Hoşgeldiniz!

yayaya

Hande Yener - Ya Ya Ya (Akustik) 02:54
Hande Yener - Ya Ya Ya (Akustik) 62.449 izlenme - 5 yıl önce Hande Yener'in "Ya Ya Ya Ya" (2013) Maxi Single Albümünden Akustik Versiyon
T Ara Yayaya Kore Şarkıları 03:08
T Ara Yayaya Kore Şarkıları 11.438 izlenme - 6 yıl önce harika
Motosiklet İle Nirvanayı Zorlamak 05:25
Motosiklet İle Nirvanayı Zorlamak 1.423 izlenme - 6 ay önce Yürüyerek dahi çıkılamayacak dik yamacı motosiklet ile tırmanmaya çalışan adrenalin tutkunlarını izliyoruz.
Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 02:54
Hande Yener - Ya Ya Ya Ya 5.669 izlenme - 4 yıl önce HANDE YENER YA YA YA YA ! HANDE YENER'DEN "YA YA YA YA" SÜRPRİZİ... HANDE YENER "YA YA YA YA" ŞARKISI İLE YAZIN SÜRPRİZİNİ YAPTI Ünlü sanatçı Hande Yener "Po... Mantik ve kalp savasta Kaldik dik bir yokusta Yasanmadan bilinmiyor Ama akil verenler çok Durdum bir dinledim beni En masum derin hisleri Hepsi ayni fikirde Içimde 'Git' diyenler çok Sabaha kadar dinledim kalbimi 'Sil' dedi. Ardinda birakma izini. Kimi yazacak tarih? Bizi mi? Bu ne uyumsuz bir çift seçimi. Ya ya ya ya! Ben en özel Ya ya ya ya! Ben en güzel Ya ya ya ya! Ben her seyindim ya Ya ya ya ya! Sen çok bilen Ya ya ya ya! Yalniz gezen Ya ya ya ya! Sen terk edildin ya
Bisikletli Yayaya Kafadan Girdi 00:37
Bisikletli Yayaya Kafadan Girdi 1.422 izlenme - 8 yıl önce
Hande Yener Ya Ya Ya 02:54
Hande Yener Ya Ya Ya 573 izlenme - 4 yıl önce Hande yener yayaya Mantık ve kalp savaşta Kaldık dik bir yokuşta Yaşanmadan bilinmiyor Ama akıl verenler çok Durdum bir dinledim beni En masum derin hisleri Hepsi aynı fikirde İçimde ‘Git’ diyenler çok Sabaha kadar dinledim kalbimi ‘Sil’ dedi. Ardında bırakma izini. Kimi yazacak tarih? Bizi mi? Bu ne uyumsuz bir çift seçimi. Ya ya ya ya! Ben en özel Ya ya ya ya! Ben en güzel Ya ya ya ya! Ben her şeyindim ya Ya ya ya ya! Sen çok bilen Ya ya ya ya! Yalnız gezen Ya ya ya ya! Sen terk edildin ya
İrem Derici - Ya Ya Ya (Mersin Konseri HD) 02:09
İrem Derici - Ya Ya Ya (Mersin Konseri HD) 493 izlenme - 3 yıl önce Mersin Üniversitesi 21. Kültür ve Spor Şenliği ( 30 Nisan 2015 - İrem Derici Mersin Konseri )
İlyas Gerçeği Öğreniyor (Ya Ya Ya Şa Şa Şa) 03:15
İlyas Gerçeği Öğreniyor (Ya Ya Ya Şa Şa Şa) 595 izlenme - 3 yıl önce İlyas Salman abimizin mukemmel oyunculuğuyla güzel bir sahne..bakkal ilyası ayşe adına mektup yazmaktadır..ilyas kapıcı ve saf olduğundan bakkalın oyununa gelmiştir..bu sahnede herşeyi öğreniyor..arkada çalan müzikle birlikte duygulanmamak elde değil..ah bakkal ah yapılırmı bu..
Edward Tati - Hey Ya Yayaya 03:54
Edward Tati - Hey Ya Yayaya 600 izlenme - 4 yıl önce Edward Tati - Hey Ya Yayaya (Video Klip 2014)
Hakan Hepcan - Yayaya Yol Vermeyen Öküz 00:06
Hakan Hepcan - Yayaya Yol Vermeyen Öküz 88 izlenme - 3 yıl önce Hakan Hepcan - Yayaya Yol Vermeyen Öküz
motosikletli yayaya çarptı 00:59
motosikletli yayaya çarptı 97 izlenme - 8 yıl önce motosikletli yayaya çarptı
Çocuğa Çarpınca, Anneden Kötek Yemek 00:34
Çocuğa Çarpınca, Anneden Kötek Yemek 57 izlenme - 4 yıl önce Elemanın biri kaykay yaparken bir çocuğa çarpıyor. Ama asıl mesele bu değil. Daha sonra çocuğun annesi buna bir çarpıyor, bildiğiniz gibi değil.
Kuşadası’nda Yayaya Saygı Gösteren Sürücülere Sertifika 05:03
Kuşadası’nda Yayaya Saygı Gösteren Sürücülere Sertifika 0 izlenme - 2 ay önce Kuşadası’nda yaya yollarında yayalara yol veren ve saygı gösteren sürücülere polis tarafından 'yayalara duyarlı sürücü' sertifikası veriliyor.