Hoşgeldiniz!

yaya geçidi

Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 00:47
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 57.960 izlenme - 2 yıl önce Yaya geçidine arabasını bırakan,genç kız hatasını kabullenmek yerine yaptığı yanlışı savunuyor,yetmiyor onu uyaran abimizede salak diyor.
Yaya Geçidine Aracını Park Eden Kadını Pişman Ettiler. 02:05
Yaya Geçidine Aracını Park Eden Kadını Pişman Ettiler. 7.052 izlenme - 4 ay önce İzmir'in Balçova İlçesi'nde, halk yola park eden sürücüye tepki gösterdi. Bazı vatandaşları ise otomobilin üzerine "Bir cahil olarak yaya geçidi ve engelli rampasına park ettim, sığırım" yazısı yapıştırdı.
Geçilemeyen Yaya Geçidi 00:20
Geçilemeyen Yaya Geçidi 2.734 izlenme - 4 ay önce Yaya geçitleri neden vardır, yayalar geçsin diye değil mi? Peki yol ortalarındaki metal korkuluklar neden vardır, yaya ya da diğer canlılar bir anda yola fırlamasın, olmadık yerden yola çıkmasın diye öyle değil mi? Şimdi bu ikisinin birleştiği bir nokta düşünün? Yani hem yaya geçidi hem de geçişi engelleyen metal korkuluk olsun! Böyle bir şey akla mantığa sığar mı? Sığmaz ama İzmit’te ikisini aynı noktaya sığdırdılar..! İzmit Doğu Kışla Gençlik Parkı’nın güneyinde, halı sahanın alt kısmında, Valilik binasına doğru giden yolda garip bir durum söz konusu. Çift şeritli yolun orta kısmında demir korkuluklar var ve bu korkulukların bittiği noktada trafik ışıkları… Işıkların yanı başına yayaların geçmesi için yaya geçiş noktası oluşturulmuş… Kırmızı beyaz şekilde yola çizilen yaya geçidi çizgilerinin üzerinden geçmeye başlıyorsunuz, çift şeritli yolun ortasına gelene kadar da her şey normal. Asıl absürtlük de orta kısımda zaten… Çünkü demir korkuluklar yaya geçidini yarıdan bölecek şekilde çekilmiş. Bu ilginç olayı videoya alan ve mizahi bir şekilde paylaşan Kartepe Eşmeli vatandaş Ahmet Çetin Kocaağa, yolun engellendiği korkuluklara kadar yürüyor ve “Evet burası Türkiye, burası Kocaeli… Hadi bakalım yaya geçidinden geçtik” derken demir korkuluklara takılıp kalıyor… “Yaya geçidi var ama siz yine de buradan geçemezsiniz” dercesine garip bir durum söz konusu ve ne akla hizmet böyle bir şey yapıldı merak konusu oldu.
Temizlik İşçisinin Kız Öğrenciyi Sırtına Alarak Karşıya Geçirmesi 00:58
Temizlik İşçisinin Kız Öğrenciyi Sırtına Alarak Karşıya Geçirmesi 4.185 izlenme - 4 ay önce Çin'de temizlik işçisi sudan dolayı karşıya geçemeyen kız öğrenciyi okuluna geç kalmaması için sırtında taşımış ve Çin bir günlüğüne bu haberle mutlu olmuş.
Aydın'da Kullanılan 3 Boyutlu Yaya Geçidi 02:12
Aydın'da Kullanılan 3 Boyutlu Yaya Geçidi 566 izlenme - 2 ay önce Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yeni yapılan uygulamayla, trafikte dikkatsiz sürücüler yüzünden tehdit altında olan yayaların güvenliğini sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Sürücüler için optik yanılsama sağlayarak yavaşlamalarını daha sonra ise durmalarını sağlayan uygulama, sürücülerde yayalara karşı bir farkındalık da oluşturuyor. Sürücülerin yayalara gereken duyarlılığı göstermesini sağlayan yöntem, yaya geçitlerinin 3 boyut özellikli boyanmasıyla oluşturuluyor.
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 00:15
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 6.191 izlenme - 1 yıl önce İşte bu insanlığın getirdiği sorumluluklar bu olmalı hakketen,görüntüde seyir halinden giden şoför bekleyen kediyi görünce yol veriyor.
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 00:25
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 13.287 izlenme - 4 yıl önce Yaya Geçidini Kullanan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karşıya Geçmek İsteyen Kadın Havaya Uçtu 00:47
Karşıya Geçmek İsteyen Kadın Havaya Uçtu 1.554 izlenme - 5 ay önce Rusya'da meydana gelen kazada, yolun karşısına geçmek isteyen kadın feci şekilde can verdi.Kadının arkadaşlarıysa büyük şok yaşadı ve o şokla şahıslardan biri, diğerine yumruk attı.
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 00:31
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 1.334 izlenme - 5 ay önce Polonya’nın Glinojeck şehrinde günümüz dünyasında "vakit nakittir " şiarıyla bir yerlere yetişebilmek için insanların bile çoğu zaman es geçtiği yaya geçidi bir leylek tarafından kullanılmış.
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 01:11
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 3.253 izlenme - 1 yıl önce Meksika'nın başkenti Meksiko'nun en ünlü caddesi Paseo de la Reforma'da gece 2:20'de yaya geçidini gösteren güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada olay oldu. Görüntülerde yaya geçidinde duran küçük kızın üzerinden geçen otomobillere rağmen ayakta durmaya devam ettiği görülüyor.
Köpek Kırmızı Işıkta Bekledi Yaya Geçti 00:40
Köpek Kırmızı Işıkta Bekledi Yaya Geçti 321 izlenme - 4 hafta önce Yaya geçidinde bekleyen sokak köpeği, karşıdan karşıya geçmek için yaya geçidine ait yeşil ışığın yanmasını beklerken, bir yaya ise kırmızı ışıkta geçti. Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Kurtuluş Parkı önündeki trafiğin yoğun olduğu kavşakta bulunan yaya geçidinde bekleyen köpek, çevredeki bir vatandaşın dikkatini çekti ve telefonu ile o anları kaydetti. Görüntüde, köpeğin yaya için yanan kırmızı ışığı adeta gördüğü ve beklediği görülürken bir vatandaşın yaya için yanan kırmızı ışıkta geçmesi dikkat çekti. Köpek, yayalar için yeşil ışığın yanmasıyla bir anda karşıya geçti. Vatandaşlar şaşkınlık içinde o anları telefonu ile kaydetti.
Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Adam Hava Uçtu 00:20
Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Adam Hava Uçtu 1.009 izlenme - 5 ay önce İstanbul Kağıthane’de yolun karşısına geçmeye çalışan adama seyir halinde olan otomobilin çarpmasıyla havaya uçtu ve ağır yaralandı.
Yaya Geçidini Kullanmayan Adamın Feci Sonu 00:34
Yaya Geçidini Kullanmayan Adamın Feci Sonu 1.048 izlenme - 5 ay önce Yaya geçidi yakın olmasına rağmen, arabaların arasından geçmeye çalışan adam çok feci bir şekilde kazaya maruz kalıyor. Olan daha çok motorcuya oldu gibi ama bilemedim...
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 00:57
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 4.162 izlenme - 3 yıl önce Buna nasıl bir yorum bilmiyorum. Resmen acımasızlığın ve adiliğin tanımını yapmış olsa gerek bu sürücü. Aralarında her ne tartışma geçtiyse o küçücük sürede önemli değil. Yaya geçitinde sebebi nedir bilinmez adamın üstüne sürüp bacağını kırıp hastanelik ediyor. Arkadaşları adama saldırmak istese de, gaza basıp olay yerinden çoktan uzaklaşıyor. Yorum sizin. İzleyelim..
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 02:13
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 820 izlenme - 7 ay önce İki genç yaya geçidine hızla yaklaşan bir taksiye yavaş gitmesini hatırlatmış. Taksi içerisinde bulunan müşteri bu durumdan pek hoşnut olamamış ve taksiden inerek gençlere saldırmaya başlamış. Neyse ki dünyada hala var olan iyi insanlar yayanın uğradığı saldırıya kayıtsız kalmayarak, adama bir güzel dersini bildirmiş!
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 2.575 izlenme - 3 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Yaşlı teyze  Naptın sen ! 00:29
Yaşlı teyze Naptın sen ! 4.620 izlenme - 9 yıl önce heheheheeh
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor ! 00:31
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor ! 1.051 izlenme - 2 yıl önce Gerçek mi montaj mı, dünya bu görüntüleri konuşuyor. Çin’de güvenlik kamerasına esrarengiz bir görüntü yansıdı. Yaya geçidi yakınındaki 3 araç, bilinmeyen bir sebeple adeta kaza yapmış gibi havalandı.
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 02:56
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 622 izlenme - 3 yıl önce Yurt dışında çekilen bu videoda her gün gördüğümüz yaya geçitlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz..
Yaya Geçidini Kapatan Ufaklığın Polisten Ceza Yemesi 00:59
Yaya Geçidini Kapatan Ufaklığın Polisten Ceza Yemesi 423 izlenme - 1 yıl önce Sevimli ufaklık arabasını yaya geçidine park edince polis tarafından ceza yiyor. Kameraya yansıyan komik anlar sizlerle.
Uygulamalı Olarak Yaya Geçidinin Amacını Gösteren Adam 00:13
Uygulamalı Olarak Yaya Geçidinin Amacını Gösteren Adam 183 izlenme - 6 ay önce Trafik içerisinde yayalara ayrılmış geçitlerin amacını çok güzel bir şekilde uygulamalı olarak gösteren adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
yaya geçidi nasıl kullanılır xd 00:26
yaya geçidi nasıl kullanılır xd 1.490 izlenme - 8 yıl önce
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 851 izlenme - 3 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 00:59
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 43 izlenme - 2 ay önce Brezilya'da trafik ışıklarında yolun karşısına geçmek için yayalara yeşil ışığın yanması bekleyen köpek ışığın yanmasıyla birlikte yolun karşısına geçti.
Çin'de Meydana Gelen Akılalmaz Kaza 00:47
Çin'de Meydana Gelen Akılalmaz Kaza 97 izlenme - 5 ay önce Çin'de cadde ortasında torununa tuvaletini yaptıran kadın torunuyla ilgilenmek için eğildiği sırada dönüş yapan bir otomobil ikisini de altına almış. Kazada kadın ve torunu olay yerinde can vermiş.
Yaya Geçidini Kapattığı İçin Ceza Yiyen Ufaklık 01:07
Yaya Geçidini Kapattığı İçin Ceza Yiyen Ufaklık 221 izlenme - 1 yıl önce Yaya geçidini kapattığı için ceza yiyen ufaklık.Sevimli ufaklık arabasını yaya geçidine park edince polis tarafından ceza yiyor.
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 09:48
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 391 izlenme - 2 yıl önce Yakın zamanda derlenmiş, motosiklet ve bisiklet kazalarını izlerken kah içiniz sızlayacak kah uff diyeceksiniz. ama yaya geçidin de bisikletli ve yayalara çarpanlara ağzınıza geleni esirgememenizi özellikle istirham ediyorum... izliyoruz efenim. Not: Mesut başganlı günleri özlüyoruz...
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 00:59
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 512 izlenme - 2 yıl önce Motor Sürücüsü arkadaş herhalde canı sıkılmış ve Kaskına kamera koyup Kırmızı Işıkta karşıdan karşıya geçen insanlara şaka yapıyor. Motor'a hafif gaz verip insanların tepkilerini ölçmeye çalışıyor Özellikle 0:40 da'ki Ablamız baya korktu.
Yaya Geçidinde Çarptığı Yaşlı Adam Metrelerce Uzağa Böyle Savruldu 01:06
Yaya Geçidinde Çarptığı Yaşlı Adam Metrelerce Uzağa Böyle Savruldu 26 izlenme - 1 ay önce Yaya geçidinde çarptığı yaşlı adam metrelerce uzağa böyle savruldu Talihsiz adam olay yerinde hayatını kaybettiMUĞLA - Dalaman'da, meydana gelen kazada otomobilin çarptığı yaya feci şekilde hayatını kaybetti.
Yaya Geçidi Çizgilerini Yanlış Yere Çizmek 01:16
Yaya Geçidi Çizgilerini Yanlış Yere Çizmek 492 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'da sahil yoluna çizilen yaya geçidi çizgileri birkaç metre yana çizilmiş. Üstelik 1 değil, 10 değil, 20 değil, tam 30 farklı noktada... Çizgilerin hangi kafayla çizildiği ise merak konusu.