Hoşgeldiniz!

yedek parça

Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 01:14
Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 3.309 izlenme - 2 yıl önce Triger kayışı kopması, triger kayışı değişim sürelerinin aksatılması sonucu gerçekleşmektedir. Triger kayışı, kauçuk yapıda bir malzeme olduğundan zaman içerisinde sertleşip, üzerinde çeşitli çatlaklar oluşabilmektedir. Bundan dolayı triger kayışı değişim sürelerini dikkate almalısınız. Triger kayışı değişimi yapılırken mutlaka orijinal oto yedek parça seçimine dikkat etmelisiniz. Ayrıca profesyonel bir işçilikle değişim yapılması, olası bir kopma ya da gevşeme durumuna karşı sizi güvenceye alacaktır. Arabanızın triger kayışı ile ilgili bir problemi varsa ve buna cevap arıyorsanız, yorum kısmına, aracınızın problemini yazarak detaylı bilgi almanız mümkün.
Triger Zinciri Ne Zaman Değişir? 01:30
Triger Zinciri Ne Zaman Değişir? 1.727 izlenme - 2 yıl önce Triger zinciri, tıpkı triger kayışı gibi belirli periyotlarda değiştirilmesi gereken parçalardandır. Triger zinciri de, çok sık kullanılan parçalardan birisi olduğu için, zaman içerisinde gevşemeler ve yıpranmalar olabilmektedir. Triger zinciri değişimi yapılırken orijinal oto yedek parçalar kullanılmalıdır. Ayrıca triger zinciri montajı, profesyonel bir işçilik gerektirmektedir. Triger zinciri değişimi üretici firma tarafından belirlenen aralıklarda yapılmalıdır. Ortalama 100-150 bin kilometre ya da 4-6 yıl arasıdır.
Laz Spiker 00:16
Laz Spiker 1.888 izlenme - 6 yıl önce
Triger Kayışı Değişimi Fiyatları Ne Kadardır? 01:52
Triger Kayışı Değişimi Fiyatları Ne Kadardır? 893 izlenme - 2 yıl önce Triger kayışı, malzeme yapısından dolayı kopabilmekte ve zaman içerisinde üzerinde çatlaklar oluşabilmektedir. Triger kayışı değişim zamanları ortalama 60 ile 90 bin kilometre ya da 4 yılda bir mutlaka orijinal oto yedek parça kullanılarak yaptırılmalıdır. Sizinde triger kayışı değişim süreniz geldiyse ve sormak istediğiniz sorular varsa yorum yazarak, hem arabanızın triger kayışı problemi hakkında bilgi edinebilirsiniz, hem de mobilotoservis.com internet sitesi üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
conger oto klima 01:40
conger oto klima 4.173 izlenme - 7 yıl önce congerwww.congeroto.com.trconger otootooto yedek parçaoto haberklimayedek parçatamir ve bakımservisoto klimaoto klimalarıoto klima fiyatlarıoto klima parçaları oto klima gazıoto klima gaz fiyatlarıoto klima tamiri oto klima montajıoto klima temizlemeoto klima bakımıoto klima kompresörüoto klima ankaraoto klima sistemlerioto klima çıkmalarıoto klima çıkma parçalarıoto klima 2.el parçalarıoto klima ikinci el parçalarıoto klima kullanımıdupont klima gazıdupont ankaraaraba klimasıaraba klima fiyatla
Triger Kayışı Ne Zaman Değişir? 01:48
Triger Kayışı Ne Zaman Değişir? 431 izlenme - 2 yıl önce Triger kayışı değişim süresi arabanızın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bazı üretici firmalar bunu 4 yıl ya da 60 bin kilometre, bazı üretici firmalar da 4 yıl ya da 90 bin kilometre olarak belirlemişlerdir. Doğru zamanlarda orijinal oto yedek parça kullanılarak yapılmayan triger kayışı değişim işlemleri, daha büyük mekanik arızalara sebep olabilmektedir. Bundan dolayı her ne olursa olsun, triger kayışı değişim sürelerinizi dikkate almalısınız. Eğer sizin de arabanızın, triger kayışı ile ilgili bir problemi varsa ve bu konu hakkında merak ettiklerinize cevap arıyorsanız, aşağıdaki yorum kısmında şikayetinizi belirterek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kiturami Kombi Yedek Parçaları nasıl temin edilir? 01:00
Kiturami Kombi Yedek Parçaları nasıl temin edilir? 887 izlenme - 3 yıl önce Kiturami kombi yedek parçaları isimarket.info adresini ziyaret ederek temin edilir, kiturami kombi yedek parçası satın almak için hemen http://isimarket.info sitesini ziyaret et. Uygun fiyata orjinal kiturami kombi world 3000, world 5000 yedek parçaları
terex asfalt freze terex asfalt kazıma makinaları 00:52
terex asfalt freze terex asfalt kazıma makinaları 2.212 izlenme - 8 yıl önce terex asfalt kazı makinaları terex asfalt frezesi otto group terex asfalt kazı makinası otto group terex türkiye mümessili terex asfalt freze terex asfalt finişer terex beton finişer otto group güvencesiyle terex asfalt ve beton yol makinaları
Ateşleme Bobini Nasıl Değişir? 00:46
Ateşleme Bobini Nasıl Değişir? 331 izlenme - 2 yıl önce Ateşleme sisteminin en önemli parçalarından birisi olan ateşleme bobini, bazı durumlarda arıza çıkarabilmektedir. Yakıt tüketimi üzerinde doğrudan etkili olan ateşleme bobini, çekiş performansı üzerinde de son derece etkin rol oynar. Ateşleme bobini değişim fiyatları, marka ve modele göre değişiklik gösterirken orijinal oto yedek parça kullanılmaktadır. Eğer sizinde arabanızın ateşleme bobini ile ilgili bir problemi varsa, yorum bölümünde bunu belirterek detaylı billgi alabilirsiniz.
Hangi Japon? Yamaha YBR 125 vs Honda CBF 150 | Uzakdoğu motosikletleri - Dualvlog 08:12
Hangi Japon? Yamaha YBR 125 vs Honda CBF 150 | Uzakdoğu motosikletleri - Dualvlog 391 izlenme - 2 yıl önce 21'nci y.y. cevabı olmayan sorusunda sonuca ulaşmaya çalıştık. iyi seyirler :D Arif'in Manchester'a attığı gol :D #yamaha #honda #ybr125 #ybr125esd #cbf150 #ybr #cbf #motosiklet #motorcycle #motobike@betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Baymak Hidrofor Yedek Parçaları 02:55
Baymak Hidrofor Yedek Parçaları 155 izlenme - 2 yıl önce Baymak Bütün Hidrofor Yedek Parçaları DAB JET 151-251 ÖN GÖVDE (KARE KISIM) DAB JET 151-251 TAŞIYICI AYAK DAB KVC 120 SERİSİ ALT FAN YATAK GRUBU DAB KVC 80 SERİSİ ALT FAN YATAK GRUBU DAB KVC 120 SERİSİ BURÇ TAKIMI DAB KVC 80 SERİSİ BURÇ TAKIMI 90/100 FAN TAKIMI 55/100 FAN TAKIMI DAB JET 112 FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB KVC 120 SERİSİ FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB KVC 80 SERİSİ FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB JET 251 FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB JET 151 FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB JET 102 FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB JET 82 FAN DİFÜZÖR TAKIMI DAB JET 82-102-112 TAŞIYICI AYAK iletişim: KARLI MOTOR POMPA HİDROFOR VE GENLEŞME TANKLARI TİCARET Adres: İçerenköy Mh. Merkez Camii Sk. No:24/A ATAŞEHİR - İSTANBUL TEL: 0216 508 16 36 0533 415 74 79 karliticaret@gmail.com www.karliticaret.com.tr
Kadını Motor Olarak Tanımlamak 00:47
Kadını Motor Olarak Tanımlamak 313 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini ve senaristliğini Nejat Saydam'ın üstlendiği, başrollerini Müjde Ar ve Mahmut Hekimoğlu'nun paylaştığı Köçek(1975) filminden bir sahne izleyeceğiz.
Asfalt Finişer Yedek Parçafinişer Yedek Parça 01:56
Asfalt Finişer Yedek Parçafinişer Yedek Parça 371 izlenme - 8 yıl önce asfalt finişer ve beton finişer yedek parça asfalt makinaları orjinal yedek parça finişer aşınmama yedek parçafinişer elektronik yedek parçafinişer yedek parça otto group orjinal yedek parça
Gümrük Muhafaza Ekipleri Yedek Parça Çetesini Çökertti 02:28
Gümrük Muhafaza Ekipleri Yedek Parça Çetesini Çökertti 25 izlenme - 4 ay önce Gümrük Muhafaza Ekipleri yedek parça çetesini çökerttiBURSA - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Ekipleri Bursa'da toplam değeri 3,5 milyon TL olan, üzerinde haciz, trafikten men ve yakalama kaydı olan otomobilleri parçalayıp satan çeteyi çökertti.
Alo Parça 00:19
Alo Parça 215 izlenme - 4 yıl önce Aloparca.com - Volkswagen, Renault, Ford, Fiat, Opel, Hyundai, Toyota, Dacia, Peugeot, Mercedes Yedek Parçaları.
Kompresor 03:00
Kompresor 257 izlenme - 4 yıl önce Tema Kompresör-mak san. tic. ltd. şti, www.temakompresorç.com 0545 939 55 57 - 0546 939 55 57
Motoran Sym Motor Paketleme Hattı Tam Otomatik 09:05
Motoran Sym Motor Paketleme Hattı Tam Otomatik 415 izlenme - 5 yıl önce Makina Ürünlerinizin Paketlenmesini Sağlayarak Dış Etkenlerden Ürününüzün Korunmasını Ve Hicyenini Sağlar.tam Otomatik Çalışır Ve Dakikada 2-4 Kapasitesi Vardır.
Starpak tofaş otomotiv 2012 (son) otomotiv yedek parça paketleme makinası 06:44
Starpak tofaş otomotiv 2012 (son) otomotiv yedek parça paketleme makinası 336 izlenme - 6 yıl önce starpak www.starpak.com.tr güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 8-10 kapasitesi vardır.
Hava Filtresi Nedir? 00:55
Hava Filtresi Nedir? 93 izlenme - 2 yıl önce Otomobilin en önemli parçalarından birisi olan hava filtresi, belirli periyotlarda orijinal oto yedek parçalarıyla değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca değişim süresi öncesinde de hava filtresi temizliği yapılması, yaktı tüketimi ve çekiş performansı açısından son derece önemlidir.
Triger Kayışı Nedir? 01:12
Triger Kayışı Nedir? 93 izlenme - 2 yıl önce Triger kayışı, otomobilin ilk çalıştırıldığı andan itibaren en çok kullanılan parçalarının başında gelmektedir. Egzantrik mili ve supapların birbirleriyle eş zamanlı çalışmasını sağlayan bu parça, otomobilin motorunun normal işleyişi için olmazsa olmazlardandır. Triger kayışı değişimi yapılırken mutlaka orijinal oto yedek parça kullanımına dikkat edilmelidir. Ayrıca, yapılacak olan triger kayışı değişiminde, profesyonel bir işçilik uygulanmalıdır. Triger kayışı kopması ya da gevşemesi durumunda, arabanızın çok daha büyük mekanik hasarlar alması kaçınılmazdır. Eğer sizin de arabanızın triger kayışı ile ilgili bir sorunu varsa, yorum kısmına bunu yazarak, arabanızın arızası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
ilaç sektörü yedek parça üretimi 00:53
ilaç sektörü yedek parça üretimi 232 izlenme - 7 yıl önce profesyonel kadrosuyla ve deneyimli arge çalışanlarıyla ilaç sektöründeki yedek parça uzmanınız... ment makina 0212 539 66 40 - 41
Mondial RX3i Evo Tanıtım ve İnceleme | Uğur YILDIRIM 12:14
Mondial RX3i Evo Tanıtım ve İnceleme | Uğur YILDIRIM 179 izlenme - 2 yıl önce Mondial'in en çok satan modelleri arasında yer alan 250cc enduro tarzındaki motosikleti RX3i Evo'yu sahibi Uğur Yıldırım'ın anlatımı ile karşınızda. Arkadaşımız bizi kırmayarak apar topar kamptan çekime gelmiştir bundan dolayı "eşofmanla motosiklet sürülmez" gibi eleştirilere kapalıyız... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Ekomak Vidalı Kompresör Eko 75 www.temakompresor.com 01:31
Ekomak Vidalı Kompresör Eko 75 www.temakompresor.com 151 izlenme - 4 yıl önce Tema Kompresör Ekomak 75 Kw vidalı Kompresör Bakım Çalışması www.temakompresor.com teknik servis bakım: 0 532 168 66 71
Spy001Maviperde32 Lik Mavi Mekanizma Takımı 00:59
Spy001Maviperde32 Lik Mavi Mekanizma Takımı 7 izlenme - 3 ay önce Stor perde mavi stor mekanizma 32'lik borulara çok rahat bir şekilde olan bir mekanizmadır.32'lik boru aparatını taktıktan sonra mekanizma yerine geçirilir,boru sonu tıpasıda takıldıktan sonra boru sonu takılarak bir mekanizma elde etmiş olursunuz.Bu 32'lik zincir mekanizmasına zincir takmak çok kolaydır.Zinciri geçirdikten sonra yatağına geçirdiğiniz zaman görüldüğü gibi takıp geçirdikten sonra mekanizma hazır hale gelir. Stor perdelerin mekanik olarak en hareketli kısımlarıdır. Sert Plastikten imal edilmiş olan stor perde kafa takımları metal veya plastik zincirin çarkı çevirmesi ile çalışır. Kaloy kolay deforme olmazlar ama bozulduklarında da yenisi ile de Kumaşı ile birlikte yerinden çıkarılan stor perde diğer tarafındaki zincirli mekanizma yerinden çıkarılarak yenisi ile değiştirilir. Stor perdenin mekanizmasını değiştirmek için zincirli tarafın tersindeki stor perde tıpası mandalına basılarak yerinden çıkarılır. Stor perdelerin montajlarının kolay olması için üst tarafına alüminyum profil bağlanır. Bu alüminyum profilin genişliğine bakılarak dar kasa stor perde mekanizması veya geniş kasa stor perde mekanizması olarak adlandırılır. www.maviperde.com sitesinden satın alacağınız bu ürün geniş kasa olarak nitelendirdiğimiz 4,8cm genişliğindeki profiller için uygundur. Bu ürünle birlikte zincir yoktur Tercihinize göre metal veya plastik zinciri ayrıca sipariş etmelisiniz. Zincirin Stor perde mekanizmasına nasıl takılacağı zincir sayfasında anlatılmıştır. Bu ürünü takım halinde alabildiğiniz gibi tek tekte alabilirsiniz. Stor perde mavi mekanizmalar 32 lik stor perde borularına uygundur.
Baygin Ticaret 03:00
Baygin Ticaret 142 izlenme - 9 yıl önce BİSİKLET, MOTORSİKLET YEDEK, PARÇA VE AKSESUR BAKIRCILAR ÇARŞISI MUAMMERBEY SOKAK NO:5 SİVAS TEL:0 346 222 43 45
Lpg Yedek Parça 00:23
Lpg Yedek Parça 79 izlenme - 4 yıl önce Lpg Yedek Parça
Alferen Porsche Servıs Ankara Ferrarı Servıs Alferen Motors Maserati Lamborghını 03:20
Alferen Porsche Servıs Ankara Ferrarı Servıs Alferen Motors Maserati Lamborghını 78 izlenme - 3 yıl önce ALFEREN MOTORS Ferrari Lamborghini Maserati Porsche Servis ve Yedek Parça www.alferen.com
Lion servis - Tanıtım Filmi 03:20
Lion servis - Tanıtım Filmi 98 izlenme - 5 yıl önce Özel Peugeot ve Citroen servisi
Ankara Oto Servis - Rey Oto Servis 02:03
Ankara Oto Servis - Rey Oto Servis 1 izlenme - 2 hafta önce Ankara bmw servisi, ankara bmw yedek parça, ankara volkswagen servisi, ankara volkswagen yedek parça, wosvagen servis, ankara oto sevis, araba tamiri, oto servis, oto bakım, araç bakım, araba bakımı http://reyotoservis.com
Subaru Tribeca Yedek Parça 01:24
Subaru Tribeca Yedek Parça 5 izlenme - 4 ay önce TÜRKİYE NİN HER YERİNE ANLAŞMALI KARGOLARIMIZ İLE 24 SAAT İÇİNDE ÜRÜN TESLMATI YAPILMAKTADIR INTERNET ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞİN GÜÇLÜ VE GÜVENİLİR MARKASI www.econopart.com www.amerikanci.net 0532 120 30 71 0534 549 00 39