Hoşgeldiniz!

yedekleme

yufka yedekleme 02:34
yufka yedekleme 1.433 izlenme - 8 yıl önce yufka yedekleme makinası
İos Ve Android Telefonlarda Telefon Yedekleme Nasıl Kullanılır? 02:32
İos Ve Android Telefonlarda Telefon Yedekleme Nasıl Kullanılır? 80 izlenme - 4 yıl önce Turkcell teknoloji danışmanınız, iOS ve Android telefonlarda Turkcell Telefon Yedekleme uygulamasının kullanılışını açıklıyor.
Db Yedekleme 03:51
Db Yedekleme 57 izlenme - 6 yıl önce
dosya yedekleme sitesi 00:28
dosya yedekleme sitesi 123 izlenme - 7 yıl önce online dosya yedekleme hizmeti veren ücretsiz online yedekleme sitesi
Akıllı telefonunuzdaki uygulamalarınızı nasıl yedeklersiniz? 00:51
Akıllı telefonunuzdaki uygulamalarınızı nasıl yedeklersiniz? 62 izlenme - 4 yıl önce Uygulamalarınızı farklı cihazlara aktarmak veya telefonunuzu kaybetme ihtimaline karşı yedeklemeyi öğrenmek için videomuzu izleyin.
iTunes ile iPhone Yedeği Alma 01:46
iTunes ile iPhone Yedeği Alma 114 izlenme - 4 yıl önce iTunes ile iPhone Yedeği Alma
iPhone Telefonlar Turkcell Akıllı Depo ile Nasıl Senkronize Edilir? 01:46
iPhone Telefonlar Turkcell Akıllı Depo ile Nasıl Senkronize Edilir? 38 izlenme - 4 yıl önce iPhone telefonunuzdaki fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı kolayca Akıllı Depo'ya yükleyebilirsiniz.
İtunes İle Uygulamaların Yedeğini Alma 01:49
İtunes İle Uygulamaların Yedeğini Alma 42 izlenme - 4 yıl önce iTunes İle Uygulamaların Yedeğini Alma
Android Telefonlar Turkcell Akıllı Depo ile Nasıl Senkronize Edilir? 01:30
Android Telefonlar Turkcell Akıllı Depo ile Nasıl Senkronize Edilir? 29 izlenme - 4 yıl önce Android telefonunuzdaki fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı kolayca Akıllı Depo'ya yükleyebilirsiniz.
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Migros 02:24
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Migros 36 izlenme - 4 yıl önce "Migros mağazalarındaki ses ve veri iletişiminin yanı sıra sanal sunucu çözümlerinde de Turkcell AkıllıBulut hizmetlerini kullanıyor. Kurumsal web sayfalarını kendi veri merkezleri yerine Turkcell AkıllıBulut altyapısında sunuyor. Böylece sanal sunucu, depolama, yedekleme, kurumsal internet çıkışı, DDOS saldırılarını önleme, firewall, Windows sunucu yönetimi, Web sunucu yönetimi, veritabanı yönetimi ve load balancer hizmetlerini tek bir elden anahtar teslim olarak Turkcell AkıllıBulut'tan alıyor."
BlackBerry Telefonlarda Yedekleme Nasıl Yapılır? 01:56
BlackBerry Telefonlarda Yedekleme Nasıl Yapılır? 16 izlenme - 4 yıl önce Turkcell teknoloji danışmanınız, Blackberry cihazların nasıl yedeklenebileceğinden bahsediyor.
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Dedeman 03:06
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Dedeman 12 izlenme - 4 yıl önce "Dedeman Holding kendi bünyesindeki tüm bilgi teknolojileri altyapılarını Turkcell Superonline veri merkezlerine taşıdı. Böylece ek yatırım yapmadan hizmetlerine kesintisiz devam edebiliyor. İletişim ve veri hizmetlerinin yanında bilgi teknolojileri hizmetlerini de tek elden alarak verimliliğini arttırıyor."
7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor? 01:24
7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor? 8 izlenme - 4 yıl önce 7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor?
Turkcell Akıllıbulut Başarı Hikayeleri -- Kahve Dünyası 02:32
Turkcell Akıllıbulut Başarı Hikayeleri -- Kahve Dünyası 10 izlenme - 4 yıl önce "Kahve Dünyası hızla büyürken, bilgi teknolojileri altyapısının da bu hızlı büyümeye yetişebilmesi için Turkcell AkıllıBulut'u kullanıyor. Sunucu donanımı ve lisans yatırımlarını maliyet avantajıyla aylık hizmet modeline çeviriyor. Böylece büyüyen işi için dakikalar içerisinde sunucu kapasitelerini yükseltebiliyor. İletişim ve veri hizmetlerinin ötesinde, bilgi teknolojileri hizmetlerinde de Turkcell AkıllıBulut'la büyüyor."