Hoşgeldiniz!

yeditepe üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı 10:00
Yeditepe Üniversitesi P Burslu Kız Makyajı 6.642 izlenme - 1 yıl önce Kendisinden yakın zamanda 0 burslu çift anadal yeditepe kızı makyajı da bekliyoruz. Kanalını takip etmeyi unutun lütfen herkese iyi günler.
Harlem Shake - Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 00:31
Harlem Shake - Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 17.627 izlenme - 5 yıl önce Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Gururla Sunar :)
Okan Bayulgen - Sigara Tartışması (Yeditepe Üniversitesi Söyleşisi) 09:21
Okan Bayulgen - Sigara Tartışması (Yeditepe Üniversitesi Söyleşisi) 2.065 izlenme - 3 yıl önce Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya Zirvesi 2012'ye katılan Okan Bayülgen, söyleşi esnasında sigara yakmaya yeltenince, faşist (!) bir öğrenci tarafından sahnenin ortasında ayak üstü protesto ediliyor. Ve tabii ki Okan Bayülgen'de altta kalmıyor.
hedef xx  - kısa film (part 1/4) 08:37
hedef xx - kısa film (part 1/4) 4.507 izlenme - 9 yıl önce tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli!..bİlİmİn iŞiĞinda kizlara yaklaŞma stratejİlerİ! asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...
Okan Bayülgen Sigara Tartışması 01:40
Okan Bayülgen Sigara Tartışması 1.862 izlenme - 5 yıl önce Okan Bayülgen'in Mart ayında sigara ile ilgili yaşadığı tartışma. Yeditepe Üniversitesi'nde yaptığı konuşmayla çalkalanıyor. İnternete yeni sızan görüntülerde Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya 2012'ye katılan Okan Bayülgen, konuşma yaptığı sırada bir sigara yakıyor. Genç bir kız onu uyarmak için yanına gelince de kıza demediğini bırakmıyor. İşte Okan Bayülgen'in şoke eden o sözleri.
Samba/pasodoble - Latin-Amerikan Gösteri Grubu Yü 05:31
Samba/pasodoble - Latin-Amerikan Gösteri Grubu Yü 1.622 izlenme - 8 yıl önce katılımcı 12 üniversite arasından en çok alkışlanan ses getiren yeditepe üniversitesinin latin-amerikan gösteri grubu...
hedef xx - kısa film (part 3/4) 09:31
hedef xx - kısa film (part 3/4) 2.681 izlenme - 9 yıl önce tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli!..bİlİmİn iŞiĞinda kizlara yaklaŞma stratejİlerİ! asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...
Bilmök'18 - Yeditepe Üniversitesi 15:12
Bilmök'18 - Yeditepe Üniversitesi 28 izlenme - 1 ay önce 9-10-11 Mart 2018 Yeditepe Üniversitesi Bilmök'18 (Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi)
hedef xx - kısa film (part 2/4) 08:32
hedef xx - kısa film (part 2/4) 2.279 izlenme - 9 yıl önce tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli!..bİlİmİn iŞiĞinda kizlara yaklaŞma stratejİlerİ! asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...
Hedef xx - kısa film (part 4/4) 09:24
Hedef xx - kısa film (part 4/4) 1.821 izlenme - 9 yıl önce tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli!..bİlİmİn iŞiĞinda kizlara yaklaŞma stratejİlerİ! asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 05:27
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 655 izlenme - 6 yıl önce görkem tuğral cüneyt çelik ve mert dursun' dan kısa film tadında reklam sunum projesi.
cumhurbaşkanı yeditepe üniversitesi'nde 04:05
cumhurbaşkanı yeditepe üniversitesi'nde 610 izlenme - 7 yıl önce cumhurbaşkanı gül yeditepe üniversitesi biyoteknoloji enstitüsü müdürü prof. dr. fikrettin şahin'den üniversite ve biyoteknoloji alanında yapılan çalışmalar hakkında hakkında brifing aldı.
hedef xx - kısa film (kamera arkası) 05:57
hedef xx - kısa film (kamera arkası) 972 izlenme - 8 yıl önce tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli!..bİlİmİn iŞiĞinda kizlara yaklaŞma stratejİlerİ! asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri  (Beden Dili) 01:56
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Beden Dili) 266 izlenme - 3 yıl önce 'Bilimin ışığında kızlara yaklaşma stratejileri' ismi altında bu sitede üç parçası yayınlanan 'hedef xx' isimli azami düzeyde muhteşemlik ihtiva eden bu güzide belgeselin başka bir parçasını yayınlamaktan çılgıncasına gurur duymaktayız... belgeselin tamamını izlemek istiyorsanız; http://www.youtube.com/watch?v=n4fUynyZ4gg adresinden izleyebilirsiniz...
Parçalı Sevda Ultraslan Yeditepe Unı 21:48
Parçalı Sevda Ultraslan Yeditepe Unı 183 izlenme - 4 yıl önce GS Tv'nin hazırladığı Parçalı Sevda programının konuğu
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Tiki Kızlar) 08:00
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Tiki Kızlar) 241 izlenme - 3 yıl önce Daha önce başka bir kesitini yayınladığımız ''tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli'' mottolu kısa filmin şimdi de tiki kızları tavlama tekniklerinin ele alındığı başka bir kesitini sunmaktan gurur duyarız efendim.
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 05:27
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 199 izlenme - 6 yıl önce görkem tuğral cüneyt çelik mert dursun dan kısa fiilm tadında reklam sunum projesi.
Yeditepe Üniversitesi Ruffles'a Doyuyor! 00:44
Yeditepe Üniversitesi Ruffles'a Doyuyor! 136 izlenme - 7 yıl önce
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Alkol Kullanımı) 02:27
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Alkol Kullanımı) 90 izlenme - 3 yıl önce Daha önce iki kesitini yayınladığımız ''tüm zamanların en kışkırtıcı belgeseli'' mottolu kısa filmin şimdi de doğru alkol kullanımı tekniklerinin ele alındığı başka bir kesitini sunmaktan gurur duyarız efendim. Bu sitemizin seçtiği son kesit olup filmin tamamını izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirler. önceki bölümler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7949/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri-tiki-kizlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7861/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri filmin tamamını izlemek için: http://www.youtube.com/user/zemininazizligi
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 02:02
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 100 izlenme - 3 yıl önce ''Tüm zamanların en kışkırtıcı Belgeseli!..BİLİMİN IŞIĞINDA KIZLARA YAKLAŞMA STRATEJİLERİ! Asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...'' Bu sözler vogueman' in son keşfi enfes bir belgeselin sunumundan doğrudan alındı. İlk etapta ısınma turu olarak içinden bir kesiti yayınlıyoruz. Isıta ısıta tüm bölümleri de yayınlamak boynumuzun borcu olsun derken emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu belgesel okul projesi için yapılmış olup, buna 'A' vermeyen hocayı allah çarpar demekle yetiniyoruz.
Galatasaray Başkanı Hastaneye Kaldırıldı 00:52
Galatasaray Başkanı Hastaneye Kaldırıldı 41 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, eğitim verdiği Yeditepe Üniversitesi'nde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.
Güzel Sanatlar Fakülteleri Nasıl Eğitim Veriyor? - Başarıya Doğru 28.08.2017 Pazartesi 20:11
Güzel Sanatlar Fakülteleri Nasıl Eğitim Veriyor? - Başarıya Doğru 28.08.2017 Pazartesi 6 izlenme - 8 ay önce Sait Gürsoy'un sunduğu Başarıya Doğru programına konuk olan Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülveli Kaya ve Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Sibel Özilgen, güzel sanatlar fakültelerinin eğitimi hakkında bilgiler verdi.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Ticari Bilimler Fakültesi  - Başarıya Doğru 30.08.2017 Çarşamba 20:28
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Ticari Bilimler Fakültesi - Başarıya Doğru 30.08.2017 Çarşamba 4 izlenme - 8 ay önce Sait Gürsoy'un sunduğu Başarıya Doğru programına Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Altan Kar konuk oldu. Programda Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Ticari Bilimler Fakültesi Eğitimi hakkında her şey masaya yatırıldı.
Galatasaray Başkanı Hastaneye Kaldırıldı 00:52
Galatasaray Başkanı Hastaneye Kaldırıldı 4 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, eğitim verdiği Yeditepe Üniversitesi'nde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.