saniyenin Önemi ! 80.831 izlenme - 5 yıl önce
Yaya Geçidine Aracını Park Eden Kadını Pişman Ettiler. 02:05
Yaya Geçidine Aracını Park Eden Kadını Pişman Ettiler. 7.103 izlenme - 6 ay önce İzmir'in Balçova İlçesi'nde, halk yola park eden sürücüye tepki gösterdi. Bazı vatandaşları ise otomobilin üzerine "Bir cahil olarak yaya geçidi ve engelli rampasına park ettim, sığırım" yazısı yapıştırdı.
Yayaya 01:20
Yayaya "Sen Niye Aynaya Bakmıyorsun?" Diyen Motorcu 6.031 izlenme - 9 ay önce Duran trafikte karşıya geçmek isteyen yaya çarpan motorcu yaya bir şey dememesine rağmen hakaret etmiş.
Geçilemeyen Yaya Geçidi 00:20
Geçilemeyen Yaya Geçidi 2.755 izlenme - 6 ay önce Yaya geçitleri neden vardır, yayalar geçsin diye değil mi? Peki yol ortalarındaki metal korkuluklar neden vardır, yaya ya da diğer canlılar bir anda yola fırlamasın, olmadık yerden yola çıkmasın diye öyle değil mi? Şimdi bu ikisinin birleştiği bir nokta düşünün? Yani hem yaya geçidi hem de geçişi engelleyen metal korkuluk olsun! Böyle bir şey akla mantığa sığar mı? Sığmaz ama İzmit’te ikisini aynı noktaya sığdırdılar..! İzmit Doğu Kışla Gençlik Parkı’nın güneyinde, halı sahanın alt kısmında, Valilik binasına doğru giden yolda garip bir durum söz konusu. Çift şeritli yolun orta kısmında demir korkuluklar var ve bu korkulukların bittiği noktada trafik ışıkları… Işıkların yanı başına yayaların geçmesi için yaya geçiş noktası oluşturulmuş… Kırmızı beyaz şekilde yola çizilen yaya geçidi çizgilerinin üzerinden geçmeye başlıyorsunuz, çift şeritli yolun ortasına gelene kadar da her şey normal. Asıl absürtlük de orta kısımda zaten… Çünkü demir korkuluklar yaya geçidini yarıdan bölecek şekilde çekilmiş. Bu ilginç olayı videoya alan ve mizahi bir şekilde paylaşan Kartepe Eşmeli vatandaş Ahmet Çetin Kocaağa, yolun engellendiği korkuluklara kadar yürüyor ve “Evet burası Türkiye, burası Kocaeli… Hadi bakalım yaya geçidinden geçtik” derken demir korkuluklara takılıp kalıyor… “Yaya geçidi var ama siz yine de buradan geçemezsiniz” dercesine garip bir durum söz konusu ve ne akla hizmet böyle bir şey yapıldı merak konusu oldu.
Temizlik İşçisinin Kız Öğrenciyi Sırtına Alarak Karşıya Geçirmesi 00:58
Temizlik İşçisinin Kız Öğrenciyi Sırtına Alarak Karşıya Geçirmesi 4.211 izlenme - 6 ay önce Çin'de temizlik işçisi sudan dolayı karşıya geçemeyen kız öğrenciyi okuluna geç kalmaması için sırtında taşımış ve Çin bir günlüğüne bu haberle mutlu olmuş.
Yayaya Dikkat 00:10
Yayaya Dikkat 38.537 izlenme - 11 yıl önce Kötü Olmuş Adama
Yayanın ruhuna el fatiha 00:10
Yayanın ruhuna el fatiha 40.046 izlenme - 12 yıl önce yayanın sonunu hepbirlikte görelim
Yaya Toure, Hazard'ı Dövdü! 00:30
Yaya Toure, Hazard'ı Dövdü! 18.920 izlenme - 4 yıl önce Chelsea Manchester City derbisinde ilginç bir olay yaşandı. Devre arasının ardından sahaya çıkış sırasında City'de oynayan Yaya Toure, Chelsea'de oynayan Hazard'a şakayı abartınca neye uğradığını şaşırdı.
Çok Feci Bir Kaza 00:04
Çok Feci Bir Kaza 34.814 izlenme - 11 yıl önce izlemesi bile zor..
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 00:15
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 6.203 izlenme - 2 yıl önce İşte bu insanlığın getirdiği sorumluluklar bu olmalı hakketen,görüntüde seyir halinden giden şoför bekleyen kediyi görünce yol veriyor.
Yaya Toure Eden Hazard'ı Tokat Manyağı Yaptı 00:33
Yaya Toure Eden Hazard'ı Tokat Manyağı Yaptı 13.628 izlenme - 4 yıl önce Manchester City Chelsea maçı öncesi takımlar sahaya çıkarken yaramaz toure hazardı tokatlamaya başlıyor. Yaya Toure'nin tokatları ve Hazard'ın tepkisi.
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 00:25
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 13.287 izlenme - 4 yıl önce Yaya Geçidini Kullanan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korna Çaldı Diye Şoförü Vurmak 00:58
Korna Çaldı Diye Şoförü Vurmak 4.497 izlenme - 1 yıl önce Olay, Bursa merkez Yıldırım ilçesi Namazgah Caddesi üzerinde meydana gelmiş, yolun karşısına geçmek isteyen yaya kendisine, hızlı geçmesi için el hareketi yapan ve korna çalan servis şoförü 29 yaşındaki Erbil E.’ye silahla 2 el ateş ederek bacaklarından yaralıyor. Şimdi kim haklı kim haksız bilemem belki küfür vardır vs.. ama Almanyada yaşayan biri olarak şunu söylemek istiyorum, almanyada yayaya böyle korna çalarsan seni osurturlar şöför kardeş sittin sene araba kullanamazsın bir daha. Ehliyet alrken ilk öğrettikleri şey ister yol senin olsun ister olmasın yaya her zaman haklıdır.
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 01:43
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 11.387 izlenme - 5 yıl önce Volvo yaya çarpışmalarında kaputun altından çıkan hava yastıklarını tasarladı. İnsana verdiği önemi bir kez daha gösteren Volvo bu özelliği ile de öncü olmaya devam edecek.
Yaya Toure Tribündeki Küçük Kızı Az Daha Öldürüyordu! 00:05
Yaya Toure Tribündeki Küçük Kızı Az Daha Öldürüyordu! 10.042 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier Lig'de QPR ile Manchester City arasındaki maçta City'li Yaya Toure'nin ceza sahası dışından attığı şut, tribündeki küçük bir taraftarın kafasında patladı.
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 01:11
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 3.256 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın başkenti Meksiko'nun en ünlü caddesi Paseo de la Reforma'da gece 2:20'de yaya geçidini gösteren güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada olay oldu. Görüntülerde yaya geçidinde duran küçük kızın üzerinden geçen otomobillere rağmen ayakta durmaya devam ettiği görülüyor.
Yayaya Çarpma Oranı En Yüksek İl:Rize 03:26
Yayaya Çarpma Oranı En Yüksek İl:Rize 9.144 izlenme - 4 yıl önce Rize Emniyet Müdürlüğü, ülke genelinde yüzde 30 ile yayaya çarpma sonucu ölümlü kaza sıralamasında ilk sırayı alan kentte meydana gelen ve Mobese kameralarına yansıyan trafik kazası görüntülerini basına dağıttı.
Aydın'da Kullanılan 3 Boyutlu Yaya Geçidi 02:12
Aydın'da Kullanılan 3 Boyutlu Yaya Geçidi 588 izlenme - 4 ay önce Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yeni yapılan uygulamayla, trafikte dikkatsiz sürücüler yüzünden tehdit altında olan yayaların güvenliğini sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Sürücüler için optik yanılsama sağlayarak yavaşlamalarını daha sonra ise durmalarını sağlayan uygulama, sürücülerde yayalara karşı bir farkındalık da oluşturuyor. Sürücülerin yayalara gereken duyarlılığı göstermesini sağlayan yöntem, yaya geçitlerinin 3 boyut özellikli boyanmasıyla oluşturuluyor.
Karşıya Geçmek İsteyen Kadın Havaya Uçtu 00:47
Karşıya Geçmek İsteyen Kadın Havaya Uçtu 1.558 izlenme - 7 ay önce Rusya'da meydana gelen kazada, yolun karşısına geçmek isteyen kadın feci şekilde can verdi.Kadının arkadaşlarıysa büyük şok yaşadı ve o şokla şahıslardan biri, diğerine yumruk attı.
Rus Kadınlar Yürüyüşüyle Trafiği Birbirine Kattı 01:25
Rus Kadınlar Yürüyüşüyle Trafiği Birbirine Kattı 6.098 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir trafik kuralına uymayan Rus kadınların karşıdan karşıya geçerken sergiledikleri rahat tavırlar, sürücüleri adeta çileden çıkartıyor
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 00:31
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 1.337 izlenme - 7 ay önce Polonya’nın Glinojeck şehrinde günümüz dünyasında "vakit nakittir " şiarıyla bir yerlere yetişebilmek için insanların bile çoğu zaman es geçtiği yaya geçidi bir leylek tarafından kullanılmış.
Alkollü Yaya Kazaya Sebeb Oldu 00:27
Alkollü Yaya Kazaya Sebeb Oldu 8.022 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da alkollü yaya otobanda yolun ortasına kadar ilerleyip otostop çekmeye çalışınca kazaya neden oldu. Kazada yaralı olup olmadığı bilgisi verilmezken kazaya katılan araç içinden görüntüler paylaşıldı.
yaya tırın altında kaldı 00:45
yaya tırın altında kaldı 13.347 izlenme - 9 yıl önce cınayet gibi bir kaza anı...
Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Adam Hava Uçtu 00:20
Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Adam Hava Uçtu 1.014 izlenme - 7 ay önce İstanbul Kağıthane’de yolun karşısına geçmeye çalışan adama seyir halinde olan otomobilin çarpmasıyla havaya uçtu ve ağır yaralandı.