Hoşgeldiniz!

yaz aşkı

Yaz Aşkı Neden Biter? 11:15
Yaz Aşkı Neden Biter? 1.058 izlenme - 2 yıl önce Yaz aşkı nasıl başlar ve yaz aşkları neden biter? Haydi diyelim ki yazın güzel bir ilişki yaşamaya başladın, peki bu yaz aşkı nasıl bir ömürlük olur? Yani tatil aşkını uzatmanın yolları ve aşkı sadece tatilde değil kışın da devam ettirmenin tüyolarını bu videoda anlattım. Yazlıkta keşfettiğin ve nereden çıktığı belli olmayan o yakışıklı çocuk, kaldığın otelin lobisine indiğinde, kenarda oturan o dünya güzeli kız, sen 'ulan bu yaz ben de Eda Taşpınar gibi olmazsam şerefsizim!' diyerek saatlerce kan ter içinde güneşin altında yatıyorken ve gözüne zaten hafifçe güneş kremi kaçmış ve sen etrafı biraz bulanık görüyorken, ıslak saçlarındaki suyun vücuduna şıp şıp damlamakta olmasına aldırmadan, birden önünden tüm o tatlılığıyla geçerek sana resmen 'buyur buradan aşık ol canıms' diyen o karizmatik, o afet, o güneşten daha da kavurucu derya kuzusuna nasıl aşık olmayasın? Yazan;Yöneten;Çeken;Montajlayan;Oynayan : Yasemin Erkent
Devran Çağlar - Yaz Aşkı 03:40
Devran Çağlar - Yaz Aşkı 826 izlenme - 6 yıl önce
Özlem Temiz - Yaz Aşkı 04:25
Özlem Temiz - Yaz Aşkı 408 izlenme - 6 yıl önce
Emre - Feryadım Göklere (1993) 04:46
Emre - Feryadım Göklere (1993) 283 izlenme - 2 yıl önce Ortaokullu bir ergenken "yaz aşkı" şarkısına kapılıp gidip kasetini almış olduğum Emre'nin 20 yıl sonra elime geçen parçasını dinliyoruz efendim.1993 YIlında "Yaz Aşklarımda sen Yaz Akşamlarımda sen" isimli şarkıyla pop müzik piyasasına adım atarak yazlıkçı ergenlerin gönlünü fetheden Emre Matraş asıl çıkışı "Gittin ellere düştün dillere feryadım göklere sevmiştin hani artık bitti" şeklinde derin sözlere sahip "feryadım göklere" isimli parçasıyla yakalamıştır. Emre'nin ilk ve son çıkışından sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştır.
Eşinizi 8 Günden Fazla Yalnız Bırakmayın 01:58
Eşinizi 8 Günden Fazla Yalnız Bırakmayın 258 izlenme - 3 yıl önce Evlilik ve İletişim Uzmanı İnci Yeşilyurt, TV8'de yayınlanan Özge ile Güzel Günler programına konuk oldu. Yeşilyurt, programın sunucusu Özge Uzun ile birlikte yaz aylarında ilişkilerden konuştu. Yaz bekarlarının çok olduğunu ifade eden Yeşilyurt, danışanlarına "Lütfen eşinizi 7-8 günden fazla yalnız bırakmayın" uyarısında bulunduğunu söyledi.
 Yaz Aşkı - Vantilatör 00:06
Yaz Aşkı - Vantilatör 100 izlenme - 2 yıl önce 30.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim " Yaz Aşkı - Vantilatör" başlıklı videoyu izleyin.
Yarram Style Kızımızın Yeni Single Çalışması - Yaz Aşkı 04:59
Yarram Style Kızımızın Yeni Single Çalışması - Yaz Aşkı 244 izlenme - 3 yıl önce Özellikle gitarın akordunun fevkalade olduğu ve çekilen ortamında klozetin üzerinde inanılmaz marjinal olduğu çok kaliteli bir yapım. Türk müziğinin son zamanlardaki doğayeni yeliz ile bambaşka diyarlara gideceğiz. Kendisine bu sesi bizlerden mahrum bırakmadığı için teşekkür ediyoruz .
Bir Garip Aşk - Grup Vitamin 04:36
Bir Garip Aşk - Grup Vitamin 132 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin'in Zeytinyağlı Yaprak Dolması isimli albümünden Emrah Anul'un yorumladığı bir kaybolan yaz aşkı şarkısı. En az İstanbul'da isimli parçaları kadar duygulu ve yer yer komiktir. İyi dinlemeler | güzel yaz aşkları...
Sokak Röportajları - Daha Çok Yaz İçin Neleri Göze Alırdınız? 02:07
Sokak Röportajları - Daha Çok Yaz İçin Neleri Göze Alırdınız? 132 izlenme - 3 yıl önce Karpuz kabuğu denize düşeli, Antalya’dan turist haberleri almaya başlayalı çok oldu. Yaz demek tatil demek, şortun içine kaçan kum, mevsimlik sevgili, daha çok erik demek yaz! SokakRoportajlari.com soruyor; “ah keşke hiç bitmese” dediğimiz yazı daha çok yaşayabilmek için neleri feda eder, nelerden vaz geçerdiniz?
Ran - Yaz Aşkı 03:31
Ran - Yaz Aşkı 82 izlenme - 6 yıl önce
Gamze Yıldız - Yaz Aşkı 04:43
Gamze Yıldız - Yaz Aşkı 40 izlenme - 2 yıl önce Yaz aşkı
Gökhan Özen - Yaz Aşkı 03:56
Gökhan Özen - Yaz Aşkı 64 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Özen - Yaz Aşkı
Yaz Aşkı 01:04
Yaz Aşkı 45 izlenme - 6 yıl önce
Nermin Susanne Ege - Yaz Aşkı 03:07
Nermin Susanne Ege - Yaz Aşkı 35 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tango Alla Turca Çıkış Tarihi: 06.11.2009 Tango Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Canan Altınay - Yaz Aşkı 03:08
Canan Altınay - Yaz Aşkı 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tango Alla Turca Çıkış Tarihi: 06.11.2009 Tango