Hoşgeldiniz!

Yaya Geçidi Videoları İzle

Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 00:47
Yaya Geçidine Arabasını Bırakan Türk Kızın Pişkinliği 53.474 izlenme - 2 yıl önce Yaya geçidine arabasını bırakan,genç kız hatasını kabullenmek yerine yaptığı yanlışı savunuyor,yetmiyor onu uyaran abimizede salak diyor.
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 00:15
Yaya Geçidinde Bekleyen Kediye Yol Veren Şoför 5.995 izlenme - 8 ay önce İşte bu insanlığın getirdiği sorumluluklar bu olmalı hakketen,görüntüde seyir halinden giden şoför bekleyen kediyi görünce yol veriyor.
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 01:11
Yaya Geçidindeki Hayalet Kız Videosu Olay Oldu!, 3.235 izlenme - 7 ay önce Meksika'nın başkenti Meksiko'nun en ünlü caddesi Paseo de la Reforma'da gece 2:20'de yaya geçidini gösteren güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada olay oldu. Görüntülerde yaya geçidinde duran küçük kızın üzerinden geçen otomobillere rağmen ayakta durmaya devam ettiği görülüyor.
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 00:25
Yaya Geçidini Kullanan Köpek 13.281 izlenme - 3 yıl önce Yaya Geçidini Kullanan Köpek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 00:57
Sinirlendiği Adamın Üstüne Araç Sürmek 4.111 izlenme - 2 yıl önce Buna nasıl bir yorum bilmiyorum. Resmen acımasızlığın ve adiliğin tanımını yapmış olsa gerek bu sürücü. Aralarında her ne tartışma geçtiyse o küçücük sürede önemli değil. Yaya geçitinde sebebi nedir bilinmez adamın üstüne sürüp bacağını kırıp hastanelik ediyor. Arkadaşları adama saldırmak istese de, gaza basıp olay yerinden çoktan uzaklaşıyor. Yorum sizin. İzleyelim..
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 2.415 izlenme - 2 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Yaya Geçidini Kapatan Ufaklığın Polisten Ceza Yemesi 00:59
Yaya Geçidini Kapatan Ufaklığın Polisten Ceza Yemesi 415 izlenme - 6 ay önce Sevimli ufaklık arabasını yaya geçidine park edince polis tarafından ceza yiyor. Kameraya yansıyan komik anlar sizlerle.
Yaşlı teyze  Naptın sen ! 00:29
Yaşlı teyze Naptın sen ! 4.614 izlenme - 8 yıl önce heheheheeh
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor ! 00:31
Dünya Bu Görüntüleri Konuşuyor ! 914 izlenme - 1 yıl önce Gerçek mi montaj mı, dünya bu görüntüleri konuşuyor. Çin’de güvenlik kamerasına esrarengiz bir görüntü yansıdı. Yaya geçidi yakınındaki 3 araç, bilinmeyen bir sebeple adeta kaza yapmış gibi havalandı.
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 02:56
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 541 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında çekilen bu videoda her gün gördüğümüz yaya geçitlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz..
Yaya Geçidini Kapattığı İçin Ceza Yiyen Ufaklık 01:07
Yaya Geçidini Kapattığı İçin Ceza Yiyen Ufaklık 210 izlenme - 6 ay önce Yaya geçidini kapattığı için ceza yiyen ufaklık.Sevimli ufaklık arabasını yaya geçidine park edince polis tarafından ceza yiyor.
yaya geçidi nasıl kullanılır xd 00:26
yaya geçidi nasıl kullanılır xd 1.489 izlenme - 7 yıl önce
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmak Deyiminin Dibine Vuran Adam 02:05
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmak Deyiminin Dibine Vuran Adam 11 izlenme - 1 hafta önce Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı kadına yardım etmek için aracından inen adamın nakavt ile sonuçlanan hareketi.
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 00:40
Yaya Geçidinde Yol Vermeyen Şoförle Kavga Etmek 703 izlenme - 3 yıl önce Olay yine Rusya semalarında gerçekleşiyor diye tahmin ediyorum, (Bina yapıları, yol genişliği ve çevrede ki yeşillik itibari ile, tabi araç kameralarını da unutmamalı) Yaya geçidinden ailesi ile birlikte karşıya geçerken yol vermeyen araç sürücüsü ile kavgaya tutuşan abimiz umarım içinde ki öfke geçene kadar dövmüştür yol vermeyen elemanı. Keşke devamı da olsa dediğimiz videolardan.
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 09:48
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 329 izlenme - 1 yıl önce Yakın zamanda derlenmiş, motosiklet ve bisiklet kazalarını izlerken kah içiniz sızlayacak kah uff diyeceksiniz. ama yaya geçidin de bisikletli ve yayalara çarpanlara ağzınıza geleni esirgememenizi özellikle istirham ediyorum... izliyoruz efenim. Not: Mesut başganlı günleri özlüyoruz...
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 00:59
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 450 izlenme - 2 yıl önce Motor Sürücüsü arkadaş herhalde canı sıkılmış ve Kaskına kamera koyup Kırmızı Işıkta karşıdan karşıya geçen insanlara şaka yapıyor. Motor'a hafif gaz verip insanların tepkilerini ölçmeye çalışıyor Özellikle 0:40 da'ki Ablamız baya korktu.
Yaya Geçidi Çizgilerini Yanlış Yere Çizmek 01:16
Yaya Geçidi Çizgilerini Yanlış Yere Çizmek 453 izlenme - 2 yıl önce Tekirdağ'da sahil yoluna çizilen yaya geçidi çizgileri birkaç metre yana çizilmiş. Üstelik 1 değil, 10 değil, 20 değil, tam 30 farklı noktada... Çizgilerin hangi kafayla çizildiği ise merak konusu.
Japonya' da İlginç Trafik - Yaya Geçidi 01:13
Japonya' da İlginç Trafik - Yaya Geçidi 541 izlenme - 2 yıl önce Artık Cep Telefonundan mı çekilmiş yoksa ütüden mi bilmiyorum. Ama Japonlar bile bu kadar fazla ise(ki Çin Gibi de duruyor emin değilim) O kısma şöyle https://plus.google.com/113585337421408308932/posts/5Q6PEhi9rrW Bir çözüm bile üretmişler. Bu adamlar gerçekten işlerini biliyor.
Yaya Geçidinde Duran Arabayı Taşımak 00:26
Yaya Geçidinde Duran Arabayı Taşımak 219 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da gerçekleşen olayda; kırmızı ışıkta genelde çoğu sürücünün yaptığı bir hata olan yaya geçidinin üzerinde durma olayını gerçekleştiren sürücüyü bir sürpriz beklemektedir. Bu olaydan oldukça rahatsız olan grup ışıklarda pusuya yatmış dişlerine göre kaldırabilecekleri bir araç beklemektedirler. Tabi buldunuz ufak tefek arabayı kaldırırsınız çakallar.
Yaya Geçidi Koruyucusu 04:18
Yaya Geçidi Koruyucusu 231 izlenme - 2 yıl önce Yaya geçidi koruyucusu Yaya geçidini ihlal eden aracı görünce önünde durmaya başlayan ve aracın ihlal bölgesini terk etmeden önünden çekilmeyen adam, kurallara uyulması gerektiği gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Yayaları Böyle Ezdi 01:16
Yayaları Böyle Ezdi 326 izlenme - 4 yıl önce Çin’in doğusundaki Jiangsu eyaletinde yayaları ezen araçların meydana getirdiği trafik kazaları mobesa kameralarına böyle yansıdı.
Yaya Geçidini Oyun Sahası Olarak Kullanan Çocuklar 01:16
Yaya Geçidini Oyun Sahası Olarak Kullanan Çocuklar 262 izlenme - 2 yıl önce Ekonomik kriz var alışverişe çıkamıyoruz, domuz gribi var okula gidemiyoruz, kömüre zam var sobada kestane yapamıyoruz.. Eee ne yapacağız enerjiyi atmak için. Ağaç yok tırmanmaya, bahçe yok oynamaya. Bunu protesto etmek isteyen bir grup öğrenci toplaşıp kırmızı ışık yanınca yaya geçidinde eylem yapıyorlar. Kırmızı ışıkların süresi de yaklaşık 5-10 dakkayı bulunca tüm oyunlar oynanıyor; birdirbir, ikidiriki, saklambaç, körebe...
Engelli Genç Kadın Sürücüye Unutamayacağı Bir Ders Verdi 03:10
Engelli Genç Kadın Sürücüye Unutamayacağı Bir Ders Verdi 103 izlenme - 11 ay önce Sivas'ta yolun karşısına geçmek isteyen engelli genç, otomobilini yaya geçidine park eden kadın sürücüye unutamayacağı bir ders verdi. Caddeyi trafiğe kapatan genç, durumu protesto etti. İstasyon Caddesi'nde dün meydana gelen olayda Şehit Fethi Akyüz Polis Karakolu önünde bulunan yaya geçidinden akülü aracıyla yolun karşısına geçmek isteyen 19 yaşındaki engelli Yasin Sülümer, kadın sürücünün otomobilini yaya geçidine park etmesine tepki gösterdi.Engelli genç caddenin ortasında durdu ve caddeyi trafiğe kapatarak tek kişilik protesto yaptı. Kadın sürücüye unutamayacağı bir ders veren engelli genci çevredeki vatandaşlar ikna etmeye çalıştı. Ancak Yasin Sülümer otomobil sürücülerinin kendilerini düşünmediğini belirterek uzun süre ikna olmadı.Tepkisini sürdüren Yasin Sülümer akülü aracıyla otomobilin tekerine vurdu.Polis ekiplerinin gelmesiyle birlikte engelli genç yolu trafiğe açarak çevredeki vatandaşların yardımıyla kaldırıma çıkartıldı. Polis ekipleri daha sonra otomobilin araç sahibine ulaştı.Polis ekipleri olay yerine gelen kadın sürücüye, 92 Lira para cezası uyguladı.Engelli gencin aracını uygunsuz yere park eden sürücüye verdiği tepki çevredeki vatandaşların takdirini topladı
Adamdan yaya geçidinde ilginç ninja hareketleri 00:18
Adamdan yaya geçidinde ilginç ninja hareketleri 147 izlenme - 2 yıl önce İlginç abimizden yaya geçidinde ilginç uzak doğu sanatı hareketleri, tabi hareketi yaptıktan sonra gayet normal bir şekilde karşıya geçiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otomobilin Çarptığı Yaşlı Adam Havada Takla Attı! 00:26
Otomobilin Çarptığı Yaşlı Adam Havada Takla Attı! 75 izlenme - 1 yıl önce Tokat’ta yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adama kadın sürücünün kullandığı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle talihsiz adam havada taklalar atarak yere düştü. Gaziosmanpaşa Bulvarı’ndan Behzat Çarşısı istikametine seyir halinde olan Ezgi Ü. (31) idaresindeki 60 DU 393 plakalı otomobil, koşar adımlarla yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen Hasan Başpınar’a (79) çarptı. Latifoğlu Konağı yakınlarında meydana gelen kazada yaşlı adama çarpan otomobil ters istikamete geçerek park halindeki bir araca çarparak durabildi. Çarpmanın etkisi ile yola savrulan yaşlı adam ise kanlar içinde kaldı. Şok yaşayan kadın sürücü bir süre otomobilden çıkamadı. Ağır yaralanan yaşlı adam, 112 Acil yardım ekipleri tarafından Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı
Kırmızı Işıkta Birdir Bir Oynuyorlar 00:44
Kırmızı Işıkta Birdir Bir Oynuyorlar 173 izlenme - 4 yıl önce Kırmızı Işıkta Birdir Bir Oynuyorlar
TIR'ın Dorsesi Yaya Üst Geçidine Takıldı 01:31
TIR'ın Dorsesi Yaya Üst Geçidine Takıldı 106 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde TIR'ın açılan dorsesi yaya üst geçidine takıldı. Dorseden kurtulan çekici ise yaklaşık 150 metre ileride durabildi. İşe yeni girdiği ve ilk iş günü olduğu öğrenilen sürücü, dorsenin açıldığını fark etmediğini söyledi.
Korna Sayesinde Hayatta Kaldı 00:15
Korna Sayesinde Hayatta Kaldı 125 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı ışığa aldırmadan yoluna devam eden kamyonet sürücü, yaya geçidinden geçmekte olan adama korna çalmasa adamı canından edecekti.
Vietnam'da Bir Yaya Geçidi! 01:06
Vietnam'da Bir Yaya Geçidi! 60 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet kullanımın aşmış boyutlarda olduğu Vietnam'da yaya geçidinden nasıl geçilir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaya Geçidi 00:33
Yaya Geçidi 204 izlenme - 9 yıl önce