Hoşgeldiniz!

yaya

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.062.756 izlenme - 1 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 00:47
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 51.691 izlenme - 1 yıl önce Yaya geçidine arabasını bırakan,genç kız hatasını kabullenmek yerine yaptığı yanlışı savunuyor,yetmiyor onu uyaran abimizede salak diyor.
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 00:15
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 5.253 izlenme - 2 ay önce İşte bu insanlığın getirdiği sorumluluklar bu olmalı hakketen,görüntüde seyir halinden giden şoför bekleyen kediyi görünce yol veriyor.
Yayalara Saygı Şakası 03:17
Yayalara Saygı Şakası 96.104 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da Araçlar Yayalara Karşı Oldukça Saygılı Ve Bir Yaya Gördüklerinde Hemen Durup Yol Veriyorlar. Dilerim Ülkemizde De Bunu Sağlayabiliriz. bu Videda Hayrettin Araçların Biraz Sabrını Zorluyor :)
Yayalara Saygı Şakası Türkiye - Hayrettin 03:06
Yayalara Saygı Şakası Türkiye - Hayrettin 66.634 izlenme - 2 yıl önce Yayalara saygı şakası Türkiye versiyonu yayında. Herkese iyi seyirler. En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 01:11
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 3.203 izlenme - 1 ay önce Meksika'nın başkenti Meksiko'nun en ünlü caddesi Paseo de la Reforma'da gece 2:20'de yaya geçidini gösteren güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada olay oldu. Görüntülerde yaya geçidinde duran küçük kızın üzerinden geçen otomobillere rağmen ayakta durmaya devam ettiği görülüyor.
Bir saniyenin önemi ! 00:08
Bir saniyenin önemi ! 80.756 izlenme - 3 yıl önce
Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı 00:41
Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı 44.609 izlenme - 3 yıl önce Önce Araca Sonra Yayaya Çarptı
Yayalara Saygı Şakası Amerika & Türkiye Karşılaştırması 04:33
Yayalara Saygı Şakası Amerika & Türkiye Karşılaştırması 22.007 izlenme - 2 yıl önce Yayalara saygı şakası Türkiye & Amerika karşılaştırması yayında. Herkese iyi seyirler. En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
İnanılmaz Kaza 00:09
İnanılmaz Kaza 67.993 izlenme - 10 yıl önce BOŞUNA ÖNCE SAĞA SONRA SOLA SONRA TEKRAR SAĞA BAKILIR DEMİYORLAR.GÖRDÜN MÜ?İNŞALLAH YAŞIYORDUR.
Yaya Toure, Hazard'ı Dövdü! 00:30
Yaya Toure, Hazard'ı Dövdü! 18.734 izlenme - 2 yıl önce Chelsea Manchester City derbisinde ilginç bir olay yaşandı. Devre arasının ardından sahaya çıkış sırasında City'de oynayan Yaya Toure, Chelsea'de oynayan Hazard'a şakayı abartınca neye uğradığını şaşırdı.
Alkollü Yaya Kazaya Sebeb Oldu 00:27
Alkollü Yaya Kazaya Sebeb Oldu 5.364 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da alkollü yaya otobanda yolun ortasına kadar ilerleyip otostop çekmeye çalışınca kazaya neden oldu. Kazada yaralı olup olmadığı bilgisi verilmezken kazaya katılan araç içinden görüntüler paylaşıldı.
Yayaya Dikkat 00:10
Yayaya Dikkat 38.528 izlenme - 9 yıl önce Kötü Olmuş Adama
Yaya Toure Eden Hazard'ı Tokat Manyağı Yaptı 00:33
Yaya Toure Eden Hazard'ı Tokat Manyağı Yaptı 13.479 izlenme - 2 yıl önce Manchester City Chelsea maçı öncesi takımlar sahaya çıkarken yaramaz toure hazardı tokatlamaya başlıyor. Yaya Toure'nin tokatları ve Hazard'ın tepkisi.
Yayanın ruhuna el fatiha 00:10
Yayanın ruhuna el fatiha 40.043 izlenme - 10 yıl önce yayanın sonunu hepbirlikte görelim
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 00:25
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 13.278 izlenme - 3 yıl önce Yaya Geçidini Kullanan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yaya Toure Tribündeki Küçük Kızı Az Daha Öldürüyordu! 00:05
Yaya Toure Tribündeki Küçük Kızı Az Daha Öldürüyordu! 10.010 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Premier Lig'de QPR ile Manchester City arasındaki maçta City'li Yaya Toure'nin ceza sahası dışından attığı şut, tribündeki küçük bir taraftarın kafasında patladı.
Çok Feci Bir Kaza 00:04
Çok Feci Bir Kaza 34.807 izlenme - 10 yıl önce izlemesi bile zor..
Rus Kadınlar Yürüyüşüyle Trafiği Birbirine Kattı 01:25
Rus Kadınlar Yürüyüşüyle Trafiği Birbirine Kattı 5.569 izlenme - 1 yıl önce Hiçbir trafik kuralına uymayan Rus kadınların karşıdan karşıya geçerken sergiledikleri rahat tavırlar, sürücüleri adeta çileden çıkartıyor
Yayaya Çarpma Oranı En Yüksek İl:Rize 03:26
Yayaya Çarpma Oranı En Yüksek İl:Rize 9.095 izlenme - 2 yıl önce Rize Emniyet Müdürlüğü, ülke genelinde yüzde 30 ile yayaya çarpma sonucu ölümlü kaza sıralamasında ilk sırayı alan kentte meydana gelen ve Mobese kameralarına yansıyan trafik kazası görüntülerini basına dağıttı.
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 01:43
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 11.342 izlenme - 4 yıl önce Volvo yaya çarpışmalarında kaputun altından çıkan hava yastıklarını tasarladı. İnsana verdiği önemi bir kez daha gösteren Volvo bu özelliği ile de öncü olmaya devam edecek.
Orhan Demir - Aşkın Yollarında Yaya 04:54
Orhan Demir - Aşkın Yollarında Yaya 6.407 izlenme - 3 yıl önce Orhan DEMİR " Aşkın Yollarında Yaya "
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 02:13
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 4.190 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüler Almanya'da çekilmiştir arkadaşlar,video'da ise ışıksız bir yaya geçidi var ve yayalar yol'dan geçeceği sırada arabalar duruyor.Gerçekten trafik kültürü'nün ne kadar gelişmiş olduğunu görebiliyoruz bu video'da.Darısı Türkiye'ye diyelim.İyi seyirler.
yaya tırın altında kaldı 00:45
yaya tırın altında kaldı 13.300 izlenme - 8 yıl önce cınayet gibi bir kaza anı...
Yayalara Saygı Şakası Türkiye - Hayrettin 03:06
Yayalara Saygı Şakası Türkiye - Hayrettin 2.090 izlenme - 2 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 00:57
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 4.082 izlenme - 2 yıl önce Buna nasıl bir yorum bilmiyorum. Resmen acımasızlığın ve adiliğin tanımını yapmış olsa gerek bu sürücü. Aralarında her ne tartışma geçtiyse o küçücük sürede önemli değil. Yaya geçitinde sebebi nedir bilinmez adamın üstüne sürüp bacağını kırıp hastanelik ediyor. Arkadaşları adama saldırmak istese de, gaza basıp olay yerinden çoktan uzaklaşıyor. Yorum sizin. İzleyelim..
Yaya Gamsız Olunca Kaza Da Kaçınılmaz Oldu  00:27
Yaya Gamsız Olunca Kaza Da Kaçınılmaz Oldu 335 izlenme - 3 ay önce Çin’de trafiğe ve kurallara aldırış etmeyen adam, ağır adımlarla caddenin karşısına geçmeye çalışınca kaza da kaçınılmaz oldu. Şahsın yoldan çıkacağını düşünerek hızını koruyan sürücünün otomobili, istifini bozmadan yürümeye devam eden adama böyle çarptı. Havaya savrulan gamsız yaya, sert biçimde yere düşerek yaralandı. Sürücü ise ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 01:24
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 1.680 izlenme - 1 yıl önce 2014 senesine ait bir video izliyecegiz. Kırmızı ışıkta beklemeden karşıya geçen ve kendilerini tehlikeye atan kızlara ders verir nitelikte yeşil ışığın yanmasını bekleyen köpek.
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 03:07
Üsküdar'da Yaya Olmak (Korku - Gerlim) 2.796 izlenme - 1 yıl önce Üsküdar'ın kaos ortamını, bitmek bilmeyen tadilatlarını eleştiren, güldürürken ürküten mizahi film fragmanı.
Yaya geçidi 04:50
Yaya geçidi 7.835 izlenme - 9 yıl önce Kolej Öğrencileri aralarında anlaşmışlar